abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_214825507


Crypto?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Bitcoin is bedoeld als peer-to-peer geld, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is pseudoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain. Ook zijn de laatste jaren Layer2 oplossingen populair zoals bijv. Lightning Network. Hiermee kun je instant betalingen doen voor slechts een fractie van de fees die je op de basislaag zou betalen.

Naast Bitcoin zijn er o.a. concurrenten van Bitcoin (bijv. Monero), utility chains (bijv. Ethereum) en memecoins (bijv. Dogecoin). Dit noemen we altcoins, zie bijv. Coingecko voor een impressie. Vele zijn experimenteel en overleven de bearmarkets niet.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus. In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain.

Wie houdt de blockchain bij?
Transacties worden door nodes verzonden naar het netwerk. Een node is een computer die de software van Bitcoin draait. Miners stoppen deze transacties in een blok en als dank krijgen zij hiervoor een beloning. Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en Proof of Stake (PoS). PoW is een vorm van mining, waarbij de rekenkracht van een computer wordt gebruikt ten dienste van de blockchain. De computer lost als het ware mathematische puzzels op en moet intensief werk (de W in PoW) leveren om transacties te controleren en nieuwe blokken te creëren. Deze inspanningen worden beloond in cryptocurrency. PoS is in principe een vorm van virtuele mining. Des te groter het aantal (stake) van een bepaalde cryptocurrency iemand bezit, des te meer transacties er kunnen worden gevalideerd en des te groter de reward voor de persoon in kwestie. Met andere woorden: Des te meer je bezit, des te meer je zult worden beloond.


Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
Satoshi Nakamoto zocht een vorm van bescherming tegen centrale banken. Vanaf de jaren 70 waren cyberpunks al op zoek naar zoiets. Met Bitcoin is die oplossing er gekomen. Doordat de software open-source is kan het makkelijk gekloond worden. Dit gebeurde in de eerste jaren dan ook. Later begonnen bedrijfen en individuen andere voordelen te zien in blockchain en zijn daar op door gegaan. Sommige zullen je vertellen dat geld (dus Bitcoin) de enige usecase voor blockchain is, andere zullen je vertellen dat het de oplossing voor alles is. Echter het grootste verschil zit hem in decentraliteit. Bitcoin is tot op heden nog de enige decentrale cryptocurrency. Daarom is Bitcoin veilig voor vele attack factors. Dit betekend niet dat het gebruik van Bitcoin zonder risico is! DYOR (Do Your Own Research)!



Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via brokers of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een broker. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc/laptop/telefoon/tablet en daar je coin in opslaan. Daarnaast zijn er ook hardware wallets te koop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Bewaar je private key (seed) ten allen tijde goed! Dit is je backup om je wallet te restoren. Vul deze ook nergens anders in dan in je wallet. Twijfel je hoe je precies je wallet moet restoren? Stel je vraag in het n00b-topic.

Probeer closed-source wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van! Hoe kan ik kopen?
Bekijk hier stap voor stap handleidingen: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #6 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).
Holden - Holden is ook traden, alleen zit er meer tijd tussen.

Exchanges;
Kraken - Betrouwbare exchange
Binance - Chinese exchange met een groot aanbod van crypto
BL3P - Nederlandse Bitcoin exchange, zelfde partij als broker Bitonic
Bitvavo - Nederlandse exchange met een ruim aanbod van crypto

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitonic
BTC Direct
Satos

Bitcoin block explorers
Mempool.space
Blockchain.info

Crypto koersen
Preev simple bitcoin price
CoinGecko - Cryptocurrency Prices and Market Capitalization
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges
Agrr - Trades en koers van de grootste exchanges.

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin Magazine (NL)
Bitcoin.nl (NL)
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin

Informatie
Bitcoinstart (NL)
BTCWiki (NL)
Bitcoin Information & Resources

Podcasts:
Beginnen met Bitcoin (NL)
Satoshi Radio (NL)
Cryptocast (NL)

Boeken:
Ons Geld is Stuk
De Bitcoin Standaard
De Fiat Standaard
Gelaagd geld

Bitcoin en belastingaangifte
Bitcoin als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoin en andere crypcurrencies wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro's) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw cryptocurrencies op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw cryptocurrencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw portfolio in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.
pi_214826726
ik heb nu bitvavo. op welke platvorm kan je kendu kopen? Ik kan dit ook opzoeken maar luister graag naar het advies van een FOK!user.

Is het nu de moment om wat "kendu' te kopen?
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_214826764
quote:
0s.gif Op woensdag 28 augustus 2024 18:22 schreef capuchon_jongen het volgende:
ik heb nu bitvavo. op welke platvorm kan je kendu kopen? Ik kan dit ook opzoeken maar luister graag naar het advies van een FOK!user.

Is het nu de moment om wat "kendu' te kopen?
Je had het @Playboy69 kunnen vragen als je hem geen ban had aangesmeerd
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  woensdag 28 augustus 2024 @ 18:39:17 #4
19297 stinkie
Homo Tampeloeris Collosalus
pi_214826846
quote:
1s.gif Op woensdag 28 augustus 2024 18:26 schreef Mortaxx het volgende:

[..]
Je had het @:playboy69 kunnen vragen als je hem geen ban had aangesmeerd
🤣
Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet
pi_214827070
Ik was vandaag een overzicht aan het maken qua vermogen voor m'n aangifte inkomstenbelasting (ja, ik weet het, ben altijd met alles last minute). Dus even de waarde opgezocht op 1 januari 2023.

Btc 15K
Eth 1200

Dat waren nog eens koopmomentjes.
  woensdag 28 augustus 2024 @ 21:03:28 #6
19297 stinkie
Homo Tampeloeris Collosalus
pi_214828362
quote:
0s.gif Op woensdag 28 augustus 2024 19:05 schreef MaximumRush het volgende:
Ik was vandaag een overzicht aan het maken qua vermogen voor m'n aangifte inkomstenbelasting (ja, ik weet het, ben altijd met alles last minute). Dus even de waarde opgezocht op 1 januari 2023.

Btc 15K
Eth 1200

Dat waren nog eens koopmomentjes.
eth 75. En toen verkopen voor 250 ;(
Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet
pi_214832128
Ik bouw geen pensioen op. Ik wil nu kleinschalig iets gaan doen. Deels aandelen, deels crypto. Het cryptodeel: ik wil gaan beginnen met DCA crypto met 250 euro per maand. 10k als eerste inleg. Ik wil medium risk/offensief ingesteld zijn. Mijn plan is om dit te doen met horizon 20-30 jaar, zodat het een pensioenpotje wordt.

Ik heb de coins gepakt zodat ik in cryptowereld een relatief breed scala heb aan crypto's, maar iets zwaarder leun op de gevestigde BTC/ETH zodat ik in volatiele cryptowereld toch nog enige basis heb. Natuurlijk deels overleg gehad met mijn grote vriend heden ten dagen: ChatGPT. Niemand kan in de toekomst kijken, maar hebben jullie nog adviezen, tips, alternatieven?

Initiële Inleg per 1 september

Bitcoin (BTC): 35% van ¤10.000 = ¤3.500
Ethereum (ETH): 20% van ¤10.000 = ¤2.000
Binance Coin (BNB): 10% van ¤10.000 = ¤1.000
Chainlink (LINK): 10% van ¤10.000 = ¤1.000
Polkadot (DOT): 10% van ¤10.000 = ¤1.000
SingularityNET (AGIX): 10% van ¤10.000 = ¤1.000
Cardano (ADA): 5% van ¤10.000 = ¤500

Verdere Inleg via DCA (elke 4 weken loonuitbetaling)

Bitcoin (BTC): 35% van ¤250 = ¤87,50
Ethereum (ETH): 20% van ¤250 = ¤50,00
Binance Coin (BNB): 10% van ¤250 = ¤25,00
Chainlink (LINK): 10% van ¤250 = ¤25,00
Polkadot (DOT): 10% van ¤250 = ¤25,00
SingularityNET (AGIX): 10% van ¤250 = ¤25,00
Cardano (ADA): 5% van ¤250 = ¤12,50

Ik denk aan Kucoin/OKx/Kraken. Volgens mij is die laatste wat duurder qua fee's. Ik wil dit proces automatiseren en dan eens per half jaar(?) herevalueren en mijn portfolio qua percentages herbalanceren.
Of saté?
pi_214832284
quote:
0s.gif Op donderdag 29 augustus 2024 10:59 schreef Schnitzels het volgende:
Ik bouw geen pensioen op. Ik wil nu kleinschalig iets gaan doen. Deels aandelen, deels crypto. Het cryptodeel: ik wil gaan beginnen met DCA crypto met 250 euro per maand. 10k als eerste inleg. Ik wil medium risk/offensief ingesteld zijn. Mijn plan is om dit te doen met horizon 20-30 jaar, zodat het een pensioenpotje wordt.

Ik heb de coins gepakt zodat ik in cryptowereld een relatief breed scala heb aan crypto's, maar iets zwaarder leun op de gevestigde BTC/ETH zodat ik in volatiele cryptowereld toch nog enige basis heb. Natuurlijk deels overleg gehad met mijn grote vriend heden ten dagen: ChatGPT. Niemand kan in de toekomst kijken, maar hebben jullie nog adviezen, tips, alternatieven?

Initiële Inleg per 1 september

Bitcoin (BTC): 35% van ¤10.000 = ¤3.500
Ethereum (ETH): 20% van ¤10.000 = ¤2.000
Binance Coin (BNB): 10% van ¤10.000 = ¤1.000
Chainlink (LINK): 10% van ¤10.000 = ¤1.000
Polkadot (DOT): 10% van ¤10.000 = ¤1.000
SingularityNET (AGIX): 10% van ¤10.000 = ¤1.000
Cardano (ADA): 5% van ¤10.000 = ¤500

Verdere Inleg via DCA (elke 4 weken loonuitbetaling)

Bitcoin (BTC): 35% van ¤250 = ¤87,50
Ethereum (ETH): 20% van ¤250 = ¤50,00
Binance Coin (BNB): 10% van ¤250 = ¤25,00
Chainlink (LINK): 10% van ¤250 = ¤25,00
Polkadot (DOT): 10% van ¤250 = ¤25,00
SingularityNET (AGIX): 10% van ¤250 = ¤25,00
Cardano (ADA): 5% van ¤250 = ¤12,50

Ik denk aan Kucoin/OKx/Kraken. Volgens mij is die laatste wat duurder qua fee's. Ik wil dit proces automatiseren en dan eens per half jaar(?) herevalueren en mijn portfolio qua percentages herbalanceren.
Ik zou 100% bitcoin aanhouden van het deel dat je in crypto belegt.

Als je in andere coins zit zal je ook constant in de gaten moeten houden of ze niet naar een nieuwe / andere blockchain verhuizen en veel van die projecten die je noemt bestaan over 5 of 10 jaar niet meer en zijn dus geen optie voor opbouw van een pensioen (als in: lange termijn).

Verder ook geen exchange gebruiken, altijd een eigen wallet, "cold storage".
Een exchange is geen bank. Ik herhaal: een exchange is geen bank.

Je kan eens kijken naar "Bitonic Bits", dan koop je periodiek bitcoin die naar je eigen wallet gestuurd worden.
pi_214832285
quote:
0s.gif Op donderdag 29 augustus 2024 10:59 schreef Schnitzels het volgende:
Ik bouw geen pensioen op. Ik wil nu kleinschalig iets gaan doen. Deels aandelen, deels crypto. Het cryptodeel: ik wil gaan beginnen met DCA crypto met 250 euro per maand. 10k als eerste inleg. Ik wil medium risk/offensief ingesteld zijn. Mijn plan is om dit te doen met horizon 20-30 jaar, zodat het een pensioenpotje wordt.

Ik heb de coins gepakt zodat ik in cryptowereld een relatief breed scala heb aan crypto's, maar iets zwaarder leun op de gevestigde BTC/ETH zodat ik in volatiele cryptowereld toch nog enige basis heb. Natuurlijk deels overleg gehad met mijn grote vriend heden ten dagen: ChatGPT. Niemand kan in de toekomst kijken, maar hebben jullie nog adviezen, tips, alternatieven?

Initiële Inleg per 1 september

Bitcoin (BTC): 35% van ¤10.000 = ¤3.500
Ethereum (ETH): 20% van ¤10.000 = ¤2.000
Binance Coin (BNB): 10% van ¤10.000 = ¤1.000
Chainlink (LINK): 10% van ¤10.000 = ¤1.000
Polkadot (DOT): 10% van ¤10.000 = ¤1.000
SingularityNET (AGIX): 10% van ¤10.000 = ¤1.000
Cardano (ADA): 5% van ¤10.000 = ¤500

Verdere Inleg via DCA (elke 4 weken loonuitbetaling)

Bitcoin (BTC): 35% van ¤250 = ¤87,50
Ethereum (ETH): 20% van ¤250 = ¤50,00
Binance Coin (BNB): 10% van ¤250 = ¤25,00
Chainlink (LINK): 10% van ¤250 = ¤25,00
Polkadot (DOT): 10% van ¤250 = ¤25,00
SingularityNET (AGIX): 10% van ¤250 = ¤25,00
Cardano (ADA): 5% van ¤250 = ¤12,50

Ik denk aan Kucoin/OKx/Kraken. Volgens mij is die laatste wat duurder qua fee's. Ik wil dit proces automatiseren en dan eens per half jaar(?) herevalueren en mijn portfolio qua percentages herbalanceren.
Is geen crypto. Maar al eens gedacht aan www.brandnewday.nl ? Ik doe dit zelf. Elke maand een bedrag daarheen. Rest verdeel ik over bitcoin en aandelen
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_214832298
quote:
0s.gif Op donderdag 29 augustus 2024 11:28 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Is geen crypto. Maar al eens gedacht aan www.brandnewday.nl ? Ik doe dit zelf. Elke maand een bedrag daarheen. Rest verdeel ik over bitcoin en aandelen
Brandnewday is op zich prima maar wat ze doen is voor jou ETF's kopen.

Je kan ook zelf bij je bank of je broker een paar keer per jaar een S&P500 ETF koppen.
Dan heb je hetzelfde en betaal je minder kosten.

Of bedoel je het pensioenbeleggen van Brandnewday?
pi_214832309
quote:
0s.gif Op donderdag 29 augustus 2024 11:30 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Brandnewday is op zich prima maar wat ze doen is voor jou ETF's kopen.

Je kan ook zelf bij je bank of je broker een paar keer per jaar een S&P500 ETF koppen.
Dan heb je hetzelfde en betaal je minder kosten.

Of bedoel je het pensioenbeleggen van Brandnewday?
pensioenbeleggen idd. Ik bouw geen pensioen op bij mijn werkgever. Dus ik gebruik dit voor mijn pensioen potje.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_214832425
quote:
0s.gif Op donderdag 29 augustus 2024 11:32 schreef over_hedge het volgende:

[..]
pensioenbeleggen idd. Ik bouw geen pensioen op bij mijn werkgever. Dus ik gebruik dit voor mijn pensioen potje.
Voordeel van pensioenbeleggen is uiteraard dat je nu geen belasting betaalt maar pas vanaf het moment dat je met pensioen gaat en het uit laat betalen.

Nadeel van pensioenbeleggen is dat je er niet over kan beschikken voor die tijd.
pi_214832443
quote:
0s.gif Op donderdag 29 augustus 2024 11:49 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Voordeel van pensioenbeleggen is uiteraard dat je nu geen belasting betaalt maar pas vanaf het moment dat je met pensioen gaat en het uit laat betalen.

Nadeel van pensioenbeleggen is dat je er niet over kan beschikken voor die tijd.
Ja precies. Maar dat nadeel vind ik niet zo erg. Als ik wel pensioen opbouw via werkgever zou ik het ook pas krijgen wanneer ik met pensioen ga. (en ja snap dat het niet helemaal het zelfde is maar toch)

Maar @Schnitzels misschien ook wel iets voor jou. Bouw je pensioen op met de belastingvoordelen.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_214832477
quote:
0s.gif Op donderdag 29 augustus 2024 11:52 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Ja precies. Maar dat nadeel vind ik niet zo erg. Als ik wel pensioen opbouw via werkgever zou ik het ook pas krijgen wanneer ik met pensioen ga. (en ja snap dat het niet helemaal het zelfde is maar toch)

Maar @:Schnitzels misschien ook wel iets voor jou. Bouw je pensioen op met de belastingvoordelen.
Het kan wel alleen als je nog ruimte hebt voor pensioenopbouw, ik heb geen inkomen dus ook geen ruimte.
En ik leef nu al van het (rendement over het) vermogen dus moet ik er ook nu over kunnen beschikken.

Ik weet niet hoe dat bij Schnitzels is.
pi_214842678
quote:
0s.gif Op donderdag 29 augustus 2024 10:59 schreef Schnitzels het volgende:
Ik bouw geen pensioen op. Ik wil nu kleinschalig iets gaan doen. Deels aandelen, deels crypto. Het cryptodeel: ik wil gaan beginnen met DCA crypto met 250 euro per maand. 10k als eerste inleg. Ik wil medium risk/offensief ingesteld zijn. Mijn plan is om dit te doen met horizon 20-30 jaar, zodat het een pensioenpotje wordt.

Ik heb de coins gepakt zodat ik in cryptowereld een relatief breed scala heb aan crypto's, maar iets zwaarder leun op de gevestigde BTC/ETH zodat ik in volatiele cryptowereld toch nog enige basis heb. Natuurlijk deels overleg gehad met mijn grote vriend heden ten dagen: ChatGPT. Niemand kan in de toekomst kijken, maar hebben jullie nog adviezen, tips, alternatieven?

Initiële Inleg per 1 september

Bitcoin (BTC): 35% van ¤10.000 = ¤3.500
Ethereum (ETH): 20% van ¤10.000 = ¤2.000
Binance Coin (BNB): 10% van ¤10.000 = ¤1.000
Chainlink (LINK): 10% van ¤10.000 = ¤1.000
Polkadot (DOT): 10% van ¤10.000 = ¤1.000
SingularityNET (AGIX): 10% van ¤10.000 = ¤1.000
Cardano (ADA): 5% van ¤10.000 = ¤500

Verdere Inleg via DCA (elke 4 weken loonuitbetaling)

Bitcoin (BTC): 35% van ¤250 = ¤87,50
Ethereum (ETH): 20% van ¤250 = ¤50,00
Binance Coin (BNB): 10% van ¤250 = ¤25,00
Chainlink (LINK): 10% van ¤250 = ¤25,00
Polkadot (DOT): 10% van ¤250 = ¤25,00
SingularityNET (AGIX): 10% van ¤250 = ¤25,00
Cardano (ADA): 5% van ¤250 = ¤12,50

Ik denk aan Kucoin/OKx/Kraken. Volgens mij is die laatste wat duurder qua fee's. Ik wil dit proces automatiseren en dan eens per half jaar(?) herevalueren en mijn portfolio qua percentages herbalanceren.
Bekijk voor de grap even het koersverloop van die coins geprijsd in BTC. Je bent met DCA beter af met Bitcoin. DCA kun je met o.a. Bits van Bitonic, Relai, Bittr of Strike doen.
Uitvinder van de biersmiley.
  zaterdag 31 augustus 2024 @ 11:24:34 #16
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_214848987
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2024 14:06 schreef Plots het volgende:
Er komt binnenkort een docu uit over Vitalik Buterin (de oprichter van Ethereum), gecrowdfund met ETH.

Van te voren worden 'stories' gereleased. De eerste is over zes dagen. Het is niet zomaar een docufilm:

https://paragraph.xyz/@:ethereumfilm/not-just-a-film

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
twitter
pi_214849023
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2024 15:22 schreef dimmak het volgende:

[..]
Bekijk voor de grap even het koersverloop van die coins geprijsd in BTC. Je bent met DCA beter af met Bitcoin. DCA kun je met o.a. Bits van Bitonic, Relai, Bittr of Strike doen.
Dat.

Als je een beleggershorizon van 20-30 jaar hebt, dan heb je niets te zoeken in altcoins.

Als je tussen 2014 en 2024 een lijst van de top-10 coins naast elkaar zet, dan is er maar 1 overeenkomst: bitcoin stond bovenaan. Voor de rest is alles anders. En dat is maar 10 jaar... laat staan 20 of 30 jaar...

Hier de lijst van begin 2014:

https://coinmarketcap.com/historical/20140126/

[ Bericht 8% gewijzigd door TheFreshPrince op 31-08-2024 11:46:13 ]
pi_214849142
quote:
0s.gif Op woensdag 28 augustus 2024 18:22 schreef capuchon_jongen het volgende:
ik heb nu bitvavo. op welke platvorm kan je kendu kopen? Ik kan dit ook opzoeken maar luister graag naar het advies van een FOK!user.

Is het nu de moment om wat "kendu' te kopen?
Niet via Bitvavo in elk geval. Ik zou het gewoon via Uniswap rechtstreeks je wallet inpompen, of een account aanmaken bij een CEX die Kendu heeft gelist.

www.kenduinu.com

En het is altijd het juiste moment om Kendu te kopen als je in het project gelooft. En als je dat niet doet moet je er niet aan beginnen.

Ik heb een rotsvaste overtuiging dat Kendu vanaf de huidige mc van 70 miljoen naar minimaal 10 miljard gaat.

Maar lees je in, bezoek de Telegram groep.
pi_214849154
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2024 11:31 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Dat.

Als je een beleggershorizon van 20-30 jaar hebt, dan heb je niets te zoeken in altcoins.

Als je tussen 2014 en 2024 een lijst van de top-10 coins naast elkaar zet, dan is er maar 1 overeenkomst: bitcoin stond bovenaan. Voor de rest is alles anders. En dat is maar 10 jaar... laat staan 20 of 30 jaar...

Hier de lijst van begin 2014:

https://coinmarketcap.com/historical/20140126/
Lange termijn met je eens over het verleden. Ik sluit alleen niet uit dat met de ontwikkelingen in blockchain technologie en het mainstream worden daarvan dat (bijvoorbeeld) Ethereum de komende 30 jaar BTC gaat outperformen.
pi_214850024
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2024 11:46 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
En het is altijd het juiste moment om Kendu te kopen als je in het project gelooft. En als je dat niet doet moet je er niet aan beginnen.
Ik heb werkelijk geen idee wat Kendu is. Welke site of youtube filmpje legt het beetje goed uit?
En waarom geloof jij er zo in?
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_214850689
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2024 11:48 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
Lange termijn met je eens over het verleden. Ik sluit alleen niet uit dat met de ontwikkelingen in blockchain technologie en het mainstream worden daarvan dat (bijvoorbeeld) Ethereum de komende 30 jaar BTC gaat outperformen.
De founders van Eth hebben honderden miljoenen Ethereum gedumpt. Ze geloven er zelf niet meer in.
pi_214850716
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2024 15:47 schreef WheatWaffles het volgende:

[..]
De founders van Eth hebben honderden miljoenen Ethereum gedumpt. Ze geloven er zelf niet meer in.
Een goede cryptocoin zou ook zonder founders prima moeten overleven.
Als Vitalik morgen op teamuitje gaat en de bus rijdt een ravijn in, dan moet zo'n project daar tegen kunnen.
pi_214853704
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2024 13:52 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Ik heb werkelijk geen idee wat Kendu is. Welke site of youtube filmpje legt het beetje goed uit?
En waarom geloof jij er zo in?
Je kunt eens op de site zelf kijken www.kenduinu.com en het project wat er naast loopt www.kenduchads.com.

In het kort, Kendu is een memecoin opgericht door Kendu Miazaki, een van de Shiba Inu developers en multimiljonair. Hij heeft de community die betrokken is van begin af aan opgevoed met het credo 'we don't gamble we work' en mede daardoor is er een sterke community ontstaan die 24/7 aan het werk is om Kendu onder de aandacht te brengen op X, Reddit en IRL.

Kendu werkt, in tegenstelling tot werkelijk elke Memecoin op dit moment, niet met betaalde advertising of influencers die een zak crypto krijgen om te promoten. De groei is volledig organisch dankzij de inzet van de community. De Tegelgram groep is echt een plek met vreselijk veel energie en de developer is dagelijks in de groep om via X spaces en Telegram VC's het project op te hitsen, alfa te delen en de stand van zaken te delen.

Naast de cryptomunt wordt er een NFT marktplaats gelanceerd, Kenduchads. Op dit moment kun je een Chad NFT kopen die niet alleen een leuke plaatje is, maar je ook garandeert van een deel van de opbrengsten van het platform. Als alle Chads gemint zijn (10.000 in totaal, nu zo'n 6.000 gemint) dan opent de Marktplaats. 2,5% (later 5%) van het volume van de Marktplaats wordt gedeeld onder de Chad bezitters wat aardig kan oplopen als de NFT markt aantrekt. En uiteindelijk zal die NFT focus ook gaan verschuiven naar NFT's met utility in plaats van alleen leuke digitale kunst. Feitelijk is een Chad natuurlijk al een NFT met een leuke utility, omdat er een contract achter zit waarmee je deelt in de winst van het platform.

Maar het allermooiste is dat niet alleen de coin en de marktplaats gedecentraliseerd zijn, de hele merknaam is dat. Er is een merchstore met kleding waar binnenkort ook Kendu energydrinks verschijnen, er worden clubfeesten georganiseerd (in India) onder de naam Kendu Nights en zo zijn er nog veel meer initiatieven die steeds meer gericht zijn op DeFi naar de massa brengen (in plaats van andersom).

De drive achter de community (nu zo'n 14.000 holders op de blockchain en daar komen de CEX houders nog bij) is echt ongekend. Ik heb zoiets nog nooit gezien in crypto. Op de website vind je de link naar de Telegram. Kom gerust eens kijken en voelen of het iets voor je is.
pi_214853709
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2024 15:47 schreef WheatWaffles het volgende:

[..]
De founders van Eth hebben honderden miljoenen Ethereum gedumpt. Ze geloven er zelf niet meer in.
Prima knul :')
pi_214854113
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2024 21:48 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
Je kunt eens op de site zelf kijken www.kenduinu.com en het project wat er naast loopt www.kenduchads.com.

In het kort, Kendu is een memecoin opgericht door Kendu Miazaki, een van de Shiba Inu developers en multimiljonair. Hij heeft de community die betrokken is van begin af aan opgevoed met het credo 'we don't gamble we work' en mede daardoor is er een sterke community ontstaan die 24/7 aan het werk is om Kendu onder de aandacht te brengen op X, Reddit en IRL.

Kendu werkt, in tegenstelling tot werkelijk elke Memecoin op dit moment, niet met betaalde advertising of influencers die een zak crypto krijgen om te promoten. De groei is volledig organisch dankzij de inzet van de community. De Tegelgram groep is echt een plek met vreselijk veel energie en de developer is dagelijks in de groep om via X spaces en Telegram VC's het project op te hitsen, alfa te delen en de stand van zaken te delen.

Naast de cryptomunt wordt er een NFT marktplaats gelanceerd, Kenduchads. Op dit moment kun je een Chad NFT kopen die niet alleen een leuke plaatje is, maar je ook garandeert van een deel van de opbrengsten van het platform. Als alle Chads gemint zijn (10.000 in totaal, nu zo'n 6.000 gemint) dan opent de Marktplaats. 2,5% (later 5%) van het volume van de Marktplaats wordt gedeeld onder de Chad bezitters wat aardig kan oplopen als de NFT markt aantrekt. En uiteindelijk zal die NFT focus ook gaan verschuiven naar NFT's met utility in plaats van alleen leuke digitale kunst. Feitelijk is een Chad natuurlijk al een NFT met een leuke utility, omdat er een contract achter zit waarmee je deelt in de winst van het platform.

Maar het allermooiste is dat niet alleen de coin en de marktplaats gedecentraliseerd zijn, de hele merknaam is dat. Er is een merchstore met kleding waar binnenkort ook Kendu energydrinks verschijnen, er worden clubfeesten georganiseerd (in India) onder de naam Kendu Nights en zo zijn er nog veel meer initiatieven die steeds meer gericht zijn op DeFi naar de massa brengen (in plaats van andersom).

De drive achter de community (nu zo'n 14.000 holders op de blockchain en daar komen de CEX houders nog bij) is echt ongekend. Ik heb zoiets nog nooit gezien in crypto. Op de website vind je de link naar de Telegram. Kom gerust eens kijken en voelen of het iets voor je is.
Klinkt als de zoveelste pyramid scheme turned crypto.
pi_214854985
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2024 22:27 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Klinkt als de zoveelste pyramid scheme turned crypto.
Tja meme coins is echt gewoon gokken. Ik doe er niets mee.
pi_214855449
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2024 22:27 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Klinkt als de zoveelste pyramid scheme turned crypto.
En als er zoveel uitleg nodig is over zogenaamde utility, is het geen goede meme. Er zijn al genoeg utility coins en de enige memes die groot worden zijn cabal coins of sticky memes die mensen herkennen zoals Pepe.
  zondag 1 september 2024 @ 10:03:06 #28
436847 embedguy
Embedded in your genius dreams
pi_214855675
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2024 21:48 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
Je kunt eens op de site zelf kijken www.kenduinu.com en het project wat er naast loopt www.kenduchads.com.

In het kort, Kendu is een memecoin opgericht door Kendu Miazaki, een van de Shiba Inu developers en multimiljonair. Hij heeft de community die betrokken is van begin af aan opgevoed met het credo 'we don't gamble we work' en mede daardoor is er een sterke community ontstaan die 24/7 aan het werk is om Kendu onder de aandacht te brengen op X, Reddit en IRL.

Kendu werkt, in tegenstelling tot werkelijk elke Memecoin op dit moment, niet met betaalde advertising of influencers die een zak crypto krijgen om te promoten. De groei is volledig organisch dankzij de inzet van de community. De Tegelgram groep is echt een plek met vreselijk veel energie en de developer is dagelijks in de groep om via X spaces en Telegram VC's het project op te hitsen, alfa te delen en de stand van zaken te delen.

Naast de cryptomunt wordt er een NFT marktplaats gelanceerd, Kenduchads. Op dit moment kun je een Chad NFT kopen die niet alleen een leuke plaatje is, maar je ook garandeert van een deel van de opbrengsten van het platform. Als alle Chads gemint zijn (10.000 in totaal, nu zo'n 6.000 gemint) dan opent de Marktplaats. 2,5% (later 5%) van het volume van de Marktplaats wordt gedeeld onder de Chad bezitters wat aardig kan oplopen als de NFT markt aantrekt. En uiteindelijk zal die NFT focus ook gaan verschuiven naar NFT's met utility in plaats van alleen leuke digitale kunst. Feitelijk is een Chad natuurlijk al een NFT met een leuke utility, omdat er een contract achter zit waarmee je deelt in de winst van het platform.

Maar het allermooiste is dat niet alleen de coin en de marktplaats gedecentraliseerd zijn, de hele merknaam is dat. Er is een merchstore met kleding waar binnenkort ook Kendu energydrinks verschijnen, er worden clubfeesten georganiseerd (in India) onder de naam Kendu Nights en zo zijn er nog veel meer initiatieven die steeds meer gericht zijn op DeFi naar de massa brengen (in plaats van andersom).

De drive achter de community (nu zo'n 14.000 holders op de blockchain en daar komen de CEX houders nog bij) is echt ongekend. Ik heb zoiets nog nooit gezien in crypto. Op de website vind je de link naar de Telegram. Kom gerust eens kijken en voelen of het iets voor je is.
Wat is volgens jou de reden dat Kendu 75% gezakt is sinds juni? Waarom zou die tij gaan omslaan (los van dat elke coin zal stijgen mocht er een bull run komen)?
Never allow waiting to become a habit.
Live your dreams and take risks.
Life is happening now.
  zondag 1 september 2024 @ 10:07:21 #29
436847 embedguy
Embedded in your genius dreams
pi_214855700
En ik begrijp niet zo goed wat het voordeel is dat Kendu alleen aan organic growth doet
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Andere coins geven juist geld aan influencers zodat ze groeien, dat lijkt mij op zich juist een goed iets. Hoe zien anderen dit?
Never allow waiting to become a habit.
Live your dreams and take risks.
Life is happening now.
  zondag 1 september 2024 @ 10:12:02 #30
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_214855748
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2024 22:27 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Klinkt als de zoveelste pyramid scheme turned crypto.
Daar zijn ze tenminste transparant over: dat ze het moeten hebben van de marketing. Beter dan een wazige whitepaper over added value van een coin waarmee je softijsjes op de blockchain kunt reserveren en waar als je eerlijk bent niemand, ook de oprichters niet, zit te wachten.
The End Times are wild
pi_214856058
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2024 10:03 schreef embedguy het volgende:

[..]
Wat is volgens jou de reden dat Kendu 75% gezakt is sinds juni? Waarom zou die tij gaan omslaan (los van dat elke coin zal stijgen mocht er een bull run komen)?
Die stijging naar de ATH was veel te explosief om voor de lange termijn goed te zijn. Daarna zijn een aantal grote whales uitgestapt. Het aantal houders groeit nog dagelijks, de community gaat steeds harder.

quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2024 10:07 schreef embedguy het volgende:
En ik begrijp niet zo goed wat het voordeel is dat Kendu alleen aan organic growth doet
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Andere coins geven juist geld aan influencers zodat ze groeien, dat lijkt mij op zich juist een goed iets. Hoe zien anderen dit?
Wat andere coins doen is veel weggeven aan "influencers" die vervolgens alleen promoten tot ze hun positie hebben verkocht. Het is een hele vieze prikkel in de memecoin industrie waar Miazaki niet aan mee wil doen. De contests die nu worden uitgeschreven zijn om de community uit te dagen.

Maar weet je, ik heb helemaal geen behoefte om mensen te overtuigen. Als je je er goed bij voelt en denkt dat Kendu bij je past ga je gang. Als je twijfelt over het project blijf dan vooral weg.
  Moderator / Redactie Sport zondag 1 september 2024 @ 10:45:18 #32
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_214856081
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2024 15:47 schreef WheatWaffles het volgende:

[..]
De founders van Eth hebben honderden miljoenen Ethereum gedumpt. Ze geloven er zelf niet meer in.
Laat me raden: jij zit vuistdiep in bitcoin.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 1 september 2024 @ 11:23:07 #33
436847 embedguy
Embedded in your genius dreams
pi_214856513
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 10:42 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
Die stijging naar de ATH was veel te explosief om voor de lange termijn goed te zijn. Daarna zijn een aantal grote whales uitgestapt. Het aantal houders groeit nog dagelijks, de community gaat steeds harder.
[..]
Wat andere coins doen is veel weggeven aan "influencers" die vervolgens alleen promoten tot ze hun positie hebben verkocht. Het is een hele vieze prikkel in de memecoin industrie waar Miazaki niet aan mee wil doen. De contests die nu worden uitgeschreven zijn om de community uit te dagen.

Maar weet je, ik heb helemaal geen behoefte om mensen te overtuigen. Als je je er goed bij voelt en denkt dat Kendu bij je past ga je gang. Als je twijfelt over het project blijf dan vooral weg.
Tnx voor je uitleg en response.

Just to be clear: ik ben geïnteresseerd. Het was zeker niet de bedoeling om Kendu onderuit te halen.

Hoe weet je dat Kendu Miazaki echt achter Kendu zit en dat hij een dev van Shiba was? Dat is praktisch niet zeker te weten toch of hoe check je zoiets?

Hoelang volg jij Kendu al?
Never allow waiting to become a habit.
Live your dreams and take risks.
Life is happening now.
pi_214856805
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2024 11:23 schreef embedguy het volgende:

[..]
Tnx voor je uitleg en response.

Just to be clear: ik ben geïnteresseerd. Het was zeker niet de bedoeling om Kendu onderuit te halen.

Hoe weet je dat Kendu Miazaki echt achter Kendu zit en dat hij een dev van Shiba was? Dat is praktisch niet zeker te weten toch of hoe check je zoiets?

Hoelang volg jij Kendu al?
Je weet zo'n dingen nooit zeker natuurlijk, maar Shytoshi is meerdere malen in de TG geweest en volgt Kendu ook via zijn X account.

Daarbij zijn de banden tussen Miazaki en Shiba meermaals bevestigd in Shib magazine.

Los daarvan, eigenlijk gaat het daar niet eens over. Het is een opzich staand project en de banden met Shiba, die er in het begin waren, zijn verbroken. Er gaan wel geruchten dat Shytoshi na zijn vertrek bij Shiba eind dit jaar gaat aansluiten bij Kendu, maar dat is vooralsnog vooral speculatie op basis van Easter eggs.

Ik raad je aan om, voor je investeert, de Telegram groep eens in te wandelen. Kijk of het je aanspreekt en zie/voel dat het anders is dan andere projecten.

Ik zit nu een paar jaar in crypto en volg Kendu sinds maart. Ben helaas pas later ingestapt. Heb veel projecten intensief gevolgd, maar wat hier gebeurt is echt next level.
pi_214857254
Kendu is gewoon een memecoin, maak het niet groter dan het is.

Dat kan, als de hype groot genoeg is, leuk renderen.
En soms zakt het als een mislukte soufflé weg in de vergetelheid.
pi_214857803
Die hele community klinkt niet anders dan het begin van safemoon
"This is your life and it's ending one minute at a time." - Tyler Durden
"Sand is overrated. It's just tiny, little rocks." - Joel
pi_214858485
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 13:38 schreef Gremen het volgende:
Die hele community klinkt niet anders dan het begin van safemoon
Het is ook hetzelfde, al die Telegram groepjes zijn ook hetzelfde. Nieuwe naam en gaan.

Het blijft knap dat het iedere keer weer lukt: een nieuw token creëren, hypen, dumpen, dood laten bloeden, rinse & repeat.
pi_214859043
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 14:42 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Het is ook hetzelfde, al die Telegram groepjes zijn ook hetzelfde. Nieuwe naam en gaan.

Het blijft knap dat het iedere keer weer lukt: een nieuw token creëren, hypen, dumpen, dood laten bloeden, rinse & repeat.
Hadden die ook een door de community onderhouden merch store en eigen energy drinks?

Totaal gemist.
pi_214859989
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 15:14 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
Hadden die ook een door de community onderhouden merch store en eigen energy drinks?

Totaal gemist.
Letterlijk honderden memecoins hebben zulke dingen gehad. Niet vergeten op tijd te verkopen anders sta je over twee jaar 99% in de min.

Hoe heette die memecoin ook alweer in de vorige cycle die hun eigen rum hadden?
pi_214860039
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 15:14 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
Hadden die ook een door de community onderhouden merch store en eigen energy drinks?

Totaal gemist.
Deze coins volgen allemaal hetzelfde playbook. Prima om beetje mee te speculeren maar dat is het ook.

Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_214860937
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 15:14 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
Hadden die ook een door de community onderhouden merch store en eigen energy drinks?

Totaal gemist.
Is het je eerste jaar in crypto? ;)









Het stelt ook niet zoveel voor, er zijn bedrijven die generieke energy drinks produceren / inkopen en waar je je eigen logo op kan laten drukken, bijvoorbeeld als relatiegeschenk of voor je eigen kantine.

Dus dat is voor dit soort memecoins ook niet zo ingewikkeld, met wat community funds kan alles.

Je kan ook (on)bekende sterren inhuren via cameo.com om wat leuks / positiefs over je coin te zeggen.

[ Bericht 8% gewijzigd door TheFreshPrince op 01-09-2024 17:12:49 ]
pi_214995915
De ETH/BTC chart laat ook alles behalve een flippening zien. Laagste punt sinds 2021.
Uitvinder van de biersmiley.
  Moderator / Redactie Sport maandag 16 september 2024 @ 10:00:33 #43
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_214996274
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2024 09:22 schreef dimmak het volgende:
De ETH/BTC chart laat ook alles behalve een flippening zien. Laagste punt sinds 2021.
Meer kopen!
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  woensdag 18 september 2024 @ 11:48:37 #44
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_215017013
Vandaag in première.. Over 2 dagen te streamen.

pi_215018011
twitter
Uitvinder van de biersmiley.
pi_215018045
horse geworden

Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  woensdag 18 september 2024 @ 14:13:00 #47
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_215018370
quote:
7s.gif Op woensdag 18 september 2024 13:39 schreef dimmak het volgende:
[ x ]
_O-
pi_215018689
Hoest met $KENDU eigenlijk
pi_215019520
quote:
7s.gif Op woensdag 18 september 2024 14:51 schreef Scorpie het volgende:
Hoest met $KENDU eigenlijk
Dat kendu hier opzoeken:

https://www.coingecko.com/en/coins/kendu-inu
pi_215020173
Wen moon dan?
  Moderator woensdag 18 september 2024 @ 17:36:39 #51
18653 crew  D.
pi_215020206
quote:
0s.gif Op woensdag 18 september 2024 17:34 schreef KappenBakken het volgende:
Wen moon dan?
In oktober, dat was toch al bekend?
pi_215021214
September altijd een slechte maand.
  Moderator / Redactie Sport woensdag 18 september 2024 @ 19:38:17 #53
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_215021395
September is DCA maand
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport maandag 23 september 2024 @ 19:58:22 #55
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_215075437
Begint wel traditie te worden dat de markt aan trekt vlak voor m'n loon gestort wordt.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_215075656
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2024 19:58 schreef Nattekat het volgende:
Begint wel traditie te worden dat de markt aan trekt vlak voor m'n loon gestort wordt.
Dit herken ik
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_215075683
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2024 19:58 schreef Nattekat het volgende:
Begint wel traditie te worden dat de markt aan trekt vlak voor m'n loon gestort wordt.
Wie de schoen past...
What Would Goku Do
pi_215088975
Uptober soon :)
pi_215089807
''Based on your IP address, we currently do not provide services in your country or region due to local laws, regulations, or policies. We apologize for any inconvenience this may cause.''

Aldus Kucoin

Alles doet het nog, maar zal binnenkort misschien over zijn
  Moderator woensdag 25 september 2024 @ 16:52:46 #60
18653 crew  D.
pi_215090852
quote:
0s.gif Op woensdag 25 september 2024 14:07 schreef FundsAreSafu het volgende:
''Based on your IP address, we currently do not provide services in your country or region due to local laws, regulations, or policies. We apologize for any inconvenience this may cause.''

Aldus Kucoin

Alles doet het nog, maar zal binnenkort misschien over zijn
https://www.bestebank.org(...)ucoin-alternatieven/
pi_215091490
quote:
Bit2Me is de enige uit dat lijstje die godencoin Telos heeft dus dat is een makkelijke keuze
pi_215091516
Dat is ook wel een gevaar van altcoins, straks heb je een stapel op je hardware wallet die je nergens kwijt kunt omdat je geen toegang meer hebt tot de exchanges waar je ze kunt verkopen :')
pi_215094453
quote:
0s.gif Op woensdag 25 september 2024 18:20 schreef FundsAreSafu het volgende:
Dat is ook wel een gevaar van altcoins, straks heb je een stapel op je hardware wallet die je nergens kwijt kunt omdat je geen toegang meer hebt tot de exchanges waar je ze kunt verkopen :')
Je kunt ze toch altijd kwijt op een DEX. Als je coins hebt gekocht die je zelfs op een DEX niet meer kwijt kunt dan heb je zo'n zooi gekocht dat je de pijn ook wel verdient.
pi_215094987
quote:
1s.gif Op woensdag 25 september 2024 22:32 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
Je kunt ze toch altijd kwijt op een DEX. Als je coins hebt gekocht die je zelfs op een DEX niet meer kwijt kunt dan heb je zo'n zooi gekocht dat je de pijn ook wel verdient.
Ja goed punt, ik ben nooit verder gekomen dan Pancakeswap en Uniswap maar zal me eens verdiepen in andere DEXs die meer chains hebben

Veel projecten hebben ook hun eigen DEX natuurlijk
pi_215098492
quote:
0s.gif Op woensdag 25 september 2024 23:03 schreef FundsAreSafu het volgende:

[..]
Ja goed punt, ik ben nooit verder gekomen dan Pancakeswap en Uniswap maar zal me eens verdiepen in andere DEXs die meer chains hebben

Veel projecten hebben ook hun eigen DEX natuurlijk
Op dextools kun je per coin zien op welke Dex hij gelist staat. Redelijk accuraat, al heb ik die wel eens op fouten betrapt. Met Uniswap en Raydium heb je het meeste Eth en Sol wel gedekt volgens mij, maar ik doe niet zo heel veel met super obscure coins.
  donderdag 26 september 2024 @ 17:52:38 #66
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_215100298
Op 13 september had ik onderstaand artikel gelezen. Vervolgens had ik Moo Deng op Solana gevonden op 1.8M. Is nu 140M. (Niet gekocht).

https://nos.nl/l/2537022

Houd dus main stream nieuws in de gaten.
pi_215104231
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2024 21:48 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
Je kunt eens op de site zelf kijken www.kenduinu.com en het project wat er naast loopt www.kenduchads.com.

In het kort, Kendu is een memecoin opgericht door Kendu Miazaki, een van de Shiba Inu developers en multimiljonair. Hij heeft de community die betrokken is van begin af aan opgevoed met het credo 'we don't gamble we work' en mede daardoor is er een sterke community ontstaan die 24/7 aan het werk is om Kendu onder de aandacht te brengen op X, Reddit en IRL.

Kendu werkt, in tegenstelling tot werkelijk elke Memecoin op dit moment, niet met betaalde advertising of influencers die een zak crypto krijgen om te promoten. De groei is volledig organisch dankzij de inzet van de community. De Tegelgram groep is echt een plek met vreselijk veel energie en de developer is dagelijks in de groep om via X spaces en Telegram VC's het project op te hitsen, alfa te delen en de stand van zaken te delen.

Naast de cryptomunt wordt er een NFT marktplaats gelanceerd, Kenduchads. Op dit moment kun je een Chad NFT kopen die niet alleen een leuke plaatje is, maar je ook garandeert van een deel van de opbrengsten van het platform. Als alle Chads gemint zijn (10.000 in totaal, nu zo'n 6.000 gemint) dan opent de Marktplaats. 2,5% (later 5%) van het volume van de Marktplaats wordt gedeeld onder de Chad bezitters wat aardig kan oplopen als de NFT markt aantrekt. En uiteindelijk zal die NFT focus ook gaan verschuiven naar NFT's met utility in plaats van alleen leuke digitale kunst. Feitelijk is een Chad natuurlijk al een NFT met een leuke utility, omdat er een contract achter zit waarmee je deelt in de winst van het platform.

Maar het allermooiste is dat niet alleen de coin en de marktplaats gedecentraliseerd zijn, de hele merknaam is dat. Er is een merchstore met kleding waar binnenkort ook Kendu energydrinks verschijnen, er worden clubfeesten georganiseerd (in India) onder de naam Kendu Nights en zo zijn er nog veel meer initiatieven die steeds meer gericht zijn op DeFi naar de massa brengen (in plaats van andersom).

De drive achter de community (nu zo'n 14.000 holders op de blockchain en daar komen de CEX houders nog bij) is echt ongekend. Ik heb zoiets nog nooit gezien in crypto. Op de website vind je de link naar de Telegram. Kom gerust eens kijken en voelen of het iets voor je is.
_O-

Piramidespel zonder usecase dus
Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W
pi_215104246
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 10:42 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
Die stijging naar de ATH was veel te explosief om voor de lange termijn goed te zijn. Daarna zijn een aantal grote whales uitgestapt. Het aantal houders groeit nog dagelijks, de community gaat steeds harder.
[..]
Wat andere coins doen is veel weggeven aan "influencers" die vervolgens alleen promoten tot ze hun positie hebben verkocht. Het is een hele vieze prikkel in de memecoin industrie waar Miazaki niet aan mee wil doen. De contests die nu worden uitgeschreven zijn om de community uit te dagen.

Maar weet je, ik heb helemaal geen behoefte om mensen te overtuigen. Als je je er goed bij voelt en denkt dat Kendu bij je past ga je gang. Als je twijfelt over het project blijf dan vooral weg.
Oh LaWd ThE cOmMuNiTy
Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W
pi_215105629
Als mensen over nft's beginnen weet je dat het klaar is :')
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_215105961
NFT's :')

Dat daar zoveel geld in rondgegaan is pleit niet voor de cryptowereld. Zelden zo'n goed voorbeeld van gebakken lucht meegemaakt. 'je loopt het recht op een afbeelding' ja en dan? Manmanman.
What Would Goku Do
  vrijdag 27 september 2024 @ 11:44:08 #71
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_215106268
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 september 2024 10:59 schreef viagraap het volgende:
NFT's :')

Dat daar zoveel geld in rondgegaan is pleit niet voor de cryptowereld. Zelden zo'n goed voorbeeld van gebakken lucht meegemaakt. 'je loopt het recht op een afbeelding' ja en dan? Manmanman.
Je koopt geen recht op een afbeelding. Op een bepaalde blockchain wordt een url naar een bepaalde afbeelding gekoppeld aan jouw adres. Iedereen kan die URL zelf vooy-pasten
The End Times are wild
pi_215107145
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 september 2024 11:44 schreef LXIV het volgende:

[..]
Je koopt geen recht op een afbeelding. Op een bepaalde blockchain wordt een url naar een bepaalde afbeelding gekoppeld aan jouw adres. Iedereen kan die URL zelf vooy-pasten
Evengoed gebakken lucht.
What Would Goku Do
  vrijdag 27 september 2024 @ 14:52:50 #73
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_215108267
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 september 2024 13:22 schreef viagraap het volgende:

[..]
Evengoed gebakken lucht.
Nooit meer zelfs!
The End Times are wild
pi_215112228
quote:
0s.gif Op donderdag 26 september 2024 17:52 schreef Plots het volgende:
Op 13 september had ik onderstaand artikel gelezen. Vervolgens had ik Moo Deng op Solana gevonden op 1.8M. Is nu 140M. (Niet gekocht).

https://nos.nl/l/2537022

Houd dus main stream nieuws in de gaten.
Waarom niet gekocht?

Er zijn wekelijks tig micro meme narratives, maar je weet van tevoren niet welke daadwerkelijk doorzet. Op SOL eindigt 99% in een rugpull. Of ze komen op een hoge mcap maar dalen weer net zo hard ($boden). Op crypto twitter is het wel te volgen, maar dan moet je er ook nog snel bij zijn.

[ Bericht 4% gewijzigd door viceversa op 27-09-2024 23:13:46 ]
pi_215112339
Ik heb nog nooit een meme van kendu gezien itt popcat, wif en pepe.
  vrijdag 27 september 2024 @ 23:01:44 #76
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_215112492
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 september 2024 22:30 schreef viceversa het volgende:

[..]
Waarom niet gekocht?

Er zijn wekelijks tig micro meme narratives, maar je weet van tevoren niet welke daadwerkelijk doorzet. Op SOL eindigt 99% in een rugpull. Of ze komen op een hoge mcap maar dalen weer met zo hard ($boden). Op crypto twitter is het wel te volgen, maar dan moet je er ook nog snel bij zijn.
Ik vind op Solana het gokgehalte te hoog. Plus die week had ik meer interesse in andere tokens op ETH. Moo Deng kan nog veel hoger.

Maar dat dingen viraal gaan op sociale media is voor mij wel het bewijs dat de komende alt season nog heftiger gaat worden dan de vorige (sommigen denken van niet). Dat kan door TikTok, influencers die geld krijgen aangeboden, YouTube, Instagram etc. In 2021 was dat ook al meer tov 2017/2018.
pi_215112583
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 september 2024 23:01 schreef Plots het volgende:

[..]
Ik vind op Solana het gokgehalte te hoog. Plus die week had ik meer interesse in andere tokens op ETH. Moo Deng kan nog veel hoger.
Moo Deng is op Solana.
  Moderator zaterdag 28 september 2024 @ 11:23:29 #78
18653 crew  D.
pi_215115283
quote:
0s.gif Op donderdag 26 september 2024 17:52 schreef Plots het volgende:
Op 13 september had ik onderstaand artikel gelezen. Vervolgens had ik Moo Deng op Solana gevonden op 1.8M. Is nu 140M. (Niet gekocht).

https://nos.nl/l/2537022

Houd dus main stream nieuws in de gaten.
Nu 315M :Y
pi_215115319
quote:
0s.gif Op donderdag 26 september 2024 17:52 schreef Plots het volgende:
Op 13 september had ik onderstaand artikel gelezen. Vervolgens had ik Moo Deng op Solana gevonden op 1.8M. Is nu 140M. (Niet gekocht).

https://nos.nl/l/2537022

Houd dus main stream nieuws in de gaten.
Grappig zo'n baby nijlpaard :o
pi_215122894
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 september 2024 11:23 schreef D. het volgende:

[..]
Nu 315M :Y
Dan zullen er binnenkort wel profits genomen worden.
  zondag 29 september 2024 @ 17:46:07 #81
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_215129582
Iemand heeft de originele Shiba gevonden, bekend van de crypto meme "The Dogecoin killer". (Daarna is het logo 2 x veranderd tot wat het nu is.)

Maar het begon allemaal in de whitepaper van Shiba, gemaakt door Ryoshi. Bron: SHIBA Inu Whitepaper
Daar is deze logo gebruikt:



Nou heeft iemand de Shiba door Google Image search gehaald. En wat denk je?

De hond leeft nog steeds! Sterker nog.. ze is een 'breeder' bij een Rusische hondenfokker. Die had een foto gemaakt van Shib om mee te adverteren, die heeft Ryoshi dus van een stock website gehaald.

Instagram linkje van de kennel: https://www.instagram.com/p/Cb561UbM0MG/

Deze kennel heeft Shiba geïmporteerd uit Japan. Daar zijn officiële documenten van.
In Japan was haar naam KAGA NO FUUKA GO SAPPORO KAGASOU.
Maar de Russische Irina heeft haar "ESTEE" genoemd.

Er is ook een coin gemaakt voor Estee: https://www.esteecoin.com

Hier nog een draadje met de research:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Voor de mensen die dit leuk vinden om te weten :)
pi_215130084
Ik vind de Department of Government Efficiency (DOGE) meme wel grappig. Derhalve wat van gekocht.
pi_215153648
Iedereen had het over Uptober dus op 1 oktober een dip _O_
pi_215153739


🤞
pi_215154820
quote:
0s.gif Op woensdag 2 oktober 2024 00:17 schreef FundsAreSafu het volgende:
Iedereen had het over Uptober dus op 1 oktober een dip _O_
Oorlog is nooit heul goed voor de markten.
  Moderator / Redactie Sport woensdag 2 oktober 2024 @ 11:24:55 #86
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_215156294
quote:
0s.gif Op woensdag 2 oktober 2024 00:56 schreef RotatoR het volgende:
[ afbeelding ]

🤞
In 2030 kan ik een huis kopen dus
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_215156531
quote:
0s.gif Op woensdag 2 oktober 2024 00:56 schreef RotatoR het volgende:
[ afbeelding ]

🤞
is dit inclusief of exclusief oorlogen? :P
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_215156612
quote:
0s.gif Op woensdag 2 oktober 2024 11:48 schreef over_hedge het volgende:

[..]
is dit inclusief of exclusief oorlogen? :P
De range is gebaseerd op historische data dus ook eerdere black swan events. Chart is van PlanC https://x.com/TheRealPlanC
  woensdag 2 oktober 2024 @ 12:07:03 #89
436847 embedguy
Embedded in your genius dreams
pi_215156756
quote:
0s.gif Op woensdag 2 oktober 2024 00:56 schreef RotatoR het volgende:
[ afbeelding ]

🤞
Haha, mooi wensdenken.

Helaas komt de grafiek een stuk lager uit als je de lijnen (en afnemende toename) doortrekt. Alsnog een mooi vooruitzicht.
Nu zit er een afwijkende knik naar boven toe in getekent iets voor 2024. Ziet er een beetje knullig uit imho.
Never allow waiting to become a habit.
Live your dreams and take risks.
Life is happening now.
pi_215183334
quote:
1s.gif Op woensdag 2 oktober 2024 11:55 schreef RotatoR het volgende:

[..]
De range is gebaseerd op historische data dus ook eerdere black swan events. Chart is van PlanC https://x.com/TheRealPlanC
PlanC is een treurige Fake, beweerd dat hij een belangrijke fondsmanager was. Was gewoon onderknuppel.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  maandag 14 oktober 2024 @ 16:48:40 #91
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_215262714
Zo. Goed begin van de week wel. ):O >:O
  Moderator maandag 14 oktober 2024 @ 18:51:45 #92
18653 crew  D.
pi_215263601
quote:
0s.gif Op maandag 14 oktober 2024 16:48 schreef Plots het volgende:
Zo. Goed begin van de week wel. ):O >:O
Netjes op tijd, deze week precies 4 jaar geleden begon de vorige bull run :P

pi_215274742
quote:
1s.gif Op woensdag 25 september 2024 12:21 schreef viceversa het volgende:
Uptober soon :)
*O*
pi_215275410
quote:
0s.gif Op maandag 14 oktober 2024 18:51 schreef D. het volgende:

[..]
Netjes op tijd, deze week precies 4 jaar geleden begon de vorige bull run :P

[ afbeelding ]
Er komt geen echte bull run meer zoals de eerdere keren. De bodem van de piramide komt in zicht.
Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W
  dinsdag 15 oktober 2024 @ 21:07:44 #95
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_215275490
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 oktober 2024 20:59 schreef De_Pel het volgende:

[..]
Er komt geen echte bull run meer zoals de eerdere keren. De bodem van de piramide komt in zicht.
Dat kun je nooit zeker weten. Wat ik wel zeker weet is dat er nooit 1 cent meer uitgehaald kan worden dan er ingestopt is.
The End Times are wild
pi_215277359
Wat ik al jaren roep, de prijs van BTC zou rond de prijs van 2 middenklassers moeten liggen, voor de lange termijn wanneer er meer schaarste ontstaat verwacht ik of moon of meer zoals goud, ik acht het laatste meer reëel.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_215277438
Ah, de criticasters zijn er weer. Dat is doorgaans een teken dat de Bitcoinkoers in een opwaartse lijn zit.

Wij hebben de afgelopen maanden gebruikt om lekker aan te kopen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_215278245
Wat is er met Kendu aan de hand?
pi_215279442
Aardig grafiekje:



Sowieso een aardige bron, Coinglass. Zo kun je zien dat Blackrock, dat Grayscale in mei heeft ingehaald als grootste fondsenmanager voor Bitcoin Spot ETF, vrijwel niet verkoopt.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_215281469
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 oktober 2024 21:07 schreef LXIV het volgende:

[..]
Dat kun je nooit zeker weten. Wat ik wel zeker weet is dat er nooit 1 cent meer uitgehaald kan worden dan er ingestopt is.
Ik heb dat al meermaals gedaan. Of heb ik dan de centen die iemand anders erin gestopt heeft?
What Would Goku Do
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')