Jawel hoor de klachten gingen daar heel vaak over. Dat er gemodereerd werd op accounts die leugens en complottheorieen verspreidden was niet de klacht, wel dat rechtse accounts (onevenredig) geband werden. Ja logisch die zijn van de leugens en complottheorieen. Musk modereert niet, hij doet zelf mee aan de verspreiding ervan en noemt dat dan 'free speech'quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 23:06 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De klacht ging niet zozeer over Dorsey maar het beleid. Het beleid was er op gericht dat rechts conservatieve accounts werden geshadowbanned of erger nog zonder pardon van het platform geflikkerd werden.
Ach hou toch op, de complottheorien van onder andere Seth Abrahamson konden gewoon blijven staan evenals de “very fine people” leugen om maar even twee dingen te noemen.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 23:13 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Jawel hoor de klachten gingen daar heel vaak over. Dat er gemodereerd werd op accounts die leugens en complottheorieen verspreidden was niet de klacht, wel dat rechtse accounts geband werden. Musk doet dat niet, hij doet er zelf aan mee.
[ x ]
Geen community notes bij Musk![]()
Dat waren dan ook geen complottheorieen maar altijd goed onderbouwde theorieen aan de hand van (controleerbare) feiten.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 23:26 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ach hou toch op, de complottheorien van onder andere Seth Abrahamson konden gewoon blijven staan evenals de “very fine people” leugen om maar even twee dingen te noemen.
Qua community notes, het staat je gewoon vrij om jezelf daar voor aan te melden en dan kun je gewoon een community note bij Musk neerzetten. Veel beter dan dit word het niet.
Een complottheorie kun je per definitie niet onderbouwen dus waar heb je het over?quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 23:45 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Dat waren dan ook geen complottheorieen maar altijd goed onderbouwde theorieen aan de hand van (controleerbare) feiten.
Ja ja als ik mij aanmeld kan ik vast Musk community notes geven! Dat heeft buiten mij vast nog niemand geprobeerd! Toch gek dat zijn leugens nooit worden genote ook niet voordat hij ze weghaalt.
quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 23:48 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Een complottheorie kun je per definitie niet onderbouwen dus waar heb je het over?
Ik heb de meest wilde verhalen gelezen van die man die hier onder andere door jouw veelvuldig werden gepost voor 2020.
Je snapt dat dit beide kanten op werkt he. Soort van self-diss. Left can't meme proves itself again.quote:
Miljoenmiljard procent eens!!! Het sprookje moet een mooi einde krijgen, dat heeft die man, na alle haat van de afgelopen jaren in de media en daarbuiten, n ook nog eens twee aanslagen op zijn leven, meer dan verdiend. Daarna kunnen de Democraten het weer jaren gaan verpesten bij wijze van spreken, maar gun het de MAGA mensen en Trump en zn familie dit gewoon, het is een mega grote movement geworden, die verdiend een tweede ambtstermijn.quote:Op zondag 6 oktober 2024 00:19 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Blijkbaar is hij ook echt zo z’n rally begonnen. Lol
Echt een van de moedigste mensen die ik ooit heb gezien in de politiek.
Dat liet hij overigens toen al zien toen hij was neergeschoten, vuist omhoog en fight fight fight roepen. En nu staat hij daar op dezelfde plek dat hem bijna fataal is geworden.
Hij moet gewoon president worden, het verhaal moet een goed einde hebben zodat het tijdperk Trump met alle tevredenheid afgesloten kan worden.
Wilde hem hier ook plaatsen, al dat gebash hier van users die constant zeiden dat Trump steeds kleinere locaties zocht omdat er te weinig mensen kwamen, die ook nog eens eerder weg zouden gaan van zn rally: eat this.quote:Op zondag 6 oktober 2024 00:38 schreef epicbeardman het volgende:
[ x ]
Zo veel mensen kan Kamala niet inbussen
Maar het had ALLES! Parachutes, operadeuntjes en iemand die snel schildert enzo, alles wat je van een president moet verwachten.quote:Op zondag 6 oktober 2024 04:39 schreef OMG het volgende:
Oh, ja, als BehizyTweets dat post dan valt daar niets aan te twijfelen.
Het zal voor Trump best z'n grootste rally ooit zijn. Maar het is verre van een oceaan.
Ik probeer zo min mogelijk tijd aan rallies van die verschrikking te besteden, maar je post deed me aan Stefon van SNL denkenquote:Op zondag 6 oktober 2024 04:41 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Maar het had ALLES! Parachutes, operadeuntjes en iemand die snel schildert enzo, alles wat je van een president moet verwachten.
Harris trekt grotere zalen? Obama dan? Zelfs J F K trok niet zoveel mensen toen die kandidaat was.quote:Op zondag 6 oktober 2024 04:39 schreef OMG het volgende:
Oh, ja, als BehizyTweets dat post dan valt daar niets aan te twijfelen.
Het zal voor Trump best z'n grootste rally ooit zijn. Maar het is verre van een oceaan.
Dat kun je ook zelf opzoeken, zoals deze rally die groter is, van Obama omdat je er om vroeg; https://www.mprnews.org/s(...)st-obama-crowd-in-usquote:Op zondag 6 oktober 2024 05:07 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Harris trekt grotere zalen? Obama dan? Zelfs J F K trok niet zoveel mensen toen die kandidaat was.
Oh, en geen bussen te zien …….
https://x.com/MonicaCrowley/status/1842730101277888812
https://x.com/DogRightGirl/status/1842691256146637087
https://x.com/CLewandowski_/status/1842718993083232649
Die foto lijkt wel getruced…maar indien echt is het mega (en duidelijk niet maga)quote:Op zondag 6 oktober 2024 05:14 schreef OMG het volgende:
[..]
Dat kun je ook zelf opzoeken, zoals deze rally die groter is, van Obama omdat je er om vroeg; https://www.mprnews.org/s(...)st-obama-crowd-in-us
Kost je 0.2 seconden op Google om dat te vinden.
Die tweets van je zien er bij lange na niet uit als 100k crowds. Maar goed, wat een compleet kutniveau dat het weer om piemellengtes... umm, crowdsizes gaat.
Doet het je dan echt helemaal niets als je dat ziet? Al die enthousiaste mensen, een zee van minstens 60-70k mensen, het prachtige Ave Maria live gezongen na het moment van stilte voor de vermoordde Trump supporter die op zijn vrouw en kinderen dook om ze te beschermen? Dat Vance een enthousiaste menigte vertelde hoe Trump twee keer een aanslag op zijn leven overleefde en vervolgens een paar maand later weer op exact dezelfde plek danst op de muziek van YMCA terwijl Kamala Harris totaal de weg kwijt is nadat de teleprompter een paar tellen uitvalt? Dat de rijkste man ter wereld het podium springend van vreugde betreed en zegt dat met Trump naar Mars gevlogen gaat worden twrwijl de Harris administratie daar niets van wilt weten? Doet dat je allemaal niets? Trump is de definitie van de oude klassieke Amerikaan, een held is het, niets meer niets minder.quote:Op zondag 6 oktober 2024 05:26 schreef Kijkertje het volgende:
Mss moet hij dan al zijn rally's in Butler blijven houden voor de crowd sizes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |