Denk dat die jongen zijn motoriek in de beeldvorming ook niet mee heeft. Het ziet er altijd technisch wat onbeholpen uit aan de bal.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 14:52 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hij kan het dus blijkbaar wel, dat is voor mij al een meevaller. Vorig seizoen als hij Gimenez verving kon ik hem op geen enkele kwaliteit betrappen.
Volgens deze beredenering is geen enkele Eredivisie speler een goede speler, aangezien ze vrijwel allemaal een foutje maken. Het is tenslotte de Eredivisie en niet de PL. Hij is heel erg constant de afgelopen 1,5 seizoen, daar doet dit ene incident niks aan af. Kun je er allemaal zaken bij halen die niet zijn fout zijn, haalt niet weg dat het gewoon een uitstekende speler is voor de Eredivisie.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 14:43 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij maakt toch die fout ? Kan je wel zeggen is flauw om hem daar op af te rekenen maar in de opbouw is hij ook vaak niet zuiver genoeg in zijn passing.
Hancko is uitzonderlijk natuurlijk. Die staat op eenzame hoogte in de Eredivisie als het verdedigers betreft.quote:Zeg dat Hancko een 8 of een 9 is dan is hij toch wel beduidend minder.
Die pot tegen Leverkussen was ook helemaal niet zo dramatisch als de score doet vermoeden, ja ze counterde er 4 keer razendsnel uit en scoren, meer kansen hebben ze niet gehad. En ja natuurlijk spelen ze het uit en vinden ze het daarna wel best, maar het was ook geen open huis ofzo achterin bij Feyenoord.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 14:18 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Uitstekend terwijl Leverkussen binnen mum van tijd met 0-4 voor stond en toen het wel best vond en NEC ook nog genoeg kansen kreeg? Ik vind dat niet uitstekend staan. In mijn ogen ook wat te simpel om het allemaal af te schuiven op giga blunders die normaal niet voorkomen ofzo, ik denk dat een groot aantal persoonlijke fouten ook een teken is dat het qua organisatie (coaching etc) minder staat, dan zijn spelers eerder geneigd (zie Sutalo bv vorig seizoen en dit seizoen) om dit soort fouten te maken.
Girona lijkt mij wel bij uitstek een team waarbij je met Beuno erbij wel een prima organisatie kan neerzetten en hopelijk dan wat gevaar kan stichten.
Je kan toch bij 4-0 verliezen niet zeggen dat het wel meevielquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:00 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Die pot tegen Leverkussen was ook helemaal niet zo dramatisch als de score doet vermoeden, ja ze counterde er 4 keer razendsnel uit en scoren, meer kansen hebben ze niet gehad. En ja natuurlijk spelen vinden ze het daarna wel best, maar het was ook geen open huis ofzo achterin bij Feyenoord.
Voor dit weekend hadden we de minste kansen weggegeven in de hele Eredivisie (geen idee hoe die stat nu is). Dat rijmt totaal niet met een matige organisatie en daaruit volgende blunders. En dat is ook totaal niet hoe ik Feyenoord zie spelen.
Moet je mij wel goed gaan quoten vriend.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:02 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Je kan toch bij 4-0 verliezen niet zeggen dat het wel meeviel'ja ze scoorden 4x, maar daarna hebben ze geen kans meer gehad'. No shit; die gasten gingen natuurlijk energie sparen nadat ze al 4x gescoord hadden
Ik quote je letterlijk zoals je het zelf hebt gezegdquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:04 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Moet je mij wel goed gaan quoten vriend.
Dat zeg ik dus helemaal niet. Ik zeg dat die 4-0 op dat moment helemaal niet zo dramatisch was zoals die score doet vermoeden. Dat Leverkusen even een klap meer kwaliteit heeft dan Feyenoord moge ook wel duidelijk zijn. En dat ze die wedstrijd vervolgens uitspelen zeg ik nota bene nog in mijn post.
Dat komt omdat een scorebord simpelweg niet liegt en altijd de eindstand bepaald (wat best een dingetje is in het spelletje wat wij voetbal noemen).quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:07 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Nu is iedereen sowieso dol op scorebordjournalistiek in dit topic.
Toch zit er natuurlijk wel nogal een verschil in een 0-4 uitslag waarbij je van het veld wordt geblazen en je keeper met 8 reddingen op 100% kansen de man of the match wordt of een 0-4 waarbij het veldspel er goed uitziet maar er uit 4 tegenstoten wordt gescoord omdat er 2 zwakke schakels in je elftal zitten die de tegenstander feilloos herkent en uitbuit.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:07 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Dat komt omdat een scorebord simpelweg niet liegt en altijd de eindstand bepaald (wat best een dingetje is in het spelletje wat wij voetbal noemen).
Ik zeg dat het niet zo dramatisch was zoals de 4-0 op dat moment doet vermoeden. Dat het kelderklasse niveau is dat 3 spelers 3 goals weggeven moge ook wel duidelijk zijn.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:07 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Ik quote je letterlijk zoals je het zelf hebt gezegdDie 4-0 was exact zo dramatisch als de score doet vermoeden, want je wordt gewoon 4x afgetroefd in de omschakeling. Jij doet met jouw post vermoeden alsof het wel een 'redelijke' wedstrijd was van Rotterdamse kant en dat was gewoon niet het geval.
Echt, ik waardeer het optimisme; maar iets meer realiteitszin van bepaalde users in dit topics zou wel op zijn plaats zijn zeg.
Geen nuance welkom hier.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:12 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Toch zit er natuurlijk wel nogal een verschil in een 0-4 uitslag waarbij je van het veld wordt geblazen en je keeper met 8 reddingen op 100% kansen de man of the match wordt of een 0-4 waarbij het veldspel er goed uitziet maar er uit 4 tegenstoten wordt gescoord omdat er 2 zwakke schakels in je elftal zitten die de tegenstander feilloos herkent en uitbuit.
Ik denk dat Dombo met name doelt op de eerste helft waar je meer schoten had dan Leverkusen en het veldspel helemaal niet zo slecht was.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:11 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik vind het sowieso gelul dat Feyenoord het wel aardig deed tegen Leverkusen en behoorlijk overeind bleef.
Dat slaat ook nergens op inderdaad, het was een regelrechte afgang. Maar Leverkusen speelde (na de 0-1) bewust zo, als ze zelf fanatiek zouden aanvallen zouden ze zich onnodig kwetsbaar maken in de omschakeling. Bovendien zaten ze helemaal niet lekker in de wedstrijd tot aan de plotse 0-2, 0-8 was het natuurlijk nooit geworden. Leverkusen mocht in zijn handjes knijpen dat Wellenreuther en Zerrouki drie goals cadeau gaven anders hadden ze het misschien best lastig gehad.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:14 schreef fetX het volgende:
Maar goed, met 4-0 kun je niet verkopen dat het een prima potje was.
Deze man.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:00 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Die pot tegen Leverkussen was ook helemaal niet zo dramatisch als de score doet vermoeden, ja ze counterde er 4 keer razendsnel uit en scoren, meer kansen hebben ze niet gehad. En ja natuurlijk spelen ze het uit en vinden ze het daarna wel best, maar het was ook geen open huis ofzo achterin bij Feyenoord.
Voor dit weekend hadden we de minste kansen weggegeven in de hele Eredivisie (geen idee hoe die stat nu is). Dat rijmt totaal niet met een matige organisatie en daaruit volgende blunders. En dat is ook totaal niet hoe ik Feyenoord zie spelen.
quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 17:40 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Deze man.Zonder inspanning 0-4 voor in de rust, maar zo slecht was het allemaal niet.
Wat.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 13:54 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Ik ben het wel eens met Elan en denk dat hij juist overschat wordt. Er wordt altijd maar gewezen naar die wedstrijd(en? tegen Lukaku (wat ook al geen topper is; beetje een Brobbey v1.5 ofzo) maar ik vind hem ook vaker een 6je spelen dan een 8 inderdaad.
@Solispolar is zich langzaam maar zeker aan het ontwikkelen tot een tweede @PSVCL (light)quote:
Een wat ?quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 14:04 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Ik denk bijvoorbeeld niet dat hij blijft staan in een verdediging die wat minder stabiel zou staan dan die van Feyenoord.
Dat is niets nieuws toch.quote:
Inderdaad ook dat je als een laf konijn ineens niet meer in het Ajax topic te vinden bent.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 18:38 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Dat is niets nieuws toch.
Als je gematigd positief bent, ben je altijd manisch overdreven positief. Als je enigszins skeptisch bent, ben je altijd krankzinnig onzinnig negatief.
Nooit anders geweest, zal ook nooit anders zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |