Ze komt ook iedere keer met nieuwe en onjuiste informatie:quote:Op donderdag 12 september 2024 00:14 schreef TheVulture het volgende:
Wat is Agema toch een aanfluiting als minister, hoe ze daar staat te hakkelen en te blaten over die vaccins
Hordes dienstbare ambtenaren zwermen in de ministeries om PVV-ministers heen om hem/haar met FEITEN te informeren (bestoken). Dat zijn die complotgekkies niet gewend en raken daardoor in de war.quote:Op woensdag 11 september 2024 20:32 schreef KaheemSaid het volgende:
Als de afgelopen maanden ons iets geleerd hebben is het dat “alles anders doen” best lastig is.
Waarschijnlijk is Bontebal straks fractieleider van de helft of meer van de NSC ers.quote:Op woensdag 11 september 2024 22:19 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik denk niet dat NSC überhaupt een stemmentrekker gaat worden de volgende verkiezingen.
Die mensen waaien zo terug naar het CDA.quote:Op woensdag 11 september 2024 23:02 schreef KareldeStoute het volgende:
NSC heeft het zichzelf met de keuze om met extreemrechts te gaan regeren ook wel extreem moeilijk gemaakt.
Breken ze nu, dan worden ze electoraal flink afgestraft. Wachten ze nog een paar jaar dan raken ze vermoedelijk een flink deel van hun politieke kader kwijt omdat die Wilders niet meer trekken en worden ze alsnog gedecimeerd.
Willen ze ooit een blijvende partij worden, dan moeten ze dus niet te lang wachten, nu hebben ze nog een beetje goodwill…
Voor dat politieke kader kan dat met Bontenbal aan het stuur zeker.quote:Op donderdag 12 september 2024 07:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die mensen waaien zo terug naar het CDA.
Jesse Klaver was ook amper 29 jaar toen hij in 2015 tot fractievoorzitter werd verkozen. En Hans Wiegel was bijna 30. De VVD regeerde toen ook nog mee in 1971.quote:Op woensdag 11 september 2024 22:29 schreef Hanca het volgende:
[..]
Is straks Eppo Bruins de nieuwe partijleider
Maar inderdaad, Uitermark, Veldkamp of als je echt een nieuw elan wil uitstralen Jesse Six Dijkstra, is wel een politiek talent maar met 29 nog wel erg jong. Bij PerspectieF (de CU jongerenafdeling) was hij wel goed. Heeft bij de AIVD gezeten en is gespecialiseerd in AI.
Dat klopt wel:quote:Op donderdag 12 september 2024 07:31 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Voor dat politieke kader kan dat met Bontenbal aan het stuur zeker.
Qua kiezers is het natuurlijk lastiger, die hadden een bredere oorsprong en kwamen voor een fors deel uit die grote op drift geraakte groep.
PVV en VVD zullen zich wel bestolen voelen, hun designated kop van Jut weg vlak voor prinsjesdag en de algemene beschouwingen. Gauw nog wat plakkerige modder de ether in gooien voordat Omtzigt helemaal teruggemorphed is in zijn oude slachtofferrol.quote:Op donderdag 12 september 2024 08:20 schreef Frozen-assassin het volgende:
Er wordt nu wel heel veel gelekt over de wel en wee van afgelopen weken
De campagne is nooit geëindigd voor dit kabinetquote:Op donderdag 12 september 2024 08:20 schreef Frozen-assassin het volgende:
Er wordt nu wel heel veel gelekt over de wel en wee van afgelopen weken
Je mist een tussenstation. Eerst zaten al die ex-CDA stemmers namelijk (virtueel) bij BBB, pas nadat Omtzigt NSC had opgericht gingen ze daarnaartoe. Overigens is een deel daarvan uiteindelijk weer bij de PVV terechtgekomen. Kun je allemaal terugzien in de peilingen naar de aanloop van de 2023 verkiezingen.quote:Op donderdag 12 september 2024 07:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die mensen waaien zo terug naar het CDA.
Dit kan bijna niet kloppen toch?quote:Op donderdag 12 september 2024 09:00 schreef PippenScottie het volgende:
En nadat ze eerst de uitkoopregeling voor boeren hebben geschrapt, moet nu de veestapel drastisch worden verkleind:
https://www.telegraaf.nl/(...)at-in-hele-veestapel
Ik voel echt alleen maar leedvermaak
Ze neemt, zoals de meerderheid van de Kamer en ook de meerderheid van de coalitie wil, dus het pakket van Adema zo ongeveer integraal over. Is ook logisch: het zijn dezelfde ambtenaren die over beide pakketten hebben nagedacht en Adema was ook al niet echt een enthousiast verkleiner van de veestapel.quote:Op donderdag 12 september 2024 09:00 schreef PippenScottie het volgende:
En nadat ze eerst de uitkoopregeling voor boeren hebben geschrapt, moet nu de veestapel drastisch worden verkleind:
https://www.telegraaf.nl/(...)at-in-hele-veestapel
Ik voel echt alleen maar leedvermaak
quote:Op donderdag 12 september 2024 09:00 schreef PippenScottie het volgende:
En nadat ze eerst de uitkoopregeling voor boeren hebben geschrapt, moet nu de veestapel drastisch worden verkleind:
https://www.telegraaf.nl/(...)at-in-hele-veestapel
Ik voel echt alleen maar leedvermaak
Durf te wedden dat de stukjesschrijver dezes hier zelf ook wel om heeft zitten gniffelen.quote:Door het mes te zetten in de veestapel zal de problematiek op de mestmarkt worden verlicht, is het idee.
Het is wel redelijk onverwacht, want ze ging toch niet het pakket van Adema uitvoeren?quote:Op donderdag 12 september 2024 09:14 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ze neemt, zoals de meerderheid van de Kamer en ook de meerderheid van de coalitie wil, dus het pakket van Adema zo ongeveer integraal over. Is ook logisch: het zijn dezelfde ambtenaren die over beide pakketten hebben nagedacht en Adema was ook al niet echt een enthousiast verkleiner van de veestapel.
Ze zei dat ze er nog naar ging kijken en wel onderdelen zou overnemen. Ze heeft er naar gekeken en is met na overleg met dezelfde ambtenaren als Adema tot dezelfde conclusie als Adema gekomen. Zo gek is dat ook weer niet, eigenlijk. Het meest opvallende is eigenlijk dat ze dit advies van haar ambtenaren accepteert.quote:Op donderdag 12 september 2024 09:23 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het is wel redelijk onverwacht, want ze ging toch niet het pakket van Adema uitvoeren?
Is dat een artikel van deze week of van 1998?quote:Op donderdag 12 september 2024 09:00 schreef PippenScottie het volgende:
En nadat ze eerst de uitkoopregeling voor boeren hebben geschrapt, moet nu de veestapel drastisch worden verkleind:
https://www.telegraaf.nl/(...)at-in-hele-veestapel
Ik voel echt alleen maar leedvermaak
Rug tegen de muur hè. Ze kan geen kant op.quote:Op donderdag 12 september 2024 09:39 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ze zei dat ze er nog naar ging kijken en wel onderdelen zou overnemen. Ze heeft er naar gekeken en is met na overleg met dezelfde ambtenaren als Adema tot dezelfde conclusie als Adema gekomen. Zo gek is dat ook weer niet, eigenlijk. Het meest opvallende is eigenlijk dat ze dit advies van haar ambtenaren accepteert.
Ach.quote:Boerenorganisatie LTO zegt ontstemd te zijn en verwijst naar een mestplan dat eerder werd aangeboden aan Wiersma's voorganger Adema met verschillende maatregelen. "Voor ons mestplan geldt echter dat maatregelen die de sector kan en wil nemen, onlosmakelijk samenhangen met het verlengen van (een vorm van) derogatie en verbeterde mogelijkheden tot mestverwerking", zegt de organisatie in een verklaring. Volgens LTO is de gedwongen krimp in de pluimvee- en varkenssector niet te verdedigen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |