Maakt helemaal niks uit, Lando had gewoon die gap.quote:Op zondag 5 mei 2024 22:53 schreef Tekaschi het volgende:
Ik gun het Lando wel maar op deze manier toch een beetje een nare smaak.
Valt wel mee hoor, hij zit zo gewoon recht achter Norris, wat sowieso was gebeurd.quote:
Het had allemaal niet uitgemaakt.quote:Op zondag 5 mei 2024 22:53 schreef Tekaschi het volgende:
Ik gun het Lando wel maar op deze manier toch een beetje een nare smaak.
Puntige knieėn.quote:
Als dat meteen was gebeurd had ie met de stop niet voorgeblevenquote:Op zondag 5 mei 2024 22:54 schreef heywoodu het volgende:
Nou, Norris zo als leider achter de SC, voor de rest, zoals het hoort. Duurt even, maar dan hebben we ook wat. Nu hopen dat het lukt voor Norris
Stroll is met soortgelijke achterlijk domme acties ook weggekomen. Het blijft onbegrijpelijk hoe de raceleiding daarmee om gaat.quote:Op zondag 5 mei 2024 22:53 schreef Starflyer het volgende:
Magnussen zit er niet ver genoeg naast. Moet met de voorwielen boj de spiegels zijn. Al is het insturen van Sargeant ook niet slim
Nog korter: enorme fuck up.quote:Op zondag 5 mei 2024 22:53 schreef Zorro het volgende:
[..]
Kort gezegd: Max wordt hier flink genaaid.
Hij heeft een penalty.quote:
Gewoon inhalenquote:
nog korter. mensquote:
Niet? Zijn pace op de medium was echt goed. Krijgt natuurlijk wel Verstappen in zijn nek na de herstart, maar die leek niet heel lekker te gaan op de harde band.quote:
That's what she said..quote:
Eens, maar dit zijn wel de regels.quote:Op zondag 5 mei 2024 22:54 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Stroll is met soortgelijke achterlijk domme acties ook weggekomen. Het blijft onbegrijpelijk hoe de raceleiding daarmee om gaat.
Je zou denken dat de sprint los staat van de hoofdracequote:Op zondag 5 mei 2024 22:55 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Geen vrienden maken bij de raceleiding in de sprintrace.
Ach.quote:Op zondag 5 mei 2024 22:54 schreef Zorro het volgende:
[..]
Als dat meteen was gebeurd had ie met de stop niet voorgebleven
Als SC Norris had opgepakt was Max ingelopen en dus Norris ingehaald tijdens SCquote:Op zondag 5 mei 2024 22:54 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor, hij zit zo gewoon recht achter Norris, wat sowieso was gebeurd.
Denk niet dat ze die SC op tijd naar buiten hadden kunnen krijgen.quote:Op zondag 5 mei 2024 22:54 schreef Zorro het volgende:
[..]
Als dat meteen was gebeurd had ie met de stop niet voorgebleven
Pints?quote:Op zondag 5 mei 2024 22:55 schreef Mano_ het volgende:
Beste oplossing: Norris terug de pints in om de oude banden er weer onder te schroeven en dan terug naar P1.
Het is wel een Engelsman maar pints tijdens de race zie ik hem niet doenquote:Op zondag 5 mei 2024 22:55 schreef Mano_ het volgende:
Beste oplossing: Norris terug de pints in om de oude banden er weer onder te schroeven en dan terug naar P1.
Schandalige actie van de wedstrijdleiding.quote:Op zondag 5 mei 2024 22:53 schreef Zorro het volgende:
[..]
Kort gezegd: Max wordt hier flink genaaid.
Ja, het is feest toch?quote:
Wat?quote:
Laat me daarbuitenquote:Op zondag 5 mei 2024 22:57 schreef Coco het volgende:
Dit topic gaat vliegensvlug.
Lijkt wel een ESF live topic.
quote:Op zondag 5 mei 2024 22:57 schreef Coco het volgende:
Dit topic gaat vliegensvlug.
Lijkt wel een ESF live topic.
ESFquote:Op zondag 5 mei 2024 22:57 schreef Coco het volgende:
Dit topic gaat vliegensvlug.
Lijkt wel een ESF live topic.
Bah!quote:
Verremactiequote:Op zondag 5 mei 2024 22:58 schreef Nattekat het volgende:
Ben benieuwd hoe Norris het nu gaat verneuken. Daar heerst ook echt een vloek op tot nu toe
Ik hoop het...dit is saaiquote:
Voorlopig flink uit de DRS.quote:
Charles tikt hem erafquote:Op zondag 5 mei 2024 22:58 schreef Nattekat het volgende:
Ben benieuwd hoe Norris het nu gaat verneuken. Daar heerst ook echt een vloek op tot nu toe
Ik hoop het echt niet.quote:
Moet ie wel eerst binnen de DRS komen, Norris heeft betere banden. Ik Gun Norris het ook wel een keertje hoorquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |