Nou ja, ook dat dus. Ik zal tegen die tijd ook de matjes van Huggies meenemen, die zijn wel heel fijn. Maar idd, we gaan niet zonder luier / matje op zo’n luchtbed, wat een gedoe om dat dan weer op te frissen.quote:Op zaterdag 15 juni 2024 16:24 schreef Elleska het volgende:
@:Komkommerschijfje
Het eerste jaar zindelijk kreeg L met vakantie en logeren nog een luierbroekje aan voor de zekerheid. Thuis is een ongelukje is al sneu maar op vakantie helemaal en voor jezelf ook nog eens heel onhandig want zie die slaapspullen maar weer schoon&droog te krijgen voor de nacht.
Prima, ik hoor het wel.quote:Op zaterdag 15 juni 2024 16:59 schreef Komkommerschijfje het volgende:
[..]
Nou ja, ook dat dus. Ik zal tegen die tijd ook de matjes van Huggies meenemen, die zijn wel heel fijn. Maar idd, we gaan niet zonder luier / matje op zo’n luchtbed, wat een gedoe om dat dan weer op te frissen.
@:LL: ik denk er even over na, anders app ik je even!
Tip voor koude nachten slaapzak en daarin extra dekbedquote:Op zondag 16 juni 2024 08:09 schreef taxibabe het volgende:
Wij zijn gisteren thuisgekomen van vakantie in de Belgische Ardennen. Het was heerlijk, prachtige natuur en heerlijk rustige camping. Het was alleen jammer dat het best fris was, vooral 's nachts. Het was onze eerste keer tentkamperen. Wat we vooral geleerd hebben is dat luchtbedden, (hele) koude nachten en dekbedden inderdaad niet samengaan.Wat zijn die luchtbedden dan koud (ondanks isolatiemat onder het luchtbed). Gelukkig hadden we nog fleecedekens mee, dus die hebben we op de luchtbedden gelegd. Voor de volgende keer gaan we toch op zoek naar slaapzakken, wat ook weer scheelt in bagageruimte.
quote:Op dinsdag 18 juni 2024 07:25 schreef Hupje het volgende:
Iemand nog een suggestie voor glamping of een vakantiewoning in Normandië, op een niet te massale plek, zonder geluidsoverlast en met fatsoenlijke parkeerplek?
Speelbos Lemeberg.quote:Op dinsdag 2 juli 2024 17:56 schreef Nolita het volgende:
Ik zoek tips voor uitjes omgeving Hardenberg / overijssel waar we binnenkort een weekje verblijven.
Wat moeten we zeker gedaan hebben als gezin met jonge kinderen (tot 7 jaar)?
Alhoewel heel erg leuk (ik woon in Dalfsenquote:
Vooral Jopie is een erg leuke, maar wel eigenwijze ezelquote:Op maandag 8 juli 2024 11:08 schreef Schanu het volgende:
En dit ligt waarschijnlijk wat uit de richting, vanaf Dalfsen prima te rijden maar als je bij Hardenberg zit dan zit je net aan de verkeerde kantMaar Hans en Grietje in Zeewolde is ook erg leuk. Het is een pannenkoekenrestaurant met een speeltuin er omheen, maar dat restaurant is heel speciaal met veel bewegende elementen, speelruimte, etc.
Koperen Ezel is ook erg leuk, wel wat verouderd, maar het is een grote speeltuin met kinderboerderij. Ook met ezels die je kan aaien, borstelen, waar je op kan rijden, ook met een huifkartocht. Wij hebben er vorige maand het kinderfeestje van mijn 6 jarige gevierd, alle kinderen waren enthousiast
Attractiepark Drouwerzand is ook nog te doen. Verkozen tot beste uitje met jonge kinderen.quote:Op dinsdag 2 juli 2024 17:56 schreef Nolita het volgende:
Ik zoek tips voor uitjes omgeving Hardenberg / overijssel waar we binnenkort een weekje verblijven.
Wat moeten we zeker gedaan hebben als gezin met jonge kinderen (tot 7 jaar)?
Wij hadden Arie, die was ook erg gezelligquote:Op maandag 8 juli 2024 11:34 schreef Troel het volgende:
[..]
Vooral Jopie is een erg leuke, maar wel eigenwijze ezel
Dat hebben wij vorig jaar gedaan met drie grote pubers en dat werd nog steeds enorm gewaardeerd!quote:Op maandag 8 juli 2024 13:05 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]
Attractiepark Drouwerzand is ook nog te doen. Verkozen tot beste uitje met jonge kinderen.
Drouwenerzand is all -inn zonder dat het gelijk een schransfestijn wordt. Uitzonderingen daargelaten natuurlijk.quote:Op donderdag 11 juli 2024 09:47 schreef Schanu het volgende:
Je hebt ook de Waarbeek, is volgens mij een soortgelijk attractiepark? Als je zou moeten kiezen tussen Drouwerzand en de Waarbeek, waar zou je met kinderen van 6 en 7 jaar dan voor kiezen?
#zoekooknoginspiratievoordevakantie
Het schoolreisje van mijn klas (2e klas vmbo) ging vorige week op het laatste moment onverwacht niet door. Als last minute alternatief zijn we toen ook naar Drouwenerzand gegaan en leerlingen hebben een geweldige dag gehad. Dus mee eens, ook pubers kunnen zich er best een paar uur vermaken.quote:Op donderdag 11 juli 2024 09:34 schreef Troel het volgende:
[..]
Dat hebben wij vorig jaar gedaan met drie grote pubers en dat werd nog steeds enorm gewaardeerd!
Drouwenerzand, maar dat komt omdat de waarbeek in de achtertuin ligt. Maar ook meer attracties in Drouwenerzand en wat minder oud.quote:Op donderdag 11 juli 2024 09:47 schreef Schanu het volgende:
Je hebt ook de Waarbeek, is volgens mij een soortgelijk attractiepark? Als je zou moeten kiezen tussen Drouwerzand en de Waarbeek, waar zou je met kinderen van 6 en 7 jaar dan voor kiezen?
#zoekooknoginspiratievoordevakantie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |