Absoluut onzin wat het IDF zegt idd.quote:Op zondag 26 mei 2024 19:49 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Absoluut onzin, maar ze stonden wel weer naast twee moskeeën.
De hele tijd, maar vind je het ook weer niet typisch dat Hamas raketten lanceert van tussen de heilige gebouwen uit?quote:Op zondag 26 mei 2024 19:50 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Absoluut onzin wat het IDF zegt idd.
Dat blijkt elke keer weer een paar dagen later uit onafhankelijke bronnen.
Hoe vaak is die onzin van het IDF wel al niet ontkracht?
Dat zal inderdaad wel weer, maar het zijn toch weer 30 terroristen minder. Reden tot tevredenheid, toch?quote:Op zondag 26 mei 2024 19:49 schreef bianconeri het volgende:
30 terroristen gedood volgens Israël in Rafah!
Feitelijk zal er dus wel weer een voedselpunt platgegooid zijn en 30 burgerdoden vermoord zijn die net hun eerste brood in maanden kregen.
Afhankelijk of Hamas in de huidige omstandigheden meer mensen per dag weet te recruiteren dan het martelaarschap bereikt.quote:Op zondag 26 mei 2024 19:55 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Dat zal inderdaad wel weer, maar het zijn toch weer 30 terroristen minder. Reden tot tevredenheid, toch?
Kijk, nog zo een nuttige idioot.quote:Op zondag 26 mei 2024 19:49 schreef bianconeri het volgende:
30 terroristen gedood volgens Israël in Rafah!
Feitelijk zal er dus wel weer een voedselpunt platgegooid zijn en 30 burgerdoden vermoord zijn die net hun eerste brood in maanden kregen.
Ik zal even door je onmogelijke zinsopbouw heen proberen te lezen, daar is namelijk geen touw aan vast te knopen. Maar goed;quote:Op zondag 26 mei 2024 18:34 schreef Vallon het volgende:
[..]
Ik snap je reactie wanneer die voortkomt uit frustratie.
Je roept oneigenlijke redenaties die ik alleen maar kan begrijpen wanneer je dat zo voelt om uit te kramen.
Antisemitisme (haat jegens Semieten) komt niet ergens vandaan maar is een welbewust keuze met als onderliggende verklaring dat de Joden en hun leefwijze ongewenst zijn omdat zij in dat denken, een schandelijke misdaad hebben begaan om als mens te willen en laat staan, zelfs succesvol te kunnen bestaan.
Definieer wie of wat, laat staan de gemiddelde Palestijn is, zou zijn en door wie vertegenwoordigd ?
Ook benieuwd hoe je je een oplossing in welke vorm voorstelt en door wie precies dan hoe wordt nagekomen ?
De gedachte samen te werken met een terreurorganisatie als hamas, lijkt mij niet van deze wereld en welke "godsnaam" bedoel je hier aan op te hangen ?
Hoe kom je erbij dat de bevolking, laat staan de helft en met welk doel, in Gaza door wie dan wordt uitgemoord ?
London police working to identify man seen wearing soccer shirt with ‘Hamas 7’ on backquote:
Dat maakt niet uit natuurlijk, hoe zouden die "recruten" in Gaza moeten komen?quote:Op zondag 26 mei 2024 20:17 schreef Mr.Silencer het volgende:
[..]
Afhankelijk of Hamas in de huidige omstandigheden meer mensen per dag weet te recruiteren dan het martelaarschap bereikt.
quote:Op zondag 26 mei 2024 20:25 schreef Electric_Eye het volgende:
[..]
Ik zal even door je onmogelijke zinsopbouw heen proberen te lezen, daar is namelijk geen touw aan vast te knopen. Maar goed;
Laat ik het zo zeggen, alle pro-Israël figuren in dit topic stelen continue Hamas gelijk aan de gehele bevolking van Gaza en daarbij dus alle Palestijnen in Gaza. Dat zeg ik zelf niet hè, dat staat in je eigen post.
Maar als je weet dat er minstens net zoveel burgerslachtoffers vallen dan dat er terroristen gedood worden, dan betekent dat dus dat je de gehele bevolking in Gaza weg moet vagen om ook alle Hamas strijders uit te roeien.
quote:Maar dat is blijkbaar dan wat jullie willen.
Je gevolgtrekkingen zijn matig. Misschien, na een calculator te hebben aangeschaft, zou je eens kunnen overwegen of je informatiebubbel misschien niet helemaal correct met de feiten omgaat?quote:Ik noem dat gewoon genocide.
Hilarisch. Hoe kunnen er twee staten bestaan als je zegt dat er een Palestijnse staat moet komen van de Jordaan tot aan de Middellandse Zee? Dat is natuurlijk totaal tegenstrijdig, maar dat zal deze vrouw zelf ook wel weten.quote:Op zondag 26 mei 2024 20:38 schreef Aether het volgende:
Context, eh?
Spanish minister says ‘river to the sea’ slogan endorses 2-state solution
https://www.timesofisrael(...)es-2-state-solution/
Elke staat en persoon die Israël steunt die bevordert terrorisme.quote:Op zondag 26 mei 2024 20:55 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hilarisch. Hoe kunnen er twee staten bestaan als je zegt dat er een Palestijnse staat moet komen van de Jordaan tot aan de Middellandse Zee? Dat is natuurlijk totaal tegenstrijdig, maar dat zal deze vrouw zelf ook wel weten.
Het benadrukt weer hoe het in zulke kringen gaat, eerst zegt men iets dat controversieel is en als er dan ophef over ontstaat gaat men gashlighten tot men een ons weegt, in een poging om iedereen zand in de ogen te strooien.
Ik zie wel enige gelijkenis met de overheden van Ierland en Noorwegen, die door het erkennen van een Palestijnse staat, terrorisme hebben beloond en het moeilijker hebben gemaakt de gijzelaars vrij te krijgen, en dan zeggen dat men dit doet om de vrede in de regio te bevorderen, haha. Het is zo clownesk allemaal.
Je bent drogredenen aan het gebruiken. De aanval op persoon maakt je argumentatie niet sterker. Jij weet niet wat ik weet dus ga mij niet jouw veronderstellingen aanwrijven, laat staan je punt maken door te gaan raaskallen met generalisaties met "jullie en ik" om vervolgens gezegden uit context te kunnen trekken.quote:Op zondag 26 mei 2024 20:25 schreef Electric_Eye het volgende:
[..]
Ik zal even door je onmogelijke zinsopbouw heen proberen te lezen, daar is namelijk geen touw aan vast te knopen. Maar goed;
Laat ik het zo zeggen, alle pro-Israël figuren in dit topic stelen continue Hamas gelijk aan de gehele bevolking van Gaza en daarbij dus alle Palestijnen in Gaza. Dat zeg ik zelf niet hè, dat staat in je eigen post.
Maar als je weet dat er minstens net zoveel burgerslachtoffers vallen dan dat er terroristen gedood worden, dan betekent dat dus dat je de gehele bevolking in Gaza weg moet vagen om ook alle Hamas strijders uit te roeien. Maar dat is blijkbaar dan wat jullie willen.
Ik noem dat gewoon genocide.
Maar goed; antisemietisme; jij begrijpt niet dat als je huis wordt platgegooid door Israëlieten (in de ogen van Palestijnen waarschijnlijk joden), dat het dan de weg naar antisemitisme om de hoek ligt?
Zoiets van, als je Israël steunt dan heb je toestemming geven voor een terroristische aanslag. Zo werkt dat.quote:Op zondag 26 mei 2024 21:40 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Elke staat en persoon die Israël steunt die bevordert terrorisme.
Ik denk dat elke discussie die teruggrijpt om de situatie in Gaza te vergelijken met een oorlog elders in heden of verleden, hopeloos verzand in afleiding.quote:Op zondag 26 mei 2024 21:30 schreef Oud_student het volgende:
In de 2e wereldoorlog bombardeerden de geallieerden doelbewust Duitse steden, daarbij zijn 100duizenden onschuldige burgers omgekomen. Denk ook aan Dresden, daar vilen aan het einde van de oorlog 25.000 slchtoffers. Zijn de verantwoordelijken veroordeeld voor oorlogs misdaden?
Wat Isreal doet is het bombarderen van stellingen van de Hamas, die ervoor gekozen hebben om hun eigen bevolking als schild te gebruiiken, de Amerikanen noemen dat collateral damage. Amerikanen hebben dat ook gedaan in Afganistan en Irak en Vietnam niet te vergeten (1 miljoen burgerdoden).
Zijn de verantwoordelijken veroordeeld voor oorlogsmisdaden?
Rapporten dat IDF bezig is het gebied onleefbaar te maken, 2.000 pond bommen gooien en zoals nu weer tien dagen lang maar vrachtwagens per dag binnenlaten klinkt bij mij niet als humane oorlogsvoeringquote:Op zondag 26 mei 2024 22:10 schreef Vallon het volgende:
[..]
Ik denk dat elke discussie die teruggrijpt om de situatie in Gaza te vergelijken met een oorlog elders in heden of verleden, hopeloos verzand in afleiding.
Inzake die "onschuldigheid" is dat wmb discutabel wanneer een bevolking actief (of juist in passiviteit) bestaansrecht geeft aan een regime dat in -of uit haar naam, misdaden jegens de mensheid pleegt.
Daarom is mijn langspeelplaat vanaf dag één: dat Israël uitgelokte oorlog voert om gegijzelden te bevrijden, hamas terreur te doen stoppen en daders van de aanslag ter verantwoording (om?) te brengen.
En ja, de rampzalige tragiek van Israëlische acties is dat hamas die over de mensen in Gaza afroept door zich in en achter de bevolking op te stellen. Het doel van Israël in reactie zijn niet kinderen, zwakken, noch onschuldige burgers of andere bewoners te treffen maar de (infra)structuur te vernietigen die het terreurbestaan van hamas mogelijk maakt.
De hamvraag is dan hoe Israël zich anders kan of zou moeten "verdedigen" zonder zich over te geven aan het doel dat hamas zich voor ogen heeft gesteld door de "situatie" te doen kantelen ?
De vijver waar hamas uit kan vissen is even maal 1000 gebombardeerd door Israël. Ze hoeven de leden niet eens meer te gaan werven, ze zullen zich bij bosjes melden. Dat je wat tunneltjes bombardeert raakt ze echt niet. Maar het is ook nooit de intentie geweest om hamas kleiner te maken. Zo dom kunnen ze onmogelijk zijn in Israël.quote:Op zondag 26 mei 2024 13:52 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hmm, in bijna de hele Gazastrook is de terroristische infrastructuur verwijderd en er zijn tienduizenden terroristen gedood. Dus waar zie jij Hamas groter zijn dan ooit en zelfs groeien?
Als je Israël steunt dan steun je walgelijke oorlogsmisdaden.quote:Op zondag 26 mei 2024 21:52 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Zoiets van, als je Israël steunt dan heb je toestemming geven voor een terroristische aanslag. Zo werkt dat.
Dat Israël weer een hoop onschuldige burgers kun je opmaken uit de terroristen steuners hier.quote:Op zondag 26 mei 2024 21:57 schreef Ulx het volgende:
Dat Hamas raketjes heeft afgevuurd kun je uit de 'het is de schuld van de joden' posts hier weer duidelijk opmaken.
Tienduizenden terroristen?quote:Op zondag 26 mei 2024 13:52 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hmm, in bijna de hele Gazastrook is de terroristische infrastructuur verwijderd en er zijn tienduizenden terroristen gedood. Dus waar zie jij Hamas groter zijn dan ooit en zelfs groeien?
Geen eten geen drinken wel rakettenquote:Op zondag 26 mei 2024 21:57 schreef Ulx het volgende:
Dat Hamas raketjes heeft afgevuurd kun je uit de 'het is de schuld van de joden' posts hier weer duidelijk opmaken.
quote:Op zondag 26 mei 2024 23:02 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Tienduizenden terroristen?
Hahahahahahhaa wat een onzin.
Misschien een keer 500.
Je bedoelt tienduizenden onschuldige burgers.
Echte cijfers ga je niet krijgen, maar we hebben tienduizenden slachtoffers.quote:Op zondag 26 mei 2024 23:13 schreef Scorpie het volgende:
[..]![]()
Misschien moeten we Hamas eens vragen naar de cijfers, oh wacht, na dat ziekenhuis incidentje kan je die niet meer serieus nemen.
Zelf vraag ik me altijd af wat dit soort teksten probeert te bereiken. Probeer je iemand te overtuigen van je gelijk (en dat je aan goede kant van de historie dient te staan) of probeer je mensen juist af te stoten?quote:Op zondag 26 mei 2024 22:59 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Als je Israël steunt dan steun je walgelijke oorlogsmisdaden.
Dan steun je nog vreselijkere terroristen dan Hamas.
Want ja, dat zijn ook terroristen.
In deze oorlog is de enige goede kant die van de vrede en de burgers.
In Israël lijkt weinig behoefte te zijn om de Gaza-strook te besturen. Maar dan kun je ook geen denazificatie van de Palestijnen uitvoeren, en zal de haat alleen maar meer gaan groeien. Hamas heeft genoeg materiaal voor de komende 20 jaar.quote:Op zondag 26 mei 2024 22:37 schreef Chadi het volgende:
[..]
De vijver waar hamas uit kan vissen is even maal 1000 gebombardeerd door Israël. Ze hoeven de leden niet eens meer te gaan werven, ze zullen zich bij bosjes melden. Dat je wat tunneltjes bombardeert raakt ze echt niet. Maar het is ook nooit de intentie geweest om hamas kleiner te maken. Zo dom kunnen ze onmogelijk zijn in Israël.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |