abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 22 september 2024 @ 10:14:54 #1
862 Arcee
Look closer
pi_215060758
Joe Biden, President van de Verenigde Staten


Kamala Harris, Vice-President van de Verenigde Staten


2024 Presidentsverkiezingen
Democratische Kandidaat: Kamala D. Harris
Republikeinse Kandidaat: Donald J. Trump


Democratische Vice-President Kandidaat: Tim Walz
Republikeinse Vice-President Kandidaat: James David "JD" Vance


House of Representatives:
Republican (220)
Democratic (212)
Vacant (3)

United States Senate:
Republican (49)
Democratic (47)
Independents (4)
Tiebreaker VP Harris (D)

Speaker of the House:
Mike Johnson (R)


Majority Leader of the House:
Steve Scalise (R)
Minority Leader of the House:
Hakeem Jeffries (D)

President of the Senate:
Kamala Harris (D)

Senate Majority Leader
Chuck Schumer (D)
Senate Minority Leader:
Mitch McConnell (R)

Extra aanwijzingen voor dit topic:

Helaas blijkt dit topic nogal eens te ontsporen. Het is een emotioneel onderwerp voor sommigen.

Daarom de volgende afspraken:

Dit is geen linkdumptopic. Als je een tweet plaatst graag het volgende in ogenschouw nemen: Waarom deze tweet? Wat zegt het, wat vind je er zelf van?
• Posts die tot doel hebben het topic te laten ontsporen, die respectloos zijn, of als linkdump aangemerkt kunnen worden, kunnen zonder overleg verwijderd worden door de moderatie. Want je post moet iets bijdragen aan de discussie en niet aan het op de kast jagen van users.
• Het gaat hier over de Amerikaanse politiek. Niet over Amerika in zijn algemeen. Probeer on topic te blijven.
• We gaan hier respectvol met elkaar om. Ook onderwerpen zoals kwetsbare migrantenkinderen worden met respect besproken. Ik zie er het nut niet van om bijv Michelle Obama als een kerel neer te zetten. Het enige doel om dat te doen is om users op de kast te jagen en het topic te laten ontsporen. Stop daar gewoon mee. Het voegt inhoudelijk niets toe.

We gebruiken in dit topic de volgende bronnen. Zie bijvoorbeeld hier als richtlijn: https://mediabiasfactcheck.com/
Voor visueel ingestelde mensen kan dit een richtlijn zijn:
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  zondag 22 september 2024 @ 10:46:08 #2
176480 GarlandBriggs
No ma\'am I cannot...
pi_215060970
Jij ook welkom! Maak er wat leuks van. Leuk zo'n nieuw topic ;)
pi_215060985
quote:
0s.gif Op zondag 22 september 2024 10:06 schreef KoosVogels het volgende:

[..]
Nee.

Op dat scherm staat 'country we deserve to live in'. Je ziet dat Oprah op dat moment de handen van Harris vast heeft.

In dat YT-filmpje zie je opnieuw dat tafereel, ze houden elkaars handen vast. Oprah zegt dan: 'country we deserve te have'.

Ze parafraseert (neem aan dat tv-lui dat soms doen), maar het is toch echt haar tekst op het scherm.
Bovendien staat het scherm zo dat Oprah het kan lezen zonder met haar hoofd te draaien. Als Kamala het scherm wil zien, moet ze opzij kijken.
pi_215061276
Uit het archief: als dochter en aide van de Amerikaanse president heb je het volste recht om te zitten op de eerste rij tussen wereldleiders.
Niet net als andere senior aides in de coulissen of aan onderhandelingstafels.
#dagje uit met daddy.
twitter
  zondag 22 september 2024 @ 11:34:15 #5
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_215061387
Man, man, man, wat een debielen zijn het eigenlijk. Het is tegenwoordig zo opzichtig dom, dat het niet anders kan dan dat er wordt getrolld of dat er mensen zijn die er belangen bij hebben misinformatie op het Fok! Forum te verspreiden. Het is ook allemaal zo opzichtig tegenwoordig waar het een aantal jaren terug nog enigszins subtiel leek over te komen.

Ook het schaamteloze seksisme is echt stuitend. De party of hate.

Ook hilarisch dat men uit die hoek elke keer met die Nick Sortor-posts aankomt, die blijkbaar het narratief voor hen bepaald. Je kan zijn account en de reacties in dit topic naast elkaar leggen en dan weet je genoeg. Ook zijn profiel, ik heb het eerder al een keer gepost is:

quote:
On-scene covering stories MSM won't. | Seen on
@TuckerCarlson
Tonight, Fox News, Newsmax, Timcast, etc. o
Tja...

[ Bericht 14% gewijzigd door Vis1980 op 22-09-2024 11:45:01 ]
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  zondag 22 september 2024 @ 11:45:53 #6
403588 mcmlxiv
Extremist volgens extremisten
pi_215061514
Ik was degene die je extreem-rechts noemde chivaz. Dat was toen je geweld tegen journalisten wel een aanvaardbaar idee vond wanneer ze niet lief tegen jouw afgod zijn.

Zolang je dat soort oprispingen uit ben je extreem-rechts beste jongen, het alleen al denken dat dergelijk geweld tegen de pers ooit een goed idee is is daarvoor eigenlijk al voldoende. Laat staan het gewoon opschrijven.
  zondag 22 september 2024 @ 11:50:40 #7
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_215061543
quote:
1s.gif Op zondag 22 september 2024 11:45 schreef mcmlxiv het volgende:
Ik was degene die je extreem-rechts noemde chivaz. Dat was toen je geweld tegen journalisten wel een aanvaardbaar idee vond wanneer ze niet lief tegen jouw afgod zijn.

Zolang je dat soort oprispingen uit ben je extreem-rechts beste jongen, het alleen al denken dat dergelijk geweld tegen de pers ooit een goed idee is is daarvoor eigenlijk al voldoende. Laat staan het gewoon opschrijven.
Het grappige is dat zoiets al begonnen was met het uitroepen van de media als 'vijand van het volk' door Trump. Als je daar totaal niet van gediend bent weet je genoeg en ga je nooit meer met zo'n figuur mee.

Oh en 6 januari natuurlijk, ook een mooi staaltje extremisme, dat zal ik niet snel vergeten. Dat was feest in BNW. Dus ja, wat veinst zo'n persoon dan nog.

[ Bericht 3% gewijzigd door Vis1980 op 22-09-2024 11:58:47 ]
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  zondag 22 september 2024 @ 16:02:06 #8
9362 Dubbelzuurrr
Humanistisch misantroop
pi_215064800
twitter


https://truthout.org/arti(...)the-2024-vote-tally/

[ Bericht 9% gewijzigd door Dubbelzuurrr op 22-09-2024 18:31:16 ]
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
pi_215065756
quote:
0s.gif Op zondag 22 september 2024 09:59 schreef Chivaz het volgende:
Binnenkort is er een debat waar ik overigens wel naar uitkijk. Tim Walz VS JD Vance. Hopelijk met een neutrale moderator die niet de behoefte heeft om mee te debatteren.
Factchecken door moderators is geen mee debatteren. Daar zijn de moderators juist voor en tot nu toe schoten ze daar tekort in als het om Trump gaat. Het is ook best moeilijk omdat Trump dermate veel liegt dat je een enorme feitenkennis paraat moet hebben om dat aan te kunnen. Trump is ook lang niet op al zijn leugens gefactcheckt in het laatste debat maar tenminste op een aantal. Dat is al heel wat.
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
pi_215066288
Trump die debatteert bij CNN/MNBC/ABC is beetje hetzelfde als je nu een debat laat hosten tussen Kamala/Trump met Tucker Carlson en Alex Jones als hosts. En deze laat factchecken.

Of Jack Posobiec.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_215066325
quote:
1s.gif Op zondag 22 september 2024 11:14 schreef AnneX het volgende:
Uit het archief: als dochter en aide van de Amerikaanse president heb je het volste recht om te zitten op de eerste rij tussen wereldleiders.
Niet net als andere senior aides in de coulissen of aan onderhandelingstafels.
#dagje uit met daddy.
[ x ]
Weet je dat Biden en Hunter om hele rare redenen de kleindochter hebben meegenomen onder Obama's periode? Naar van alle landen zoals China?
Die kleindochter die Biden op de mond kust?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
https://obamawhitehouse.a(...)anddaughter-finnegan



Vice President Joe Biden, granddaughter Finnegan Biden, Dylan Locke, U.S. Ambassador Gary Locke, Mona Locke, and Hunter Biden sample tea during a traditional tea tasting ceremony, at Liu Xian Guan Teahouse in the Dongcheng District of Beijing, China, December 5, 2013. (Official White House Photo by David Lienemann)

Die kleindochter is overal heen mee geweest van Kenia tot China, terwijl Hunter Biden zijn laatste dochter niet eens wil accepteren als kind.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_215066812
quote:
12s.gif Op zondag 22 september 2024 18:29 schreef epicbeardman het volgende:
Weet je dat Biden en Hunter om hele rare redenen de kleindochter hebben meegenomen onder Obama's periode? Naar van alle landen zoals China?
Die kleindochter die Biden op de mond kust?
roddel roddel... incest insinueren ....
pi_215066979
Wow een opa die zijn kleindochter een kus op de mond geeft! Wat een schande!! Het moet toch niet gekker worden!

Heb nu al medelijden met een mogelijk toekomstig kleinkind van epicbeardman
Dat zal een bijzonder afstandelijke relatie worden :{
pi_215067056
Je moet ook zelf wel een bepaalde mindset hebben om daar iets achter te zoeken.
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
  zondag 22 september 2024 @ 19:46:32 #15
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_215067082
quote:
81s.gif Op zondag 22 september 2024 19:44 schreef Kijkertje het volgende:
Je moet ook zelf wel een bepaalde mindset hebben om daar iets achter te zoeken.
Zoals de waard is, vertrouwt hij zijn gasten.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_215067178
Nouja dat inclusief het dagboek van Joe's dochter, Hunters laptop, tekst berichten onderling tussen Natalie en Hunter. Het is gewoon een rare familie. Ik zeg niet dat hij wat heeft gedaan maar ja bepaald gedrag wat Biden ook heeft vertoond. Het zijn allemaal opstapelingen.

Maarja, ik weet dat dit gevoelig ligt dus zal er over ophouden.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_215067192
twitter


Wat wellicht wel een nachtmerrie is voor de democraten als Trump wint. Zal wel wat zijn zeg. Wie komt er dan nog meer als Elon onder Trump gaat werken? Alex Jones als director of misinformation? Kennedy bij CIA?
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
  zondag 22 september 2024 @ 19:56:46 #18
37950 JAM
Sic transit gloria mundi.
pi_215067200
quote:
5s.gif Op zondag 22 september 2024 19:55 schreef epicbeardman het volgende:
Nouja dat inclusief het dagboek van Joe's dochter, Hunters laptop, tekst berichten onderling tussen Natalie en Hunter. Het is gewoon een rare familie. Ik zeg niet dat hij wat heeft gedaan maar ja bepaald gedrag wat Biden ook heeft vertoond. Het zijn allemaal opstapelingen.

Maarja, ik weet dat dit gevoelig ligt dus zal er over ophouden.
Biden? Wie is dat? Doet hij mee aan de verkiezingen?
"The world will note that the first atomic bomb was dropped on Hiroshima, a military base."
pi_215067215
quote:
5s.gif Op zondag 22 september 2024 19:56 schreef JAM het volgende:

[..]
Biden? Wie is dat? Doet hij mee aan de verkiezingen?
Zo die wordt snel onder de bus gegooid. Waar zijn Bernie Sanders of andere goede kandidaten? is er al gestemd onder de democraten?
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
  zondag 22 september 2024 @ 19:58:54 #20
37950 JAM
Sic transit gloria mundi.
pi_215067230
quote:
5s.gif Op zondag 22 september 2024 19:57 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Zo die wordt snel onder de bus gegooid. Waar zijn Bernie Sanders of andere goede kandidaten? is er al gestemd onder de democraten?
Huh? Bernie Sanders? Wie is dat? Doet hij mee aan de presidentsverkiezingen?
"The world will note that the first atomic bomb was dropped on Hiroshima, a military base."
  zondag 22 september 2024 @ 20:17:46 #21
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_215067440
quote:
5s.gif Op zondag 22 september 2024 19:57 schreef epicbeardman het volgende:

Zo die wordt snel onder de bus gegooid. Waar zijn Bernie Sanders of andere goede kandidaten? is er al gestemd onder de democraten?
Ja. En Harris is de democratische kandidaat.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_215067534
Heeft Rusland de maandelijkse uitkeringen weer overgemaakt dat bepaalde users opeens weer van onder hun steen gekropen komen?
pi_215067543
quote:
0s.gif Op zondag 22 september 2024 20:17 schreef golfer het volgende:

[..]
Ja. En Harris is de democratische kandidaat.
Daar lijkt deze user nog steeds verbolgen om te zijn ja.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  zondag 22 september 2024 @ 20:33:04 #24
403588 mcmlxiv
Extremist volgens extremisten
pi_215067597
quote:
5s.gif Op zondag 22 september 2024 19:55 schreef epicbeardman het volgende:
Nouja dat inclusief het dagboek van Joe's dochter, Hunters laptop, tekst berichten onderling tussen Natalie en Hunter. Het is gewoon een rare familie. Ik zeg niet dat hij wat heeft gedaan maar ja bepaald gedrag wat Biden ook heeft vertoond. Het zijn allemaal opstapelingen.

Maarja, ik weet dat dit gevoelig ligt dus zal er over ophouden.
Ga vooral door met je onzin. Ons raakt het niet hoor.

Vooral grappig om de grootste fok fan van een bewezen aanrander, van de man die openlijk heeft aangegeven te geilen op zijn eigen dochter, hier denkt anderen de maat te kunnen nemen.

Over rare families gesproken, midden in jouw bubbel bevindt zich een perfect exemplaar om eens te bestuderen.
  zondag 22 september 2024 @ 21:01:00 #25
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_215067812
quote:
11s.gif Op zondag 22 september 2024 19:56 schreef epicbeardman het volgende:
[ x ]

Wat wellicht wel een nachtmerrie is voor de democraten als Trump wint. Zal wel wat zijn zeg. Wie komt er dan nog meer als Elon onder Trump gaat werken? Alex Jones als director of misinformation? Kennedy bij CIA?
Let op mensen, hier weer die Nick Sorter. Talking points e.d.

Ja hoor baas van een social media platform die straks voor de administratie gaat werken... En zichzelf steeds promoot net als zijn toekomstige inkomsten. Hier zie je allemaal geen probleem in baardmans? Hij heeft er dus belangen bij om via zijn sociale media een partij te promoten. Dat is al gestoord en ongewenst, en dan doet ie dat ook nog eens met misinformatie en de suggestie om Harris neer te schieten.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')