Zo één toch?quote:Op woensdag 25 september 2024 09:02 schreef Lonaa het volgende:
En we hebben een eigen (extra) oven mee. Vorig jaar zeiden ze in het contact vooraf dat ze "een grote oven" hadden. Dat was onwaar. Het was zo'n klein Unox oventje.
Ik kan je zeggen dat je dan Heel Erg Druk bent met koffiezoetigheden voor 150 man en 300 afbakbroodjes.
Is dat driefasen? In een accomodatie een keer zoiets gehad, gewoon op 230V. Dat duurde twee korten, twee langen eer die op temperatuur is en bakken duurde ook langer als de grote steamer.quote:Op woensdag 25 september 2024 21:08 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Zo één toch?
[ afbeelding ]
Onthouden omdat ik dezelfde hebAls je ze in je keuken thuis zet, zijn ze ineens zo klein niet meer
![]()
Ik kan het ding iedereen -ondanks niet enorm- aanraden. Gaat tot 300 graden, warmt in een minuut of tien op tot 180+, de twee gloeispiralen in de blazer en de blazer zelf hebben een enorm vermogen voor de relatief kleine inhoud, waardoor je hem van de bodem tot de nok kan vullen en alles nog steeds egaal bruin wordt. frituurt beter dan een airfryer, kost nabij niets. Je kan er 46 kaneelrollen tegelijk in bakken - dat is het voornaamste waar wij 'm voor gebruikte in de bakkerij![]()
10/10 fan.
Eén fase, uit mijn hoofd 3kwh, maar ik kan niet achterop kijken want hij staat in de opslag.quote:Op woensdag 25 september 2024 21:17 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Is dat driefasen? In een accomodatie een keer zoiets gehad, gewoon op 230V. Dat duurde twee korten, twee langen eer die op temperatuur is en bakken duurde ook langer als de grote steamer.
Toch. Vanmiddag wordt het weer mooiquote:Op donderdag 26 september 2024 07:16 schreef sigme het volgende:
Mogge. Het regent. Zal ik toch op de fiets naar kantoor?
Goedemorgen! Goed geslapen op je triatlon van gister?quote:Op donderdag 26 september 2024 07:19 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Toch. Vanmiddag wordt het weer mooi
Ik heb bizar goed geslapenquote:Op donderdag 26 september 2024 07:21 schreef sigme het volgende:
[..]
Goedemorgen! Goed geslapen op je triatlon van gister?
Ik zal op de fiets. Thanx. Eerst even de espresso waarvoor mijn liefste speciaal even is opgestaan om voor mij te zetten, opdrinken.
Beetje groter dan een airfryer ook zeker.quote:Op woensdag 25 september 2024 21:08 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Zo één toch?
[ afbeelding ]
Onthouden omdat ik dezelfde hebAls je ze in je keuken thuis zet, zijn ze ineens zo klein niet meer
![]()
Ik kan het ding iedereen -ondanks niet enorm- aanraden. Gaat tot 300 graden, warmt in een minuut of tien op tot 180+, de twee gloeispiralen in de blazer en de blazer zelf hebben een enorm vermogen voor de relatief kleine inhoud, waardoor je hem van de bodem tot de nok kan vullen en alles nog steeds egaal bruin wordt. frituurt beter dan een airfryer, kost nabij niets. Je kan er 46 kaneelrollen tegelijk in bakken - dat is het voornaamste waar wij 'm voor gebruikte in de bakkerij![]()
10/10 fan.
Sterkte!quote:Op donderdag 26 september 2024 08:31 schreef Clubsoda het volgende:
We hebben krentenbaard in huis en ik had matrasdienst. Dus:
Dit helpt nietquote:Op donderdag 26 september 2024 08:41 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Sterkte!
Het heeft maanden geduurd, en meerdere kuren, om er bij ons vanaf te komen. Bleef terug komen. Bij Nienke en Anna.
Bij ons was liters fucidin (Jaja bij wijze van spreken) eroverheen sauzen behoorlijk effectief, al blijft het ranzig en zielig.quote:Op donderdag 26 september 2024 08:46 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Dit helpt nietik vrees ervoor, in het gezin van mijn zus zijn er vorig naar de hele zomer zoet mee geweest. Het heerst ook hardnekkig op de opvang en er is ook al een opvang in het dorp met een resistente bacterie. Voor nu alleen smeren en hopen op het beste.
Ik heb bij het eerste gelige plekje de huisarts gebeld en letterlijk een uur later de zalf in handenquote:Op donderdag 26 september 2024 08:47 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Bij ons was liters fucidin (Jaja bij wijze van spreken) eroverheen sauzen behoorlijk effectief, al blijft het ranzig en zielig.
Deed ik ook. Maar dan wel het kantoor dichterbij huis. Die andere op 42km is me wat van het zotte met regen.quote:Op donderdag 26 september 2024 07:16 schreef sigme het volgende:
Mogge. Het regent. Zal ik toch op de fiets naar kantoor?
Dat hielp bij ons dan, op een gegeven moment, niet meer. Anti-biotica was het enige dat nog werkte. Niet echt fijn, maar het hielp tijdelijk. De plekken die daarna terugkeerde waren prima met de zalf te bestrijden.quote:Op donderdag 26 september 2024 08:47 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Bij ons was liters fucidin (Jaja bij wijze van spreken) eroverheen sauzen behoorlijk effectief, al blijft het ranzig en zielig.
quote:Op donderdag 26 september 2024 10:09 schreef Tuindier het volgende:
Lekke band vanmorgen. 40 minuten gewandeld om op het werk te komen.
Ja hier hebben we ook wel eens een aanval gehad waar antibiotica voor nodig was, maar dat wilde ik nou net niet zeggen tegen worstelende Clubsoda.quote:Op donderdag 26 september 2024 10:25 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Dat hielp bij ons dan, op een gegeven moment, niet meer. Anti-biotica was het enige dat nog werkte. Niet echt fijn, maar het hielp tijdelijk. De plekken die daarna terugkeerde waren prima met de zalf te bestrijden.
Bij onze opvang werd een kind acuut weggestuurd bij de eerste verdenking op krentenbaard, pas weer welkom na minimaal 24 uur smeren. Viel daar wel mee hoe hard het ging.quote:Tussendoor kwamen de waterpokken ook nog even langs dus het helpt allemaal niet.
Ik snap dat het je verder niet helpt. Ik kan het helaas niet mooier maken. Ik vind het enorm hardnekkig en lastig te bestrijden. Helpt niet mee dat het bij de opvang ook rondvliegt alsof het niets is.
Goede opvang! Bij ons leek het alsof er pas op het laatst ingegrepen werd.quote:Op donderdag 26 september 2024 11:00 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ja hier hebben we ook wel eens een aanval gehad waar antibiotica voor nodig was, maar dat wilde ik nou net niet zeggen tegen worstelende Clubsoda.
T kind heeft er ook nog kaaskiezen aan overgehouden
[..]
Bij onze opvang werd een kind acuut weggestuurd bij de eerste verdenking op krentenbaard, pas weer welkom na minimaal 24 uur smeren. Viel daar wel mee hoe hard het ging.
Ja, maar je kan dan wel weer je rijstkoker én je ijsmachine bewaren in die oven dus dat is gratis opbergruimtequote:Op donderdag 26 september 2024 08:19 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Beetje groter dan een airfryer ook zeker.
Hoe doet ie het met pizza's?quote:Op donderdag 26 september 2024 11:49 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ja, maar je kan dan wel weer je rijstkoker én je ijsmachine bewaren in die oven dus dat is gratis opbergruimte
Ik ben alleen maar blij met ervaringsverhalen. Ik weet dus van mijn zus hoe heftig het kan woekeren. Het is gewoon ellendig je jezelf en anderen voortdurend herbesmet en hygiëne onmogelijk is als je 1,5 bentquote:Op donderdag 26 september 2024 11:00 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ja hier hebben we ook wel eens een aanval gehad waar antibiotica voor nodig was, maar dat wilde ik nou net niet zeggen tegen worstelende Clubsoda.
T kind heeft er ook nog kaaskiezen aan overgehouden
[..]
Bij onze opvang werd een kind acuut weggestuurd bij de eerste verdenking op krentenbaard, pas weer welkom na minimaal 24 uur smeren. Viel daar wel mee hoe hard het ging.
Geen idee, ik heb één van de bakkerijovens gehouden en gebruik die voor pizza. Maar hetelucht is niet je eerste keuze bij pizza of brood, boven & onderwarmte en op steen (that being said, yeet er een pizzasteen in en warm hem op tot de steen, niet de oven, 300c of meer is en het gaat waarschijnlijk best aardig)quote:Op donderdag 26 september 2024 12:02 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Hoe doet ie het met pizza's?
Oh, boven en onder warmte is beter voor pizzaquote:Op donderdag 26 september 2024 12:13 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Geen idee, ik heb één van de bakkerijovens gehouden en gebruik die voor pizza. Maar hetelucht is niet je eerste keuze bij pizza of brood, boven & onderwarmte en op steen (that being said, yeet er een pizzasteen in en warm hem op tot de steen, niet de oven, 300c of meer is en het gaat waarschijnlijk best aardig)
Warm hem met je steen en al op tot je oven van mening is dat'ie op temperatuur is. Doe je deurtje een halve minuut open, alle warme lucht is er dan uit maar je loeiheet steen is er nog in. Je oven gaat weer opwarmen.quote:Op donderdag 26 september 2024 12:21 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Oh, boven en onder warmte is beter voor pizza![]()
Kan nu tot 275°C met een inbouwoven (inclusief steen) maar gebruik altijd hetelucht.
Binnenkort maar es op boven+onderwarmte proberen
quote:Op donderdag 26 september 2024 12:23 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Warm hem met je steen en al op tot je oven van mening is dat'ie op temperatuur is. Doe je deurtje een halve minuut open, alle warme lucht is er dan uit maar je loeiheet steen is er nog in. Je oven gaat weer opwarmen.
Herhaal dat, en er is een beste kans dat je je steen boven de 300c gaat krijgen.
En hete lucht is wel heter, als in dat je er je groente crispy mee kan krijgen. Maar dit zorgt er bij pizza vooral voor dat de buitenkant van de korst heel snel heel heet wordt, uithard, en dus minder rijst.quote:Op donderdag 26 september 2024 12:29 schreef derLudolf het volgende:
[..]![]()
Zet nu gewoon de oven een uur van te voren aan, maar dit ga ik ook es proberen
Tussen de kussens van de bank ?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voor verschillende soorten/vormen tomaat, met tomatensaus, vijg, en nog vanalles wat ik ben vergeten. Was erg lekker.
Hoofd zeeduivel met een spek van eigen varken, aardappelpuree, wortel, spinazie, mini-courgette en nog meer wat ik ben vergeten, en een verveine-schuim (mn ouders mosselenschuim, ik verveine ivm schaal- en schelpdieren allergie). Ook erg lekker.
Na een babba (soort sponge cakeje) met wodka(?)infusie, viooltjes-ijs en een soort crème oid wat ik ben vergeten. Ook heel lekker!
Ik vond toetje lekkerst, dan voor, dan hoofd. Met name omdat ik zeeduivel niet heel lekker vond (wel prima, maar niet superlekker zoals de rest). Het viooltjes-ijs was echt heerlijk.
Was bij Stadsjochies. Leuk ook, open keuken, en aan de kas. Ze verbouwen vanalles en het menu is zodanig samengesteld dat het zoveel mogelijk gebruik maakt van wat ze zelf verbouwen.
Dit is wel heel gekquote:Op donderdag 26 september 2024 15:45 schreef Dr_Flash het volgende:
Hai, ff kort. Hebben meer mensen dit?
[ afbeelding ]
Hier gaat iets heel erg mis. Blijkbaar komen ze zometeen alleen de lege tasjes brengen want mijn bestelling staat nu nog op 35 cent
Bellen? Naar welk nummer dan? Je kunt appen. Krijg je een automatisch bericht dat het helaas erg druk is en ze niet kunnen reageren.quote:Op donderdag 26 september 2024 15:57 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Dit is wel heel gekeven bellen mss? Ik heb geen bestelling bij ze uitstaan, dus geen idee of het breder probleem is.
https://picnic.app/nl/contact/quote:Op donderdag 26 september 2024 16:00 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Bellen? Naar welk nummer dan? Je kunt appen. Krijg je een automatisch bericht dat het helaas erg druk is en ze niet kunnen reageren.
quote:Hi Fles! Bedankt voor je berichtje. Helaas hebben we een grote stroomstoring gehad op ons distributiecentrum. We hebben de bestellingen zo snel mogelijk geannuleerd
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja mijn autistenpaniek is alweer over hoorquote:Op donderdag 26 september 2024 16:20 schreef Kaatje1 het volgende:
Ik zie op “alle storingen “ dat ze problemen hebben.
Edit stroomstoring dus, enorm onhandig voor jou en iedereen
Er worden daar wat overuurtjes geschreven vanavond ben ik bangquote:Beste Fles,
Helaas moeten we je bestelling van vandaag annuleren. We hebben te maken gekregen met een stroomstoring bij het distributiecentrum. Daardoor is het niet mogelijk om je boodschappen te leveren.
Daarnaast ging het ook nog eens mis in ons communicatiesysteem. Hierdoor hebben we jou niet op tijd op de hoogte kunnen brengen. Super vervelend, sorry hiervoor.
Als je al hebt betaald, storten we meteen je geld terug. Je hebt het bedrag binnen 3 werkdagen weer op je rekening. Om het een beetje goed te maken hebben we een voucher voor je aangemaakt ter waarde van ¤10,-. De code is GRATIESJGELDT.
Helaas kunnen we je bestelling niet verplaatsen. Maar als je wilt, kun je dezelfde bestelling wel opnieuw plaatsen voor een ander moment:
• Klik hier om naar je b
Schijnt dat "Gratiesj" ook niet in de boeken staatquote:Op donderdag 26 september 2024 18:03 schreef Lucky_Strike het volgende:
Oh, da's een flesfout natuurlijk
Ja nou. Ik ben moe.quote:Op donderdag 26 september 2024 18:04 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Schijnt dat "Gratiesj" ook niet in de boeken staat
Ja het schijnt zelfs dat ie niet onder de naam Fles in GBA staatquote:
Aangezien ze zelf mensen in dienst hebben die dat doen, gaan ze vast geen rekening van een ander bedrijf betalen. We hebben het ook niet eens door een bedrijf laten doen maar door een marktplaatscowboy.quote:Op donderdag 26 september 2024 18:19 schreef Kaatje1 het volgende:
Oeh, da’s jammer dat jullie dat niet wisten. Kan je de rekening alsnog opsturen?
quote:Op donderdag 26 september 2024 18:27 schreef Tele6 het volgende:
Nog TWEE EN EEN HALVE WEEK en dan ben ik klaar hier.
Hoe weet je nou wat wel en niet bij waterschapsloot hoort?quote:Op donderdag 26 september 2024 18:14 schreef Lucky_Strike het volgende:
Vandaag stond het waterschap voor de deur. Of ze weer eens in de sloot mochten kijken. Dat mag, we zijn verplicht daar toestemming voor te geven.
Allerlei plannen gemaakt, ik mocht ook meedenken dus wel handig. Er gaat een hoop gebeuren, mogelijk deze winter al. Terloops komt ter sprake dat we voor een hoop geld de rotte bomen hebben laten kappen/kortwieken. Blijken zij verantwoordelijk voor die bomen te zijn. We hadden hen gewoon moeten bellen
Je hoeft er niet bij op de koffie te komen. Heeft ie goed werk afgeleverd?quote:Op donderdag 26 september 2024 18:36 schreef Lucky_Strike het volgende:
Wat een irritante kerel was dat ook zeg. Die had ik graag nooit leren kennen
Mwa, redelijk. Kon slechter.quote:Op donderdag 26 september 2024 18:48 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Je hoeft er niet bij op de koffie te komen. Heeft ie goed werk afgeleverd?
Ja, geen idee eigenlijk. Er zijn wel allerlei besluiten die we eigenlijk moeten kennen hoor. Maar dan nog vraag ik me af of we op het moment van een omgevallen/rotte boom na de storm het waterschap hadden gebeld. Dat is niet onze manier van denken.quote:Op donderdag 26 september 2024 18:43 schreef Blues het volgende:
[..]
Hoe weet je nou wat wel en niet bij waterschapsloot hoort?
Wel balen van geld.
Best wel herkenbaar, kan het ook niet eens omschrijven waarom, maar soms heb een bloedhekel aan iemand.quote:Op donderdag 26 september 2024 18:58 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Mwa, redelijk. Kon slechter.
Ik kom regelmatig mensen tegen die ik niet zo mag of waar ik weinig mee heb. Dat is menselijk en helemaal prima. Maar deze kerel staat echt op eenzame hoogte in de lijst van mensen die ik echt niet mag. Het is niet uit te leggen hoe irritant hij is. Hij heeft ook een extreem aanwezige persoonlijkheid. Hij haalde echt het bloed onder mijn nagels vandaan. En ook bij J. En dat is knap want die kan het echt met iedereen vinden.
De Japanse keuken is niet scherp. De sojasaus zal eerder zout/umami zijn.quote:Op donderdag 26 september 2024 17:18 schreef Dr_Flash het volgende:
TAIKO Japanse sojasaus, is dat scherp?
Ughquote:Op donderdag 26 september 2024 19:06 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Best wel herkenbaar, kan het ook niet eens omschrijven waarom, maar soms heb een bloedhekel aan iemand.
Had dat laatst ook met een cliënt, man kwam de deur in en het was voor mij meteen foute boel. Daarna las ik zijn dossier en mijn gevoel klopte helemaal.
Hee zo eentje hebben we in GC/KSC ookquote:Op donderdag 26 september 2024 19:10 schreef Lucky_Strike het volgende:
Deze kerel had allemaal grote verhalen. Ook echt alleen maar. De hele fucking dag door. Allemaal gelul ook.
Heb jij ook vaak mensen die beginnen met "jij moet"? Bij m'n ma op spreekuur komen ook regelmatig nieuwe Nederlanders, maar mensen uit sommige landen zijn erg claimen nogal.quote:Op donderdag 26 september 2024 19:06 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Best wel herkenbaar, kan het ook niet eens omschrijven waarom, maar soms heb een bloedhekel aan iemand.
Had dat laatst ook met een cliënt, man kwam de deur in en het was voor mij meteen foute boel. Daarna las ik zijn dossier en mijn gevoel klopte helemaal.
@Molo ?quote:Op donderdag 26 september 2024 19:12 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Hee zo eentje hebben we in GC/KSC ook
Nee joh die komt daar niet. En die voldoet ook totaal niet aan het signalement.quote:
Ja, maar ik weet ondertussen dat dat een vrij letterlijke vertaling. Is niet dwingend maar komt dwingend over. Net als bv een duitser die op een Nederlands terras zegt “ich krieg n Bier”. Komt bij ons ook onbeschoft over, is niet de bedoeling.quote:Op donderdag 26 september 2024 19:19 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Heb jij ook vaak mensen die beginnen met "jij moet"? Bij m'n ma op spreekuur komen ook regelmatig nieuwe Nederlanders, maar mensen uit sommige landen zijn erg claimen nogal.
Ik zou wasabi, shichimi togarashi, rawu olie, of tantan ramen nou niet gelijk mild willen noemenquote:Op donderdag 26 september 2024 19:06 schreef z80 het volgende:
[..]
De Japanse keuken is niet scherp. De sojasaus zal eerder zout/umami zijn.
Buiten de wasabi, de echten vlamt heel even door de neus en is dan weg, is het niet heel pittig.quote:Op donderdag 26 september 2024 19:50 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ik zou wasabi, shichimi togarashi, rawu olie, of tantan ramen nou niet gelijk mild willen noemen
Ah ja dat laatste klinkt wel logisch.quote:Op donderdag 26 september 2024 19:03 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ja, geen idee eigenlijk. Er zijn wel allerlei besluiten die we eigenlijk moeten kennen hoor. Maar dan nog vraag ik me af of we op het moment van een omgevallen/rotte boom na de storm het waterschap hadden gebeld. Dat is niet onze manier van denken.
Er is iets met 5 meter vanaf een bepaald punt. Maar waar dat punt is, geen idee. Daar kom ik nog wel achter. Tot dat punt is het hun (waad)pakkie aan, en die 5 meter mogen we niet beplanten zodat zij er toegang toe hebben.
Ja, is ook wel zo. Beetje suf dat we daar nooit over na hadden gedacht. Soms denk ik wel eens dat ik me eens in moet lezen maar dat komt er dan weer niet van.quote:Op donderdag 26 september 2024 20:17 schreef Blues het volgende:
[..]
Ah ja dat laatste klinkt wel logisch.
Picnic is een keer thuisgebleven ivm grote storm. Maar moet mn bestelling voor zaterdag nog plaatsen.quote:Op donderdag 26 september 2024 15:45 schreef Dr_Flash het volgende:
Hai, ff kort. Hebben meer mensen dit?
[ afbeelding ]
Hier gaat iets heel erg mis. Blijkbaar komen ze zometeen alleen de lege tasjes brengen want mijn bestelling staat nu nog op 35 cent
Toen S een "sales pitch" moest geven op studie was idd het meest komische momentquote:Op donderdag 26 september 2024 19:33 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ja, maar ik weet ondertussen dat dat een vrij letterlijke vertaling. Is niet dwingend maar komt dwingend over. Net als bv een duitser die op een Nederlands terras zegt “ich krieg n Bier”. Komt bij ons ook onbeschoft over, is niet de bedoeling.
Daarnaast is het oppassen met hij/zij. Hij is (fonetisch) hië zij is hiea. Ook kennen ze in het arabisch de letter P niet, kan ook wel eens komisch zijn.
Ik schrok me een hoedje eerder vanavond, zat te lezen en opeens een herrie buiten. Was vergeten dat het slaapkamerraam openstond en het regende keihard. Maar het duurde even voor dat ik daarachter kwamquote:Op donderdag 26 september 2024 21:59 schreef Tele6 het volgende:
Ik ben net terug van een heel natte training. Voor ons hek stond 10 cm water en op het terrein op sommige plaatsen ook. Maar gelukkig niet koud.
Ik mis wel een beetje de motivatie om te douchen, ik heb al genoeg water gezien
quote:Op donderdag 26 september 2024 21:58 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Toen S een "sales pitch" moest geven op studie was idd het meest komische moment
quote:Op donderdag 26 september 2024 21:58 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Toen S een "sales pitch" moest geven op studie was idd het meest komische moment
En organiseer je dan een etentje om dat te vieren?quote:Op donderdag 26 september 2024 18:27 schreef Tele6 het volgende:
Nog TWEE EN EEN HALVE WEEK en dan ben ik klaar hier.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |