Dat hij geen enkele manier van medeleven toont en het vooral enorm erg voor zichzelf vindt, zal ongetwijfeld gaan meetellen bij zijn veroordeling. Zie ook de zaak van Thijs Romer.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:20 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Als hij in de sloot springt, doe jij dat dan ook?
Of wat er nu gebeurd een bewuste strategie is weet ik niet. Ik ken hem niet en kan bijvoorbeeld niet beoordelen of zijn emoties oprecht of gespeeld zijn. Maar gelukkig hoef ik dat ook niet te doen en ik neem aan dat de rechtbank er ook enkel kennis van neemt en naar de feiten kijkt.
Dat lijkt me meer een vraag voor zijn fans?quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:20 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Als hij in de sloot springt, doe jij dat dan ook?
Oh, en als je terecht staat dan ben je per definitie schuldig en mag je alle bagger over zo iemand uitstorten waar je zin in hebt?quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:23 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Een verschil tussen Ali B., de vermeende slachtoffers en de getuigen is dat alleen Ali B. terechtstaat.
quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:16 schreef GereDathan het volgende:
[..]
En ik snap niet zo goed waarom een verdachte zo in diskrediet gebracht moet worden. Aan de lopende band. Alsof dat geen victim blaming is.
Ali B. is onschuldig totdat het tegendeel bewezen is. Maar wordt hier volledig afgebrand en veroordeeld. Maar als het om een getuige gaat dan is het ineens een groot probleem.
Hypocriet.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik beide zaken niet "live" gezien heb en mij enkel kan baseren op teksten die ik achteraf lees. Dus ik vind het lastig om te beoordelen of er wel of geen medeleven is en in welke mate dat zou zijn. Nog los van dat niet iedereen even empathisch is natuurlijk.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:23 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Dat hij geen enkele manier van medeleven toont en het vooral enorm erg voor zichzelf vindt, zal ongetwijfeld gaan meetellen bij zijn veroordeling. Zie ook de zaak van Thijs Romer.
Zeg doe eens lief, ik ben hier vandaag nou ff niet voor m'n lol bezig.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:12 schreef GereDathan het volgende:
[..]
[..]
Maar je hebt gelijk hoor, we moeten vooral lekker normaal doen tegen "de crew" hier.
Geen idee, ik moet eerlijk toegeven dat ik die niet kenquote:Op donderdag 13 juni 2024 16:23 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Dat lijkt me meer een vraag voor zijn fans?
Het spijt mij yvonnequote:Op donderdag 13 juni 2024 16:28 schreef yvonne het volgende:
[..]
Zeg doe eens lief, ik ben hier vandaag nou ff niet voor m'n lol bezig.
Voor wat en waar was ik bij? Kan hier geen chocola van maken eigenlijk. Of mag ik het geen narcistische lul vinden.quote:Op donderdag 13 juni 2024 15:25 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Jij was er allemaal bij denk ik?
Zoals veel reacties hier, oerdom. Je zou je moeten schamen met dit soort uitlatingen.
Volgens mij is het toch duidelijk dat er hier niet op prijs wordt gesteld dat er aan victim blaming wordt gedaan? Tenzij je Ali persoonlijk kent zijn het nogal uitspraken die je doet namelijk.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:31 schreef Ericr het volgende:
[..]
Voor wat en waar was ik bij? Kan hier geen chocola van maken eigenlijk. Of mag ik het geen narcistische lul vinden.
Ik heb geen idee waar het gaat eindigen. Ik ben blij dat ik die afweging niet hoef te maken. Maar ik zie wel uit naar het moment dat het achter de rug is voor alle betrokkenen. Ongeacht de uitspraak kunnen deze mensen dan de situatie achter zich laten.quote:Verder geen uitspraak over schuldig of niet, dat is aan de rechter. Verwacht wel onschuldig wegens dunne bewijs maar dat zegt niks over wat er gebeurt is of niet.
Ik heb gevolgd wat hij in de rechtbank allemaal zegt en op basis daarvan vind ik hem inderdaad een narcistische lul zonder zelfreflectie.quote:Op donderdag 13 juni 2024 15:25 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Jij was er allemaal bij denk ik?
Zoals veel reacties hier, oerdom. Je zou je moeten schamen met dit soort uitlatingen.
Victim blaming? Wat bazel je allemaal. Ik mag dus niet zeggen dat Ali nogal zelfvoldaan overkomt en weinig zelfreflectie uitstraalt? Ik ken hem verder niet, gelukkig niet. Zelfde lul die meende dat het een goed idee was om support te leveren voor een dode tasjesdief omdat hij hem al lang kende.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:33 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Volgens mij is het toch duidelijk dat er hier niet op prijs wordt gesteld dat er aan victim blaming wordt gedaan? Tenzij je Ali persoonlijk kent zijn het nogal uitspraken die je doet namelijk.
Wat is je probleem gast, serieus?quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:12 schreef GereDathan het volgende:
[..]
[..]
Maar je hebt gelijk hoor, we moeten vooral lekker normaal doen tegen "de crew" hier.
Het probleem is dat als iemand iets post over 1 van de vrouwen in kwestie (bijvoorbeeld 1 waarin ik uiteenzet waarom ik haar verhaal ongeloofwaardig vind) deze posts dan worden weggesmeten onder het mom van victim blaming. Maar posts over de dader die precies hetzelfde bevatten qua inhoud worden zonder problemen toegelaten. Dat heeft niets met meningen die verschillen te maken, dat heeft te maken met het meten met 2 maten.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:41 schreef Danny het volgende:
[..]
Wat is je probleem gast, serieus?
Niet iedereen zal vriendjes willen zijn met Ali B. Al dan niet om waar hij van beschuldid wordt. Net zoals niet iedereen vriendjes zal willen zijn met de dames in kwestie, al dan niet omdat hun verhaal meer of minder geloofwaardig is.
Meningen verschillen en in een publiek proces kun je ook verwachten dat het publiek een mening zal hebben en ventileren.
De vraag is wie het slachtoffer is.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:39 schreef Ericr het volgende:
[..]
Victim blaming? Wat bazel je allemaal. Ik mag dus niet zeggen dat Ali nogal zelfvoldaan overkomt en weinig zelfreflectie uitstraalt? Ik ken hem verder niet, gelukkig niet. Zelfde lul die meende dat het een goed idee was om support te leveren voor een dode tasjesdief omdat hij hem al lang kende.
Dergelijke posts, als ze normaal geformuleerd zijn, hoeven natuurlijk niet weg. Dan blijft er geen discussie meer over en wordt 't een circle jerk van mensen met dezelfde mening. We zijn en blijven wel een discussieplatform.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:49 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Het probleem is dat als ik iets post over 1 van de vrouwen in kwestie waarin ik uiteenzet waarom ik haar verhaal ongeloofwaardig vind deze post dan wordt weggesmeten onder het mom van victim blaming. Maar posts over de dader die precies hetzelfde bevatten worden zonder problemen toegelaten. Dat heeft niets met meningen die verschillen te maken, dat heeft te maken met het meten met 2 maten.
Dus of modereer beide situaties of modereer niet. Dan is er geen enkele discussie verder.
Jawel. Maar dat is iets anders dan hem een 'narcistische lul' noemen.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:39 schreef Ericr het volgende:
[..]
Victim blaming? Wat bazel je allemaal. Ik mag dus niet zeggen dat Ali nogal zelfvoldaan overkomt en weinig zelfreflectie uitstraalt?
Dit dus!quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:39 schreef Ericr het volgende:
[..]
Victim blaming? Wat bazel je allemaal. Ik mag dus niet zeggen dat Ali nogal zelfvoldaan overkomt en weinig zelfreflectie uitstraalt? Ik ken hem verder niet, gelukkig niet. Zelfde lul die meende dat het een goed idee was om support te leveren voor een dode tasjesdief omdat hij hem al lang kende.
Hebben we het dan over die Naomi? Als dat zo is, is het verhaal van de nieuwe getuige ook best vreemd... want je suggereert dat ze pas later door 3en inzag dat ze was aangerand/verkracht.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:49 schreef Danny het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik het niet slim dat ze naar z'n kamer is gegaan 's nachts en uit het interview in het programma BOOS destijds vertelde ze ook nog dat ze dacht dat alles oké was, tot haar vriendin oid zei dat het niet oké was en ze aangifte moest doen. Dat kwam op mij nogal vreemd over. Waarom zou je jezelf laten aanpraten dat iets niet oké zou zijn? Dat bepaal je toch zelf?
Maar goed, tot er een definitieve uitspraak is ga ik geen van beiden als dader of slachtoffer zien. Dat kan later nog lang genoeg.
Editquote:Op donderdag 13 juni 2024 16:51 schreef Danny het volgende:
[..]
Dergelijke posts, als ze normaal geformuleerd zijn, hoeven natuurlijk niet weg. Dan blijft er geen discussie meer over en wordt 't een circle jerk van mensen met dezelfde mening. We zijn en blijven wel een discussieplatform.
Uiteindelijk hebben we enkel te maken met slachtoffers of verliezers. Er is helemaal niemand die beter wordt dan deze hele situatie. Wat de uitspraak ook zal zijn. Helaas.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:49 schreef Danny het volgende:
Maar goed, tot er een definitieve uitspraak is ga ik geen van beiden als dader of slachtoffer zien. Dat kan later nog lang genoeg.
GereDathan in NWS / Ali B wegens verkrachting en aanranding woensdag voor de rechter #5 deze?quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:59 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Het is jammer dat ik moet constateren dat de werkelijkheid hier van afwijkt. Mijn post bijvoorbeeld was, in mijn ogen, alles behalve victim blaming. Ik beschreef hoe ik vond dat deze getuige overkwam, net als dat hier al vele malen gedaan is over Ali B., waaronder net nog op de post van Ericr waar je op reageerde.
Maar ik stel voor om deze discussie op een andere plek voort te zetten dan in dit topic.
Jazeker, hij is teruggekeerd!quote:Op donderdag 13 juni 2024 17:02 schreef yvonne het volgende:
[..]
GereDathan in NWS / Ali B wegens verkrachting en aanranding woensdag voor de rechter #5 deze?
Daar ben ik het niet mee eens. Er is voor de vier vermeende slachtoffers echt wel iets te halen. Gehoord worden, wat deels al is gebeurd met de slachtofferverklaringen van gisteren. En dat het OM überhaupt al genoeg reden heeft gezien om dit tot een strafzaak te laten komen, is ook een erkenning.quote:Op donderdag 13 juni 2024 17:02 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Uiteindelijk hebben we enkel te maken met slachtoffers of verliezers. Er is helemaal niemand die beter wordt dan deze hele situatie. Wat de uitspraak ook zal zijn. Helaas.
Dan kunnen we weer ontopicquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |