Ach wat jammer.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 17:05 schreef Sarabi het volgende:
Vorige week gesolliciteerd en vandaag helaas de afwijzing binnen gekregen![]()
Ik had er al rekening meegehouden want ze zochten iemand voor meerdere dagen en ik kon maar 1 dag vanwege de brouwerij. Maar toch het was leuk geweest....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fijn dat Zus Kaatje weer bij de tijd is. Papieren ordenen komen dan weer wel.
Bij thuiskomst lekker Zen het zand ingeveegd in de bestrating. Leuk werk.
Jullie eten ziet er lekker uit!quote:Op donderdag 3 oktober 2024 17:39 schreef AnneX het volgende:
Oh ja, Blues, zij is de nieuwe collega uit het oude huis.![]()
Mogelijk lopen jullie werkdagen niet gelijk?
Als ze eenmaal is ingewerkt werk je samen uiteraard, maar wel zelfstandig.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 18:31 schreef Kaatje1 het volgende:
Moeten jullie ook echt veel samenwerken @:blues of ieder eigen werkzaamheden?
Tot nu toe werkte alleen de eigenaar in het bedrijf dus ze zullen helaas niet heel snel nog iemand naast deze uitbreiding zoeken.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 18:31 schreef Kaatje1 het volgende:
@:sarabi kan je bij het bedrijf ook aangeven of ze je sollin portefeuille willen houden, mochten ze een keer ieman voor weinig dagen zoeken?
True. Ik was ook niet echt op zoek naar werk maar ik kende de eigenaar en het klonk wel leuk dus ik dacht ach ik probeer het eens.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 19:43 schreef DancingPhoebe het volgende:
1 dag is ook wel echt net niks. Daarmee kom je denk ik al snel bij baantjes uit waar het echt geen enkel verschil maakt welk poppetje er is?
Waarom ook niet! Je hebt nu wat je zonder deze poging ook al had. Zo kun je nog eens wat proberenquote:Op donderdag 3 oktober 2024 19:48 schreef Sarabi het volgende:
[..]
True. Ik was ook niet echt op zoek naar werk maar ik kende de eigenaar en het klonk wel leuk dus ik dacht ach ik probeer het eens.
Zo doe je ook weer ervaring op. T is natuurlijk altijd spannend en dit kan je afstrepen, eerste sollicitatiequote:Op donderdag 3 oktober 2024 19:48 schreef Sarabi het volgende:
[..]
True. Ik was ook niet echt op zoek naar werk maar ik kende de eigenaar en het klonk wel leuk dus ik dacht ach ik probeer het eens.
Vertel nog even hoe het met het water staat op jullie gronden.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 21:39 schreef Barreltje het volgende:
21.30 en iedereen ligt te pitten hier in huis, dus ik ga denk ik ook maar eens vroeg onder de wol
Ik zit er ook over te denken. Maar dan in bed wat lezen en tv. Geen zin om om 5 uur naast mn bed te staan.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 21:39 schreef Barreltje het volgende:
21.30 en iedereen ligt te pitten hier in huis, dus ik ga denk ik ook maar eens vroeg onder de wol
Ja hoor De rivier is weer binnen de oevers en de stookruimte is weer droog. De grond is op plekken nog wel drassig,maar de schaapjes kunnen op het drogequote:Op donderdag 3 oktober 2024 21:42 schreef AnneX het volgende:
[..]
Vertel nog even hoe het met het water staat op jullie gronden.
En is de weg nu weer berijdbaar?
Poes!quote:Op donderdag 3 oktober 2024 21:50 schreef Barreltje het volgende:
[..]
Ja hoor De rivier is weer binnen de oevers en de stookruimte is weer droog. De grond is op plekken nog wel drassig,maar de schaapjes kunnen op het droge![]()
[ afbeelding ]
Die wandelt graag meequote:
Mooi, dat is rap weer zoals het hoort.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 21:50 schreef Barreltje het volgende:
[..]
Ja hoor De rivier is weer binnen de oevers en de stookruimte is weer droog. De grond is op plekken nog wel drassig,maar de schaapjes kunnen op het droge![]()
[ afbeelding ]
T was niet altijd even vreedzaam begreep ikquote:
Het was wel pittig. En spannend. En veel. En vlakbij. Als in, we stonden er tussen. Als ratten in de val zo'n beetje.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 23:17 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
T was niet altijd even vreedzaam begreep ik
Daar ben ik nu al 2x mee op vogelexcursie geweest. Vorig jaar in Meijendel (vlak bij mij) en vorige week in de Kennemerduinen (vlak bij jullie)quote:Op donderdag 3 oktober 2024 23:22 schreef Blues het volgende:
Dank @:Kaatje1 voor de tip van de vogelspecial. Kijk m nu![]()
Beetje held van mij ook, Arjan Dwarshuis.
Gaaf!quote:Op donderdag 3 oktober 2024 23:28 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Daar ben ik nu al 2x mee op vogelexcursie geweest. Vorig jaar en Meijendel (vlak bij mij) en vorige week in de Kennemerduinen (vlak bij jullie)
Via het werk van mijn vriend.
Al duurde vorige week voor ons heel kortBinnen 3 kwartier waren we doorweekt (tot op het ondergoed en de sokken). En met ook nog een ijskoude harde wind was het voor ons niet verantwoord om nog meer dan 3 uur in weer en wind rond te hangen. Dus we zijn terug gegaan naar de auto, droge kleding aangetrokken en huiswaarts gekeerd.
Dat was echt héél jammer ja. Al hebben we gelukkig nog wel wat vogels gezien.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |