Precies dat. Wat een bagger van TS. Geen idee wat de muur leuk vindt..quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 21:05 schreef Sebbeszweet het volgende:
Dit is massaproductie, zit geen ziel in. Beter sparen voor een uniek stuk. Voor 1000 euro kun ie al iets kopen
quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 22:38 schreef miss_sly het volgende:
Kunst aan de muur is ontzettend persoonlijk. Om daar zo op te reageren, vind ik nergens op slaan.
Ik had er nog nooit van gehoord, maar er zitten leuke werken tussen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 14:53 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik heb 3 Lendmeyourunderbellies: https://www.etsy.com/shop/LendMeYourUnderbelly
Toch leuk kunst van goede vrienden (en tevens sporadisch FOK!ker)
Het is ook erg leuk om terug te klikken in zijn werk er zitten inmiddels duidelijke periodes inquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 15:06 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik had er nog nooit van gehoord, maar er zitten leuke werken tussen.
je had wat geld over en hebt iemand een museum laten beroven?quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 15:20 schreef junkiesietze het volgende:
[ afbeelding ]
Nighthawks van Hopper, altijd mooi gevonden, en nu hangt ie boven de bank
Die eerste vind ik ongelofelijk tofquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 15:23 schreef Bosbeetle het volgende:
Even zoeken naar degen die ik heb
[ afbeelding ]
Flying crow II - 30x20 cm - oil and acrylics on wood - 2022 - SOLD
[ afbeelding ]
Find your shadow, tune the twilight - 50x50 cm - acrylic on canvas/wood - 2021 - SOLD
En nog één die een beetje hier op lijkt maar niet op de website staat
[ afbeelding ]
Een iets donkerder variant
Yep vond ik ookquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 15:31 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Die eerste vind ik ongelofelijk tof
De rest ook mooi, maar die, wauw.
Geen ruimte om op te hangen? Ze zijn wel erg mooi.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 15:33 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Yep vond ik ookvandaar dat ik hem gekocht heb, moet eerlijk zeggen dat hij niet aan de muur hangt maar in de kast staat
Er hangt ook al veel andersquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:07 schreef Managarm het volgende:
[..]
Geen ruimte om op te hangen? Ze zijn wel erg mooi.
Zelf nog niets hangen, heb wat zeefdrukken uit het huis van mijn ouders (Corneille) maar die vind ik niet echt mooi.
Ze staan prima hoorquote:
Dan toch even vragen!quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 21:05 schreef Sebbeszweet het volgende:
Dit is massaproductie, zit geen ziel in. Beter sparen voor een uniek stuk. Voor 1000 euro kun ie al iets kopen
De IKEA-kunst representeert voor mij de McDonald’s maatschappij. Alles moet snel, makkelijk, goedkoop om het daarna weer af te danken. Het heeft (voor mij) amper betekenis in deze vorm. Dat bedoel ik met zielloos.quote:Op donderdag 12 september 2024 03:58 schreef Also-von-Oder het volgende:
[
[..]
Dan toch even vragen!
Zit er wel een ziel in jou? Waar is de ziel van het geld waarmee je kunst koopt?
Is er een ziel in lithografie volgens jou en Yoop Y?
En waarom zou er alleen een ziel zitten in unieke stukken van zo'n 1000 euro of meer?
We leven in tijden waarbij chimpansee sen olifanten kunnen schilderen... en nog vele malen meer opbrengen dan die schilderijen van 1.000 euro en nog wat hoger, waar jij het over had.
Ook zijn er veel (vooral) vrouwen bezig met schilderen, zit daar geen bezieling in? Omdat niemand het koopt, en het meestal wordt weggegeven aan familie. Van Gogh heeft veel schilderijen gemaakt om zijn drankrekening mee te betalen. Maakt dat zijn schilderijen tegenwoordig minder waardevol?
Kortom, wat is bezieling volgens jou/ jullie. Of sluiten jullie uit dat Nostra geen bezieling in zijn kunst aan de muur kent? De bezieling hoeft niet alleen van de kunstenaar of van degene die replica's in massa re-producties verkoopt te komen. De koper (hoe mainstream het gekochte object ook mag zijn) is wel degene die er waarde aan toedicht, dan wel aan hecht.
En op dat opzicht vind ik jullie bovenste reacties wel een beetje sleazy elitair.
En ja, ik heb het over jullie eerste reacties, niet perse over jullie zelf.
Je hebt slecht een klein deel van mijn vragen beantwoord, maar soit.quote:Op donderdag 12 september 2024 08:27 schreef Sebbeszweet het volgende:
[..]
De IKEA-kunst representeert voor mij de McDonald’s maatschappij. Alles moet snel, makkelijk, goedkoop om het daarna weer af te danken. Het heeft (voor mij) amper betekenis in deze vorm. Dat bedoel ik met zielloos.
Edit: het is trouwens mogelijk om onder de 1000 euro een mooi werk te scoren als je goed op de diverse veilingsites speurt.
Je mag het uiteraard niet mooi vinden hoor, maar het zijn a) unieke werken of b) oplagen van 100 met een prijs van 5k+. Weinig IKEA aan.quote:Op donderdag 12 september 2024 08:27 schreef Sebbeszweet het volgende:
De IKEA-kunst representeert voor mij de McDonald’s maatschappij.
Maakt toch niet uit wat iemand van fok! van jouw kunst vindt? Als jij er plezier aan beleeft is het toch goed ?quote:Op vrijdag 13 september 2024 11:58 schreef nostra het volgende:
[..]
Je mag het uiteraard niet mooi vinden hoor, maar het zijn a) unieke werken of b) oplagen van 100 met een prijs van 5k+. Weinig IKEA aan.
De eerste hangt iig!
[ afbeelding ]
Ik vind hem nu al geweldig. In het "echt" is het meestal nog mooier.quote:Op vrijdag 13 september 2024 11:58 schreef nostra het volgende:
[..]
Je mag het uiteraard niet mooi vinden hoor, maar het zijn a) unieke werken of b) oplagen van 100 met een prijs van 5k+. Weinig IKEA aan.
De eerste hangt iig!
[ afbeelding ]
Natuurlijk mag je er wat van vinden, maar je post was dus gewoon onzin afgaande op jouw eigen onderbouwing.quote:Op vrijdag 13 september 2024 14:14 schreef Sebbeszweet het volgende:
[..]
Maakt toch niet uit wat iemand van fok! van jouw kunst vindt? Als jij er plezier aan beleeft is het toch goed ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |