Mwah, zitten in een betaalbare prijsklasse en hebben zich al ergens anders bewezen. Ook alledrie actief international bij redelijke landen. Qua transfersom waren het ook geen verkeerde deals (eerder juist heel goede), ze zijn vooral niet goed gescout op wat je echt nodig had. Maar normaal krijg je daar het meeste wel van terug.quote:Op maandag 5 augustus 2024 21:49 schreef bbuddybb het volgende:
[..]
Wij zijn geen Ajax.
We krijgen hooguit de helft daarvoor terug.
Als het meer dan prima spelers zijn kan je ze beter elders in de etalage zetten zodat je er hopelijk nog een goede transfersom aan over houdt, zeker de kans dat Ivanusec of Ueda op korte termijn basisspeler worden lijkt mij zo’n beetje nul en je bent op beide posities driedubbel bezet. Die zitten zelf ook niet te wachten op nog een seizoen op de bank joh.quote:Op maandag 5 augustus 2024 21:50 schreef Pistolero het volgende:
Ueda, Zerrouki en Ivanusec zijn meer dan prima spelers die ook dit seizoen weer belangrijk gaan zijn voor Feyenoord.
Weer?quote:Op maandag 5 augustus 2024 21:50 schreef Pistolero het volgende:
Ueda, Zerrouki en Ivanusec zijn meer dan prima spelers die ook dit seizoen weer belangrijk gaan zijn voor Feyenoord.
Het is ergens toch juist een goede zaak dat spelers van het kaliber Zerrouki, Ueda en Ivanusec straks waarschijnlijk op de bank zitten? Tot voor kort was de bank hemeltergend slecht, nu ga je er amper tot niet op achteruit als je gaat wisselen.quote:Op maandag 5 augustus 2024 22:05 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Als het meer dan prima spelers zijn kan je ze beter elders in de etalage zetten zodat je er hopelijk nog een goede transfersom aan over houdt, zeker de kans dat Ivanusec of Ueda op korte termijn basisspeler worden lijkt mij zo’n beetje nul en je bent op beide posities driedubbel bezet. Die zitten zelf ook niet te wachten op nog een seizoen op de bank joh.
En Zerrouki zit nu alleen maar EIGEN JEUGD in de weg.
Dat was vorig seizoen toch al zo? En toen was het ook al geen goede zaak en ook toen ging je er vaak (flink) op achteruit als je wisselde, zie niet in hoe dat nu anders zou zijn.quote:Op maandag 5 augustus 2024 22:15 schreef Pistolero het volgende:
Het is ergens toch juist een goede zaak dat spelers van het kaliber Zerrouki, Ueda en Ivanusec straks waarschijnlijk op de bank zitten? Tot voor kort was de bank hemeltergend slecht, nu ga je er amper tot niet op achteruit als je gaat wisselen.
Ivanusec en Zerrouki hebben zeker drie a vier best goede potjes gespeeld.quote:
We zijn nu op zich wel in de positie dat er ook (dure) aankopen op de bank kunnen zitten. Is ook een teken van de groei van de club. Vanuit het oogpunt van Feyenoord komen ze ook een stuk beter tot hun recht als wisselspeler(en ze zullen ongetwijfeld allemaal ook wel eens in de basis staan) bij Feyenoord dan als basisspeler bij een andere club, lijkt me.quote:Op maandag 5 augustus 2024 22:21 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat was vorig seizoen toch al zo? En toen was het ook al geen goede zaak en ook toen ging je er vaak (flink) op achteruit als je wisselde, zie niet in hoe dat nu anders zou zijn.
Je kan bovendien om zowel financiële als management redenen geen oneindige lijst aan dure spelers in je selectie hebben, dan is het heel normaal om je dure wisselspelers te verhuren waar ze beter tot hun recht komen.
Het is godverdomme bijna september en nog steeds geen fatsoenlijke speler gekocht. Omdat die vrienden van Feyenoord nog wat centen moeten hebben.quote:Op maandag 5 augustus 2024 22:31 schreef Pistolero het volgende:
[..]
We zijn nu op zich wel in de positie dat er ook (dure) aankopen op de bank kunnen zitten. Is ook een teken van de groei van de club. Vanuit het oogpunt van Feyenoord komen ze ook een stuk beter tot hun recht als wisselspeler(en ze zullen ongetwijfeld allemaal ook wel eens in de basis staan) bij Feyenoord dan als basisspeler bij een andere club, lijkt me.
Welnee. Veel van onze (duurdere) aankopen vinden plaats in augustus. Al jaren.quote:Op maandag 5 augustus 2024 22:46 schreef Wotte het volgende:
[..]
Het is godverdomme bijna september en nog steeds geen fatsoenlijke speler gekocht. Omdat die vrienden van Feyenoord nog wat centen moeten hebben.
Wat mij betreft stelt Dennis zich keihard op; nog een keer zoiets krankzinnigs en ze hoeven sowieso voor niets of niemand meer aan te kloppen. Dat ze de tyfus genieten, stel mafklappers.quote:Atlético Madrid heeft onlangs een bod van 2,5 miljoen euro uitgebracht op Justin Bijlow. Dat meldt Feyenoord-watcher Marcel van der Kraan in de podcast Kick-Off van De Telegraaf. De Rotterdammers zijn niet op dit bod ingegaan.
Zie je het al voor je. Iemand van Nottingham belt hem op en zegt dat zij zich binnenkort een keer gaan melden bij Feyenoord voor Gimenez.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 00:07 schreef ThePlaneteer het volgende:
Gezien de bron slaap ik voorlopig gerust.
Nog één keer zo'n beledigend bod en we sturen Kasanwirjo gratis naar ze op.quote:Op maandag 5 augustus 2024 23:20 schreef De_Pel het volgende:
Dat Atletico een compleet lachwekkende 20 miljoen biedt op Hancko is natuurlijk al te bizar voor woorden, maar dit slaat echt alles
[..]
Wat mij betreft stelt Dennis zich keihard op; nog een keer zoiets krankzinnigs en ze hoeven sowieso voor niets of niemand meer aan te kloppen. Dat ze de tyfus genieten, stel mafklappers.
Deden ze bij PSV met Benitez ook al, 2 miljoen geloof ikquote:Op maandag 5 augustus 2024 23:20 schreef De_Pel het volgende:
Dat Atletico een compleet lachwekkende 20 miljoen biedt op Hancko is natuurlijk al te bizar voor woorden, maar dit slaat echt alles
[..]
Wat mij betreft stelt Dennis zich keihard op; nog een keer zoiets krankzinnigs en ze hoeven sowieso voor niets of niemand meer aan te kloppen. Dat ze de tyfus genieten, stel mafklappers.
quote:Op maandag 5 augustus 2024 23:52 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ x ]
Geen CL.
Lekker blijven joh
Snap wel dat ze het proberen, maar het lijkt me sterk dat hij dit gaat doen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 01:07 schreef De_Pel het volgende:
[..]Pfff. Echt. Een degradatiekandidaat…
heeft deze club echt 50 miljoen?quote:Op maandag 5 augustus 2024 23:52 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ x ]
Geen CL.
Lekker blijven joh
Hij zal vast op wat lijstjes staan, zoals meerdere spelers van Feyenoord, wordt nog wel een roerige maand.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 05:22 schreef fetX het volgende:
[..]
Snap wel dat ze het proberen, maar het lijkt me sterk dat hij dit gaat doen.
Toch zijn dit vaak de clubs die uit het niets belachelijk hoge bedragen bieden. Zoals ook bijvoorbeeld Brentford die opeens 37 miljoen bood voor die Nusa van Brugge. En na het afketsen 33 betaalden voor die Tiago van Brugge. Maar ik denk dat Gimenez nog liever blijft idd.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 05:22 schreef fetX het volgende:
[..]
Snap wel dat ze het proberen, maar het lijkt me sterk dat hij dit gaat doen.
Mwah, hij lijkt me makkelijker te vervangen dan bijvoorbeeld Geertruidaquote:Op dinsdag 6 augustus 2024 07:26 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
50 millie. Prima vraagprijs DennisGod.
Ook terecht want Santi is moeilijk te vervangen
Ben ik het dan weer niet mee eens. Santi is toch een garantie voor 25+ goals (en dan zet ik nog laag in).quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 07:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Mwah, hij lijkt me makkelijker te vervangen dan bijvoorbeeld Geertruida
NOOIT GEEN GELD.quote:Op maandag 5 augustus 2024 23:03 schreef fetX het volgende:
[..]
Welnee. Veel van onze (duurdere) aankopen vinden plaats in augustus. Al jaren.
Dat snap ik als je zelf nog een heel elftal aan waardeloze troep moet zien te verkopen. In Rotterdam maken ze zich wat minder druk vooralsnog.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 08:25 schreef Wotte het volgende:
[..]
NOOIT GEEN GELD.
Vind het in zijn geheel wat een tamme transfermarkt dit seizoen.
Ik heb alleen een elftal voor de kinderbijslag.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 08:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat snap ik als je zelf nog een heel elftal aan waardeloze troep moet zien te verkopen. In Rotterdam maken ze zich wat minder druk vooralsnog.
Ja, die roept wel vaker onzin als het gaat om transfersommen. Feyenoord gaat pas praten bij 20, voor 10 kan je hooguit een matige speler als Teze ophalen. @PSVCLquote:Op dinsdag 6 augustus 2024 09:07 schreef Wotte het volgende:
Maar vriend @:Caland heb je gehoord wat Krabbendam zei over de transfersom van Geertruida?
Vind dit pas de eerste echt slechte wedstrijd van Wellenreuther, maar hij is gewoon objectief minder goed dan Bijlow. Wellenreuther is een prima keeper voor de Eredivisie, maar dat is het.quote:Op maandag 5 augustus 2024 16:37 schreef CR7 het volgende:
[..]
Ik vind het ook sneu voor Bijlow. Maar hoop niet dat we allemaal opeens extra kritisch gaan zijn op Wellenreuther alleen omdat die een 'kind vd club' op de bank houdt.
Eens hoor vind hem ook veel beter. Maar Bijlow heeft de afgelopen 6 jaar gemiddeld 23 wedstrijden gespeeld. We praten niet over één seizoen. Als Wellenreuther tevreden zou zijn met een plek op de bank was dat natuurlijk ideaal geweest. Maar ik snap heel goed dat die dat niet meer doet.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 09:10 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Vind dit pas de eerste echt slechte wedstrijd van Wellenreuther, maar hij is gewoon objectief minder goed dan Bijlow. Wellenreuther is een prima keeper voor de Eredivisie, maar dat is het.
Schijnt een bekende handsel wijze van ze te zijn. Bizar laag bod doen, speler hoofd op hol brengen in de hoop dat die gaar muiten en dus zo niet de hoofdprijs hoeven te betalen. Kut club dusquote:Op dinsdag 6 augustus 2024 00:32 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Deden ze bij PSV met Benitez ook al, 2 miljoen geloof ikDie gasten daar zijn compleet van de kaart.
Absoluut niet mee eensquote:Op dinsdag 6 augustus 2024 09:46 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Eerlijk is eerlijk, ze zijn er bij de KNVB wel in geslaagd om van die Cruijffschaal eindelijk een serieuze prijs te maken.
Van al je acts is dit toch wel de meest kansloze.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 09:46 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Eerlijk is eerlijk, ze zijn er bij de KNVB wel in geslaagd om van die Cruijffschaal eindelijk een serieuze prijs te maken. Voelt op deze manier nog groter dan de KNVB-beker tegen NEC winnen.
[ afbeelding ]
Bedankt voor deze post.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 10:11 schreef alopio het volgende:
Die interesse van Forest voor Santi komt @:zka ook wel heel goed uit naar de epische faal van “ITS NOT HAPPENING” met Buanotto. Alle aandacht weer ergens anders op. Zal Rutgertje dit ook weer uit zn dikke duim gezogen hebben
Ik denk dat de begeleiding van Pietje op vakantie is en er minder toezicht is. Hij zit de laatste dagen wel weer veel poep te plaatsen hier op Fok! In de Olympisch topics is het ook veel PietjePukked drekquote:Op dinsdag 6 augustus 2024 09:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Van al je acts is dit toch wel de meest kansloze.
Tenminste wel darkmode.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 10:15 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Gewoon een comment van 1908.nl
Gr gr
Een degradatiekandidaat uit de PL die (uiteraard) geen Europees voetbal speelt en al 4 spitsen heeft.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 10:34 schreef H.FR het volgende:
Zou wat zijn als Nottingham straks 40/45 biedt, maar Santi wil niet. Bedrag zal wel flink zijn, een West Ham betaalt al 30mln+ voor Füllkrug van 31.
PL club, tussenstap, zou dat wel verstandig vinden eigenlijkquote:Op dinsdag 6 augustus 2024 10:38 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Een degradatiekandidaat uit de PL die (uiteraard) geen Europees voetbal speelt en al 4 spitsen heeft.
Het zou vanuit het oogpunt van Santi wel heel matig zijn als hij daar puur voor de centjes heen gaat.
Ja dat. Als ze 40 miljoen aftikken is hij gewoon weg, en door.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 10:53 schreef ThePlaneteer het volgende:
Al zou Saudi komen voor Santi dat interesseert me eigenlijk niet. Heb lieve leuke transfersom
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |