abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_214252283
quote:
Meerderheid Nederlanders heeft poepschaamte: 'Zit heel diep'

Stel je voor: je hebt net je behoefte gedaan in het toilet en komt bij het verlaten van de wc-ruimte oog in oog te staan met je collega. Misschien ruikt 'ie het wel, nog erger. Bijna driekwart van de Nederlanders wil dan ook niet buiten de deur poepen, blijkt uit een nieuwe peiling. "We willen allemaal perfect zijn, maar daar hoort poep niet bij."

In de Romeinse tijd was poepen 'haast een theekransje', stelt toiletdeskundige Marian Loth. De openbare toiletten bevonden zich in de buitenlucht én naast elkaar. Hoe anders is dat nu, meer dan tweeënhalf duizend jaar later? 73,8 procent van de Nederlanders geeft nu in een peiling van Sanitairwinkel aan poepen buiten de deur zo veel mogelijk te vermijden.

"Die schaamte zit heel diepgeworteld", zegt Loth. Zij promoveerde met een onderzoek naar treintoiletten. "Het past niet binnen het perfecte plaatje waar we naar streven."

Remsporen en geuren
Uit de peiling blijkt dat mensen vooral moeite hebben met poepen in een wc-hokje met open boven- en onderkant, op een date en in een openbare ruimte. Denk daarbij bijvoorbeeld aan een restaurant of museum. Bijna 90 procent van de respondenten geeft aan zo'n open wc-hokje ongemakkelijk te vinden.

Het heeft volgens Loth te maken met een wisselwerking. Enerzijds willen mensen niet naar een gore toilet, anderzijds willen mensen de wc schoon achterlaten. "Soms laat je onbedoeld remsporen achter", zegt de toiletexpert. "Dan schaam je je dood."

Uit de peiling, waar 1200 Nederlanders aan meededen, blijkt dan ook dat de toilet thuis vaak wordt schoongemaakt. 18,8 procent zegt het dagelijks te doen, 40,8 procent maakt meerdere keren per week schoon en 32,8 procent doet het eens per week.

Ziek worden
De schaamte rond het poepen heeft ook te maken met het feit dat je van ontlasting ziek kunt worden. Daar kwam men in de Middeleeuwen achter en sindsdien heerst er een taboe rond poepen.

Maar ziek worden is óók een risico als je niet poept wanneer je moet. "Het is heel belangrijk dat als je naar het toilet moet, je gewoon gaat en niet wacht", zegt Loth. Ja, je kan poepen tijdelijk inhouden, maar als je het te lang ophoudt kan dat ernstige gevolgen hebben, waaronder verstopping, blaasontsteking en buikpijn.

Wat te doen
Maar goed, schaamte is schaamte. Dus hoe kom je er vanaf? Toiletexpert Loth stelt dat je het bespreekbaar moet maken. Iedereen doet het immers. "Je moet het uit de taboesfeer halen", zegt Loth, al erkent ze dat dat wel lastig kan zijn.

Daarnaast hebben ouders een belangrijke rol, door van jongs af aan hun kinderen te leren dat poepen normaal en niet vies is. Ook helpt het om de toiletruimte goed te ventileren. Dan voorkom je vieze geurtjes.

De beste houding om in te poepen is overigens hurkend, stelt Loth. De gaten in de grond die je tegenkomt als je door Frankrijk rijdt bijvoorbeeld, zijn dus eigenlijk heel goed voor je. Al is het volgens Loth lastig om de westerse wereld daarvan te overtuigen. "We willen dat eigenlijk niet, omdat het te dierlijk is."

Al met al ben je dus in ieder geval niet de enige, mocht je last van poepschaamte hebben. "Het is iets heel erg vies, maar we doen het allemaal"

https://www.rtl.nl/nieuws(...)om-bang-om-te-poepen
De Babbelbox vraagt zich af, heeft u ook last van poepschaamte?

POLL
pi_214252316
Nee, als het eruit moet dan moet het eruit.
Naast belasting betalen is naar de wc gaan en dus ook poepen een zekerheid. Even goed kun je met je telefoon middels 4/5G of andermans' WIFI een rekening van de Belastingdienst betalen en dus zal een ander toilet dan thuis er ook aan moeten geloven om mijn bolus te kunnen verwerken.
Google is your friend, abuse your friends
  donderdag 11 juli 2024 @ 16:12:46 #3
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_214252353
Ik moet kotsen van dit onderwerp. Wat ontzettend technisch omschreven allemaal. :N

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_214252359
Vrouwen poepen gelukkig niet.
pi_214252363
Totaal geen last van gelukkig wat moet dat moet
No bitch to me
pi_214252521
Lekker man, gewoon zitten en genieten!
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_214252574
Hurken gaan we niet aan beginnen.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_214252612
Ik poep altijd op mn bureau in de kantoortuin. Schoonmaker mag het opruimen. Totaal geen last van schaamte.
PWBF
pi_214252664
Op kantoor ga ik altijd wel op een wc kakken waar het rustig is. Niet direct naast de afdeling, pak toch altijd wel trapje naar een andere verdieping.
I got two dudes that turned into raspberry slushy and flushed down my toilet. I can't even take a proper dump in there.
pi_214252701
Ik gebruik de toiletten op werk enkel nog om een shot heroine te zetten, maar poepen dus echt niet!
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
pi_214252706
quote:
15s.gif Op donderdag 11 juli 2024 16:12 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik moet kotsen van dit onderwerp. Wat ontzettend technisch omschreven allemaal. :N

:{²
Wat is er technisch aan lekker schijten?
pi_214252740
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 16:13 schreef Nober het volgende:
Mooie vrouwen poepen gelukkig niet.
Kleine correctie.
pi_214252819
Slow newsday volgens mij :+

En hier herken ik die schaamte ergens wel. Wanneer ik echt moet dan moet het, maar over het algemeen liever thuis. Openbare wc's waar je echt 8 hokjes hebt maken het ook iets makkelijker dan een restaurant waar er maar een of twee hokjes zijn zeg maar.
  donderdag 11 juli 2024 @ 17:05:58 #14
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_214252912
quote:
1s.gif Op donderdag 11 juli 2024 16:54 schreef Rick-Astley het volgende:

[..]
Kleine correctie.
inderdaad. Een bepaalde dame in een badkuip doet het maar al te graag. Heeft ook geen last van schaamte denk ik.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  donderdag 11 juli 2024 @ 17:12:18 #15
441090 crystal_meth
has new fav drug
pi_214253007
quote:
1s.gif Op donderdag 11 juli 2024 16:05 schreef takura het volgende:
De Babbelbox vraagt zich af, heeft u ook last van poepschaamte?
De meeste Vlamingen zouden zich afvragen wat bedoeld werd, schaamte over hun achterwerk, of over hun sexuele prestaties...
are we infinite or am I alone
pi_214253068
Oh ja da's waar ook, het is weer zowat komkommertijd en dan krijg je dit soort onzin. Ik kan ook niet wachten op het voor de 371e keer gerecyclede artikel over hoe belangrijk het is om met warm weer regelmatig te drinken, hoe je je kinderen hun smoel laat houden op weg naar vakantie in Frankrijk, en wie weet zelfs een vermeende leeuw die zogenaamd ergens los zou lopen. Die dan uiteindelijk een everzwijn of verdwaalde oranjefan blijkt te zijn.
pi_214253345
quote:
1s.gif Op donderdag 11 juli 2024 16:05 schreef takura het volgende:

[..]
De Babbelbox vraagt zich af, heeft u ook last van poepschaamte?

