Nee die snuif ik van de tieten van mn secretaresse.quote:Op donderdag 11 juli 2024 18:22 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Niet eens coke van de rand af?
Saaaaai.
Dat maakt het dan weer goed.quote:Op donderdag 11 juli 2024 18:23 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Nee die snuif ik van de tieten van mn secretaresse.
Door de jaren heen heb ik genoeg collega’s gehad die de boel ophielden tot ze op werk waren. Nou vermoed ik dat die door hun vrouw zijn aangesproken en dat die niet tegen geurtjes kan…quote:Op donderdag 11 juli 2024 18:23 schreef Red_85 het volgende:
Schijten gaat toch het lekkerste thuis.
Waar 't klokje thuis tikt...
Maar als je moet, dan moet je. Simpel.
Gemiste kans om het woord lanspuntslang te gebruiken.quote:Op donderdag 11 juli 2024 17:17 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Oh ja da's waar ook, het is weer zowat komkommertijd en dan krijg je dit soort onzin. Ik kan ook niet wachten op het voor de 371e keer gerecyclede artikel over hoe belangrijk het is om met warm weer regelmatig te drinken, hoe je je kinderen hun smoel laat houden op weg naar vakantie in Frankrijk, en wie weet zelfs een vermeende leeuw die zogenaamd ergens los zou lopen. Die dan uiteindelijk een everzwijn of verdwaalde oranjefan blijkt te zijn.
Moeten die vrouwen een ander wijf uitkiezen.quote:Op donderdag 11 juli 2024 18:54 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Door de jaren heen heb ik genoeg collega’s gehad die de boel ophielden tot ze op werk waren. Nou vermoed ik dat die door hun vrouw zijn aangesproken en dat die niet tegen geurtjes kan…
Betaald poepen.quote:Op donderdag 11 juli 2024 19:37 schreef MichaelScott het volgende:
Niks lekkerder dan poepen onder werktijd.
Zat een paar dagen in het buitenland en nergens goede koffie. Op de vlucht terug eindelijk een sterke bak. Deed zijn werk. Na een aangenaam tijdje pottenbakken waarbij groene walmen voor een export verbod zorgde kwam ik het toilet uit. Een jochie stond te wachten en moest heel nodig, glipte langs me naar binnen toen ik wegging. Even later kwam hij lijkbleek naar buiten. Hilarischquote:Op donderdag 11 juli 2024 18:35 schreef Blaadjes het volgende:
Totaal geen last van. Sterker nog, ik kan er intens van genieten als het echt enorm stinkt en bij het openen van de deur iemand staat te wachten om ook te gaan.
Beetje zoals een scheet in de lift laten. Ik zit er niet mee.
Thuis? Prima! Maar toch niet op je werk man. Wat is dat voor laxerende oncollegialiteit.quote:Op donderdag 11 juli 2024 20:49 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Niets beter dan de dag na een stamppot boerenkool en volkorenbrood lunch een dikke dampende kinderboerderij te laten abseilen, een grote fax uit darmstad. Genot!
quote:Op donderdag 11 juli 2024 20:58 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Thuis? Prima! Maar toch niet op je werk man. Wat is dat voor laxerende oncollegialiteit.²
Geen vochtige doekjes is killing. Snap niet dat er mensen zijn die hun reet alleen maar met droog wc papier afvegen.quote:Op donderdag 11 juli 2024 18:29 schreef Piles het volgende:
Grootste probleem van buiten de deur schijten is het gebrek aan comfortabel wcpapier en vochtige doekjes
Ik heb zelfs Schiphol bijna een keer laten ontruimen, code rood.quote:Op donderdag 11 juli 2024 21:31 schreef Hyperdude het volgende:
Ik ben zeer content als ik bv. op een vliegveld zo'n fikse rij WC's tegenkom en ik ook net moet schijten.
Dan kan je goed los gaan.
Ik heb het voordeel dat ze mij op mijn werk mijn gat likken.quote:Op donderdag 11 juli 2024 21:34 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Geen vochtige doekjes is killing. Snap niet dat er mensen zijn die hun reet alleen maar met droog wc papier afvegen.
Definieer 'ze'quote:Op donderdag 11 juli 2024 21:36 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Ik heb het voordeel dat ze mij op mijn werk mijn gat likken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |