Dat is echt heel raar bij hem ja. En het is ook bijna nooit om tijd te rekken ofzoquote:Op maandag 17 juni 2024 18:36 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Die ligt wel gemiddeld 1x per wedstrijd met ernstige pijn op de grond om uiteindelijk geen minuut van het seizoen te missen.
Bij mij op de voetbalclub. Iemand op de plee inslaapgevallen belde om 23:00 uur zijn vader.quote:
quote:
quote:Op maandag 17 juni 2024 15:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik denk dat er niet één ploeg is buiten de 9 toplanden die een van dezelfde toplanden gaat verslaan in de KO-fase. Dan heb ik het over Italië, Engeland, Frankrijk, Spanje, Portugal, Duitsland, Nederland, Kroatië en België.
Daarom staan ze achter, die hoort altijd te spelenquote:Op maandag 17 juni 2024 18:39 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
doe normaal gast
bakayoko op de bank![]()
![]()
Ja, België heb ik misschien toch ietwat overschat.quote:
ja en er komt meer vervolgquote:
Inmiddels staat het 9-6. Hoe ver loop je achter?quote:Op maandag 17 juni 2024 18:41 schreef SemperLibertas het volgende:
Goals graag in spoiler want stream retetraag
BvD
quote:Op maandag 17 juni 2024 18:41 schreef SemperLibertas het volgende:
Goals graag in spoiler want stream retetraag
BvD
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |