Ik had een spark beugel maar die had ik zaterdag niet in. Maar ik had wel zichtbare blokjes op mijn tanden. Die zijn er nu af.quote:Op woensdag 15 mei 2024 18:58 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]![]()
Had je zo'n onzichtbare bitje? Ik had het zaterdag niet opgemerkt dat je een beugel had
mn ex was altijd verbaast als ik niet zag dat op de boxen enzo een laagje stof lag.quote:Op woensdag 15 mei 2024 19:05 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik zie het stof wel, maar heb het talent om er niets mee te doen.
Kroatie, Estland, Spanje en Litouwen. Die laatste gaat dus niet meerquote:Op woensdag 15 mei 2024 15:08 schreef Strani het volgende:
Welk liedje hebben jullie sinds zaterdag nog het meest geluisterd op Spotify of zo? Ik toch wel Kroatië gevolgd door Italië.
Mijn talent is om me er constant aan te irriteren…quote:Op woensdag 15 mei 2024 18:55 schreef Nizno het volgende:
[..]
groene vingers, niet aanwezig
organisatorisch talent om huis normaal in te richten, niet aanwezig
wat ik wel heb
het talent om stof niet te zien
Mijn schoonmoeder was zaterdag heel lief. Die stuurde mij een berichtje met de ETA, wetende dat ik nog zou gaan stofzuigen enzoquote:Op woensdag 15 mei 2024 19:16 schreef GotC het volgende:
[..]
Mijn talent is om me er constant aan te irriteren…
….en er nog niks mee te doen.
En dan ineens als een woeste wervelwind het hele huis schoonmaken.
wees welkomquote:Op woensdag 15 mei 2024 19:16 schreef GotC het volgende:
[..]
Mijn talent is om me er constant aan te irriteren…
….en er nog niks mee te doen.
En dan ineens als een woeste wervelwind het hele huis schoonmaken.
ik kan tegen mijn google zeggen dat mn moeder er is en dan zegt google.... nee moeders je gaat niet schoonmaken. neem wat thee en hier ik zet radio 5 voor je op.quote:Op woensdag 15 mei 2024 19:17 schreef Troel het volgende:
[..]
Mijn schoonmoeder was zaterdag heel lief. Die stuurde mij een berichtje met de ETA, wetende dat ik nog zou gaan stofzuigen enzo
Hahaha, ook een leuke!quote:Op woensdag 15 mei 2024 19:19 schreef Nizno het volgende:
[..]
ik kan tegen mijn google zeggen dat mn moeder er is en dan zegt google.... nee moeders je gaat niet schoonmaken. neem wat thee en hier ik zet radio 5 voor je op.
Dat zijn de bestequote:Op woensdag 15 mei 2024 19:17 schreef Troel het volgende:
[..]
Mijn schoonmoeder was zaterdag heel lief. Die stuurde mij een berichtje met de ETA, wetende dat ik nog zou gaan stofzuigen enzo
quote:
quote:Op woensdag 15 mei 2024 17:40 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]![]()
Begreep van @:ESF1GAMER dat het plan jullie lekker gaan rellen?Praag is een prachtige stad!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wij zitten zondag in Praag. Nog ff kijken hoe we de wedstrijd kijken gaan regelen.
Had ik gehoord. Nu ga ik het zienquote:
ik ben er bijna 30 jaar geleden geweest, weet alleen nog dat de sigaretten en drank er goedkoop waren en dat we in een afbraak hotel zaten waar het sierpleister van de muren af viel als je de deur iets te hard dicht deed....quote:Op woensdag 15 mei 2024 19:26 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Hadbik gehoord. Nu ga ik het zien
Niks vd stad zelf?quote:Op woensdag 15 mei 2024 19:28 schreef Nizno het volgende:
[..]
ik ben er bijna 30 jaar geleden geweest, weet alleen nog dat de sigaretten en drank er goedkoop waren en dat we in een afbraak hotel zaten waar het sierpleister van de muren af viel als je de deur iets te hard dicht deed....
Ik had tot vorig jaar zon invisalign beugelquote:Op woensdag 15 mei 2024 19:06 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik had een spark beugel maar die had ik zaterdag niet in. Maar ik had wel zichtbare blokjes op mijn tanden. Die zijn er nu af.
Ik moet verder alleen nog een nachtbeugel in zonder blokjes. Maar overdag hoeft hij niet meer in
Ik ben ook fan van Baardmansquote:Op woensdag 15 mei 2024 19:16 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Kroatie, Estland, Spanje en Litouwen. Die laatste gaat dus niet meer
Spanje is een guilty pleasure oké
Ik ook! Die filmpjes van de producers meedansend zijn ook epicquote:
is allemaal niet blijven hangen, ja er is een plein waar meerdere McDonalds aan zaten. en ja we zijn echt wel dingen aan het kijken geweest maar als puber is dat niet blijven hangen nu tot mn 43equote:
dat viel bij ons wel mee 2 bedden op een kamer van 5 bij 5 ofzo denk ikquote:Op woensdag 15 mei 2024 19:35 schreef Troel het volgende:
Mijn oudste is er met de herfst geweest. De gemiddelde badkamer in Nederland was groter dan de hotelkamers die ze hadden
Kom je toch alleen om te slapenquote:Op woensdag 15 mei 2024 19:35 schreef Troel het volgende:
Mijn oudste is er met de herfst geweest. De gemiddelde badkamer in Nederland was groter dan de hotelkamers die ze hadden
Heel interessant filmpje over de achtergrond van deze artiesten en het liedje:quote:Op woensdag 15 mei 2024 19:35 schreef GotC het volgende:
[..]
Ik ook! Die filmpjes van de producers meedansend zijn ook epic
Kan me nog wel wat dingen herinneren van toen ik op mijn 12e naar Parijs ging met mijn oudersquote:Op woensdag 15 mei 2024 19:35 schreef Nizno het volgende:
[..]
is allemaal niet blijven hangen, ja er is een plein waar meerdere McDonalds aan zaten. en ja we zijn echt wel dingen aan het kijken geweest maar als puber is dat niet blijven hangen nu tot mn 43e
ja ik ook wel van vakanties van voor mn 12e. dat was leuk, dit was een semi verplichting met een aantal klasgenoten waar ik sowieso niet enthousiast over was.quote:Op woensdag 15 mei 2024 19:38 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Kan me nog wel wat dingen herinneren van toen ik op mijn 12e naar Parijs ging met mijn ouders
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |