Nederland is vaker 3e geworden dan 2equote:
Wat denk je van die Stefano Keizers. Ook doodvermoeiend denk ikquote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:22 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Tis een grappige vent maar volgens mij ook doodvermoeiend om mee samen te zijn
Bombastisch, het hele pakket, wel te begrijpen.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:22 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ja zeker. Conchita was ook kut want dat was totaal geen hit. TCL wel
Werd niet eens 2equote:
Nou ja, Italië is wel vrij corrupt op zich. Dat gezegd hebbende zijn de mensen die op Israël stemmen niet de mensen die de liedjes of het ESF volgen of in ieder geval niet traditioneel stemmen, getuige wat Rambodirk en mortaxx zeiden.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:18 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Daarom klopt het niet. Zit een luchtje aan dit jaar.
Ja goede zanger ook, maar het is de laatste jaren steeds meer staging contest en dat is helemaal kutquote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:23 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Bombastisch, het hele pakket, wel te begrijpen.
Zou het alleen nooit luisteren. TCL wel.
Oh ja, die vage puntentelling. Nooit aan kunnen wennen.quote:
Ik ken een van zijn exen n beetje. Govert is in t echt net zo gek als z'n typetjedquote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:23 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Wat denk je van die Stefano Keizers. Ook doodvermoeiend denk ik
Niemand lacht om zijn acts. Waar leeft hij van,?quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:24 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Ik ken een van zijn exen n beetje. Govert is in t echt net zo gek als z'n typetjed
Gefeliciteerd, vanaf vandaag ben je ESF mod.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:23 schreef Coco het volgende:
[..]
Ik ga mijzelf in een hoekje zitten schamen.
Meedoen aan 100 spelshows. Hij heeft overal in gezeten afgelopen jarenquote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:25 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Niemand lacht om zijn acts. Waar leeft hij van,?
Dat is zo inderdaad. Verschrikkelijkquote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:25 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Meedoen aan 100 spelshows. Hij heeft overal in gezeten afgelopen jaren
De ironie dat hij anderen schoolkrantverslaggevers noemt terwijl dé schoolkrantjournalist zijn collega isquote:
Wie zijn "ze" hier dan? Er niet een schaduw-organisatie die de stemmen manipuleert ofzo toch?quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:31 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dan zullen ze wel zorgen dat ze net derde worden ofzo.
Als ze overal 12 of 10 televote punten pakken is het voor de rest echt game over.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:31 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dan zullen ze wel zorgen dat ze net derde worden ofzo.
De organisatie stuurt de punten naar de hosts aan de desk ( televote doel ik op ). Niet te controleren dat dat klopt. Land 1 60 punten erbij, land 2 60 eraf etcquote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:32 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Wie zijn "ze" hier dan? Er niet een schaduw-organisatie die de stemmen manipuleert ofzo toch?
Wies die vrouw die ernaast zit?quote:
Vind dat niet sneu. Dat risico zit erin als je meedoet plus waarom moeten we alles met de mantel der liefde bedekken?quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:35 schreef PinkLow het volgende:
[..]
Wies die vrouw die ernaast zit?
En hoorde jullie die best wel nare vraag voor Eden... sneu hoor
Startplek maakt met dit soort gekaapte stemmingen echt geen hol meer uit, ook omdat er vanaf moment 1 gestemd kan worden zaterdagquote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:34 schreef BramVeen2002 het volgende:
Ik denk dat de EBU Israël een gigantische kut plek in de running order geeft. 4e ofzo, op plek 2 zou er wel heel dik bovenop liggen
Kan, maar dat helpt niet echt tegen een groep mensen die sowieso ongeacht het liedje erop stemt.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:34 schreef BramVeen2002 het volgende:
Ik denk dat de EBU Israël een gigantische kut plek in de running order geeft. 4e ofzo, op plek 2 zou er wel heel dik bovenop liggen
Ook toevallig dat dat nu ineens kan besef ik mijquote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:36 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Startplek maakt met dit soort gekaapte stemmingen echt geen hol meer uit, ook omdat er vanaf moment 1 gestemd kan worden zaterdag
quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:36 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ook toevallig dat dat nu ineens kan besef ik mij
Het gaat mij om de muziek. Dus die hele vraag is voor mij totale onzin.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:35 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Vind dat niet sneu. Dat risico zit erin als je meedoet plus waarom moeten we alles met de mantel der liefde bedekken?
Gewoon diskwalificeren die hap. Als Israël wint dan kunnen ze opdoeken met het songfestival. Maarja ook wel een beetje eigen schuld dan want ze hebben dit zelf afgeroepen. Dit gaat men niet pikken denk ik.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:34 schreef BramVeen2002 het volgende:
Ik denk dat de EBU Israël een gigantische kut plek in de running order geeft. 4e ofzo, op plek 2 zou er wel heel dik bovenop liggen
Neequote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:38 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Je kunt toch gratis stemmen met die app?
Mij ook daarom moeten ze Israël niet mee laten doen anders veroorzaak je dus dit soort dingen. Rusland mag ook niet meedoen bijvoorbeeldquote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:37 schreef PinkLow het volgende:
[..]
Het gaat mij om de muziek. Dus die hele vraag is voor mij totale onzin.
Ze hebben het Israël zelfs twee keer laten aanpassenquote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:06 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Ze hoopten door t nr af te keuren dat Israël zich zou terugtrekken. Halfslachtige poging ipv gewoon uitsluiten voor een jaar die ze nu mogelijk hard terugkrijgen
Bang dat ze hun hoofdsponsorschap terug zouden trekken is de enige logische verklaringquote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:39 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
Ze hebben het Israël zelfs twee keer laten aanpassen
quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:38 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Je kunt toch gratis stemmen met die app?
Even een voorbeeld van internetquote:
Daar ben ik eigenlijk van overtuigd. Ze kunnen Israel echt niet laten winnen.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:38 schreef TheVulture het volgende:
Ik sluit niet uit dat er nu koortsachtig door de EBU overlegd wordt, want dit is wel degelijk een ander soort politiek geladen stemactie dan in 2022.
Ik bid met je meequote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:45 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Daar ben ik eigenlijk van overtuigd. Ze kunnen Israel echt niet laten winnen.
Als Israel wint zou dat een doodvonnis betekenen voor ESF.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:38 schreef TheVulture het volgende:
Ik sluit niet uit dat er nu koortsachtig door de EBU overlegd wordt, want dit is wel degelijk een ander soort politiek geladen stemactie dan in 2022.
Done deal.quote:Op donderdag 9 mei 2024 23:23 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Misschien kan je zippy overtuigen de joostpino.gif te maken
Volgende keer maximaal 1 stem per persoon.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:45 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Daar ben ik eigenlijk van overtuigd. Ze kunnen Israel echt niet laten winnen.
Dat lijkt me wat overdreven.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:46 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Als Israel wint zou dat een doodvonnis betekenen voor ESF.
Amen. Belachelijk dat Rusland niet mee mag doen bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:48 schreef PinkLow het volgende:
Hoofdpijndossier zal dit zijn voor de EBU nu.
Zelf veroorzaakt.
Misschien gewoon voortaan alle landen die in oorlog zijn (of die worden platgebombardeerd) niet meer mee te laten doen aan esf.
Sorry in dit geval voor Oekraïne.
Maar ben dat stemmen vanwege de lieve vrede, wel zat.
Oekraïne had eigenlijk ook niet hoeven winnen in 2022.
Ik denk dit dus ook!quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:46 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Als Israel wint zou dat een doodvonnis betekenen voor ESF.
quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:49 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Amen. Belachelijk dat Rusland niet mee mag doen bijvoorbeeld.
Die weigerden hun liedje aan te passen was het niet? Of zat dat anders?quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:49 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Amen. Belachelijk dat Rusland niet mee mag doen bijvoorbeeld.
Bij EIC was Spanje dan weer heel populair.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 00:49 schreef Poepz0r het volgende:
Spanje gaat wel laatste worden trouwens. Wat was dat slecht
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |