quote:Wereldwijd zijn miljoenen van ons op zoek naar ware liefde. Maar hoe en waar vind je nu de liefde van je leven? Voor een nieuw programma opent BNN speciaal een restaurant waar singles op eerste date gaan. Het ‘First Dates’ restaurant. De kandidaten die meedoen zijn jong, oud, hetero, homo en uit alle lagen van de bevolking. Met slechts één doel stappen ze naar binnen: de liefde van hun leven vinden
First Dates is elke doordeweekse dag te zien op NPO 3 om 19.30 uur.
Te exotischquote:
Heb je niet eens tijd meer om first dates te kijkenquote:
Lang haar, krullen. Achtergrond van die ouwe lul en wurgwijf.quote:
Borderline en aantal jaar alcohol verslaafd (maargoed dat zijn alle Ierse meisjes)quote:
Dan moet je splitten met @Sapstengelquote:
Over wie ging het, die jongere lesbienne?quote:Op woensdag 9 oktober 2024 19:56 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dan moet je splitten met @:sapstengel
Die foto hierboven ergensquote:Op woensdag 9 oktober 2024 19:57 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Over wie ging het, die jongere lesbienne?
Die lijkt me idd niet goed. Anders begin je niet op je 22e een open relatie met een stel.
Zo'n goor stel met tepelpiercings, lederen lingerie, goedkope tattoosquote:Op woensdag 9 oktober 2024 19:56 schreef DKUp het volgende:
Een relatie gehad vier jaar lang met een stel.
Lekker muf en zuurquote:Op woensdag 9 oktober 2024 19:57 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Zo'n goor stel met tepelpiercings, lederen lingerie, goedkope tattoos
Ja en dan een soap erover beginnen op TLC.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 19:58 schreef Mortaxx het volgende:
Zouden jullie een extra persoon erbij willen?
https://www.google.nl/sea(...)bHnFkUM&vssid=mosaicquote:Op woensdag 9 oktober 2024 19:58 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Geen idee wie het is, maar zou puur op basis van uiterlijk wel doen ja.
Zegt me nog steeds niet veel, maar leuke dame.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 19:59 schreef RipCity het volgende:
[..]
https://www.google.nl/sea(...)bHnFkUM&vssid=mosaic
quote:Op woensdag 9 oktober 2024 19:59 schreef RipCity het volgende:
[..]
https://www.google.nl/sea(...)bHnFkUM&vssid=mosaic
quote:Devlin worstelde in haar tienerjaren enkele jaren met alcoholisme, annorexia en depressies.[3] Na verschillende alcoholvergiftigingen en zelfmoordpogingen zocht daar op 22-jarige leeftijd hulp voor via onder andere Anonieme Alcoholisten.[4]
Hij gaf haar extreem veel complimentjes.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 19:59 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
hij is toch gewoon vriendelijk omdat het tv is. Onmogelijk dat hier een vervolg op komt
Wat een leven heb jij toch. Elke vrouw is raak.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 19:59 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Zegt me nog steeds niet veel, maar leuke dame.
Heb er dit seizoen nog geen één gezien in een aflevering.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:00 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat een leven heb jij toch. Elke vrouw is raak.
Ieder vrouw is welkom tot sap uit z'n stengel.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:00 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat een leven heb jij toch. Elke vrouw is raak.
Zeer leuk!quote:
Ja sinds paar jaar.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:03 schreef Sapstengel het volgende:
Oh dat is een ding? 21 dinner? Hij wist direct waar het over ging iig
Ik ookquote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:03 schreef Coco het volgende:
Mark Rutte heeft ook geschiedenis gestudeerd.
Na zwiet 16 zeker.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:03 schreef Sapstengel het volgende:
Oh dat is een ding? 21 dinner? Hij wist direct waar het over ging iig
Als het zo gevraagd wordt, ja zeggen, het is een nee.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:06 schreef Mortaxx het volgende:
Wat doen we?
Ja wat doen we?
Splitten?
Splitten? Of?
wat een gesprek
Hij doet echt onwijs z’n bestquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |