quote:Op zondag 1 september 2024 17:15 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ben echt benieuwd hoe deze race was gegaan als Lando die leiding had behouden op ronde 1
Het was vooral Charles. Sainz was een sitting duck.quote:Op zondag 1 september 2024 17:13 schreef ChevyCaprice het volgende:
Waarom klagen jullie om die opmerking? Ferrari was vandaag sterker met strategie en deg.
Maar dat is logisch, zij gaan alles proberen om die win op Monza te forceren. McLaren hoeft zich niet te schamen
Norris is 3 gratis punten misgelopen.quote:Op zondag 1 september 2024 17:11 schreef ChevyCaprice het volgende:
Will Buxton klaagt dat McLaren Piastri en Norris niet heeft geswapped![]()
goating
Die schermsmurf van Sky zat ook al dom the lullen dat Stella niet meer van de eerste rijdertactiek is zoals onder Todt. Alsof Schumacher niet gewoon race in race uit 3 tienden sneller was dan Massa, Barrichello en Irvine.quote:Op zondag 1 september 2024 17:11 schreef ChevyCaprice het volgende:
Will Buxton klaagt dat McLaren Piastri en Norris niet heeft geswapped![]()
goating
Als Max met 1 punt voorsprong het kampioenschap pakt, zullen ze zich nog achter hun oren krabben.quote:Op zondag 1 september 2024 17:17 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Norris is 3 gratis punten misgelopen.
slim was het niet.
En het is ook neit de eerste keer, Mclaren heeft Piastri ook een keer laten winnen , Norris werd P2.. ook weer 8 punten gemist.
Norris had nu op 252 punten kunnen zitten ipv de 241 die hij nu heeft. (en dan heb ik slechts naar 2 race gekeken voor die vergelijking, niet gekeken of McLaren nog meer punten heeft laten liggen voor Norris)
Max zit op 303.
het is dan ook 33 graden, freaking loeiheet.quote:Op zondag 1 september 2024 17:12 schreef Nattekat het volgende:
Iemand heeft een complete vastloper in z'n bovenkamer
Gossie, gelijk ook weer met je doelpalen.quote:Op zondag 1 september 2024 17:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je vraagt waar ze geen klote-auto hadden, dat is gewoon een geldig antwoord. Doelpalen blijven staan hoor.
McLaren gaat voor gelijke behandeling van de coureurs ipv de WDC. Want ze hebben twee toppers aan boord en willen hun allebei behouden. Ze zijn niet gek.quote:Op zondag 1 september 2024 17:17 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Norris is 3 gratis punten misgelopen.
slim was het niet.
En het is ook neit de eerste keer, Mclaren heeft Piastri ook een keer laten winnen , Norris werd P2.. ook weer 8 punten gemist.
Norris had nu op 252 punten kunnen zitten ipv de 241 die hij nu heeft. (en dan heb ik slechts naar 2 race gekeken voor die vergelijking, niet gekeken of McLaren nog meer punten heeft laten liggen voor Norris)
Max zit op 303.
In het IndyCar paddock kijken of hij nog een racezitje voor volgend jaar kan krijgen.quote:Op zondag 1 september 2024 16:52 schreef TheFreshPrince het volgende:
Wat gaat Magnussen over 2 weken doen?
Al bekend waarom VER niet met vol vermogen kon rijden?quote:Op zondag 1 september 2024 17:29 schreef Nattekat het volgende:
Baku gaat wel een behoorlijk belangrijke race worden. Als Red Bull daar wederom ruk is, hebben ze echt grote problemen. Hun grootste zwakte is daar zo goed als niets waard, dus het zou beter moeten gaan.
Viel niets meer te winnen, dus motor sparen op een circuit waar dat ding behoorlijk voor z'n donder krijgt is dan best logisch.quote:Op zondag 1 september 2024 17:30 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Al bekend waarom VER niet met vol vermogen kon rijden?
Die setting werd later wel weer terug gezet. Al moest Max daar wel om vragen, vandaar de opmerking over de dat de mensen op de achtergrond wakker moesten blijven.quote:Op zondag 1 september 2024 17:31 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Viel niets meer te winnen, dus motor sparen op een circuit waar dat ding behoorlijk voor z'n donder krijgt is dan best logisch.
Volgens VER was er een probleem waardoor ze niet op vol vermogen konden rijden dus geen bewuste keuze.quote:Op zondag 1 september 2024 17:31 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Viel niets meer te winnen, dus motor sparen op een circuit waar dat ding behoorlijk voor z'n donder krijgt is dan best logisch.
Ik begreep juist dat ze de ERS flink gebruikt hadden om te verdedigen tegen Norris en dat hij daarom in de ronden daarna energy moest terugwinnen. Zodra dat weer op peil zou zijn, had hij een seintje van het team verwacht.quote:Op zondag 1 september 2024 17:35 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Volgens VER was er een probleem waardoor ze niet op vol vermogen konden rijden dus geen bewuste keuze.
Heeft Hamilton ‘m gehad dan?quote:Op zondag 1 september 2024 17:31 schreef Nattekat het volgende:
Hamilton ging ook voor de snelste ronde trouwens, waarbij ie sneller ging dan Verstappen, dus Norris heeft hem uiteindelijk niet van Verstappen gepakt.
Dit inderdaad.quote:Op zondag 1 september 2024 17:36 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ik begreep juist dat ze de ERS flink gebruikt hadden om te verdedigen tegen Norris en dat hij daarom in de ronden daarna energy moest terugwinnen. Zodra dat weer op peil zou zijn, had hij een seintje van het team verwacht.
Of was er nog een ander iets met de motor?
Ja geen idee, daarom vraag ik het. VER en PER beiden hetzelfde probleem met de motor lees ik.quote:Op zondag 1 september 2024 17:36 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ik begreep juist dat ze de ERS flink gebruikt hadden om te verdedigen tegen Norris en dat hij daarom in de ronden daarna energy moest terugwinnen. Zodra dat weer op peil zou zijn, had hij een seintje van het team verwacht.
Of was er nog een ander iets met de motor?
Je weet best waar ik op doeldequote:Op zondag 1 september 2024 17:38 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Nou dan. Hij pakt ‘m dus van VER.
Zover ik weet was het niet echt een probleem, meer een gevolg van de keuze om tegenover Norris (en voor Perez wellicht tegenover Russell) te verdedigen.quote:Op zondag 1 september 2024 17:38 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Ja geen idee, daarom vraag ik het. VER en PER beiden hetzelfde probleem met de motor lees ik.
https://nl.motorsport.com(...)to-monster/10650233/quote:Op zondag 1 september 2024 17:47 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Zover ik weet was het niet echt een probleem, meer een gevolg van de keuze om tegenover Norris te verdedigen.
Dat kost extra ERS en als dat op is, moet je weer sparen en dan mis je die opvolgende ronden wat vermogen.
quote:Max Verstappen oordeelt hard na de Grand Prix van Italië, waarin hij genoegen heeft moeten nemen met een zesde plaats. Het leed was eigenlijk al geschied op zaterdag, toen de wereldkampioen in de kwalificatie niet verder kon komen dan P7 door grote balansproblemen. Bovendien hielp het niet mee dat Red Bull Racing geen optimale Monza-vleugel heeft en daardoor helemaal onderaan stond in de speed trap. "Het was vrij saai vandaag. We waren te langzaam. De pitstop heeft me wat tijd gekost en ik kon het grootste gedeelte van de race niet met vol vermogen rijden, doordat we een klein probleem hadden", laat Verstappen aan onder meer Motorsport.com weten in het vierkantje.
Hij moest voordat hij in gevecht ging met Lando al een setting aanpassen vanwege een probleem met de motor.quote:Op zondag 1 september 2024 17:36 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ik begreep juist dat ze de ERS flink gebruikt hadden om te verdedigen tegen Norris en dat hij daarom in de ronden daarna energy moest terugwinnen. Zodra dat weer op peil zou zijn, had hij een seintje van het team verwacht.
Of was er nog een ander iets met de motor?
Ok, dan stond dat wss weer los van de ERS.quote:Op zondag 1 september 2024 17:48 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
https://nl.motorsport.com(...)to-monster/10650233/
[..]
Magnussen volgt zijn oud-teamgenoot op met race ban. Grosjean had race ban voor Monza na de bizarre crash in Spa.quote:
Er was ver daarvoor al een motorprobleem hoor. Ze mosten hem van stand veranderen zodat hij minder vermogen had. Die opmerking naar het team of ze wakker wilden worden was omdat Max nota bene zelf moest vragen of die motorstand terug mocht.quote:Op zondag 1 september 2024 17:47 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Zover ik weet was het niet echt een probleem, meer een gevolg van de keuze om tegenover Norris (en voor Perez wellicht tegenover Russell) te verdedigen.
Dat kost extra ERS en als dat op is, moet je weer sparen en dan mis je die opvolgende ronden wat vermogen.
Al besproken.quote:Op zondag 1 september 2024 17:58 schreef ChevyCaprice het volgende:
[ x ]
De eerste met een volle bingokaart
quote:
Wie vroegquote:
H et was tijdens de race al duidelijkquote:
Bans worden hier niet besproken.quote:Op zondag 1 september 2024 17:58 schreef ChevyCaprice het volgende:
[ x ]
De eerste met een volle bingokaart
quote:Op zondag 1 september 2024 18:05 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Bans worden hier niet besproken.
Er zal wel gewoon iets te heet zijn geworden. Buitentemperatuur, vuile lucht en zo.quote:Op zondag 1 september 2024 17:30 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Al bekend waarom VER niet met vol vermogen kon rijden?
Op Spa al een extra motor gepakt, denk niet dat hij het met de huidige motoren red tot aan de laatste race.quote:Op zondag 1 september 2024 17:56 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Als zelfs de motor al problemen begint te geven...
Er gaan nog wel 1 of 2 penalties volgens inderdaad.quote:Op zondag 1 september 2024 18:12 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Op Spa al een extra motor gepakt, denk niet dat hij het met de huidige motoren red tot aan de laatste race.
Volgend jaar hebben ze meer windtunneltijd als ze WCC niet winnen.quote:Op zondag 1 september 2024 18:28 schreef Donderkonijn het volgende:
Ik denk niet dat Red Bull dit op tijd weer terug op de rit krijgt, eerlijk gezegd.
Ik heb er al een tijdje een hard hoofd in. Het blijft hopen dat Mercedes en Ferrari de McLaren van Norris van overwinningen af gaat houdenquote:Op zondag 1 september 2024 18:28 schreef Donderkonijn het volgende:
Ik denk niet dat Red Bull dit op tijd weer terug op de rit krijgt, eerlijk gezegd.
Ga er maar vanuit dan dat we geen Wilhelmus gaan krijgen.quote:Op zondag 1 september 2024 18:32 schreef Nattekat het volgende:
Ik zet al m'n hoop op Baku. Slome RB in Baku = geen Wilhelmus meer.
Ik denk eigenlijk oprecht dat het nog wel eens einde kampioenschap Max kan zijn als ze er in Baku niet bij zitten.quote:Op zondag 1 september 2024 18:33 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ga er maar vanuit dan dat we geen Wilhelmus gaan krijgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |