Uitstekend terwijl Leverkussen binnen mum van tijd met 0-4 voor stond en toen het wel best vond en NEC ook nog genoeg kansen kreeg? Ik vind dat niet uitstekend staan. In mijn ogen ook wat te simpel om het allemaal af te schuiven op giga blunders die normaal niet voorkomen ofzo, ik denk dat een groot aantal persoonlijke fouten ook een teken is dat het qua organisatie (coaching etc) minder staat, dan zijn spelers eerder geneigd (zie Sutalo bv vorig seizoen en dit seizoen) om dit soort fouten te maken.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 13:10 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Achterin staat het de laatste wedstrijden juist uitstekend, zelfs met 2 mindere backs. Het is alleen jammer dat je aan bijna elke goal tegen echt een giga blunder tegenover kan zetten
Nu verzin je er van alles bij. Je hebt ze niet op een rijtje. Tegen Groningen was hij er niet eens meer bij toen de tegendoelpunten vielen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 14:12 schreef Elan het volgende:
[..]
Ik denk dat Slot een hoop verbloemde. Dit seizoen is hij matig. Tegen die Duitsers leek het nergens op, Groningen uit was ook matig. Ogawa die in de slotfase een corner volledig vrij kon inkoppen .... Plus die persoonlijke fout waar een doelpunt uit viel....
Maar opportunisten als jij willen alleen het goede zien.
Ach, Elanquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 14:16 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat kwam amper voor in zijn laatste seizoen, daarbij is het sowieso raar om een spelmaker met een centrale verdediger te vergelijken.
In het laatste geval kijk je veel eerder naar persoonlijke fouten. Zeker als die cruciaal blijken. Maar prima als jij er de nieuwe De Vrij in wil zien.
Lotomba weet ik nog niet helemaal zeker of ie zó slecht is, aanvallend is hij in ieder geval beter dan Nieuwkoop, verdedigend is het heel kwetsbaar en onzeker alleen is het sowieso lastig om als verdediger in te moeten passen in een ploeg die nog totaal niet staat.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 12:01 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat valt allemaal wel mee. Het is vooral een gebrek aan vertrouwen en ik denk ook onduidelijkheid in het veld op het moment. Ik heb Beelen, Hancko en Timber dit seizoen dingen zien doen die ze vorig jaar nooit deden.
Ik vind voorlopig alleen onze aanval middelmatig zolang Paixao niks laat zien. Al sluit ik niet uit dat die Osman nog wel wat gaat worden, die moet nog wennen. Achterin en op het middenveld heb je, mits iedereen fit en op Lotomba na (zet daar lekker Read neer), een prima elftal staan.
Los wie precies zijn man liet lopen was hij überhaupt nergens te bekennen, let eens op hem en dan op Hancko tijdens die corner.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 14:19 schreef fetX het volgende:
[..]
Nu verzin je er van alles bij. Je hebt ze niet op een rijtje. Tegen Groningen was hij er niet eens meer bij toen de tegendoelpunten vielen.![]()
En Ogawa was helemaal niet zijn man bij die corner. Daar stond onze Nadje te slapen.
Ik wil het wel zien; maar ik zie het schijnbaar wat anders.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 14:06 schreef fetX het volgende:
[..]
Ja maar als je het niet wil zien houdt het ook op hè. Er is nu 1 voorbeeld waarin hij een grote fout beging (waar het team hem ook beter had moeten helpen) en nu gaat er ineens gezegd worden dat hij niet goed genoeg is. Terwijl hij (ander)half jaar ontzettend constant presteerde en zelden op een fout te betrappen was. Gewoon een uitstekende speler voor de Eredivisie. Er zijn er maar weinig beter.
Huh, dit is echt een totaal ander punt. Ik zeg alleen dat Beelen voor de Eredivisie een uitstekende speler is en dat het nogal onzin is om op basis van 1 foutje te doen alsof dat niet (meer) zo is en dan afgelopen anderhalf jaar buiten beschouwing te laten.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 14:32 schreef Elan het volgende:
[..]
Snap niet waarom je niet gewoon kan toegeven dat het op dit moment niet bijster goed is allemaal. Nogal kinderachtig fanboy gedrag.
Ueda nog maar afwachten of hij dit vol gaat houden. Dit is echt voor het eerst dat hij wat laat zien. Hopelijk blijft dat zo.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 14:27 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Lotomba weet ik nog niet helemaal zeker of ie zó slecht is, aanvallend is hij in ieder geval beter dan Nieuwkoop, verdedigend is het heel kwetsbaar en onzeker alleen is het sowieso lastig om als verdediger in te moeten passen in een ploeg die nog totaal niet staat.
Onze aanval is echt middelmaat, alhoewel Ueda nu best aardig speelt. Aangezien Slot altijd wel fan van hem pas begin ik te vermoeden dat hij gewoon in een ontzettende vorm- en vertrouwensdip zat afgelopen seizoen.
Hij maakt toch die fout ? Kan je wel zeggen is flauw om hem daar op af te rekenen maar in de opbouw is hij ook vaak niet zuiver genoeg in zijn passing. Helpt natuurlijk ook niet dat er een trainer staat die geen idee lijkt te hebben maar om nou te zeggen die speelt de sterren van de hemel nou nee. En een zes is ook gewoon voldoende. Zeg dat Hancko een 8 of een 9 is dan is hij toch wel beduidend minder.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 14:34 schreef fetX het volgende:
[..]
Huh, dit is echt een totaal ander punt. Ik zeg alleen dat Beelen voor de Eredivisie een uitstekende speler is en dat het nogal onzin is om op basis van 1 foutje te doen alsof dat niet (meer) zo is en dan afgelopen anderhalf jaar buiten beschouwing te laten.
Dat vind ik opportunistisch en ja, dom.
Lamme tegen de blinde.quote:
Hij kan het dus blijkbaar wel, dat is voor mij al een meevaller. Vorig seizoen als hij Gimenez verving kon ik hem op geen enkele kwaliteit betrappen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 14:37 schreef fetX het volgende:
[..]
Ueda nog maar afwachten of hij dit vol gaat houden. Dit is echt voor het eerst dat hij wat laat zien. Hopelijk blijft dat zo.
Denk dat die jongen zijn motoriek in de beeldvorming ook niet mee heeft. Het ziet er altijd technisch wat onbeholpen uit aan de bal.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 14:52 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hij kan het dus blijkbaar wel, dat is voor mij al een meevaller. Vorig seizoen als hij Gimenez verving kon ik hem op geen enkele kwaliteit betrappen.
Volgens deze beredenering is geen enkele Eredivisie speler een goede speler, aangezien ze vrijwel allemaal een foutje maken. Het is tenslotte de Eredivisie en niet de PL. Hij is heel erg constant de afgelopen 1,5 seizoen, daar doet dit ene incident niks aan af. Kun je er allemaal zaken bij halen die niet zijn fout zijn, haalt niet weg dat het gewoon een uitstekende speler is voor de Eredivisie.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 14:43 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij maakt toch die fout ? Kan je wel zeggen is flauw om hem daar op af te rekenen maar in de opbouw is hij ook vaak niet zuiver genoeg in zijn passing.
Hancko is uitzonderlijk natuurlijk. Die staat op eenzame hoogte in de Eredivisie als het verdedigers betreft.quote:Zeg dat Hancko een 8 of een 9 is dan is hij toch wel beduidend minder.
Die pot tegen Leverkussen was ook helemaal niet zo dramatisch als de score doet vermoeden, ja ze counterde er 4 keer razendsnel uit en scoren, meer kansen hebben ze niet gehad. En ja natuurlijk spelen ze het uit en vinden ze het daarna wel best, maar het was ook geen open huis ofzo achterin bij Feyenoord.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 14:18 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Uitstekend terwijl Leverkussen binnen mum van tijd met 0-4 voor stond en toen het wel best vond en NEC ook nog genoeg kansen kreeg? Ik vind dat niet uitstekend staan. In mijn ogen ook wat te simpel om het allemaal af te schuiven op giga blunders die normaal niet voorkomen ofzo, ik denk dat een groot aantal persoonlijke fouten ook een teken is dat het qua organisatie (coaching etc) minder staat, dan zijn spelers eerder geneigd (zie Sutalo bv vorig seizoen en dit seizoen) om dit soort fouten te maken.
Girona lijkt mij wel bij uitstek een team waarbij je met Beuno erbij wel een prima organisatie kan neerzetten en hopelijk dan wat gevaar kan stichten.
Je kan toch bij 4-0 verliezen niet zeggen dat het wel meevielquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:00 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Die pot tegen Leverkussen was ook helemaal niet zo dramatisch als de score doet vermoeden, ja ze counterde er 4 keer razendsnel uit en scoren, meer kansen hebben ze niet gehad. En ja natuurlijk spelen vinden ze het daarna wel best, maar het was ook geen open huis ofzo achterin bij Feyenoord.
Voor dit weekend hadden we de minste kansen weggegeven in de hele Eredivisie (geen idee hoe die stat nu is). Dat rijmt totaal niet met een matige organisatie en daaruit volgende blunders. En dat is ook totaal niet hoe ik Feyenoord zie spelen.
Moet je mij wel goed gaan quoten vriend.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:02 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Je kan toch bij 4-0 verliezen niet zeggen dat het wel meeviel'ja ze scoorden 4x, maar daarna hebben ze geen kans meer gehad'. No shit; die gasten gingen natuurlijk energie sparen nadat ze al 4x gescoord hadden
Ik quote je letterlijk zoals je het zelf hebt gezegdquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:04 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Moet je mij wel goed gaan quoten vriend.
Dat zeg ik dus helemaal niet. Ik zeg dat die 4-0 op dat moment helemaal niet zo dramatisch was zoals die score doet vermoeden. Dat Leverkusen even een klap meer kwaliteit heeft dan Feyenoord moge ook wel duidelijk zijn. En dat ze die wedstrijd vervolgens uitspelen zeg ik nota bene nog in mijn post.
Dat komt omdat een scorebord simpelweg niet liegt en altijd de eindstand bepaald (wat best een dingetje is in het spelletje wat wij voetbal noemen).quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:07 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Nu is iedereen sowieso dol op scorebordjournalistiek in dit topic.
Toch zit er natuurlijk wel nogal een verschil in een 0-4 uitslag waarbij je van het veld wordt geblazen en je keeper met 8 reddingen op 100% kansen de man of the match wordt of een 0-4 waarbij het veldspel er goed uitziet maar er uit 4 tegenstoten wordt gescoord omdat er 2 zwakke schakels in je elftal zitten die de tegenstander feilloos herkent en uitbuit.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:07 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Dat komt omdat een scorebord simpelweg niet liegt en altijd de eindstand bepaald (wat best een dingetje is in het spelletje wat wij voetbal noemen).
Ik zeg dat het niet zo dramatisch was zoals de 4-0 op dat moment doet vermoeden. Dat het kelderklasse niveau is dat 3 spelers 3 goals weggeven moge ook wel duidelijk zijn.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:07 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Ik quote je letterlijk zoals je het zelf hebt gezegdDie 4-0 was exact zo dramatisch als de score doet vermoeden, want je wordt gewoon 4x afgetroefd in de omschakeling. Jij doet met jouw post vermoeden alsof het wel een 'redelijke' wedstrijd was van Rotterdamse kant en dat was gewoon niet het geval.
Echt, ik waardeer het optimisme; maar iets meer realiteitszin van bepaalde users in dit topics zou wel op zijn plaats zijn zeg.
Geen nuance welkom hier.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:12 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Toch zit er natuurlijk wel nogal een verschil in een 0-4 uitslag waarbij je van het veld wordt geblazen en je keeper met 8 reddingen op 100% kansen de man of the match wordt of een 0-4 waarbij het veldspel er goed uitziet maar er uit 4 tegenstoten wordt gescoord omdat er 2 zwakke schakels in je elftal zitten die de tegenstander feilloos herkent en uitbuit.
Ik denk dat Dombo met name doelt op de eerste helft waar je meer schoten had dan Leverkusen en het veldspel helemaal niet zo slecht was.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:11 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik vind het sowieso gelul dat Feyenoord het wel aardig deed tegen Leverkusen en behoorlijk overeind bleef.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |