quote:Joost Klein to represent the Netherlands at Eurovision 2024
On finding out he would represent the Netherlands in 2024, Joost remarked:
‘Taking part in the Eurovision Song Contest is a dream come true. I used to watch it together with my parents, glued to the screen, year after year. It's an honor to represent the Netherlands, and I'm committed to giving my all for the best possible outcome.’
The singer, who is known for his lively performances and has been winning over a growing national and international following with his catchy beats and creative wordplay, was chosen from over 600 potential participants.
The European hit potential of his song (which will be revealed at a later date) convinced the selection committee that Joost should compete for the Netherlands.
Twan van de Nieuwenhuijzen, chair of the Dutch selection committee, said:
‘Following a careful and multi-phase process, the selection committee ultimately opted for Joost Klein. There were a lot of entries from a wide range of genres, but in our view his had the most hit potential. In the song, you hear his familiar mix of party and nostalgia. With his enormous creativity, we think Joost can put on a great show in a totally original way, and that the Netherlands and Europe are in for a positive surprise. We’re really looking forward to working with him.’
Joost Klein is a 26-year-old musician, writer and artist. His energetic style combines elements from mainstream pop with happy hardcore and pop punk. In the Netherlands, Joost tours regularly with his band and has played festivals like Lowlands and Pinkpop.
Last November, he had two sold-out concerts at the AFAS Live. Joost's fan base abroad has been growing, too. In Belgium, he performed at the Sportpaleis in Antwerp and was a candidate on the popular TV show De Slimste Mens (The Smartest Person).
Last summer, Joost had a number 1 hit in Germany, Switzerland and Austria with Friesenjung. The song has had over 100 million streams worldwide and won Best Song in Germany's 1LIVE Krone radio awards. The song has also had a lot of airplay in Italy and Ukraine.
snurkt hij ook?quote:Op zondag 12 mei 2024 20:02 schreef W00fer het volgende:
Dus Joost deed een Theo Maassen?
Camera kapot geslapen?
Terecht toch. Zou ik ook doen als ik onrechtmatig uit een festival ben geknikkerd.quote:Op zondag 12 mei 2024 20:04 schreef Vincent_student het volgende:
Hahaha, die Joost. Zitten wij hier allemaal te grienen en te mopperen, gaat die vogel (en hij ook) gewoon naar de afterparty na de finale. Lekker innemen en dansen. "Ik ben niet van dat negatieve".![]()
Wel een grappenmaker hoor...
Ik mopperde op X over dat gedrag van die pers. Ik was meteen iemand die 'nogal graag ANTISEMITISCHE TEKSTEN riep'. Terwijl ik net zo hard geklaagd had als het Zweden waren of Franse pers.quote:Op zondag 12 mei 2024 20:01 schreef TheVulture het volgende: [..] Behalve dan weer als je een Israëlisch delegatielid was, dan mocht blijkbaar alles dit jaar. En dan als Bambie het nog een keer in de pers gooit er pas iemand uitgooien. Walgelijk corrupte bende met je Israëlische hoofdsponsor en die kutsmeersels. Er werd gisteren ook bijna geen tas aangepakt van die meuk
Geen fysiek contact met de vrouw voor zover ik weet. Dat zegt niets over fysiek contact met een camera.quote:Op zondag 12 mei 2024 19:54 schreef chratnox het volgende: [..] De Zweedse politie heeft ook in haar statement gezegd dat er geen fysiek contact is geweest, dat is niet alleen avrotros. Ik weet niet of het terecht is of niet, maar het is ook geen zekerheid dat het echt zo erg was als de EBU het maakt. Net als Avrotros zijn zij belanghebbende
Ik snap deze reactie niet?quote:Op zondag 12 mei 2024 19:54 schreef Greys het volgende:
[..]
Wauw.
Nee is nee geldt écht niet als je een man bent he?
Je hebt het hier net gemist denk ikquote:Op zondag 12 mei 2024 20:08 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik mopperde op X over dat gedrag van die pers. Was meteen iemand die nogal graag ANTISEMITISCHE TEKSTEN riep. Terwijl ik net zo hard geklaagd had als het Zweden waren of Franse pers.Sterker nog, ik héb ook net zo geklaagd over die Zweedse journalist van Aftonbladet oid die hem achtervolgde in het hotel en bleef vragen terwijl diegene heus wist dat Joost niet mocht praten als het onderzoek nog loopt. Maar ja. ANTISEMITISCH bekt kennelijk lekker.
De delegatie en pers van Israël hebben zich nou eenmaal misdragen. Staat genoeg van op beeld. Maar waag het niet het kut te vinden van ze want je bent meteen een jodenhater. Dat haat ik echt enorm.
Ohquote:
Nee nee nee ,... je leest niet goed en je bent weer aan het invullenquote:Op zondag 12 mei 2024 20:08 schreef europapa het volgende:
[..]
Geen fysiek contact met de vrouw voor zover ik weet. Dat zegt niets over fysiek contact met een camera.
[..]
Ik snap deze reactie niet?
Natuurlijk is het beter om gemaakte afspraken en iemands grenzen te respecteren, maar we hebben het hier (waarschijnlijk) over het filmen van een artiest tijdens een publiekelijk evenement.
Dat geeft iemand niet het recht om uit te halen naar iemand die (al dan niet verkeerd) haar werk staat te doen. Dat wordt binnen een normaal bedrijf ook niet geaccepteerd.
Voor de goede orde: ik ga er hierbij vanuit dat haar camera is gesneuveld, want juist dit 'fysieke aspect' zou deze situatie in mijn ogen erger maken.
Ja.quote:Op zondag 12 mei 2024 20:14 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh
Ja dat denk ik dan ook.
Had heel veel gemist hier en me vandaag voor m'n gemoed ook vooral even op m'n dahlia's en hond gestort dus had niet teruggelezen. Beter ook zeker?
Voor je gemoedsstand is het ook beter om niet terug te lezenquote:Op zondag 12 mei 2024 20:14 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh
Ja dat denk ik dan ook.
Had heel veel gemist hier en me vandaag voor m'n gemoed ook vooral even op m'n dahlia's en hond gestort dus had niet teruggelezen. Beter ook zeker?
Klein maar fijn.quote:Op zondag 12 mei 2024 20:14 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
niet mijn leven maar die van joost klein
Er gebeurde precies waar jij ook van beticht werd. Zoek maar niet terug.quote:Op zondag 12 mei 2024 20:14 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh
Ja dat denk ik dan ook.
Had heel veel gemist hier en me vandaag voor m'n gemoed ook vooral even op m'n dahlia's en hond gestort dus had niet teruggelezen. Beter ook zeker?
Ja, voor je bloeddruk en gemoedsrustquote:Op zondag 12 mei 2024 20:14 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh
Ja dat denk ik dan ook.
Had heel veel gemist hier en me vandaag voor m'n gemoed ook vooral even op m'n dahlia's en hond gestort dus had niet teruggelezen. Beter ook zeker?
Maar we weten niet of er uitgehaald is. Kijk naar wat er net gebeurde, het woordje ‘cut’ stond in de tekst van AT en ineens zou hij haar wel aangevallen hebben, terwijl datzelfde woord ook bang betekent.quote:Op zondag 12 mei 2024 20:08 schreef europapa het volgende:
[..]
Geen fysiek contact met de vrouw voor zover ik weet. Dat zegt niets over fysiek contact met een camera.
[..]
Ik snap deze reactie niet?
Natuurlijk is het beter om gemaakte afspraken en iemands grenzen te respecteren, maar we hebben het hier (waarschijnlijk) over het filmen van een artiest tijdens een publiekelijk evenement.
Dat geeft iemand niet het recht om uit te halen naar iemand die (al dan niet verkeerd) haar werk staat te doen. Dat wordt binnen een normaal bedrijf ook niet geaccepteerd.
Voor de goede orde: ik ga er hierbij vanuit dat haar camera is gesneuveld, want juist dit 'fysieke aspect' zou deze situatie in mijn ogen erger maken.
Ik weet nog dat we allemaal net zo hard liepen te klagen over één bepaalde lul van een journalist tijdens het ESF in Rotterdam die elke keer van die achterlijke privévragen stelde en artiesten daar heel ongemakkelijk door liet voelen. Die kwam volgens mij uit Portugal of Spanje. Werd net zo hard op geklaagd. Dan mag het wel.quote:Op zondag 12 mei 2024 20:15 schreef Em31 het volgende:
[..]
Er gebeurde precies waar jij ook van beticht werd. Zoek maar niet terug.![]()
Terug naar Joost
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |