Alpine heeft Pierre Gasly bevestigd voor de komende jaren en Aston Martin heeft Lance Stroll weer een kans gegeven om de komende jaren zijn talenten waar te maken, dus hier volgt even een kort overzicht van de rest van de silly season geruchten van de afgelopen weken.
AlpineGasly is bevestigd voor een meerjaren deal, en daarnaast
wil men volgens de laatste geruchten Sainz voor het andere zitje (net als Sauber/Audi en Williams). Sainz zou volgens diverse bronnen afgelopen weekend tekenen voor Williams, maar dat werd gecanceld, misschien wel doordat hij een contract bij Alpine aangeboden kreeg. Op basis van de prestaties op dit moment lijkt Alpine de beste keuze, zeker als het alleen maar dient als overbruggingsja(a)r(en) naar een topteam (als er weer plekken vrijkomen). Overige opties zijn Jack Doohan, Mick Schumacher (
die beiden volgende week in een Alpine gaan testen), Victor Martins en beide huidige Sauber coureurs Bottas en Zhou.
HaasBij Haas lijkt het een kwestie van tijd te zijn dat Bearman bevestigd wordt. Volgens sommige bronnen zou het contract al getekend zijn en
volgende week voor de Britse Grand Prix bekend gemaakt worden. Wie zijn teamgenoot wordt is afwachten, maar het lijkt tussen Magnussen en Ocon te gaan, waarbij Ocon de beste papieren heeft. Bottas en Zhou worden hier ook nog genoemd als optie, maar die kans lijkt steeds kleiner te worden.
MercedesDe teamgenoot van Russell en vervanger van Hamilton lijkt Antonelli te worden, al is Wolff nog steeds geïnteresseerd in Verstappen en
probeert zo lang mogelijk te wachten met het maken van een keuze.
Racing BullsAls teamgenoot van Tsunoda lijken alleen Ricciardo en Lawson nog maar in aanmerking te komen. Al lijkt Lawson volgens Marko de voorkeur te genieten, aangezien hij nog steeds vindt dat RB een junior team is. Maar gezien de machtsstrijd bij Red Bull is het afwachten of Horner niet liever Ricciardo in de auto heeft.
SauberSauber/Audi wil naast Hulkenberg Sainz, maar die heeft voorlopig nog niet toegehapt en is ook in trek bij andere teams. Volgens de geruchten staan ook op de lijst Ocon, de beide huidige coureurs Bottas en Zhou en
sinds kort ook Liam Lawson. Gasly en Tsunoda stonden er ook op, maar die zijn intussen weer vastgelegd bij hun huidige team.
Voor Pourchaire wordt een zitje gezocht in de IndyCar, dus lijkt niet meer in de plannen voor volgend seizoen voor te komen.
WilliamsEn tenslotte Williams, waar Sainz ook bovenaan de wensenlijst staat. Andere coureurs die genoemd worden zijn Bottas, Antonelli en
nu ook weer Felipe Drugovich. Die stond de afgelopen jaren volgens de geruchten ook al op de lijst, maar werd toen gepasseerd ten faveure van Sargeant.
In het kort is het overzicht als volgt:
Alpine: Pierre Gasly, TBA (Sainz, Doohan, Schumacher, Bottas, Zhou)
Aston Martin: Fernando Alonso, Lance Stroll
Ferrari: Charles Leclerc, Lewis Hamilton
Haas TBA, TBA (Bearman, Ocon, Magnussen, Bottas, Zhou)
McLaren: Lando Norris, Oscar Piastri
Mercedes: George Russell, TBA (Antonelli, Verstappen?)
Racing Bulls Yuki Tsunoda, TBA (Lawson, Ricciardo)
Red Bull Racing: Max Verstappen, Sergio Perez
Sauber: Nico Hülkenberg, TBA (Sainz, Ocon, Lawson, Bottas, Zhou)
Williams: Alex Albon, TBA (Sainz, Drugovich, Bottas, Antonelli?)