Je vraagt je bijna af waarom spelen ze oefenpotjes…quote:Op woensdag 31 juli 2024 18:37 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Je hebt ook nog trainingen heh Hans. Dat is waar je hoort te werken aan tactiek en vastigheid.
Alsof dat alleen maar kan in nikszeggende oefenpotjes, lol.
Lijkt toch ook vrij normaal dat je richting het einde van je voorbereiding ook wil gaan oefenen met je beoogde basis.quote:Op woensdag 31 juli 2024 18:33 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Slot werkte in ieder geval wel naar een soort vastigheid in de voorbereiding. Priske schiet vooralsnog alle kanten op zo lijkt het.
quote:Op woensdag 31 juli 2024 18:34 schreef Zipportal het volgende:
Dit wordt de YouTube link. Misschien een VPN nodig.
AGAINST FEYENOORD ONE.
Sommige zijn er inderdaad net 2 weken, om die dan meteen 2 wedstrijden te laten spelen in 4 dagen is misschien weer wat van het gekke!quote:Op woensdag 31 juli 2024 19:05 schreef Tomatenboer het volgende:
Ja, “maatwerk” terwijl ze net 2 a 3 weken bezig zijn…. Kom op zeg.
Kan ik me in voorgaande jaren ook niet herinneren hoor. Kan me ook niet herinneren dat we voorgaande jaren omvielen door de hoeveelheid blessures of overbelasting ofzo.
Dat “maatwerk” in de voorbereiding is iets nieuws.
Klinkt mij overdreven in de oren. Maar goed, zij zijn de professionals.
WedstrijdritmeGenot.quote:Op woensdag 31 juli 2024 19:16 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Je vraagt je bijna af waarom spelen ze oefenpotjes…
Ja ja, en ze dan maar 1 oefenpot laten spelen.quote:
Flikker opquote:Op woensdag 31 juli 2024 19:38 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
https://one.feyenoord.nl/live/268396
Een groot geitenkaas al de hele voorbereiding @Taradoquote:Op woensdag 31 juli 2024 19:39 schreef Tomatenboer het volgende:
Bijna weer met één pass er helemaal doorheen. We zijn net 5 minuten bezig…
Kort muurtje tegenwoordig.quote:Op woensdag 31 juli 2024 18:42 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Dan ga ik kankeren op supporters die kankeren op supporters die lopen te kankeren op de trainert. Oh ja, en bestuur tegen de muur, want daar is het nu al tijd voor
Schijnbaar wordt deze pot ook in Amerika uitgezonden. Ik heb hier CBS Golazo opstaan.quote:Op woensdag 31 juli 2024 19:40 schreef Zipportal het volgende:
Die Franse VPN hier happert als de ziekte. Dan maar een omweg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |