Ome Straatcommando zegt dat dat onzin is. Ik hoop ook dat een groot deel terug zal keren, maar heb er een hard hoofd in dat dat gaat gebeuren. En ik snap dat wel..quote:Op woensdag 2 april 2025 19:07 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Hoezo wil je dat? We herkennen ons er toch onwijs in door die blonde kop en blauwe ogen?![]()
Laten we het hopen dat een flink deel teruggaat. (Gaat alleen niet gebeuren.)
			
			
			
			Zigeuners uit Oost-Europa met blonde kop en blauwe ogen.... Ierland is niet in oorlog dushi.quote:Op woensdag 2 april 2025 19:07 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Hoezo wil je dat? We herkennen ons er toch onwijs in door die blonde kop en blauwe ogen?![]()
Laten we het hopen dat een flink deel teruggaat. (Gaat alleen niet gebeuren.)
			
			
			
			Daarom kun je ze ook beter gewoon in de regio houden, gewoon op onze kosten. West-Oekraine is zat plek. En dan kun je je handen eraf trekken zodra het vrede is.quote:Op woensdag 2 april 2025 19:17 schreef WheeledWarrior het volgende:
Iedereen weet toch dat asielopvang in Nederland gewoon verkapte permanente immigratie is.
			
			
			
			Deden we dat maar. Kunnen we veel meer mensen helpen van hetzelfde geld, houden we Nederland veilig en bewaren we onze identiteit. Bovendien hoeven die mensen met een hekel aan het Westen en hun andersdenkenb(qua geloof onder andere) zich niet zo ongelukkig te voelen tussen alle ongelovigen honden, vervloekte homo's, lesbiennes en .. en..quote:Op woensdag 2 april 2025 19:24 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Daarom kun je ze ook beter gewoon in de regio houden, gewoon op onze kosten. West-Oekraine is zat plek. En dan kun je je handen eraf trekken zodra het vrede is.
Nu zijn er gewoon 120.000 waarvan het merendeel blijft natuurlijk. Heel veel tuig wat hun kans schoon ziet in West-Europa te gaan nestelen. Wordt lekker vol zo, echt ondoenlijkAlle lagen van de maatschappij worden weer extra onder druk gezet
			
			
			
			Eigenlijk best schandalig dat we er zo zijn ingeluisd.quote:Op woensdag 2 april 2025 19:17 schreef WheeledWarrior het volgende:
Iedereen weet toch dat asielopvang in Nederland gewoon verkapte permanente immigratie is.
			
			
			
			Ook als ze wel westers denken is het nog steeds druk en vol in nederland. Oekraïne ruimte zat.quote:Op woensdag 2 april 2025 21:41 schreef Kamelenteen het volgende:
[..]
Deden we dat maar. Kunnen we veel meer mensen helpen van hetzelfde geld, houden we Nederland veilig en bewaren we onze identiteit. Bovendien hoeven die mensen met een hekel aan het Westen en hun andersdenkenb(qua geloof onder andere) zich niet zo ongelukkig te voelen tussen alle ongelovigen honden, vervloekte homo's, lesbiennes en .. en..
Mja, das niet inclusief genoeg natuurlijk
			
			
			
			Wat dat betreft doet Denemarken het een stuk beter. Zij voeren een streng beleid en weren niet westerse immigranten veel effectiever. Als ik nog jong was had ik het wel geweten: dan was ik naar Denemarken verhuisd. Denemarken is qua oppervlakte ongeveer even groot als Nederland maar heeft met nog geen 6 miljoen inwoners veel minder druk op de samenleving. Bovendien lijkt het me daar rustiger en beter geregeld, zeker als je kijkt naar hoe ze hun cultuur en welvaart beschermen.quote:Op woensdag 2 april 2025 21:48 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ook als ze wel westers denken is het nog steeds druk en vol in nederland. Oekraïne ruimte zat.
			
			
			
			Bestuurders in Nederland hebben echt kilo's boter op het hoofd.quote:Op woensdag 2 april 2025 22:01 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Wat dat betreft doet Denemarken het een stuk beter. Zij voeren een streng beleid en weren niet westerse immigranten veel effectiever. Als ik nog jong was had ik het wel geweten: dan was ik naar Denemarken verhuisd. Denemarken is qua oppervlakte ongeveer even groot als Nederland maar heeft met nog geen 6 miljoen inwoners veel minder druk op de samenleving. Bovendien lijkt het me daar rustiger en beter geregeld, zeker als je kijkt naar hoe ze hun cultuur en welvaart beschermen.
			
			
			
			Daar hebben ze het goed op orde inderdaad.quote:Op woensdag 2 april 2025 22:01 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Wat dat betreft doet Denemarken het een stuk beter. Zij voeren een streng beleid en weren niet westerse immigranten veel effectiever. Als ik nog jong was had ik het wel geweten: dan was ik naar Denemarken verhuisd. Denemarken is qua oppervlakte ongeveer even groot als Nederland maar heeft met nog geen 6 miljoen inwoners veel minder druk op de samenleving. Bovendien lijkt het me daar rustiger en beter geregeld, zeker als je kijkt naar hoe ze hun cultuur en welvaart beschermen.
			
			
			
			Ik stem tegenwoordig altijd zo rechts mogelijk maar eerlijk gezegd lijkt het weinig uit te maken. Je stemt rechts maar wat je uiteindelijk krijgt voelt toch als links beleid.quote:Op woensdag 2 april 2025 22:05 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Bestuurders in Nederland hebben echt kilo's boter op het hoofd.
			
			
			
			Ik denk dat als het zo doorgaat, je uiteindelijk zult zien dat heel veel Nederlanders zelf naar het buitenland gaan migreren. Denemarken lijkt me een goeie optie of misschien Noorwegen. Landen waar ze tenminste nog grip houden op dit soort zaken.quote:Op woensdag 2 april 2025 19:24 schreef RamboDirk het volgende:
Daarom kun je ze ook beter gewoon in de regio houden, gewoon op onze kosten. West-Oekraine is zat plek. En dan kun je je handen eraf trekken zodra het vrede is.
Nu zijn er gewoon 120.000 waarvan het merendeel blijft natuurlijk. Heel veel tuig wat hun kans schoon ziet in West-Europa te gaan nestelen. Wordt lekker vol zo, echt ondoenlijk Alle lagen van de maatschappij worden weer extra onder druk gezet
			
			
			
			Want het is natuurlijk onmogelijk dat, bijv. in geval van iemand die 5 a 10 jaar geleden een Nederlands paspoort heeft gekregen, de situatie is het land van hekomst verbetert?quote:Op dinsdag 1 april 2025 13:19 schreef Gia het volgende:
[..]
Je vergeet vluchtelingen die na het verkrijgen van een Nederlands paspoort weer op vakantie gaan naar het land waaruit ze gevlucht zijn. Die mogen wmb ook terug. Nederlands paspoort inleveren.
			
			
			
			Jij wil legale migranten, inclusief mensen uit de EU, die hier al jaren wonen, een goede baan hebben, een goede bijdrage leveren aan de samenleving, allemaal het land uit trappen? Tenzij er geen autochtone Nederlander te vinden is voor hun baan?quote:Op dinsdag 1 april 2025 13:13 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Het belangrijkste is dat we zsm uit de EU en alle vluchtelingenverdragen stappen zodat we het juridisch ook hard kunnen maken. Daarna alle grenzen sluiten met zeer strenge grenscontroles. EU-burgers mogen nog maximaal 3 maanden aaneengesloten hierheen. Illegalen worden actief opgespoord en uitgezet. Criminele buitenlanders worden eerst in de gevangenis gezet en daarna ook uitgezet. Ook met terugwerkende kracht. Asielzoekers ook allemaal uitzetten. Asielzoekers die in de afgelopen 10 jaar een Nederlands paspoort hebben gekregen en in de uitkering en/of sociale huur zitten benaderen met een aantrekkelijk terugkeeraanbod. Geef die maar 30k om terug te keren ipv gemeenten 30k om die mensen te huisvesten ...
Je kunt er als buitenlanders alleen nog in komen als je hier een arbeidscontract hebt op een positie waar geen Nederlander voor in aanmerking kwam, als je hier komt studeren of als je partner van een Nederlander bent.
			
			
			
			Dat heb ik niet gezegd. Het gaat mij om de mensen die er nu nog niet zijn. Asielzoekers die onlangs een paspoort hebben gekregen moeten wel aangemoedigd worden om terug te keren. EU-burgers die hier werken mogen hier wat mij betreft blijven, net als niet-EU-burgers die hier werken overigens. Maar EU-burgers die hier niet werken en toch wonen, moeten wel vertrekken.quote:Op donderdag 3 april 2025 17:49 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Jij wil legale migranten, inclusief mensen uit de EU, die hier al jaren wonen, een goede baan hebben, een goede bijdrage leveren aan de samenleving, allemaal het land uit trappen? Tenzij er geen autochtone Nederlander te vinden is voor hun baan?
			
			
			
			en al die mensen die een vriend of vriendin hebben gevonden op vakantie en naar nederland zijn overgekomenquote:Op donderdag 3 april 2025 17:49 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Jij wil legale migranten, inclusief mensen uit de EU, die hier al jaren wonen, een goede baan hebben, een goede bijdrage leveren aan de samenleving, allemaal het land uit trappen? Tenzij er geen autochtone Nederlander te vinden is voor hun baan?
			
			
			
			In de EU is vrij verkeer van goederen en personenquote:Op donderdag 3 april 2025 18:12 schreef TAmaru het volgende:
. Maar EU-burgers die hier niet werken en toch wonen, moeten wel vertrekken.
quote:Wat betekent vrij verkeer van goederen en personen in de EU?
Het vrij verkeer van goederen is het resultaat van de opheffing - in het handelsverkeer tussen de EU-lidstaten - van de douanerechten en gelijkwaardige heffingen, alsmede de opheffing van kwantitatieve beperkingen voor het handelsverkeer en maatregelen van gelijke werking..
quote:Vrij verkeer van personen
Vrij verkeer van goederen
Vrij verkeer van diensten
Vrij verkeer van kapitaal
			
			
			
			Precies. Ik wil dus uit de EU stappen.quote:Op donderdag 3 april 2025 18:29 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
In de EU is vrij verkeer van goederen en personen
dat staat in het verdrag van maastricht
https://www.eumonitor.nl/9353000/1/j9vvik7m1c3gyxp/vh7eg8yo94yo
[..]
[..]
			
			
			
			Dat komt door de economische divergentie van de eurozonequote:Op donderdag 3 april 2025 18:32 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Precies. Ik wil dus uit de EU stappen.
Er zijn hier ook veel te veel Italianen, Grieken, Spanjaarden etc. die hier de nietsnut uit komen hangen.
			
			
			
			Dat helemaal ja.quote:Op donderdag 3 april 2025 18:35 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dat komt door de economische divergentie van de eurozone
dan moet nederland uit de euro stappen en terug naar de gulden
			
			
			
			Dat gaat gewoon.quote:
			
			
			
			Ik heb het over landen waar nog steeds oorlog is. En dan kunnen er wel veilige gebieden zijn, maar dan kun je ook daar naartoe vluchten i.p.v. naar Nederland.quote:Op donderdag 3 april 2025 17:47 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Want het is natuurlijk onmogelijk dat, bijv. in geval van iemand die 5 a 10 jaar geleden een Nederlands paspoort heeft gekregen, de situatie is het land van hekomst verbetert?
			
			
			
			wie een Nederlands paspoort heeft die heeft domicilie in Nederlandquote:Op donderdag 3 april 2025 17:47 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Want het is natuurlijk onmogelijk dat, bijv. in geval van iemand die 5 a 10 jaar geleden een Nederlands paspoort heeft gekregen, de situatie is het land van hekomst verbetert?
			
			
			
			Het zou te belachelijk voor woorden zijn als we mensen met Nederlands paspoort anders gaan behandelen dan anderen mer Nederlands paspoort.quote:Op donderdag 3 april 2025 19:22 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik heb het over landen waar nog steeds oorlog is. En dan kunnen er wel veilige gebieden zijn, maar dan kun je ook daar naartoe vluchten i.p.v. naar Nederland.
| 
 | 
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |