HEb je foto gevelplaat op het aansluitpunt.quote:Op zaterdag 19 april 2025 14:12 schreef Piles het volgende:
Ik heb een metalen gevelplaat voor buitenkraan in de muur zitten, en wil vanaf daar over naar tyleen ivm verplaatsen buitenkraan.
Dus ik heb zo'n ding gekocht:
[ afbeelding ]
Gebruik ik daar nog teflontape of loctite55 bij, of gewoon zo in de gevelplaat?
quote:Op zaterdag 19 april 2025 14:39 schreef blomke het volgende:
[..]
HEb je foto gevelplaat op het aansluitpunt.
Vraagje: is dit de buitenmuur? Dan vreemde constructie; voor zover ik die muurplaten ken, zijn ze om een kraan op te draaien, i.d.d. met teflon of paardenhaar + vet op de schroefdraad. En dan op de kraan, een kunststof aansluiting:quote:Op zaterdag 19 april 2025 14:52 schreef Piles het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Heb m er nu in gedraaid met paar slagen loctite, maar hij drupt nog wat. Verder aandraaien is lastig, want kan er niet in met een sleutel/tang.
Zo zat het idd, maar ik heb mn buitenkraan verplaatstquote:Op zaterdag 19 april 2025 14:56 schreef blomke het volgende:
[..]
Vreemde constructie; voor zover ik die muurplaten ken, zijn ze om een kraan op te draaien, i.d.d. met teflon of paardenhaar + vet op de schroefdraad. En dan op de kraan, een kunststof aansluiting:
[ afbeelding ]
Maar goed, ik zou het ook wel willen zien zonder die groene wartel.
Al met al denk ik dat je hier met loctite draad / teflon aan de slag moet gaan. Als je teveel kracht op die wartel zet met een tang, draai je het schroefdraad aan gruzelementen.
En een heel raar idee de kraan gewoon terugzetten eventueel met een grotere doorloop en daar een slang aan vast koppelen?quote:Op zaterdag 19 april 2025 15:05 schreef Piles het volgende:
[..]
Zo zat het idd, maar ik heb mn buitenkraan verplaatst
Is dus idd buitenmuur.
Dus vanuit de muurplaat over naar tyleen, om aan de andere kant vd tuin uit te komen
Maar meer loctite ga ik proberen. En idd, aandraaien aan de wartel gaat niet. Die draai je stuk. Dus daar ik ga nog eens over nadenken
Vatmoer? (op Ikea onderdelen gezocht) of halvemaan moer.quote:Op vrijdag 25 april 2025 11:21 schreef loveli het volgende:
Wil een oud bed in elkaar zetten, zakje met bouten en moeren weg. Type verbinding - zie plaatje.
Lunar nuts M6 besteld, maar die zijn te groot voor het gat. Gat is iets groter dan een 2 euro munt, tegen de 30mm. Geloof dat de lunar nut M6 voor rond 38mm is (30mm lang, dat wel, maar de verkeerde boog). Kan geen M5 vinden.
Weet iemand de juiste Nederlandse naam voor een halfronde moer, of halfrond plaatje waarmee je de bout/moer strak kunt trekken?
Bij de Gamma/karwei hebben ze niet wat ik zoek.
[ afbeelding ]
Met half moon nut ø30mm vind je op amazon wel wat, bij Nederlandse sites kom ik nergens iets dergelijks tegen.quote:Op vrijdag 25 april 2025 17:08 schreef Managarm het volgende:
[..]
Vatmoer? (op Ikea onderdelen gezocht) of halvemaan moer.
Wat is het? Materiaal? Afmetingen? Dus ook de dikte van het materiaal? Moet alleen het licht gekleurde worden ingekort of ook de donkeren staafjes?quote:Op donderdag 1 mei 2025 13:42 schreef ieniminimuis het volgende:
Hoe kort ik dit het beste in over de lengte? Nog geen cm overigens
[ afbeelding ]
Roestvrijstaal 51x11cm waarbij het dus naar 51x10cm zou moeten gaan.quote:Op donderdag 1 mei 2025 17:08 schreef 215 het volgende:
[..]
Wat is het? Materiaal? Afmetingen? Dus ook de dikte van het materiaal? Moet alleen het licht gekleurde worden ingekort of ook de donkeren staafjes?
Perilexquote:Op maandag 5 mei 2025 17:29 schreef Mortaxx het volgende:
Ik wil hier een stekker tussen zetten met een schakelaar zodat ik niet iedere keer de stekker eruit moet halen als ik weg ben. Wat is dit voor aansluiting?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
https://image.allekabels.(...)ar-1-stopcontact.jpgquote:
Hm dat weet ik niet.quote:Op maandag 5 mei 2025 17:41 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
https://image.allekabels.(...)ar-1-stopcontact.jpg
Zoiets wil ik dan maar vind ik niet met perilex???
En het moet er ook nog een beetje netjes uit blijven zien zeker?quote:Op donderdag 1 mei 2025 19:43 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Roestvrijstaal 51x11cm waarbij het dus naar 51x10cm zou moeten gaan.
Zwarte staafjes zijn om ze weer in de overige plinten te schuiven. Eventueel eeen andere oplossing voor te bedenken
Wat voor apparaat zit er aan, wat je wil loskoppelen als je niet thuis bentquote:Op maandag 5 mei 2025 17:41 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
https://image.allekabels.(...)ar-1-stopcontact.jpg
Zoiets wil ik dan maar vind ik niet met perilex???
de mechanische ventilatie, die hoeft niet te draaien als ik er niet benquote:Op maandag 5 mei 2025 19:18 schreef Piles het volgende:
[..]
Wat voor apparaat zit er aan, wat je wil loskoppelen als je niet thuis bentDaar is perilex niet voor bedoeld (meestal mechanische ventilatie of kooktoestel).
Sterker, de 4 pinnen kunnen op een verschillende manier aangesloten zijn qua fases en nul. Daarom ga je er ook geen standaard schakelaar voor vinden.
Heb je geen stand 0? En waarom zou je niet willen ventileren als je er niet bent?quote:Op maandag 5 mei 2025 20:07 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
de mechanische ventilatie, die hoeft niet te draaien als ik er niet ben
Nee ook op 1 draait het.quote:Op maandag 5 mei 2025 20:13 schreef Piles het volgende:
[..]
Heb je geen stand 0? En waarom zou je niet willen ventileren als je er niet bent?
Daar bestaan geloof ik niet zulke schakelaars voor. Als je dat wilt dan kun je beter in de meterkast de desbetreffende automaat uit zetten.quote:Op maandag 5 mei 2025 17:29 schreef Mortaxx het volgende:
Ik wil hier een stekker tussen zetten met een schakelaar zodat ik niet iedere keer de stekker eruit moet halen als ik weg ben. Wat is dit voor aansluiting?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 25 april 2025 17:08 schreef Managarm het volgende:
[..]
Vatmoer? (op Ikea onderdelen gezocht) of halvemaan moer.
Lang verhaal kort.. ik kan ze vinden, maar of ze verzenden niet naar NL, of 2 maanden levertijd, of erg hoge verzendkosten.quote:Op maandag 28 april 2025 22:38 schreef _mido het volgende:
[..]
Met half moon nut ø30mm vind je op amazon wel wat, bij Nederlandse sites kom ik nergens iets dergelijks tegen.
Als je de box zelf open maakt is het niet heel ingewikkeld om daar een draadje van een schakelaar te voorzien. Waarschijnlijk staat er ergens wel een schemaatje om te zien welke draadje je moet hebben. Niet heel ingewikkeld maar voor een huurhuis misschien minder verstandig omdat je wel intern een draadje moet stuk knippen en een gaatje moet maken voor een schakelaar.quote:Op maandag 5 mei 2025 20:07 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
de mechanische ventilatie, die hoeft niet te draaien als ik er niet ben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |