Dat gebeurd nu ook al hoor. In bijvoorbeeld Tokyo 2021 zaten de wielrenners op uren rijden verder op.quote:Op vrijdag 26 juli 2024 19:23 schreef Em31 het volgende:
[..]
Dan zou het denk ik in heel Nederland moeten mogen, in plaats van één stad.
Gewoon in snowworld johquote:Op vrijdag 26 juli 2024 19:23 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Samen met Duitsland zou dat best kunnen. Wij het ijs, zij de sneeuw+bobbaan.
Zoetermeer/Landgraaf 2038quote:Op vrijdag 26 juli 2024 19:24 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Skiën organiseren we in SnowWorld?
Ja maar ik meende toen te hebben gelezen dat dat minder opviel met een paar sporten, maar je hier dan ineens in Rotterdam, Enschede, Eindhoven bent en het hele idee dat je bij elkaar bent wel echt weg is.quote:Op vrijdag 26 juli 2024 19:24 schreef Momo het volgende:
[..]
Dat gebeurd nu ook al hoor. In bijvoorbeeld Tokyo 2021 zaten de wielrenners op uren rijden verder op.
Zonde dat de Efteling de Bob heeft afgebroken.quote:Op vrijdag 26 juli 2024 19:23 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Samen met Duitsland zou dat best kunnen. Wij het ijs, zij de sneeuw+bobbaan.
Schoolvakanties alweer afgelopen ja?quote:
Guillotine?quote:Op vrijdag 26 juli 2024 19:28 schreef OmniRocket het volgende:
Tijd voor wat oude Franse cultuur in de openingstijden ceremonie.
Nederland kan niet eens de beveiliging van de Israëlische equipe betalenquote:Op vrijdag 26 juli 2024 19:27 schreef Frozen-assassin het volgende:
Er zit ergens in OS nog wel een topic over waar allerlei onderdelen kunnen in Nederland.
Los van dat het alsnog een hoop geld kost.
Alsof er niemand anders isquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |