De TeMpeRaTuUr iS aNdErS gEwOOn GeMiDdEld!!quote:Op woensdag 10 juli 2024 10:24 schreef Xenorium het volgende:
Vrijdag ook weer een dikke plensbuien en dinsdag, en daartussen gewoon wisselvallig.
Had ik al gezegd, wat een kak zomer? Denk het wel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
Ja daaro poppen er nu ook steeds meer felle buien op.quote:
Zeg maar gerust goor. Dit is een van de meest smerige weer situaties die je kan hebben.quote:
In Vietnam loop je dan nog in je hemd en teenslippertjes rond te banjeren.. hier is het echtquote:Op woensdag 10 juli 2024 11:30 schreef Elan het volgende:
Dit oprecht is het smerigste weertype ooit.
In Vietnam hadden we dit met 33 graden dagenlang. Niet te doen.
Dan nog liever kou en regen. Of 35 graden zonder vocht.
Oh echt? Nog nooit over gedacht om dat nog te doen.quote:Op woensdag 10 juli 2024 06:15 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Valt wel mee, lijkt me? We zijn hier in elk geval nog steeds niet anders gewend, in elk geval van gevoelige dingen als laptop, telefoon, etc. Douchen doen we tijdens het onweer eigenlijk ook niet
quote:Op woensdag 10 juli 2024 10:27 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
De TeMpeRaTuUr iS aNdErS gEwOOn GeMiDdEld!!VEEL HOGER DAN GEMIDDELD ZELFS!!!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
We werden niet voor niets swamp Germans genoemd door een bepaalde Amerikaanse hoge pief.quote:Op woensdag 10 juli 2024 11:23 schreef xpompompomx het volgende:
Weer dat Oud Hollandsche moerasweer.
De droogte op mijn voorhoofd iig.quote:
Ter illustratie: gemiddeld valt er 85mm in heel juli.quote:Op woensdag 10 juli 2024 11:51 schreef Jor_Dii het volgende:
[ afbeelding ]
Flinke verschillen dus gisteren. Ik woon bij de 44 en het ging hier echt goed los gedurende een uurtje of 2-3.
Juli wordt weer een natte maand zo als er vrijdag dus nog een keer zo'n bak water komt.quote:Op woensdag 10 juli 2024 11:52 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ter illustratie: gemiddeld valt er 85mm in heel juli.
En er zijn heel veel plekken waar veel meer is gevallen, maar waar gewoon geen meetpunt is.
Dan nog is het zonder airco buiten eigenlijk niet te doen overdag. Komt hier niet voor gelukkig dauwpunten van 28 graden.quote:Op woensdag 10 juli 2024 11:36 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
In Vietnam loop je dan nog in je hemd en teenslippertjes rond te banjeren.. hier is het echt
Dat zit er wel dik in. Is echt extreem dit jaar..quote:Op woensdag 10 juli 2024 12:05 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Juli wordt weer een natte maand zo als er vrijdag dus nog een keer zo'n bak water komt.
Zelfs twee graden onder gemiddeldquote:Op woensdag 10 juli 2024 11:41 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
VEEL HOGER DAN GEMIDDELD ZELFS!!!!
Dauwpunt momenteel hier 22cquote:Op woensdag 10 juli 2024 12:05 schreef Elan het volgende:
[..]
Dan nog is het zonder airco buiten eigenlijk niet te doen overdag. Komt hier niet voor gelukkig dauwpunten van 28 graden.
20/21 komt incidenteel voor in Nederland en is al verschrikkelijk, momenteel ligt ie afhankelijk van waar je zit is zo'n beetje op 18/19.
Qua weerbeeld is het nog amper zomer geweest. Temperatuur ook niet altijd.quote:Op woensdag 10 juli 2024 10:24 schreef Xenorium het volgende:
Vrijdag ook weer een dikke plensbuien en dinsdag, en daartussen gewoon wisselvallig.
Had ik al gezegd, wat een kak zomer? Denk het wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |