Italië gaat dan ook het songfestival winnenquote:Op dinsdag 30 april 2024 18:31 schreef Dave het volgende:
[..]
We worden vanavond nog ingehaald door Italië.
/spuit 64
Maar dat wil niemand.... Turijn was a disaster of biblical proportions..quote:Op dinsdag 30 april 2024 18:46 schreef Moira het volgende:
[..]
Italië gaat dan ook het songfestival winnen
Ik wil een draaiorgel!quote:Op dinsdag 30 april 2024 17:49 schreef Mandy040986 het volgende:
Allemaal leuk en aardig maar ik mis de smokey plinth.
Die nagelsquote:Op dinsdag 30 april 2024 18:53 schreef Momo het volgende:
[ tiktok ]
Al redelijk snel de volgende TikTok
Dit is normaal een veel punten bij de jury, weinig bij de televote nummer, maar nu moeten we dus hopen dat de jury daar niet zo’n zin in heeft. 😬quote:Op dinsdag 30 april 2024 18:53 schreef Momo het volgende:
[ tiktok ]
Al redelijk snel de volgende TikTok
We weten dat de televote uitslag van Israel dit jaar niet normaal gaat zijn.quote:Op dinsdag 30 april 2024 19:10 schreef Em31 het volgende:
[..]
Dit is normaal een veel punten bij de jury, weinig bij de televote nummer, maar nu moeten we dus hopen dat de jury daar niet zo’n zin in heeft. 😬
Jij denkt dat de jury vol voor Europapa zal gaan?quote:Op dinsdag 30 april 2024 19:16 schreef BramVeen2002 het volgende:
Hoe meer televote punten er naar Israel gaan hoe minder er overblijven voor Kroatie en Zwitserland. Daardoor kunnen wij er met de win vandoor gaan
Op een positieve manier of juist een negatieve manier? Gezien de tweesplit in de maatschappij weet ik haast niet meer wat ik qua televote kan verwachten. Al denk ik wel dat de anti-Israel groep in absolute aantallen in de minderheid zal zijn.quote:Op dinsdag 30 april 2024 19:12 schreef Momo het volgende:
[..]
We weten dat de televote uitslag van Israel dit jaar niet normaal gaat zijn.
Ik denk dat de pro Israel de telefoon gaat pakken, je kan niet tegen een nummer stemmen.quote:Op dinsdag 30 april 2024 19:17 schreef Keyos het volgende:
[..]
Op een positieve manier of juist een negatieve manier? Gezien de tweesplit in de maatschappij weet ik haast niet meer wat ik qua televote kan verwachten. Al denk ik wel dat de anti-Israel groep in absolute aantallen in de minderheid zal zijn.
Overigens meen ik dat ze het gewoon goed zal gaan doen bij de Jury. Wat ik live van haar hoorde is ze een uitmuntende zangeres. Het nummer zelf is mijns inziens ook niet slecht. Toch wel een combinatie die jurypunten op zou moeten leveren (top 5-6).
Jup. Afserveren om slechte zang kan niet want dat is niet zo, het lied is niet heel bijzonder maar als Dons het zou zingen zou ik het waarschijnlijk gewoon mooi vinden en in veel landen gaat men de telefoon hiervoor pakken. Dus voor EBU wordt het sowieso inderdaad hopen op niet veel jurypunten. Want een winst zou een niet te overzien drama veroorzaken.quote:Op dinsdag 30 april 2024 19:10 schreef Em31 het volgende:
[..]
Dit is normaal een veel punten bij de jury, weinig bij de televote nummer, maar nu moeten we dus hopen dat de jury daar niet zo’n zin in heeft. 😬
Ja ik vrees hier alsnog wel een beetje voor hoor. Je weet het gewoon niet bij de jury. Ze kan daar straks door de reactie van het publiek ook nog gaan huilen bijvoorbeeld, dat werkt gewoon wel bij stemmers ook.quote:Op dinsdag 30 april 2024 19:22 schreef Greys het volgende:
[..]
Jup. Afserveren om slechte zang kan niet want dat is niet zo, het lied is niet heel bijzonder maar als Dons het zou zingen zou ik het waarschijnlijk gewoon mooi vinden en in veel landen gaat men de telefoon hiervoor pakken. Dus inderdaad hopen op niet veel jurypunten.
Denk dat ze graag een mannelijke act hadden na alle vrouwen uit de 1e helftquote:Op dinsdag 30 april 2024 19:40 schreef molloot200 het volgende:
Oei. Israël en Letland bijna hetzelfde, snap echt oprecht niet waarom ze die 2 niet om hebben gedraaid in de running order
Ja, zeker nu Israël met dat element ook duidelijk de betere is.quote:Op dinsdag 30 april 2024 19:40 schreef molloot200 het volgende:
Oei. Israël en Letland bijna hetzelfde, snap echt oprecht niet waarom ze die 2 niet om hebben gedraaid in de running order
Eén tomatengooier is genoeg om iedereen wakker te schudden, dus we moeten vooral hopen dat iedereen normaal doet en Israël zo geruisloos mogelijk ergens in de buik van de show passeert.quote:Op dinsdag 30 april 2024 19:24 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja ik vrees hier alsnog wel een beetje voor hoor. Je weet het gewoon niet bij de jury. Ze kan daar straks door de reactie van het publiek ook nog gaan huilen bijvoorbeeld, dat werkt gewoon wel bij stemmers ook.
Vreselijkquote:Op dinsdag 30 april 2024 19:24 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja ik vrees hier alsnog wel een beetje voor hoor. Je weet het gewoon niet bij de jury. Ze kan daar straks door de reactie van het publiek ook nog gaan huilen bijvoorbeeld, dat werkt gewoon wel bij stemmers ook.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |