Wel ja, volgens mijn vrouw luister ik slecht dus wellicht ligt het daar aanquote:Op dinsdag 7 mei 2024 22:24 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik vind het niks en slecht
@:doevelaer
Op een nog nader te bepalen locatie in Europa. Waarschijnlijk een van de Big Five (UK, Duitsland, Frankrijk, Spanje, Italië) of een land dat recent het Songfestival heeft gehoudenquote:Op dinsdag 7 mei 2024 22:24 schreef Anonymousz het volgende:
die vraag stel ik iedere jaar waar wordt het esf gehouden als daun under wint?
zie ik niet snel gebeurenquote:Op dinsdag 7 mei 2024 22:26 schreef GGMM het volgende:
[..]
Als hij hier op ingaat zou dat de waarde van zijn likes devalueren
Je post maar gewoon iets grappigs.
Bedelen om likesquote:Op dinsdag 7 mei 2024 22:25 schreef FlippingCoin het volgende:
@:ikgeefenkellikes like mij ook dat papoea wtf
In the Opera House in Sydneyquote:Op dinsdag 7 mei 2024 22:24 schreef Anonymousz het volgende:
die vraag stel ik iedere jaar waar wordt het esf gehouden als daun under wint?
bugles zijn wel lekker jaquote:Op dinsdag 7 mei 2024 22:26 schreef Moira het volgende:
[..]
Ik heb eventueel ook nog Bugles met Danish Chef kaas (next level) maar da's te veel moeite voor nu
wil jij soms vechten in het esf forum of zoquote:Op dinsdag 7 mei 2024 22:27 schreef Coco het volgende:
[..]
Bedelen om likesJe bent toch geen schooier zoals @:Caland
Ik blijf dat raar vinden. Net als bij dartsen. Heb je het Europees Kamioenschap. Doen ook Australiërs mee.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 22:26 schreef Japepk het volgende:
[..]
Kweenie of je trollt, maar het is geen Europese aangelegenheid maar van een broadcaster die EBU heet.
Wie is er gezakt?quote:Op dinsdag 7 mei 2024 22:27 schreef RipCity het volgende:
Joost Klein is ierland weer voorbij! Terug op plekkie 5!
Maar Australië organiseert dan toch wel mee?quote:Op dinsdag 7 mei 2024 22:26 schreef H_T het volgende:
[..]
Op een nog nader te bepalen locatie in Europa. Waarschijnlijk een van de Big Five (UK, Duitsland, Frankrijk, Spanje, Italië) of een land dat recent het Songfestival heeft gehouden
blijven toch woestijn-brittenquote:Op dinsdag 7 mei 2024 22:28 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ik blijf dat raar vinden. Net als bij dartsen. Heb je het Europees Kamioenschap. Doen ook Australiërs mee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |