Dat was ook al zoiets achterlijks, het laatste wat je wil in zo'n situatie is naar dat dingetje kijkenquote:Op vrijdag 12 juli 2024 13:54 schreef FreshFruit het volgende:
In de rechtzaak kwam de advocaat met het argument dat Ellen Ali zijn piemol niet kon recenseren.
De rechter is descente gegaan bij Ali?quote:Op vrijdag 12 juli 2024 13:54 schreef FreshFruit het volgende:
In de rechtzaak kwam de advocaat met het argument dat Ellen Ali zijn piemol niet kon recenseren.
Dat was niet het punt toch? Gebrek aan steunbetuiging dacht ik zo snel gelezen te hebben.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 13:55 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Wel jammer dat Jill haar verklaringen niet zwaar/overtuigend genoeg zijn.
Er groeide toen wel iets.quote:
Dat zijn ze wél, maar er is geen steunbewijs of schakelbewijs volgens de rechtbank. En dat is noodzakelijk voor een bewezenverklaringquote:Op vrijdag 12 juli 2024 13:55 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Wel jammer dat Jill haar verklaringen niet zwaar/overtuigend genoeg zijn.
We mogen al blij zijn als ze hem een levenslang rap verbod opleggen.quote:
Nauwww, Ali zit al half im Knast op het moment dat ik dit schrijf.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 13:53 schreef OxygeneFRL het volgende:
Vrijspraak
Nog meer diskrediet voor die jankende vrouwen
Klopt:quote:Op vrijdag 12 juli 2024 13:56 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat was niet het punt toch? Gebrek aan steunbetuiging dacht ik zo snel gelezen te hebben.
quote:Op vrijdag 12 juli 2024 13:57 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat zijn ze wél, maar er is geen steunbewijs of schakelbewijs volgens de rechtbsnk. En dat is noodzakelijk voor een bewezenverklaring
Maar is het voldoende... Spannond.quote:
Maar zonder steunbewijs ben je nergens...quote:Op vrijdag 12 juli 2024 13:59 schreef capricia het volgende:
Alle drie de verklaringen van de drie vrouwen worden dus als betrouwbaar beoordeeld door de rechtbank.
Of schakelbewijsquote:Op vrijdag 12 juli 2024 14:00 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Maar zonder steunbewijs ben je nergens...
Zijn er geen geluidsopnames ?quote:Op vrijdag 12 juli 2024 14:00 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Maar zonder steunbewijs ben je nergens...
Ter info.quote:Extra aflevering RTL Boulevard volledig in het teken van rechtszaak Ali B
RTL 4 ·
VANAVOND ·
22:04 - 23:02
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |