Earnie moet wel echt gas gaan geven. Hij heeft veel krediet opgebouwd, maar ik had nu wel wat meer verwacht.quote:Op zondag 11 augustus 2024 19:53 schreef VEM2012 het volgende:
Net Liverpool aan het werk gezien. Mokerslechte wedstrijd (0-0 thuis tegen Las Palmas die met wat geluk gewoon hadden kunnen winnen) en dan nog krijgt Sepp 0 speelminuten.
Hopelijk pakt Steward door de komende week.
Na ajax vandaag gezien te hebben denk ik dat je gelijk hebt. Is nog wat te vroegquote:Op zondag 11 augustus 2024 11:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ajax komt wel weer maar dit seizoen nog niet, Feyenoord lijkt me de enige die dichtbij PSV kan komen, maar dat is wat anders dan echt concurreren.
Defensief is het drama moet heel snel wat bij.quote:Op zondag 11 augustus 2024 21:33 schreef ISVV het volgende:
[..]
Earnie moet wel echt gas gaan geven. Hij heeft veel krediet opgebouwd, maar ik had nu wel wat meer verwacht.
Deze week Sepp en Goosens binnenhalen zou toplevel zijn. Dan kan de KNVB direct de schaal aan PSV geven zodat ze zich kunnen focussen op de CL.quote:Op zondag 11 augustus 2024 21:33 schreef ISVV het volgende:
[..]
Earnie moet wel echt gas gaan geven. Hij heeft veel krediet opgebouwd, maar ik had nu wel wat meer verwacht.
Ultralevel zou ik zelf zeggen, CL winst is gewoon al binnen.quote:Op maandag 12 augustus 2024 00:04 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Deze week Sepp en Goosens binnenhalen zou toplevel zijn. Dan kan de KNVB direct de schaal aan PSV geven zodat ze zich kunnen focussen op de CL.
quote:Benitez
Ledezma
Lenglet
Boscagli
Bartra
Oppegard
Schouten
Veerman
Saibari
De Jong (als diepe spits)
Bakayoko (meer als schaduwspits, vrije rol voorin)
+ dan heb je meteen ook genoeg alternatieven op de bank achter de hand als extra wapens om in te brengen voor de zware CL wedstrijden
Die Oppegard wil ik echt nooit meer zien spelen.. oprecht niveau Heracles die jongen.quote:Op maandag 12 augustus 2024 10:15 schreef TheVoice4ever het volgende:
zo'n opstelling kun je dan maken
[..]
Ja, als het allemaal zo makkelijk was dan hoef je Ledezma inderdaad liever niet rechtsachter te zetten. Maar de situatie waarin je nu zit zijn vooral de LB en CV prioriteit.quote:Op maandag 12 augustus 2024 10:25 schreef ISVV het volgende:
Jongens jongens, we gaan nu toch niet ineens beweren dat die Ledezma op rechtsachter wel kan? Dat is leuk tegen RKC-thuis, maar die jongen is echt te licht en het is niet eens zijn eigen positie. Gewoon heel snel drie verdedigers halen zodat ze enigszins op elkaar ingespeeld zijn zodra de CL start.
Ik vind rechtsback zeker net zo belangrijk. We staan er financieel toch goed voor?quote:Op maandag 12 augustus 2024 10:35 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ja, als het allemaal zo makkelijk was dan hoef je Ledezma inderdaad liever niet rechtsachter te zetten. Maar de situatie waarin je nu zit zijn vooral de LB en CV prioriteit.
Ja, maar om nou te stellen dat we in staat zijn om 3 CL-waardige verdedigers te halen met een Cl-waardig salaris, CL-waardig tekengeld en CL-waardige deel voor de zaakwaarnemer? Dat lijkt me toch sterk.quote:Op maandag 12 augustus 2024 11:00 schreef ISVV het volgende:
[..]
Ik vind rechtsback zeker net zo belangrijk. We staan er financieel toch goed voor?
Er is zo'n 99% kans dat die allebei niet komen, en dat we weer een seizoen in gaan met een verdedigende linie die niet goed genoeg is.quote:Op maandag 12 augustus 2024 00:04 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Deze week Sepp en Goosens binnenhalen zou toplevel zijn. Dan kan de KNVB direct de schaal aan PSV geven zodat ze zich kunnen focussen op de CL.
Niet goed genoeg voor wat?quote:Op maandag 12 augustus 2024 11:20 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Er is zo'n 99% kans dat die allebei niet komen, en dat we weer een seizoen in gaan met een verdedigende linie die niet goed genoeg is.
Om internationaal een beetje mee te komen, en eerlijk gezegd moet ik zonder Dest en Teze ook nog maar zien of je in de Eredivisie je wedstrijden zo makkelijk gaat winnen als vorig seizoen. Oppegard en Ledezma kan natuurlijk echt niet.quote:Op maandag 12 augustus 2024 11:47 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Niet goed genoeg voor wat?
Met een echt goede linksback kun je Dest naar rechtsback halen in de tweede seizoenshelft. Dest is het beste op die positie. Dan zou je voor de knockout fase van de CL echt wel op peil zijn.quote:Op maandag 12 augustus 2024 11:00 schreef ISVV het volgende:
[..]
Ik vind rechtsback zeker net zo belangrijk. We staan er financieel toch goed voor?
Ledezma speelde gewoon top zaterdag. Nou was de tegenstander ruk, dus dat zegt niet alles. Maar schrijf hem nou niet te snel af. Een jaar geleden riep vrijwel iedereen dat Teze er geen reet van kan.quote:Op maandag 12 augustus 2024 12:46 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Om internationaal een beetje mee te komen, en eerlijk gezegd moet ik zonder Dest en Teze ook nog maar zien of je in de Eredivisie je wedstrijden zo makkelijk gaat winnen als vorig seizoen. Oppegard en Ledezma kan natuurlijk echt niet.
Het lijkt mij niet waarschijnlijk dat Dest terug is rond die tijd, en de knockout fase van de CL moet je eerst maar eens zien te halen, dat lijkt mij geen gegeven. Denk niet dat er veel ploegen wakker gaan liggen van onze verdediging, zoals die er nu uit lijkt te gaan zien.quote:Op maandag 12 augustus 2024 12:53 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Met een echt goede linksback kun je Dest naar rechtsback halen in de tweede seizoenshelft. Dest is het beste op die positie. Dan zou je voor de knockout fase van de CL echt wel op peil zijn.
Of Ledezma het niveau aankan op Europees niveau weet ik dan weer niet. Dus een goede rechtsback erbij zou wenselijk zijn. Al kan Mauro daar volgens mij ook prima uit de voeten.
Maar onder de streep is een linksback en een centrale verdediger wat je per sé nodig hebt. Liever 2 echt goede halen dan 3 ok verdedigers.
Eerst ook maar eens afwachten hoe Dest terug komt.quote:Op maandag 12 augustus 2024 13:59 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Het lijkt mij niet waarschijnlijk dat Dest terug is rond die tijd, en de knockout fase van de CL moet je eerst maar eens zien te halen, dat lijkt mij geen gegeven. Denk niet dat er veel ploegen wakker gaan liggen van onze verdediging, zoals die er nu uit lijkt te gaan zien.
Ledezma speelde leuk tegen RKC ja, maar tenzij alle coaches het compleet fout hebben gezien wat zijn positie is ga ik er niet vanuit dat hij een goede RB gaat worden. Tegen ploegen waar je enkel aanvalt misschien, omdat die dan nauwelijks hoeft te verdedigen, maar niet op hoog niveau.
Dat ook, al lijkt het er tegenwoordig wel op dat zware knieblessures niet echt carriere-killers meer zijn. Echter lijkt het mij ook wel logisch dat die iets in gaat boeten qua snelheid en wendbaarheid etc.quote:Op maandag 12 augustus 2024 14:08 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Eerst ook maar eens afwachten hoe Dest terug komt.
PSV gaat toch geen £20 miljoen aftikken? Ruim 23 miljoen Euro…dat is gewoon teveel. Speler zal het echt wel waard zijn maar dat is dan toch echt een gevalletje te duur.quote:Op maandag 12 augustus 2024 00:04 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Deze week Sepp en Goosens binnenhalen zou toplevel zijn. Dan kan de KNVB direct de schaal aan PSV geven zodat ze zich kunnen focussen op de CL.
Zegt de naam Van Nistelrooij je iets?quote:Op maandag 12 augustus 2024 14:09 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Dat ook, al lijkt het er tegenwoordig wel op dat zware knieblessures niet echt carriere-killers meer zijn. Echter lijkt het mij ook wel logisch dat die iets in gaat boeten qua snelheid en wendbaarheid etc.
Ik zou hem wel halen voor dat geld. Dat verdien je terug in de CL en doorverkoop moet ook best lukken.quote:Op maandag 12 augustus 2024 18:32 schreef tja77 het volgende:
[..]
PSV gaat toch geen £20 miljoen aftikken? Ruim 23 miljoen Euro…dat is gewoon teveel. Speler zal het echt wel waard zijn maar dat is dan toch echt een gevalletje te duur.
Het zal wel van Aanholt en een huurling uit de Engelse championship worden.
Je moet tegenwoordig dat soort bedragen neerleggen voor toplevel kwaliteit als je wat wil klaarspelen in de CL.quote:Op maandag 12 augustus 2024 18:32 schreef tja77 het volgende:
[..]
PSV gaat toch geen £20 miljoen aftikken? Ruim 23 miljoen Euro…dat is gewoon teveel. Speler zal het echt wel waard zijn maar dat is dan toch echt een gevalletje te duur.
Het zal wel van Aanholt en een huurling uit de Engelse championship worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |