ja dat is een veel voorkomend probleemquote:Op zaterdag 25 mei 2024 08:31 schreef Mickytjuh het volgende:
De ene overlastgevende buur is de ander niet.
Mijn buurvrouw heeft geen overlast.
De muren zijn gewoon dun.
liet het staan voor jequote:Op zaterdag 25 mei 2024 08:31 schreef JustinK het volgende:
[..]
Nee niet de echte, maar het plaatje in de OP
dat valt bij mij mee? hoor ze ook wel of gemeen van hun zoontje, maar ik heb geen slechte band met ze dan opzich? vind het wel prima. beetje dat meur eten is soms irritant maar dat is eigenlijk ook het enige? rest is niet anders als dat er bv NL gezin naast me woonde?quote:Op zaterdag 25 mei 2024 08:31 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
nou ik heb geen hekel aan ze als persoon. maar elke nacht wakker liggen van hun en ik gewoon moest werken.. enz en dat dag in dag uit moest opgelost worden. heeft wat bloed zweet en tranen gekost
ja die kunnen het ook veroorzakenquote:Op zaterdag 25 mei 2024 08:32 schreef Mickytjuh het volgende:
Precies.
Ik ga dhiervoor wel een overlastgevende buurman.
Dat was geen asielzoeker of vluchteling of statushouder.
Dat was gewoon een verslaafde Nederlander
hah hun vinden ons eten misschien wel meuren hequote:Op zaterdag 25 mei 2024 08:33 schreef kree het volgende:
[..]
dat valt bij mij mee? hoor ze ook wel of gemeen van hun zoontje, maar ik heb geen slechte band met ze dan opzich? vind het wel prima. beetje dat meur eten is soms irritant maar dat is eigenlijk ook het enige? rest is niet anders als dat er bv NL gezin naast me woonde?
uh zeg je nu klote waar danquote:
Ik vind wel dat je een hogere macht moet erkennen.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 08:11 schreef DJMO het volgende:
[..]
Wie begint er over hel en verdoemenis met bijbelteksten?
ja daarom... dus ok dat is voor mij geen probleem.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 08:33 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
hah hun vinden ons eten misschien wel meuren he
trustenquote:Op zaterdag 25 mei 2024 08:34 schreef Mickytjuh het volgende:
Maar ik ga even tanden poetsen, boekje lezen, en weer poging doen.
Want als ik hier blijf posten komt het niet goed met dat slapen.
SLecht geslapen vannacht?quote:Op zaterdag 25 mei 2024 08:34 schreef Mickytjuh het volgende:
Maar ik ga even tanden poetsen, boekje lezen, en weer poging doen.
Want als ik hier blijf posten komt het niet goed met dat slapen.
Weer heel slecht jaquote:
tis hier nu ook droogquote:Op zaterdag 25 mei 2024 08:37 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
humzz geen regen nog hier .
Hey heer JKquote:Op zaterdag 25 mei 2024 08:31 schreef JustinK het volgende:
[..]
Nee niet de echte, maar het plaatje in de OP
ja hier ook . hopelijk valt t vandaag meequote:
Vervelend is dat als je niet lekker kan slapen. Hopelijk kan je zo nog wat uurtjes pakken danquote:
beetje regen boeit mij niet btw, maar dit is het perfecte weer om onkruid en shit te laten groeien in mijn tuin, kan er denk 2 dagen vooruit trekken om dat weg te krijgen.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 08:39 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
ja hier ook . hopelijk valt t vandaag mee
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |