SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar daar zit wel nul ruimte op, die had toen alleen maar PR na PRquote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:08 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Die was echt fantastisch op het EK, zou me bijzonder weinig verbazen als die brons pakt ofzo.
Kogel heb je ook echt geen kut aan.quote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:10 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Dat PR lijstje van kogelstoten is wel grappig bij de dames, allemaal in de 13-14 en dan zie je opeens Vetter staan met 16.25
Wel fijn voor de NOS, die gaan nu live bij deze serie kunnen zijn!quote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:10 schreef Redefine het volgende:
Ik vrees daar al de eerste uitvaller deze meerkamp
Nee, met kogels op de vijand stoten ga je geen oorlog winnen.quote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Kogel heb je ook echt geen kut aan.
Schrijf maar vast op voor LA28.quote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:10 schreef H.Vviv het volgende:
Treurig net voordat je zevenkamp moet opgeven.
De puntentelling bij de dames lijkt een stuk verknipter dan bij de heren. Hoe komt dat?quote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Kogel heb je ook echt geen kut aan.
Altijd tegen onsquote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:13 schreef VoMy het volgende:
[..]
De puntentelling bij de dames lijkt een stuk verknipter dan bij de heren. Hoe komt dat?
Kevin Mayer, Puck Pieterse, VS 4x400m mixed tweede, Ingebrigtsen vierde, Marin geblesseerd afgehaakt op voorsprong in de halve finale...quote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:12 schreef TheVulture het volgende:
Wel sneu om er zo uit te vliegen zoals die Duitse
Ja jammerquote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Vetter heeft al tijden geen toptijd meer op horden kunnen lopen. Als ze 13.2 pakt staat ze op punt.
Ik vind dat wel heel ver gaanquote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
Deze had afgeschoten moeten worden.
Voor Vetter niet top.quote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:15 schreef TheVulture het volgende:
Goed begin toch wel voor Oosterwegel en Vetter
Ik ook anderhalve week al. Er was ook wat heisa dat de lokale Spar haar aanmoedigde en dat het niet mocht vanwege een reclame-uiting.quote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:01 schreef Dagoduck het volgende: [..] Jullie lopen wel achter want dit heb ik zaterdag allemaal al in de krant gelezen.
Sulek net wel prima en Hall/Lazraq moeten nog komenquote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:17 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Gelukkig de rest ook vrij matig t.o.v. PR's.
Mag wel maar niet als je iemands afbeelding gaat gebruiken als bedrijf zijnde zonder daarvoor te betalen.quote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:16 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik ook anderhalve week al. Er was ook wat heisa dat de lokale Spar haar aanmoedigde en dat het niet mocht vanwege een reclame-uiting.
Genot.quote:
Die is wat anders dan anderen.quote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:20 schreef Fretwork het volgende:
Haha, wtf is er officieel mis met Raven Saunders
Chaaa-riii, binnenkomen, eten is klaar!quote:
Even heen en weer naar de Pont de l'Alma geweest.quote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:25 schreef Szura het volgende:
Van Klinken toch teruggestapt van de Brienenoord
Eurosport zei dat het al een race tegen de klok zou worden na haar knie operatie van 6 maanden terugquote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:25 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hall wel echt ruk trouwens. Classic Amerikaanse foute piek?
Het is iets.quote:
Wel goed genoeg voor de trials, maar ik vrees dat het dan op dat niveau zal blijvenquote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:26 schreef Max23 het volgende:
[..]
Eurosport zei dat het al een race tegen de klok zou worden na haar knie operatie van 6 maanden terug
Het blijft een kogel.quote:Op donderdag 8 augustus 2024 10:29 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Schilder vermoord bijna een official
Was op het randje waarschijnlijk.quote:
Daarmee zou ze op de meerkamp maar net winnenquote:
Kogelstoten is een rechtse hobby.quote:
Zijn dochter gaat deze week een medaille winnen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |