Cat gelijk geven snijdt een hoop bochtjes af jaquote:
Fanboy jijquote:Op donderdag 27 juni 2024 22:17 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Cat gelijk geven snijdt een hoop bochtjes af ja
Druk druk drukquote:Op donderdag 27 juni 2024 22:11 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
En had ze het druk?
Shirts vind ik wel indrukwekkend, want die categorie faalt hard bij mij! Onlangs weer een aantal nieuw moeten bestellen
Frituur mag er hier niet in. Appartement is echt te klein om met die geur te kunnen dealen. 2x struikelen en je staat in snackbar 1. 3x struikelen de andere kant op in snackbar 2. En even doorrollen vanaf 1 en 2 ben je bij 3 en 4![]()
Die heel dichtbij zijn -gelukkig- wel vroeg dicht.
@:Vanyel, volgens mij geen angus...
Gewoon de eerdere mail forwardenquote:Op donderdag 27 juni 2024 22:16 schreef Tele6 het volgende:
Nou, ik zie al waar mijn vrije zaterdag heen gaateens kijken of ik het nog kan, sollicitatiebrief schrijven
Waaien is een heel groot woord, maar dankzij jouw post kwam ik erachter dat het inmiddels flink is afgekoeld buitenquote:Op donderdag 27 juni 2024 22:16 schreef Tele6 het volgende:
Verder, waait het bij jullie ook zo heerlijk door?
Ja, dat is wel een klein detail dat ook nog even moet gebeuren.quote:Op donderdag 27 juni 2024 22:16 schreef Tele6 het volgende:
Nou, ik zie al waar mijn vrije zaterdag heen gaateens kijken of ik het nog kan, sollicitatiebrief schrijven
Hahaquote:Op donderdag 27 juni 2024 22:21 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Gewoon de eerdere mail forwarden
Het is deels beter deels minder dan mijn vorige baan. Vorige baan voelde veel nuttiger, ik hielp echt mensen. Hier voelt het merendeel van de tijd alsof ik alleen maar de ego's van oude mannen aan het masseren ben in de hoop dat er over 2 jaar iets veranderd isquote:Op donderdag 27 juni 2024 22:24 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ja, dat is wel een klein detail dat ook nog even moet gebeuren.
Ik wilde laatst nog vragen hoe het op je werk is maar die vraag is ook beantwoord. Zonde hoor. Maar vast wel beter dan je vorige baan toch? Ontdekken wat je niveau is, is helaas vaak ook wel onderdeel van het werkende leven.
Oh echtquote:Op donderdag 27 juni 2024 22:35 schreef vlindertje89 het volgende:
Oh, @:Tele6, jij valt onder cao universiteiten toch? Dan mag je gewoon tussentijds opzeggen. Met twee maanden opzegtermijn (als je <12 maanden in dienst bent). Zie cao!
Ja, volgens mij wel, als ik dit goed lees: https://www.caouniversiteiten.nl/einde-dienstverband/ontslag/ Je kan het altijd voor de zekerheid even navragen bij fnv/cnv/aob, gewoon even bellen of mailtje wagen, of bij ze langslopen (zit meestal op je uni wel een vakbondsfunctionaris). Misschien zelfs 1 maand termijn als ze snel zijn met de procedure bij PhD plek (<6 mnd dienstverband)quote:
Hmm. Dat klinkt niet ideaal. Heb even geen mooie woorden enzo want ik ben daar echt te moe voor. Maar hup, solliciteren jij!quote:Op donderdag 27 juni 2024 22:35 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Het is deels beter deels minder dan mijn vorige baan. Vorige baan voelde veel nuttiger, ik hielp echt mensen. Hier voelt het merendeel van de tijd alsof ik alleen maar de ego's van oude mannen aan het masseren ben in de hoop dat er over 2 jaar iets veranderd is
Kijk, ik ben er kennelijk best goed in, ze zijn heel tevreden met me, ik denk ook wel dat ik over 2 jaar de benodigde veranderingen voor elkaar zou krijgen, maar na een dag met die mensen praten voel ik me zo gefrustreerd. Ik snap echt niet hoe ze zitten waar ze zitten behalve doordat ze goed slap kunnen lullen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 27 juni 2024 22:41 schreef Tele6 het volgende:
Ik zou wel echt ff m'n harde kant tevoorschijn moeten halen om de hele bups nu in de steek te laten. Maar ben iig op dit moment enthousiast genoeg over de vacature en onenthousiast genoeg over huidige baanKan die assistent mooi jouw baan gaan doen ipv assisterenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dat is best wel duidelijk, maar ik ga het voor de zekerheid wel navragen. Leerzaam dit -- ik dacht dat we voor een jaar aan elkaar vastzaten zodra de proeftijd om wasquote:Op donderdag 27 juni 2024 22:40 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Ja, volgens mij wel, als ik dit goed lees: https://www.caouniversiteiten.nl/einde-dienstverband/ontslag/ Je kan het altijd voor de zekerheid even navragen bij fnv/cnv/aob, gewoon even bellen of mailtje wagen, of bij ze langslopen (zit meestal op je uni wel een vakbondsfunctionaris). Misschien zelfs 1 maand termijn als ze snel zijn met de procedure bij PhD plek (<6 mnd dienstverband)
1000 Succes met de brief!quote:Op donderdag 27 juni 2024 22:32 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Haha
Ik ga de brief wel even aanpassen, want denk eigenlijk dat ik een betere brief kan maken dan ik destijds deed.
De technieken die je geacht wordt te gebruiken voor het onderzoek zijn hetzelfde als vorige keer, maar het onderwerp waarop je ze toepast is veel leuker. Deze gaat namelijk over plantjes
Had ik al verteld dat ik een tijgerprint tomaat aan een van mijn planten heb?![]()
Staat er geen opzegtermijn in je contract ook? Dan weet je het helemaal zeker.quote:Op donderdag 27 juni 2024 22:44 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Dat is best wel duidelijk, maar ik ga het voor de zekerheid wel navragen. Leerzaam dit -- ik dacht dat we voor een jaar aan elkaar vastzaten zodra de proeftijd om was
Scheelt weer! https://www.universiteite(...)/einde-dienstverband hier staat het nog iets duidelijker (8.1 lid 3). Maar nog even extra navragen kan nooit kwaad.quote:Op donderdag 27 juni 2024 22:44 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Dat is best wel duidelijk, maar ik ga het voor de zekerheid wel navragen. Leerzaam dit -- ik dacht dat we voor een jaar aan elkaar vastzaten zodra de proeftijd om was
quote:Op donderdag 27 juni 2024 22:54 schreef Kaatje1 het volgende:
Je klinkt zo enthousiast erover @:tele6 en over je huidige baan schreef je nauwelijks, niet negatief maar ook niet positief. En over een mogelijke phd plek heb je nu al meer gezegd. Dat zit in je hart.
Hier staat nu ook alles tegen elkaar open en het is een hele graad minder
Ik weet niet of ik overgekwalificeerd was -- ze zochten eigenlijk een projectleider met ervaring in mijn tak van wetenschap, maar ik heb echt nul ervaring met het zijn van projectleider. Dus het projectleider-gedeelte gaat acceptabel maar niet bepaald soepel en totaal niet frustratieloos.quote:Op donderdag 27 juni 2024 23:00 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Scheelt weer! https://www.universiteite(...)/einde-dienstverband hier staat het nog iets duidelijker (8.1 lid 3). Maar nog even extra navragen kan nooit kwaad.
Zie, weer allerlei zorgen minder.
En ik heb heel makkelijk praten van de zijlijn hoor, ik ben een stuk beter in advies geven dan in het zelf ook zo doen, maar jouw (werk)geluk is belangrijker dan hun project. Als jij weg gaat, vinden ze heus iemand anders. Misschien niet zo goed als jij, maar misschien is dat ook helemaal niet nodig voor dat project en was jij een tikje overgekwalificeerd. Dus ik zou je daar écht niet lullig over voelen.
Het is de langste etappe van Camino Brabant. De eerste in het drieluik terug naar Den Bosch.quote:
Euh, daar vergis je je toch in hoor. Als je een contract hebt met vaste looptijd is dat vaak zonder optie tot tussentijds opzeggen. Bij contracten met vaste looptijd is dat eigenlijk de standaard.quote:Op vrijdag 28 juni 2024 09:36 schreef Isabeau het volgende:
@:Tele6 het is mij ook echt volkomen duidelijk dat je moet solliciteren op die phd plekEn er is geloof ik geen enkele baan waar ze je kunnen verplichten nog langer dan 2 maanden te blijven nadat je weg wilt. Ook niet als je een jaarcontract hebt.
Wel als je een tijdelijk contract hebt zonder tussentijds opzegbeding.quote:Op vrijdag 28 juni 2024 09:36 schreef Isabeau het volgende:
@:Tele6 het is mij ook echt volkomen duidelijk dat je moet solliciteren op die phd plekEn er is geloof ik geen enkele baan waar ze je kunnen verplichten nog langer dan 2 maanden te blijven nadat je weg wilt. Ook niet als je een jaarcontract hebt.
Dat vergat ik steeds te vragen. Wat ontzettend fijn dat het in ieder geval geen reuma is.quote:Op vrijdag 28 juni 2024 10:18 schreef Lucky_Strike het volgende:
Nou, ik heb een afspraak met een handtherapeut gemaakt. Ik ben benieuwd of hij me kan helpen. De reumatoloog heeft na overleg met de huisarts reuma uitgesloten dus dat is op zich wel fijn.
Oh lekkere actiequote:Op vrijdag 28 juni 2024 10:30 schreef vlindertje89 het volgende:
Hopelijk kan die je inderdaad helpen @:Lucky_Strike! Ik ben ooit bij een handtherapeut geweest toen ik mijn pols zodanig overbelast had dat ik niet eens meer een theedoek kon vasthouden met die hand, en de fysio waar ik zat na weken behandelen zonder vooruitgang het ook niet meer wist (achteraf begrijp ik wel waarom dat niks hielp, want ze bleef me de eerste weken intapen zodat ik kon hockeyen en deed verder eigenlijk niks, ipv te zeggen dat als ik mn stick zonder tape niet vast kon houden ik misschien ook wel niks op een hockeyveld te zoeken had. En toen hockey klaar was deed ze ook niet zoveel). De handtherapeut gaf me een soort spalkje/brace die enorm hielp in de pijn en oefeningen en dat heeft me er uiteindelijk wel vanaf geholpen (al duurde dat wel een maand of drie, maar ik had vanaf de eerste klachten ook wel stug twee maanden doorgehockeyd en alles nog meer naar de getver geholpen, dusja). Dus mijn ervaringen ermee zijn heel goed!
Ja, de prof waarbij ik afgestudeerd ben is verhaal gaan halen daarquote:Op vrijdag 28 juni 2024 10:09 schreef AnneX het volgende:
P.S. @:Tele6 weet je of kun je achterhalen hoe het komt dat de prof je de vorige keer niet heeft uitverkoren?
Werkervaring? Onderwerp? Zijn er nu meerdere sollicitanten?
Er is weinig sfeer in m'n huidige team. Oude team werd veel kattig gedaan en geroddeld maar ook veel met elkaar meegeleefd en elkaar geholpen. Hier is dat zeldzaam. Ik moest degene zijn die voorstelde om een cadeautje te doen en samen wat te drinken met collega die aan haar zwangerschapsverlof begon. (Wat vervolgens wel enorm gewaardeerd werd. Mensen hebben er behoefte aan maar komen niet op het idee)quote:Op vrijdag 28 juni 2024 09:53 schreef AnneX het volgende:
You go @:Tele6
Dat je weinig meldde - behalve treinperikelen - over de huidige job is ook veelzeggend
Alsof je meer interactie had met de mensen daarvoor.
Als het is zoals vlindertje heeft gevonden is het mooi meegenomen.
Bekende had een jaarcontract en kon het ontbinden m.b.v. de vakbond.
Zelf ben ik ooit overgestapt van werkgever als ambtenaar en behield de vaste aanstelling.
Hop hop hop.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |