abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Trouwste user 2022 donderdag 23 mei 2024 @ 19:52:38 #1
7889 tong80
Spleenheup
pi_213660139


Voor het tweede jaar op rij spelen Manchester United en Manchester City de finale van de Engelse beker, de FA Cup. Voor Erik ten Hag is een laatste kans om zijn seizoen te redden.



“Sta me bij; rap valt de avond. Het wordt steeds donkerder; Heer sta me bij.” Kort voor de aftrap van de Engelse bekerfinale zaterdagmiddag tussen Manchester United en Manchester City op Wembley klinken deze woorden uit tienduizenden kelen. Het zijn de eerste regels uit de hymne ‘Abide With Me’ van de Anglicaanse geestelijke Henry Francis Lyte, die al honderd jaar wordt gespeeld bij de apotheose van de Engelse voetbalkalender. In Engeland maken voetbalsupporters deel uit van de rijke koortraditie.

De woorden, de vraag om hemelse steun, zullen deze voorjaarsdag een speciale betekenis hebben voor Erik ten Hag, de coach van Manchester United over wiens lot al zo lang wordt gespeculeerd. Na een veelbelovend debuutjaar volgde er tegenvallend tweede seizoen, waarin de club uit Manchester op de achtste plaats van de Premier League-ranglijst eindigde, met een doelsaldo van -1. Liefst veertien competitiewedstrijden gingen verloren, een clubrecord.

VERMAKELIJKE PLOEG
Net als vorig seizoen, toen twee bekerfinales werden bereikt, ontpopten de Mancunians zich als cup fighters. Na overwinningen tegen Wigan Athletic, Newport County, Nottingham Forest, Liverpool en Coventry City werd de finale bereikt. Makkelijk ging het niet. Vierdeklasser Newport kwam van 0-2 terug naar 2-2, om alsnog met 2-4 te verliezen. Coventry kwam van 0-3 terug naar 3-3 en scoorde zelfs de 4-3, een goal die op discutabele wijze werd afgekeurd. De 4-3-zege op Liverpool was een spectaculair mirakel.

Dit traject toont aan dat Ten Hag een punt had toen hij enkele weken geleden opmerkte dat zijn ploeg de vermakelijkste is van Engeland. Het is een groot verschil met stadgenoot Manchester City, de beste maar ook meest voorspelbare ploeg van het land.



De finale zal dus een strijd van tegenstellingen zijn: de chaos van United tegen het perfectionisme van City. The Citizens zijn torenhoog favoriet, al is het maar omdat ze de laatste twee derby’s met 3-0 en 3-1 hebben gewonnen.

TROOSTPRIJS
Het is voor de tweede keer op rij dat beide Manchesters elkaar in de finale van de FA Cup treffen. Dat is opmerkelijk, omdat dit in de 141 voorgaande finales niet is voorgekomen. De vergelijking is getrokken met bussen in Londen, waarvan er soms drie achter elkaar komen na een lange wachttijd.

Vorig jaar scoorde Ilkay Gündogan al na twaalf seconden voor City, een record in bekerfinales. United kwam na een half uur op gelijke hoogte, maar verloor uiteindelijk door een tweede doelpunt van de Duitser.

Voor City, dat net voor de vierde keer op rij kampioen is geworden, is de winst van de beker sowieso een troostprijs. Liever had de ploeg volgende week op Wembley gestaan in de finale van de Champions League.

Veel meer staat er op het spel voor The Red Devils, die deze beker al twaalf keer hebben gewonnen. Allereerst is er de wraak op de ‘Noisy Neighbours’. Van financieel belang is de kwalificatie voor Europees voetbal, al gaat het slechts om de Europa League.

WOLKBREUK BOVEN OLD TRAFFORD
Voor niemand is deze eindstrijd belangrijker dan voor Ten Hag, de coach die zoveel tegenslagen heeft gehad dit seizoen. Het beeld bestaat van een stuurloze kapitein op een zinkend schip, een beeld dat twee weken terug werd versterkt toen Old Trafford onder water liep bij een wolkbreuk die volgde op de nederlaag tegen Arsenal. Het regenwater kwam zelfs uit het plafond van de kleedkamers. Enkele dagen later kwamen enkele lollige Newcastle United-fans met zwemvliezen naar het lekkende stadion.

Na de gewonnen wedstrijd tegen Newcastle (3-2) beloofde Ten Hag de fans “alles te zullen geven om een beker naar Old Trafford te brengen”. Boegeroep verdween onder het gejuich. Wat zijn toekomst is, weet alleen Sir Jim Ratcliffe. De clubeigenaar blijkt meer geduld te hebben dan zijn Chelsea-collega’s die Mauricio Pochettino deze week ontsloegen, ondanks Europese kwalificatie en het bereiken van de League Cup-finale. Meteen werd ‘Poch’ in verband gebracht met Manchester United.

Het winnen van de FA Cup zal de positie van Ten Hag versterken. Twee bekers (League Cup en FA Cup) in twee jaar is niet slecht, zeker gezien de uitpuilende ziekenboeg waarmee Ten Hag kampt.

Maar een garantie is het zeker niet. Acht jaar terug won Louis van Gaal aan het einde van zijn tweede seizoen als United-coach de FA Cup, waar een 0-1-achterstand tegen Crystal Palace werd omgebogen in 2-1. Lang duurde het feest niet. Kort na de finale kreeg hij horen dat zijn tijd op Old Trafford voorbij was.

https://www.demorgen.be/s(...)ttps://www.bing.com/



● Deze wedstrijd is een herhaling van de FA Cup-finale van vorig jaar, toen Manchester City Manchester United met 2-1 versloeg om het tweede deel van hun treble te voltooien. Het is de tweede keer in de geschiedenis van de FA Cup dat dezelfde wedstrijd in opeenvolgende jaren in de finale wordt gespeeld, na Blackburn Rovers vs Queen's Park in 1884 en 1885.

● City heeft dit seizoen beide Premier League-ontmoetingen tegen United gewonnen en versloeg ze met 3-0 op Old Trafford en met 3-1 in het Etihad. De laatste keer dat ze hun buren drie keer versloegen in dezelfde campagne was in 1969-70.

● United heeft zes van hun laatste zeven ontmoetingen met Manchester City in alle competities verloren, waaronder elk van de laatste drie op rij. Ze verloren er voor het laatst vier achter elkaar tussen 2013 en 2014.

● City zou voor de derde keer de landstitel en FA Cup-dubbel kunnen voltooien, iets wat alleen eerder werd bereikt door Manchester United (1993-94, 1995-96 en 1998-99) en Arsenal (1970-71, 1997-98 en 2001-02). De Citizens deden dat in 2018-19 en 2022-23 en zouden zo het eerste team ooit kunnen worden dat dit in opeenvolgende campagnes doet.

● United eindigde dit seizoen als 8e in de Premier League, de laagst gerangschikte ploeg die in de FA Cup-finale speelde sinds Arsenal Chelsea in 2020 met 2-1 versloeg. Er zijn zes eerdere keren geweest dat een ploeg als 8e of lager eindigde tegenover de kampioenen van dat seizoen in het paradepaardje - Aston Villa (10e) versloeg Manchester United met 2-1 in 1957, maar sindsdien hebben dergelijke partijen alle vijf finales verloren met een totale score van 15-0.

● United wil de FA Cup voor de 13e keer winnen, alleen Arsenal (14) heeft het ooit vaker gewonnen. De Rode Duivels zijn er echter niet in geslaagd de trofee te winnen in vier van hun laatste vijf finales, met uitzondering van 2016 tegen Crystal Palace onder Louis van Gaal (2-1).

● United heeft dit seizoen 19 wedstrijden verloren en 84 doelpunten tegen gekregen in alle competities. Ze verloren er voor het laatst 20 in een campagne in 1973-74 (22) en kregen voor het laatst meer dan 84 tegen in 1963-64 (89).



● City heeft elk van zijn laatste 11 wedstrijden in de FA Cup gewonnen; met uitzondering van byes en ongeldige wedstrijden, zijn er in de geschiedenis van de competitie slechts twee langere winnende runs geweest: Blackburn Rovers (20 tussen 1883 en 1886) en Chelsea (13 tussen 2009 en 2011).

● United versloeg Liverpool met 4-3 in de kwartfinale van de FA Cup en speelde in de halve finale met 3-3 gelijk tegen Coventry City; de Rode Duivels hadden slechts 3+ doelpunten tegen gekregen in twee van hun vorige 111 wedstrijden in de competitie samen, terwijl ze dat nog nooit in drie opeenvolgende wedstrijden hebben gedaan.

● Met City-baas Pep Guardiola en United's Erik Ten Hag die elkaar vorig jaar in het paradepaardje ontmoetten, is dit de eerste keer dat een paar competitiemanagers het tegen elkaar opnemen in meer dan één FA Cup-finale (exclusief herhalingen).

● Phil Foden van City was betrokken bij 10 doelpunten in zijn laatste negen optredens in alle competities, waarin hij negen keer scoorde en één assist gaf. Hij heeft ook zes doelpunten gemaakt in zijn laatste vijf wedstrijden tegen Manchester United, terwijl hij alleen tegen Brighton (8) meer doelpunten in zijn carrière heeft gescoord dan zijn zes tegen de Rode Duivels.

● Erling Haaland van Man City is dit seizoen de best scorende Premier League-speler in alle competities met 38 doelpunten. Hij scoorde vorig seizoen 52 keer en zou de eerste Premier League-speler kunnen worden die 40+ scoort in opeenvolgende campagnes.

● Bruno Fernandes scoorde voor United in de finale van vorig seizoen. Hij zou de vijfde Manchester United-speler kunnen worden die in twee verschillende jaren in het paradepaardje scoort, na Bryan Robson (1983 en 1990), Norman Whiteside (1983 en 1985), Mark Hughes (1990 en 1994) en Eric Cantona (1994 en 1996).

● City's Kevin De Bruyne heeft drie assists gegeven in FA Cup-finales, Gabriel Jesus in 2019 en beide treffers van Ilkay Gündogan vorig seizoen. Geen enkele speler op record (sinds 1962) heeft meer assists gegeven in FA Cup-finales dan de Belg (Olivier Giroud ook drie).

● Marcus Rashford heeft in alle competities zes doelpunten gemaakt voor United tegen City, alleen meer doelpunten tegen Leicester (8) en Liverpool (7). Vier van zijn zes doelpunten tegen de Citizens hebben Manchester United op voorsprong gezet in de wedstrijd.



https://www.thefa.com/new(...)match-stats-20242205

TV: Zaterdag 16:00 uur op BBC-One en Ziggo-Sport. BBC vanaf 14:15 uur terugblikken en voorbeschouwing.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Forum Admin donderdag 23 mei 2024 @ 19:53:32 #2
35723 crew  GGMM
pi_213660153
Hup Manchester
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  Trouwste user 2022 donderdag 23 mei 2024 @ 20:05:09 #3
7889 tong80
Spleenheup
pi_213660313
quote:
0s.gif Op donderdag 23 mei 2024 19:53 schreef GGMM het volgende:
Hup Manchester

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator donderdag 23 mei 2024 @ 20:12:32 #4
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213660413
Gereekst. @Zipportal
What can change the nature of a man?
pi_213660429
quote:
0s.gif Op donderdag 23 mei 2024 20:12 schreef Coco het volgende:
Gereekst. @:zipportal
Dat mag.
pi_213660467
5-0
  Forum Admin donderdag 23 mei 2024 @ 20:17:45 #7
35723 crew  GGMM
pi_213660495
quote:
0s.gif Op donderdag 23 mei 2024 20:12 schreef Coco het volgende:
Gereekst. @:zipportal
Dat is niet verboden.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_213660868
10-0
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue
pi_213671681
Pep spreekt lovende woorden over ten Hag, die is dus totaal niet onder de indruk _O-

Pas als hij passief agressief gaat praten maakt ie zich zorgen :')
pi_213675391
Present.
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 13:46:07 #11
7889 tong80
Spleenheup
pi_213677357
Aan het genieten van de voorbeschouwing. :) Beter zie je nergens.....

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213677492
Hup Ten Hag

  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 14:58:29 #13
7889 tong80
Spleenheup
pi_213678120
Rooney :D

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213678144
8-2
pi_213678154
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 14:00 schreef PSVCL het volgende:
Hup Ten Hag

[ afbeelding ]
Likt 1x de ballen van PSV en gelijk is het hup Ten Hag. _O-
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 15:10:45 #16
7889 tong80
Spleenheup
pi_213678223
4-1 Man. C.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213678270
Waarom zou je dit op hetzelfde tijdstip inplannen als de kwalificatie van Monaco?
pi_213678379
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 15:17 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Waarom zou je dit op hetzelfde tijdstip inplannen als de kwalificatie van Monaco?
De FA Cup final begint nou eenmaal om 16:00. De F1 kwalificatie om 13:00 of 14:00 en tegenwoordig dus om 16:00.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 15:29:57 #20
30919 mitt
Michael Corleone
pi_213678398
Hup City.
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 15:35:40 #21
7889 tong80
Spleenheup
pi_213678453
Net mooie woorden over Cruijff.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 25 mei 2024 @ 15:45:53 #22
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_213678544
CupFinalday, vroeger uitgezonden door de VARA met commentaar van Harry Vermeegen. :')
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 15:46:45 #23
7889 tong80
Spleenheup
pi_213678556
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 15:45 schreef TweedeKlum het volgende:
CupFinalday, vroeger uitgezonden door de VARA met commentaar van Harry Vermeegen. :')
Gruwelijk was dat. :{

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213678603
Kut kind
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
  zaterdag 25 mei 2024 @ 15:53:35 #25
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_213678619
Abide with me _O_
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_213678649
Deze opening :')
  zaterdag 25 mei 2024 @ 15:56:38 #27
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_213678655
William is fan van Aston Villa toch?
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_213678656
mooie atmosfeer, ik zit er klaar voor :) :P
  zaterdag 25 mei 2024 @ 15:57:35 #29
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_213678672
God save the King. _O_
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_213678674
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 15:55 schreef Class het volgende:
Deze opening :')
Amerikaanse toestanden. Bommen erop.
pi_213678681
Dikke armen fans genot
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
pi_213678683
Hup Manchester
pi_213678686
Kan net zo slecht zingen als shirma rouse
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:00:03 #35
30919 mitt
Michael Corleone
pi_213678714
Spiertjes weer ijskoud ondertussen
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
pi_213678723
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 15:59 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
Haalt Ten Hag de rust?
vrees van niet :)
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:01:21 #37
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213678739
Hopelijk 3 blunders van Onana
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_213678740
8e dit seizoen met man u, dit is hun laatste kans voor europees voetbal komend seizoen
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:01:47 #39
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_213678746
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:01 schreef Karzai het volgende:
8e dit seizoen met man u, dit is hun laatste kans voor europees voetbal komend seizoen
Bedankt
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_213678751
engels voetbal beste voetbal
pi_213678753
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:01 schreef Karzai het volgende:
8e dit seizoen met man u, dit is hun laatste kans voor europees voetbal komend seizoen
Volgend jaar makkelijk 4e want meer rust dan de concurrenten.
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:02:22 #42
7889 tong80
Spleenheup
pi_213678756
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 15:56 schreef TweedeKlum het volgende:
William is fan van Aston Villa toch?
Oasis die hard City.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:02:52 #43
7889 tong80
Spleenheup
pi_213678767
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 15:59 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
Haalt Ten Hag de rust?
Met de haggen over de sloot.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:03:02 #44
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_213678768
Dat is in de eredivisie een pingel
VBL SC influencer
Left, right, behind
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:03:07 #45
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213678772
Haaland :')
Pep :') :')
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:03:20 #46
7889 tong80
Spleenheup
pi_213678775
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:01 schreef Karzai het volgende:
8e dit seizoen met man u, dit is hun laatste kans voor europees voetbal komend seizoen
31 verschillende basisopstellingen. :)

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:04:16 #47
30919 mitt
Michael Corleone
pi_213678783
Amrabat boven de 10 overtredingen deze wedstrijd.
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
pi_213678802
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:03 schreef Szura het volgende:
Haaland :')
Pep :') :')
je mag ze haten, maar zijn toch ongeevenaard in hun prestaties :P
pi_213678840
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:02 schreef tong80 het volgende:

[..]
Met de haggen over de sloot.

:T

  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:09:25 #50
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_213678866
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:05 schreef Karzai het volgende:

[..]
je mag ze haten, maar zijn toch ongeevenaard in hun prestaties :P
Echt geweldig , zelfs de plee offs voor het EK missen waar zelfs landen als Luxemburg en Estland aan meedoen
RED ONS HENNIEGOD
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:10:42 #51
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213678892
Schot op goal!!
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_213678931
quote:
9s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:09 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]
Echt geweldig , zelfs de plee offs voor het EK missen waar zelfs landen als Luxemburg en Estland aan meedoen
pep is vier keer op rij kampioen in de zwaarste competitie van europa :{ nog nooit voorgekomen
pi_213678960
ja wel met de nodige arabische dollars , hij kan kopen wie die wil
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:14:53 #54
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_213678961
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:13 schreef Karzai het volgende:

[..]
pep is vier keer op rij kampioen in de zwaarste competitie van europa :{ nog nooit voorgekomen
We nemen het maar voor lief , die 115 keren.
RED ONS HENNIEGOD
  Moderator zaterdag 25 mei 2024 @ 16:16:00 #55
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213678979
Voor wie juichen jullie?
What can change the nature of a man?
pi_213678997
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:16 schreef Coco het volgende:
Voor wie juichen jullie?
ik gun ten hag wel een prijsje nog
pi_213679026
tis allemaal groot geld daar, dus medelijden hoef je niet te hebben
pi_213679029
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:16 schreef Coco het volgende:
Voor wie juichen jullie?
Ten Hag heeft het gepresteerd om nog minder sympathiek dan Pep te zijn. Dus City. :{
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:19:28 #59
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_213679043
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:16 schreef Coco het volgende:
Voor wie juichen jullie?
ADO
VBL SC influencer
Left, right, behind
  Moderator zaterdag 25 mei 2024 @ 16:19:57 #60
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213679059
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:19 schreef Caland het volgende:

[..]
ADO
Ik ben tegen racisme.
What can change the nature of a man?
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:20:04 #61
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_213679063
Hup united
pi_213679072
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:18 schreef Evangelion het volgende:

[..]
Ten Hag heeft het gepresteerd om nog minder sympathiek dan Pep te zijn. Dus City. :{
oh hoedan, ik vind ten hag juist wel een sympathieke kerel zonder enige arrogantie?
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:20:29 #63
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679086
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:14 schreef Karzai het volgende:
ja wel met de nodige arabische dollars , hij kan kopen wie die wil
Arsenal Liverpool en United hebben de afgelopen jaren meer geld uitgegeven.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213679101
hij spreekt ook een beetje beperkt engels, toch knap dat hij het zover geschopt heeft denk ik dan
pi_213679120
Het wordt hier OPEENS heel donker.
pi_213679121
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:20 schreef tong80 het volgende:

[..]
Arsenal Liverpool en United hebben de afgelopen jaren meer geld uitgegeven.

:T
precies,
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:21:56 #67
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679126
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:16 schreef Karzai het volgende:

[..]
ik gun ten hag wel een prijsje nog
Ik ook. Maar ik heb niks met United. Baalde destijds dan ook, 1999 dacht ik, dat ze zo onterecht van Bayern wonnen in de finale van de CL.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:22:32 #68
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679141
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:20 schreef Karzai het volgende:

[..]
oh hoedan, ik vind ten hag juist wel een sympathieke kerel zonder enige arrogantie?
Zeker. Pep ook niks mis mee.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213679144
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:20 schreef Karzai het volgende:

[..]
oh hoedan, ik vind ten hag juist wel een sympathieke kerel zonder enige arrogantie?
Talloze excuses opdreunen in elk interview en doen alsof 8e met United staan een wereldprestatie is.
En al die kutspelers heeft ie zelf gekocht.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:22:52 #70
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213679145
City staat te kloten achterin
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:23:13 #71
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_213679150
Dan moet je ook geel geven,
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_213679159
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:21 schreef tong80 het volgende:

[..]
Ik ook. Maar ik heb niks met United. Baalde destijds dan ook, 1999 dacht ik, dat ze zo onterecht van Bayern wonnen in de finale van de CL.

:T
ja en van ajax in de europa league tien jaar geleden met peter bos toen aan het roer
tis ook niet mijn club
pi_213679172
maar genoeg daarover laten we genieten van een mooie wedstrijd :)
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:26:16 #74
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_213679202
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:21 schreef tong80 het volgende:

[..]
Ik ook. Maar ik heb niks met United. Baalde destijds dan ook, 1999 dacht ik, dat ze zo onterecht van Bayern wonnen in de finale van de CL.

:T
Dat was wel een epische ontknoping, 80 minuten achter staan en het dan in de blessuretijd volledig omdraaien.

Met het epische commentaar, Manchester United has reached the promised land.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:29:44 #75
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679257
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:26 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
Dat was wel een epische ontknoping, 80 minuten achter staan en het dan in de blessuretijd volledig omdraaien.

Met het epische commentaar, Manchester United has reached the promised land.
Beckenbauer en Mattheus waren al naar beneden gelopen om de beker uit te rijken. En George Best had het stadion al verlaten. :D Trouwens dit alles na de 90ste minuut.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:30:35 #76
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213679274
United houdt nog goed stand, maar je weet dat het zo bij een bevlieging 1-0 wordt
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_213679277
jaaaaaaaaaaaaaaaaa _O_
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:31:00 #78
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_213679281
Keepers zijn teringdebielen.
RED ONS HENNIEGOD
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:31:02 #79
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679282
Ik wilde net posten dat er slecht wordt verdedigd. :D

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:31:09 #80
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213679285
Zie je wel
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:31:10 #81
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_213679287
hahahahah CITY
graag op anoniem
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:31:16 #82
30919 mitt
Michael Corleone
pi_213679290
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:22 schreef Szura het volgende:
City staat te kloten achterin
en alweer.
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:31:41 #83
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_213679295
Dit is een cadeautje.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:31:56 #84
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679300
quote:
9s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:31 schreef PowerLoungen het volgende:
Keepers zijn teringdebielen.
"Vroeger" hadden ze daar de beste doelmannen. Banks, Southall, Jenkins, Clemence, Schmeichel, Shilton, Sar.....

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator zaterdag 25 mei 2024 @ 16:31:59 #85
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213679303
Welcum to Shity Wok

@Oriente
What can change the nature of a man?
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:33:23 #86
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679333
Straks wint United en van Halst er uit. Net als Gullit en v Gaal na het winnen van de FA cup. En maar geloven dat ze er daar zpveel waarde aan hechten. :D

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213679350
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:33 schreef tong80 het volgende:
Straks wint United en van Halst er uit. Net als Gullit en v Gaal na het winnen van de FA cup. En maar geloven dat ze er daar zpveel waarde aan hechten. :D

:T
Van Halst _O-
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:34:26 #88
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_213679358
Hopelijk de tweede helft iets leuker door deze kool
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_213679384
You have seen united, now fuck off home! You have seen united now fuck off home! Heerlijk dit
Hallo
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:35:40 #90
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_213679385
De 'Ach, United' komt zometeen
graag op anoniem
  Moderator zaterdag 25 mei 2024 @ 16:36:31 #91
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213679398
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:34 schreef Evangelion het volgende:

[..]
Van Halst _O-
What can change the nature of a man?
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:39:14 #92
30919 mitt
Michael Corleone
pi_213679429
Wat is City aan het doen?!
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:39:16 #93
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213679430
Staat echt niet lekker achterin bij City
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_213679443
Wtf
  Moderator zaterdag 25 mei 2024 @ 16:40:21 #95
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213679444
Ach City
What can change the nature of a man?
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:40:23 #96
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_213679445
0-2 UNITED
graag op anoniem
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:40:35 #97
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679449
Sow......

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213679451
gol gol gol goaaaaaaaaaaaaaaal *O*
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:40:39 #99
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_213679453
Het Erik ten hag-effect
graag op anoniem
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:40:40 #100
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213679454
:D
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  Moderator zaterdag 25 mei 2024 @ 16:40:41 #101
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213679455
Hag snoert mokerhard de mondjes.
What can change the nature of a man?
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:40:49 #102
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_213679457
Pep zuupt even de resterende cognac weg.
RED ONS HENNIEGOD
pi_213679459
YOU’VE SEEN UNITED NOW FUCK OFF HOME!!!!
Hallo
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:41:06 #105
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679462
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:34 schreef Evangelion het volgende:

[..]
Van Halst _O-
Oeps. :D

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213679464
Heeerlijk dit
Hallo
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:41:41 #107
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_213679475
Dit is wel klaar.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_213679476
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:40 schreef KingRoland het volgende:
Het Erik ten hag-effect
Nooit van gehoord.
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:41:52 #109
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679480
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:34 schreef Caland het volgende:
Hopelijk de tweede helft iets leuker door deze kool
Nu al. Dus een briljante wissel van Pep......

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:42:15 #110
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_213679486
Van Halst op rozen
VBL SC influencer
Left, right, behind
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:42:22 #111
57068 Bomenverzameling
Can come an end
pi_213679489
Best wel leuk dit
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:42:22 #112
30919 mitt
Michael Corleone
pi_213679490
Wat een afgang voor City.
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:42:25 #113
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679491
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:39 schreef Szura het volgende:
Staat echt niet lekker achterin bij City
Vanaf het begin al.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:42:39 #114
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_213679495
Nu denk ik serieus dat Dortmund een kans heeft tegen Real madrid lol
graag op anoniem
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:43:22 #115
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_213679506
United dat heel het seizoen heel kut speelt pakt City keihard aan in de FA cup finale notabene..
graag op anoniem
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:43:40 #116
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679510
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:42 schreef KingRoland het volgende:
Nu denk ik serieus dat Dortmund een kans heeft tegen Real madrid lol
Dit jaar had PSV gewoon de CL kunnen winnen.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213679513
twitter

twitter


Een tweeluik. @RamboDirk
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:44:25 #118
30919 mitt
Michael Corleone
pi_213679527
Wereldtrainer die van Halst.
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:44:28 #119
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_213679528
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:43 schreef tong80 het volgende:

[..]
Dit jaar had PSV gewoon de CL kunnen winnen.

:T
speelde tegen Arsenal hartstikke kut. Zelfde arsenal dat door het slechtste bayern van de laatste 10-20 jaar door alle hoeken van het veld werd getikt.
graag op anoniem
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:47:02 #120
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679566
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:44 schreef KingRoland het volgende:

[..]
speelde tegen Arsenal hartstikke kut. Zelfde arsenal dat door het slechtste bayern van de laatste 10-20 jaar door alle hoeken van het veld werd getikt.
Dat was één wedstrijd.

16.30 uur: TUSSENSTAND
FC Emmen 0 NAC Breda 2

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213679573
Van Halst volgend jaar kampioen van Engeland
pi_213679590
Onana heeft Haaland in de zak.
pi_213679592
Kut Pep
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:48:33 #124
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679601
Wat heb ik op m'n halst gehaald ? :{

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:48:38 #125
30919 mitt
Michael Corleone
pi_213679604
Tijd voor Gerard Wiekens
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
pi_213679608
Pauze.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:49:05 #127
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_213679609
Als er een club is die wegzakt na een ruime voorsprong is het United wel
graag op anoniem
  Moderator zaterdag 25 mei 2024 @ 16:49:50 #128
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213679619
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:48 schreef tong80 het volgende:
Wat heb ik op m'n halst gehaald ? :{

:T
Ja nu zit je in een hagelijke situatie.
What can change the nature of a man?
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:50:20 #129
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679630
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:49 schreef Coco het volgende:

[..]
Ja nu zit je in een hagelijke situatie.
Ik heb wel vaker m'n hagje gered.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213679642
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:48 schreef tong80 het volgende:
Wat heb ik op m'n halst gehaald ? :{

:T
Een OLED tv op afbetaling met 88% rente.

SAD.
pi_213679657
verdammt emmen 0-2 achter
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:52:25 #132
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679670
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:49 schreef Zipportal het volgende:
Pauze.
Pauze :?

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213679673
nouja nac is ook wel een leuke club, maar ik had mijn gratis bet op emmen gezet
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 16:52:54 #134
7889 tong80
Spleenheup
pi_213679676
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:49 schreef KingRoland het volgende:
Als er een club is die wegzakt na een ruime voorsprong is het United wel
3-0 nog dit jaar tegen Coventry

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213679692
nu vol zien te houden, tegen coventry gaven ze een 3-0 voorsprong weg, dit is nog niet gespeeld
  zaterdag 25 mei 2024 @ 16:56:39 #136
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_213679752
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:48 schreef Evangelion het volgende:
Kut Pep
Fraud
pi_213679910
wissels bij city, daar gaan we weer :P
pi_213679944
Nep fans van City zijn naar huis gegaan.
pi_213680021
Genieton van united
Hallo
pi_213680033
Had Hag toch gelijk. Beter seizoen dan Arsenal. Ach.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:10:47 #141
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_213680050
Je weet gewoon dat als Shitty scoort ze ook wel de 2 en 3-2 gaan maken.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_213680057
Hopelijk komt City op het EK van Duitsland ook niet ver. :T @tong80
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 17:12:10 #143
7889 tong80
Spleenheup
pi_213680077
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 16:53 schreef Karzai het volgende:
nu vol zien te houden, tegen coventry gaven ze een 3-0 voorsprong weg, dit is nog niet gespeeld
Mijn club net in de kampioenswedstrijd rust 3-0 voor. Eindstand 3-3. Coach wisselt bij 3-0 in de 70ste minuut vier keer brengt jeugdspelers in. Nu nacompetitie. :{

En door "ziekte" kon ik er niet bijzijn. :{

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213680091
LATTED
pi_213680096
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:12 schreef tong80 het volgende:

[..]
Mijn club net in de kampioenswedstrijd rust 3-0 voor. Eindstand 3-3. Coach wisselt bij 3-0 in de 70ste minuut vier keer brengt jeugdspelers in. Nu nacompetitie. :{

En door "ziekte" kon ik er niet bijzijn. :{

:T
Hopelijk ontslaan ze hem.
pi_213680097
LATO
zie email 27 oktober
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:14:03 #147
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_213680099
League twoed
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  Moderator zaterdag 25 mei 2024 @ 17:15:21 #148
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213680122
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:13 schreef trein2000 het volgende:
LATO
Dit is een Nederlands forum.
What can change the nature of a man?
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:15:29 #149
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213680126
Dn Kev eraf
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 17:15:29 #150
7889 tong80
Spleenheup
pi_213680127
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:13 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
Hopelijk ontslaan ze hem.
Het is een jonge trainer uit eigen geledingen. Oud-eerste elftalspeler. Echte clubman. Maar dit kan niet natuurlijk.

;T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:15:44 #151
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_213680134
KdB eraf, dit is klaar.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:16:28 #152
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_213680151
KDB zet zijn nutteloosheid in finales voort.
RED ONS HENNIEGOD
pi_213680180
onana _O_ maar city drukt wel nu :{
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:19:29 #154
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213680201
Dit gaat niet lang meer goed
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:21:23 #155
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_213680217


Ingurlandgoden
VBL SC influencer
Left, right, behind
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:22:44 #156
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213680225
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:21 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]

Ingurlandgoden
:D :')
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:24:52 #157
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213680240
Overigens moet dit niet gelijk worden, want ik moet om 18u langs de lijn staan
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_213680247
Billen knijpen met united, maar ze gaan het wel halen
Hallo
pi_213680252
City weet het niet meer.
pi_213680271
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:25 schreef Sebbeszweet het volgende:
Billen knijpen met united, maar ze gaan het wel halen
ik ben er nog niet zo zeker van als de 2-1 valt
pi_213680278
maar wel lekker spannend :D
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:29:05 #162
378023 Wotte
wotte!?
pi_213680285
Hoelang heeft dat Viaplay eigenlijk nog de rechten? Ik wist bij Ziggo sports veelal gratis te krijgen als ik weer eens ging 'opzeggen'
pi_213680295
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:28 schreef Karzai het volgende:

[..]
ik ben er nog niet zo zeker van als de 2-1 valt
Shitty heeft beetje pech vooralsnog, je moet ook een gouden pik hebben in zo’n finale
Hallo
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:30:21 #164
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213680297
Exit Martinez
Dit wordt nog 3-2
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  Moderator zaterdag 25 mei 2024 @ 17:30:24 #165
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213680299
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:21 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]

Ingurlandgoden
:D
What can change the nature of a man?
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:30:58 #166
30919 mitt
Michael Corleone
pi_213680304
Deze winst gaat ten Hag zoveel helpen aan een volgende goede club.
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:31:07 #167
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213680306
Haha City kneuzen
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:32:05 #168
378023 Wotte
wotte!?
pi_213680319
quote:
11s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:30 schreef mitt het volgende:
Deze winst gaat ten Hag zoveel helpen aan een volgende goede club.
FA cup is ook wel prestigieuze prijs daar begreep ik van Gaal.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:32:19 #169
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_213680321
de robben-wissel incoming
graag op anoniem
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:32:31 #170
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_213680322
Rashford <-> Hojlund

Lood <-> oud ijzer
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:33:20 #171
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213680331
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:32 schreef -XOR- het volgende:
Rashford <-> Hojlund

Lood <-> oud ijzer
Evans, dat is pas oud ijzer
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:33:53 #172
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213680336
Haaland penaltyjanker
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:34:19 #173
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_213680340
Dit is een pingel hoor.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_213680343
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:34 schreef TweedeKlum het volgende:
Dit is een pingel hoor.
Nee.
zie email 27 oktober
pi_213680344
Pep heeft nooit epische comebacks. Mentaal zwak.
pi_213680345
Downie Haaland _O-
pi_213680354
KNBB
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:36:56 #178
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213680361
Goedkope vrije trap, 1-2 incoming
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_213680362
recht voor het doel, gevaarlijke plek
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:37:29 #180
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213680369
Zie nu pas het kapsel van Foden, is ook maar een proleet he
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_213680372
slecht genomen
pi_213680377
ja nu eentje terug
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:38:45 #183
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_213680381
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:37 schreef Szura het volgende:
Zie nu pas het kapsel van Foden, is ook maar een proleet he
The Stockport Jokertje
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_213680388
Klemvast.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:39:18 #185
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_213680390
stel als dit de laatste wedstrijd van de premier league was voor city :D
graag op anoniem
pi_213680391
10 minuten nog, dit gaat niet meer fout
pi_213680406
Haaland onzichtbaar Kaal scheren.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:41:27 #188
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680417
Ik kijk nu ook :)
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:42:43 #189
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680431
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:39 schreef KingRoland het volgende:
stel als dit de laatste wedstrijd van de premier league was voor city :D
:?
pi_213680436
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:39 schreef KingRoland het volgende:
stel als dit de laatste wedstrijd van de premier league was voor city :D
Stel als Noach zijn Ark niet gevuld had met dieren.
  FOK!fotograaf zaterdag 25 mei 2024 @ 17:43:11 #191
842 Zorro
Z
pi_213680439
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:39 schreef KingRoland het volgende:
stel als dit de laatste wedstrijd van de premier league was voor city :D
Stel als???
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_213680445
Ten Hag _O_ _O_ _O_
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:44:47 #193
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_213680449
1-2 CITY
graag op anoniem
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:45:10 #194
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680453
Goal
  FOK!fotograaf zaterdag 25 mei 2024 @ 17:45:11 #195
842 Zorro
Z
pi_213680454
Wat een KUTKEEPER
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_213680455
oei
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:45:17 #197
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_213680457
Doku
graag op anoniem
pi_213680458
ojee :{
pi_213680460
Het kan nog
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:45:26 #200
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680462
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:44 schreef KingRoland het volgende:
1-2 CITY
Nee ManU
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:45:28 #201
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213680463
Onana :')
Dat is blunder 1
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_213680464
Dit is nog niet gespeeld
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:45:30 #203
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_213680465
Hey er gebeurt iets
VBL SC influencer
Left, right, behind
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:45:31 #204
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_213680466
Knotsgekke slotfase INC
graag op anoniem
pi_213680472
nog 5 minuten volhouden
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:45:50 #207
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_213680473
Nou, dat wordt een leuke slotfase.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  FOK!fotograaf zaterdag 25 mei 2024 @ 17:45:51 #208
842 Zorro
Z
pi_213680474
Die had Drommel nog klemvast gehad.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:46:13 #209
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680478
Puntje van de stoel genot
pi_213680479
De doping helpt niet echt hè?
zie email 27 oktober
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:46:28 #211
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_213680482
shit ik moet naar de wc
graag op anoniem
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:46:31 #212
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_213680483
SytseAIDS wil ons doen laten geloven dat dit een goede finale is

Dat zijn ze zelden en dit is beslist geen uitzondering
VBL SC influencer
Left, right, behind
  FOK!fotograaf zaterdag 25 mei 2024 @ 17:46:55 #213
842 Zorro
Z
pi_213680488
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:46 schreef trein2000 het volgende:
De doping helpt niet echt hè?
Ik denk dat ie nodig moet pissen
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:47:23 #214
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680495
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:46 schreef trein2000 het volgende:
De doping helpt niet echt hè?
Welke doping
  Moderator zaterdag 25 mei 2024 @ 17:47:39 #215
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213680499
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:45 schreef KingRoland het volgende:
Doku
Count?
What can change the nature of a man?
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:48:27 #216
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680511
Oehhhh
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:48:36 #217
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213680514
Akanji heeft een zeer laag IQ
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_213680519
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:48 schreef Szura het volgende:
Akanji heeft een zeer laag IQ
Aké ook.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 25-05-2024 17:48:55 ]
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:48:58 #219
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_213680520
+7
graag op anoniem
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:49:04 #220
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680522
7 minuten :') :')
pi_213680525
7 minuten extra tijd
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:49:07 #222
30919 mitt
Michael Corleone
pi_213680526
Doku masterclass buitenspeler. _O_
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] &lt;@Daggla&gt; ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
pi_213680530
Negers kunnen niet keepen
Groot fan van User Wotte
pi_213680531
Dit wordt een REAL - Bayern wedstrijd :')
pi_213680536
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:49 schreef Tjacka het volgende:
Negers kunnen niet keepen
Sowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:49 schreef Tjacka het volgende:
Negers kunnen niet keepen
Sowwwwwwwwwww
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:49:52 #226
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_213680537
UNTIL BALD FRAUD SCORES
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_213680538
Untill they score!
zie email 27 oktober
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:49:55 #228
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680539
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:49 schreef Ploplap het volgende:
Dit wordt een REAL - Bayern wedstrijd :')
Nee
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:50:19 #229
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_213680547
Typisch Ten Hag om er dan een verdediger bij te gooien, dit zal dus wel misgaan.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_213680550
Het begint op te vallen scheidsrechter.
zie email 27 oktober
pi_213680551
Haaland--
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:50:49 #232
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680554
Zelden zo'n kutclub als Manchester City gezien.
pi_213680555
ik pis in mijn broek
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:50:56 #234
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213680556
Onana tijdrekken
Flashbacks
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:51:19 #235
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680563
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:50 schreef Karzai het volgende:
ik pis in mijn broek
Van het lachen?
pi_213680567
Deze scheids :')
pi_213680569
dubbele wissel vlak voor het einde waarom?
pi_213680571
2-2 zo

hoop ik
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:51:52 #239
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_213680572
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:50 schreef Szura het volgende:
Onana tijdrekken
Flashbacks
Gelukkig scoort Julian Alvarez nooit.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:51:55 #240
66110 Ambrosius
SportFreak
pi_213680574
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:51 schreef Karzai het volgende:
dubbele wissel vlak voor het einde waarom?
Tijdrekken?
sig verwijderd door FA
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:52:13 #241
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213680576
Echt alle prutsers worden van de bank gehaald :D
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:52:20 #242
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680578
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:51 schreef Karzai het volgende:
dubbele wissel vlak voor het einde waarom?
Blessa
pi_213680581
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:51 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Gelukkig scoort Julian Alvarez nooit.
Bedankt Valentijn!
zie email 27 oktober
pi_213680585
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

wissels.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:54:00 #245
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680588
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:53 schreef Ploplap het volgende:
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

wissels.
:?
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:54:22 #246
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680591
Is dit gespeeld?
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:54:52 #247
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_213680596
Dit is wel klaar.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_213680603
Dit is gespeeld.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:55:47 #249
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_213680604
Dat spitsje van United is best snel
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_213680607
Affluiten nu :D
pi_213680608
dit is gespeeld
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:56:10 #252
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213680609
BALD FRAUD

U mag bepalen wie
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_213680611
Leuk voor Amrabat.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:56:19 #254
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680612
Ten Hag GOAT
  FOK!fotograaf zaterdag 25 mei 2024 @ 17:56:27 #255
842 Zorro
Z
pi_213680614
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:56 schreef Szura het volgende:
BALD FRAUD

U mag bepalen wie
Ja
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_213680615
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *O* man u _O_
pi_213680616
TEN HAGED
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_213680621
Lekker affluiten.
zie email 27 oktober
pi_213680622
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:56 schreef Szura het volgende:
BALD FRAUD

U mag bepalen wie
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:56:50 #260
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_213680624
HaggieGOD, 10 jaar bijtekenen.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:57:06 #261
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680625
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:56 schreef Szura het volgende:
BALD FRAUD

U mag bepalen wie
Pep?
pi_213680626
nou ik vind het wel leuk voor hem na zo'n rampseizoen :P
pi_213680629
YOU’VE SEEN UNITED NOW FUCK OFF HOME !!!!!!
Hallo
pi_213680632
Leuk voor United en ten Hag
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:57:51 #265
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_213680637
Ten Hag > Pep
graag op anoniem
pi_213680639
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:56 schreef Szura het volgende:
BALD FRAUD

U mag bepalen wie
pi_213680641
Het is Ten Hag gegund.
“To destroy a people you must first sever their roots.”
  zaterdag 25 mei 2024 @ 17:58:42 #268
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_213680642
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:57 schreef Karzai het volgende:
nou ik vind het wel leuk voor hem na zo'n rampseizoen :P
Amrabat speelde best aardig dit seizoen.
pi_213680656
commentator is dronken

het was gewoon slecht van manu heel het seizoen

hij moet ontslagen worden
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_213680661
HaggieGod snoert mondjes

Net zoveel prijzen als Arsenal
Jack does it in real time...
  zaterdag 25 mei 2024 @ 18:00:50 #271
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_213680665
AliExpress Slot > Bald Fraud.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_213680671
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:56 schreef Szura het volgende:
BALD FRAUD

U mag bepalen wie
Cokey Pep nog even de scheidsrechter uitschelden na afloop genot
Jack does it in real time...
pi_213680681
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:56 schreef Szura het volgende:
BALD FRAUD

U mag bepalen wie
Van Halst
pi_213680696
Leuk voor Ten Hag. Zijn hoofd mag even van het hakblok af.
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 18:09:18 #275
7889 tong80
Spleenheup
pi_213680729
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:30 schreef Sebbeszweet het volgende:

[..]
Shitty heeft beetje pech vooralsnog, je moet ook een gouden pik hebben in zo’n finale
80 % balbezit. :D

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213680733
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 18:09 schreef tong80 het volgende:

[..]
80 % balbezit. :D

:T
Ja breien zonder trui zoals een wijs man eerder al zei
Hallo
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 18:10:22 #277
7889 tong80
Spleenheup
pi_213680737
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 17:39 schreef KingRoland het volgende:
stel als dit de laatste wedstrijd van de premier league was voor city :D
Ken je het verhaal van Denis Law ?

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 18:14:59 #278
7889 tong80
Spleenheup
pi_213680773
Haalland is de beste spits qua scoren. Maar verder heb je er weinig aan.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 25 mei 2024 @ 18:22:20 #279
131800 Tarado
capô de fusca
pi_213680831
Leuk voor Ten Hag wel, heb weinig met United verder maar met City ook eigenlijk niets.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 18:22:59 #280
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_213680838
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 18:14 schreef tong80 het volgende:
Haalland is de beste spits qua scoren. Maar verder heb je er weinig aan.

:T
Had ook niet naar City moeten gaan, bij City is hij kwalitatief boventallig. Was hij vorig jaar naar Arsenal gegaan dan had hij ze kampioen gemaakt en was hij een held.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 mei 2024 @ 18:24:51 #281
7889 tong80
Spleenheup
pi_213680851
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 18:22 schreef Tarado het volgende:
Leuk voor Ten Hag wel, heb weinig met United verder maar met City ook eigenlijk niets.
Dit ja. Gun het hem. Nu ook met z'n steenkool Engels. :)

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 25 mei 2024 @ 18:25:32 #282
131800 Tarado
capô de fusca
pi_213680858
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 18:22 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Had ook niet naar City moeten gaan, bij City is hij kwalitatief boventallig. Was hij vorig jaar naar Arsenal gegaan dan had hij ze kampioen gemaakt en was hij een held.
27 goals, dat kan je amper een aandeel noemen natuurlijk.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 18:30:58 #283
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_213680897
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 18:25 schreef Tarado het volgende:

[..]
27 goals, dat kan je amper een aandeel noemen natuurlijk.
Waren ook kampioen geworden zonder Haaland.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 18:36:36 #284
131800 Tarado
capô de fusca
pi_213680940
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 18:30 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Waren ook kampioen geworden zonder Haaland.
Dat weet je nooit, ik denk het ook wel maar hij heeft een groot aandeel daarin gehad en of Arsenal met hem wel kampioen was geworden is ook maar weer de vraag.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 18:40:15 #285
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_213680972
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 18:36 schreef Tarado het volgende:

[..]
Dat weet je nooit, ik denk het ook wel maar hij heeft een groot aandeel daarin gehad en of Arsenal met hem wel kampioen was geworden is ook maar weer de vraag.
Arsenal had nog een goede spits nodig om echt aan te haken, City eigenlijk niet. Ik vind het dan jammer dat hij naar City gaat en in een gespreid bedje terecht komt. Het was voor het voetbal veel interessanter geweest als hij naar Arsenal was gegaan, net als dat Mbappe nu naar Real gaat wat ook niet echt interessant is.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 18:42:51 #286
131800 Tarado
capô de fusca
pi_213680992
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 18:40 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Arsenal had nog een goede spits nodig om echt aan te haken, City eigenlijk niet. Ik vind het dan jammer dat hij naar City gaat en in een gespreid bedje terecht komt. Het was voor het voetbal veel interessanter geweest als hij naar Arsenal was gegaan, net als dat Mbappe nu naar Real gaat wat ook niet echt interessant is.
Ik vind het ook jammer dat Mbappe niet naar Ajax komt.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 18:43:28 #287
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_213680999
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 18:42 schreef Tarado het volgende:

[..]
Ik vind het ook jammer dat Mbappe niet naar Ajax komt.
Ajax lijkt me niet zo logisch.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_213681619
twitter


Ja, nog steeds ontslagen dus
pi_213684008
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 19:42 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[ x ]

Ja, nog steeds ontslagen dus
Mijn hemel wat een viese arrogante kwal

manchester united moest terug naar de top van de premier L

champions L is niet gehaald

en meneertje vind dat hij goed gepresteerd heeft met aankopen die in de honderden miljoen lopen inmiddels

maak je nog verder belachelijk in engeland
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
  zaterdag 25 mei 2024 @ 22:33:37 #290
378023 Wotte
wotte!?
pi_213684243
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 19:42 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[ x ]

Ja, nog steeds ontslagen dus
Denk niet dat ze er veel mee opschieten om 'm te ontslaan, eerlijk gezegd.
  zaterdag 25 mei 2024 @ 22:42:37 #291
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_213684373
-

[ Bericht 100% gewijzigd door PowerLoungen op 25-05-2024 23:02:12 ]
RED ONS HENNIEGOD
  Trouwste user 2022 zondag 26 mei 2024 @ 11:24:10 #292
7889 tong80
Spleenheup
pi_213688623
Guardiola looft ex-Ajacied: ‘Hoort bij de beste 5 ter wereld op zijn positie’
5/26/2024 10:27:00 AM 5/26/2024 10:29:36 AM

Pep Guardiola steekt de loftrompet over Lisandro Martínez. De Argentijnse verdediger won zaterdag met Manchester United ten koste van Manchester City de FA Cup (1-2).

Manager Erik ten Hag kon vijf weken geen beroep doen op Martínez vanwege een kuitblessure. De 26-jarige centrumverdediger maakte halverwege mei zijn rentree met een korte invalbeurt en kreeg vervolgens een basisplaats tegen Brighton & Hove Albion (0-2 winst).

Ten Hag posteerde Martínez ook in de finale van de FA Cup in de basis. De voormalig Ajacied vormde het hart van de defensie met Raphaël Varane.

In de ogen van Guardiola was Martínez met zijn spel bepalend in de eindstrijd. De manager van Manchester City had dan ook een groot compliment over voor de linkspoot.
“Lisandro Martínez behoort tot de vijf beste centrumverdedigers ter wereld. Hij maakte deze wedstrijd het verschil met zijn passes door onze verdediging heen”, werd Guardiola na de verloren FA Cup geciteerd door diverse Engelse media.

Martínez moest zich tegen Manchester City uiteindelijk na 73 minuten laten vervangen door Jonny Evans vanwege kramp. “Natuurlijk deed het pijn om het veld vroegtijdig te verlaten, maar ik wist dat mijn ploeggenoten op de bank bereid waren om de zege over de streep te trekken. We wonnen en dat is het belangrijkste voor mij”, gaf de Argentijn aan.

https://www.msn.com/nl-nl(...)a79862cefba81fb&ei=6

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 26 mei 2024 @ 11:30:14 #293
312215 Näsenbar
State of the Art.
pi_213688663
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 18:42 schreef Tarado het volgende:

[..]
Ik vind het ook jammer dat Mbappe niet naar Ajax komt.
Dat gaat mis dat zie je van verre aankomen, goede voetballer maar hij mist die Amsterdamse branie. Zie hem ook totaal niet aarden hier in de Jordaan dus gewoon laten gaan, kan hij het beter ergens anders proberen.
Denk aan het milieu voordat u deze post print.
  zondag 26 mei 2024 @ 11:57:53 #294
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_213688878
quote:
0s.gif Op zondag 26 mei 2024 11:30 schreef Näsenbar het volgende:

[..]
Dat gaat mis dat zie je van verre aankomen, goede voetballer maar hij mist die Amsterdamse branie. Zie hem ook totaal niet aarden hier in de Jordaan dus gewoon laten gaan, kan hij het beter ergens anders proberen.
Jaartje warmdraaien in Jong.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_213689069
Stelling: Zonder Malacia was het niet gelukt

@KingRoland

twitter
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')