[poll=7575]
De daders hebben last van poepschaamte, aangezien zij niet willen dat de jongere generaties hun harig en gespierd achterwerk zien.
pi_214253478
A man gotta poo when a man gotta poo.
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
pi_214253536
Exit van al die vlakspoelpotten en wc’s met houten schotjes, intro goede ventilatie en een actieve, goed betaalde schoonmaakploeg moet veel schaamte en ongemak voorkomen.
Ik houd de boel nog liever op tot zelfs de slokdarm verstopt zit, dan dat ik op een wc moet die eruit ziet alsof een stel apen met een pak chocoladevla heeft zitten spelen.
  donderdag 11 juli 2024 @ 18:10:15 #20
486266 herverwijderd
het leed is al geschied
pi_214253540
Als ik echt uitzonderlijk meur dan bloos ik wel eens een beetje als er net een collega de plee inkomt.
Maar verder weinig last van, collega komt daar waarschijnlijk ook om te poepen (of niet want driekwart poept niet buiten de deur? Damn!) of komt in elk geval op een plek die bedoeld is om o.a. te poepen dus prima.
  Moderator / Redactie Sport donderdag 11 juli 2024 @ 18:12:16 #21
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_214253557
Ik zie het als een paar minuten extra pauze 8-)
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_214253607
Ik poep het liefst gewoon thuis en ga alleen bij hele hoge nood ergens anders maar dan moet ik echt onderweg diarree ofzo krijgen dat ik het niet op kan houden, anders houd ik het op tot thuis.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
  donderdag 11 juli 2024 @ 18:21:25 #23
168739 Red_85
'echt wel'
pi_214253633
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 16:40 schreef Nielsch het volgende:
Ik poep altijd op mn bureau in de kantoortuin. Schoonmaker mag het opruimen. Totaal geen last van schaamte.
Ik doe het altijd op die van de chef.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  donderdag 11 juli 2024 @ 18:22:45 #24
168739 Red_85
'echt wel'
pi_214253642
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 16:50 schreef RM-rf het volgende:
Ik gebruik de toiletten op werk enkel nog om een shot heroine te zetten, maar poepen dus echt niet!
Niet eens coke van de rand af?
Saaaaai.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  donderdag 11 juli 2024 @ 18:23:30 #25
168739 Red_85
'echt wel'
pi_214253646
Schijten gaat toch het lekkerste thuis.

Waar 't klokje thuis tikt...

Maar als je moet, dan moet je. Simpel.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_214253649
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 18:22 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Niet eens coke van de rand af?
Saaaaai.
Nee die snuif ik van de tieten van mn secretaresse.
PWBF
  donderdag 11 juli 2024 @ 18:24:18 #27
22565 asco
Los in deze tent
pi_214253653
Ik mis een optie:

"Ik wapper nog even met de deur"

*)
  donderdag 11 juli 2024 @ 18:27:32 #28
168739 Red_85
'echt wel'
pi_214253670
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 18:23 schreef Nielsch het volgende:

[..]
Nee die snuif ik van de tieten van mn secretaresse.
Dat maakt het dan weer goed.

Ik drink dan weer whisky uit de navel van mijn secretaresse.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_214253686
Grootste probleem van buiten de deur schijten is het gebrek aan comfortabel wcpapier en vochtige doekjes -O-
  donderdag 11 juli 2024 @ 18:32:18 #30
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_214253703
Niks zo erg als een warme bril op kantoor. Gat-ver-damme
pi_214253731
Totaal geen last van. Sterker nog, ik kan er intens van genieten als het echt enorm stinkt en bij het openen van de deur iemand staat te wachten om ook te gaan.

Beetje zoals een scheet in de lift laten. Ik zit er niet mee.
Ich hock in meinem Bonker
pi_214253876
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 18:23 schreef Red_85 het volgende:
Schijten gaat toch het lekkerste thuis.

Waar 't klokje thuis tikt...

Maar als je moet, dan moet je. Simpel.
Door de jaren heen heb ik genoeg collega’s gehad die de boel ophielden tot ze op werk waren. Nou vermoed ik dat die door hun vrouw zijn aangesproken en dat die niet tegen geurtjes kan…
pi_214253901
Vliegschaamte, poepschaamte, bezorgschaamte, vleesschaamte.

When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Tiësto Live @ Melkweg 2000
Best pilot in history
  donderdag 11 juli 2024 @ 19:00:30 #34
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_214253916
quote:
9s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:17 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Oh ja da's waar ook, het is weer zowat komkommertijd en dan krijg je dit soort onzin. Ik kan ook niet wachten op het voor de 371e keer gerecyclede artikel over hoe belangrijk het is om met warm weer regelmatig te drinken, hoe je je kinderen hun smoel laat houden op weg naar vakantie in Frankrijk, en wie weet zelfs een vermeende leeuw die zogenaamd ergens los zou lopen. Die dan uiteindelijk een everzwijn of verdwaalde oranjefan blijkt te zijn.
Gemiste kans om het woord lanspuntslang te gebruiken.
pi_214253944
Absoluut geen last van, alleen ga ik niet op ranzige toiletten (zoals in de genoemde trein) maar dat heeft weinig met schaamte te maken _O-
  donderdag 11 juli 2024 @ 19:09:04 #36
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_214253981
De mensen die van (onbemande) stationstoiletten gebruik maken, lijken vaak iig weinig schaamte te hebben.
  donderdag 11 juli 2024 @ 19:19:00 #37
168739 Red_85
'echt wel'
pi_214254062
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 18:54 schreef Magister_Artium het volgende:

[..]
Door de jaren heen heb ik genoeg collega’s gehad die de boel ophielden tot ze op werk waren. Nou vermoed ik dat die door hun vrouw zijn aangesproken en dat die niet tegen geurtjes kan…
Moeten die vrouwen een ander wijf uitkiezen.
Poep stinkt nu eenmaal.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  donderdag 11 juli 2024 @ 19:37:25 #38
335133 MichaelScott
fulltime CEO//parttime fluffer
pi_214254209
Niks lekkerder dan poepen onder werktijd. _O_
Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D
  donderdag 11 juli 2024 @ 20:40:11 #39
421394 Abrikozentaart
vrouw jong en hip
pi_214254745
quote:
14s.gif Op donderdag 11 juli 2024 19:37 schreef MichaelScott het volgende:
Niks lekkerder dan poepen onder werktijd. _O_
Betaald poepen. _O_ Als vrouw zijnde bij ons op het bedrijf is het sowieso heerlijk. Ik hoef de WC maar te delen met 2 andere vrouwen
ik ben gek op abrikozentaart en Zelda
  donderdag 11 juli 2024 @ 20:49:24 #40
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_214254832
Niets beter dan de dag na een stamppot boerenkool en volkorenbrood lunch een dikke dampende kinderboerderij te laten abseilen, een grote fax uit darmstad. Genot!
  donderdag 11 juli 2024 @ 20:55:37 #41
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_214254894
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 18:35 schreef Blaadjes het volgende:
Totaal geen last van. Sterker nog, ik kan er intens van genieten als het echt enorm stinkt en bij het openen van de deur iemand staat te wachten om ook te gaan.

Beetje zoals een scheet in de lift laten. Ik zit er niet mee.
Zat een paar dagen in het buitenland en nergens goede koffie. Op de vlucht terug eindelijk een sterke bak. Deed zijn werk. Na een aangenaam tijdje pottenbakken waarbij groene walmen voor een export verbod zorgde kwam ik het toilet uit. Een jochie stond te wachten en moest heel nodig, glipte langs me naar binnen toen ik wegging. Even later kwam hij lijkbleek naar buiten. Hilarisch
  donderdag 11 juli 2024 @ 20:58:53 #42
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_214254934
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 20:49 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Niets beter dan de dag na een stamppot boerenkool en volkorenbrood lunch een dikke dampende kinderboerderij te laten abseilen, een grote fax uit darmstad. Genot!
Thuis? Prima! Maar toch niet op je werk man. Wat is dat voor laxerende oncollegialiteit.

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  donderdag 11 juli 2024 @ 21:31:31 #43
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_214255229
quote:
15s.gif Op donderdag 11 juli 2024 20:58 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Thuis? Prima! Maar toch niet op je werk man. Wat is dat voor laxerende oncollegialiteit.

:{²
  donderdag 11 juli 2024 @ 21:31:43 #44
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_214255232
Ik ben zeer content als ik bv. op een vliegveld zo'n fikse rij WC's tegenkom en ik ook net moet schijten.
Dan kan je goed los gaan. w/
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
pi_214255267
quote:
1s.gif Op donderdag 11 juli 2024 18:29 schreef Piles het volgende:
Grootste probleem van buiten de deur schijten is het gebrek aan comfortabel wcpapier en vochtige doekjes -O-
Geen vochtige doekjes is killing. Snap niet dat er mensen zijn die hun reet alleen maar met droog wc papier afvegen.
I got two dudes that turned into raspberry slushy and flushed down my toilet. I can't even take a proper dump in there.
pi_214255268
quote:
1s.gif Op donderdag 11 juli 2024 21:31 schreef Hyperdude het volgende:
Ik ben zeer content als ik bv. op een vliegveld zo'n fikse rij WC's tegenkom en ik ook net moet schijten.
Dan kan je goed los gaan. w/
Ik heb zelfs Schiphol bijna een keer laten ontruimen, code rood. _O_ _O_ _O_
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  donderdag 11 juli 2024 @ 21:35:42 #47
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
  donderdag 11 juli 2024 @ 21:36:08 #48
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_214255290
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 21:34 schreef Donnie-Brasco het volgende:

[..]
Geen vochtige doekjes is killing. Snap niet dat er mensen zijn die hun reet alleen maar met droog wc papier afvegen.
Ik heb het voordeel dat ze mij op mijn werk mijn gat likken.
pi_214255297
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 21:36 schreef Jan_Onderwater het volgende:

[..]
Ik heb het voordeel dat ze mij op mijn werk mijn gat likken.
Definieer 'ze'
I got two dudes that turned into raspberry slushy and flushed down my toilet. I can't even take a proper dump in there.
  donderdag 11 juli 2024 @ 21:38:26 #50
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_214255313
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 21:36 schreef Donnie-Brasco het volgende:

[..]
Definieer 'ze'
Kijk donnie ineens nieuwsgierig worden.
LOL
  donderdag 11 juli 2024 @ 21:39:59 #51
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_214255332
quote:
14s.gif Op donderdag 11 juli 2024 19:37 schreef MichaelScott het volgende:
Niks lekkerder dan poepen onder werktijd. _O_
Nog beter …
Je voelt een scheet aankomen, loopt naar de kamer van een collega deur open scheet eruit deur dicht *O*
En weer door :P
pi_214255335
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 21:38 schreef Jan_Onderwater het volgende:

[..]
Kijk donnie ineens nieuwsgierig worden.
LOL
Wil weten hoe je dat voor elkaar krijgt.
I got two dudes that turned into raspberry slushy and flushed down my toilet. I can't even take a proper dump in there.
pi_214255416
quote:
15s.gif Op donderdag 11 juli 2024 18:32 schreef Twiitch het volgende:
Niks zo erg als een warme bril op kantoor. Gat-ver-damme
Een bril met pis druppeltjes?
pi_214255430
Ik schijt sowieso nooit buiten de deur. Hooguit bij vrienden. Nooit op werk of ergens anders.

Ik hoef ook nooit te schijten als ik ergens anders ben. Als ik van 9 tot 5 werk en ik op 1 kilometer van m'n huis zit moet ik opeens nodig schijten. Bijzonder wel zo'n biologische klok.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_214255460
quote:
15s.gif Op donderdag 11 juli 2024 18:32 schreef Twiitch het volgende:
Niks zo erg als een warme bril op kantoor. Gat-ver-damme
Ugh zo goor. Ik squat altijd boven openbare toiletten, no way dat ik daar op ga zitten.
pi_214255776
Heb trouwens wel eens tijdens een enorm lange autorit door de absolute middle of nowhere samen met m'n vriendin naast de auto in de bosjes zitten kakken, het is dus ook nog eens hartstikke romantisch :7
  Trouwste user 2022 donderdag 11 juli 2024 @ 22:40:13 #57
7889 tong80
Spleenheup
pi_214256020
Toen ik nog uitging had ik altijd een stukje WC papier bij me. Verder heb ik eerder wastafelplasschaamte. Dat je net krampachtig op je tenen staat, je lul met moeite over de rand, en dat je dan toch nog een plasje achterlaat. En dat je daarna iemand hoort zeggen: 'Oh, dat was Tong, die is zo onhandig.'

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_214256948
Tuurlijk poept iedereen het liefst thuis. Maar als ik moet dan moet ik.
Ophouden is bijzonder lastig met Pds.
Die hele poep schaamte ben ik inmiddels gelukkig voorbij.
pi_214258950
Een mens is niet veel meer dan een veredelde zak stront. Velen praten zelfs poep, waar het hart vol van is, loopt de mond van over :)
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
  vrijdag 12 juli 2024 @ 10:14:27 #60
165264 Puzzie
#freepalestine
pi_214258957
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2024 10:13 schreef Digi2 het volgende:
Een mens is niet veel meer dan een veredelde zak stront. Velen praten zelfs poep, waar het hart vol van is, loopt de mond van over :)
:D
My age is very
Inappropriate
for my behavior
  vrijdag 12 juli 2024 @ 10:23:35 #61
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_214259057
Deze ga ik binnenkort maar eens lezen naar aanleiding van dit topic



quote:
Vergeleken bij alle aandacht voor koken en eten steekt die voor spijsverteren en poepen schril af. Net alsof al wat naar binnen gaat er nooit meer uit komt. Poep bevindt zich in het verdomhoekje waar eerder de seks huisde. Grootste obstakel bij praten over poep is net als toen bij seks de taal: buiten het vulgaire en medische is er weinig jargon. Maar net zoals seks naast voortplanting vooral het genot dient, is ook de ontlasting een bron van voldoening.
Poep is een prachtig, veelzijdig onderwerp dat zowel vanuit de biologie en het milieu als vanuit de geschiedenis en de kunsten benaderd kan worden. Het vergt alleen wel de blik van Midas Dekkers, die als geen ander in staat is om van het onwaarschijnlijkste materiaal (dood en vergankelijkheid, rood haar, bestialiteit) boeken te maken die aan het denken zetten en aan het lachen maken. De kleine verlossing is een uniek boek over een zeer alledaags onderwerp: ‘Met de stoelgang is onze taak volbracht.’
  vrijdag 12 juli 2024 @ 10:49:34 #62
3542 Gia
User under construction
pi_214259351
Maar, wat betreft die remsporen, er staat toch een borstel naast de pot! Die staat er niet omdat dat handig is voor de schoonmaakster of, thuis, voor moeder de vrouw. Die is voor iedereen, net zoals de luchtverfrisser die er vaak hangt of staat. Als je remsporen ziet, hoor je die borstel te gebruiken om ze weg te poetsen.
  vrijdag 12 juli 2024 @ 10:51:07 #63
117098 Hathor
Effe niet
pi_214259378
quote:
6s.gif Op donderdag 11 juli 2024 21:39 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]
Nog beter …
Je voelt een scheet aankomen, loopt naar de kamer van een collega deur open scheet eruit deur dicht *O*
En weer door :P
Nee die moet je bewaren voor in de lift, daar scoor je altijd bonuspunten mee.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  vrijdag 12 juli 2024 @ 11:03:36 #64
168739 Red_85
'echt wel'
pi_214259494
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2024 10:51 schreef Hathor het volgende:

[..]
Nee die moet je bewaren voor in de lift, daar scoor je altijd bonuspunten mee.
Voorzichtig laten vlak voor je uitstapt en even omkijken zodra je wegloopt naar de eerste gezichten vol afschuw en verontwaardiging.

Heerlijk dat.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_214259547
Hier op FOk maken we poepen al jááááren gewoon bespreekbaar.
Eens kijken
pi_214259585
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2024 10:49 schreef Gia het volgende:
Maar, wat betreft die remsporen, er staat toch een borstel naast de pot! Die staat er niet omdat dat handig is voor de schoonmaakster of, thuis, voor moeder de vrouw. Die is voor iedereen, net zoals de luchtverfrisser die er vaak hangt of staat. Als je remsporen ziet, hoor je die borstel te gebruiken om ze weg te poetsen.
Mensen die 'm niet gebruiken en de boel goor achter laten zouden wel opgepakt moeten worden en worden opgesloten in concentratiekampen waarin ze in latrines moeten schijten, is mijn bescheiden mening.
Eens kijken
  vrijdag 12 juli 2024 @ 11:18:05 #67
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_214259602
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 22:40 schreef tong80 het volgende:
Toen ik nog uitging had ik altijd een stukje WC papier bij me.

:T
Het is een gewoonte om tijdens dagtripjes wat velletjes in de tas te hebben.

Dat er op een openbaar toilet nog wat hangt is namelijk niet vanzelfsprekend. Sowieso niet in toiletten van de NS, of ze nou in de trein zitten of dat het die metalen hokken zijn.
pi_214259603
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2024 11:09 schreef Maharski het volgende:
Hier op FOk maken we poepen al jááááren gewoon bespreekbaar.
Was er maar meer poepschaamte.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  Trouwste user 2022 vrijdag 12 juli 2024 @ 11:43:49 #69
7889 tong80
Spleenheup
pi_214259835
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2024 11:18 schreef Eightyone het volgende:

[..]
Het is een gewoonte om tijdens dagtripjes wat velletjes in de tas te hebben.

Dat er op een openbaar toilet nog wat hangt is namelijk niet vanzelfsprekend. Sowieso niet in toiletten van de NS, of ze nou in de trein zitten of dat het die metalen hokken zijn.
Je kunt toch niet meer poepen in de trein ?

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 12 juli 2024 @ 11:44:23 #70
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_214259840
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2024 11:43 schreef tong80 het volgende:

[..]
Je kunt toch niet meer poepen in de trein ?

:T
:?

Ik wíl het liever niet (dan moet je op de meest gore bril denkbaar zitten), maar dat is wat anders. Soms heb je geen keus.
  Trouwste user 2022 vrijdag 12 juli 2024 @ 11:46:34 #71
7889 tong80
Spleenheup
pi_214259865
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2024 11:44 schreef Eightyone het volgende:

[..]
:?

Ik wíl het liever niet (dan moet je op de meest gore bril denkbaar zitten), maar dat is wat anders. Soms heb je geen keus.
Ik bedoel dat er geen toiletten meer zijn in de trein.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_214259896
Van die stellen waarbij de een doodleuk gaat zitten schijten als de ander staat te douchen :')
  vrijdag 12 juli 2024 @ 11:56:48 #73
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_214259986
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2024 11:46 schreef tong80 het volgende:

[..]
Ik bedoel dat er geen toiletten meer zijn in de trein.

:T
In bijna elke trein, op wat regionale van Blauwnet e.d. na, minimaal eentje.
  vrijdag 12 juli 2024 @ 11:57:35 #74
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_214259993
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 22:40 schreef tong80 het volgende:
Toen ik nog uitging had ik altijd een stukje WC papier bij me. Verder heb ik eerder wastafelplasschaamte. Dat je net krampachtig op je tenen staat, je lul met moeite over de rand, en dat je dan toch nog een plasje achterlaat. En dat je daarna iemand hoort zeggen: 'Oh, dat was Tong, die is zo onhandig.'

:T
ahahaahahahahhaa :D

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  vrijdag 12 juli 2024 @ 11:58:36 #75
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_214260005
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2024 10:49 schreef Gia het volgende:
Maar, wat betreft die remsporen, er staat toch een borstel naast de pot! Die staat er niet omdat dat handig is voor de schoonmaakster of, thuis, voor moeder de vrouw. Die is voor iedereen, net zoals de luchtverfrisser die er vaak hangt of staat. Als je remsporen ziet, hoor je die borstel te gebruiken om ze weg te poetsen.
Ik ben allergisch voor de aangekoekte bruinwerken aan die borstels. Dat kan ook niet gezond zijn.

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')