Niks?quote:Op zondag 28 april 2024 11:35 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Kijkend naar niks? In beeld is prima als er niks gebeurd maar er waren allemaal gevechten in het midden. Dan ga je toch daar naar kijken i.p.v. naar de kopgroep waar weinig gebeurd?
Maar dit ging niet om de slotronden he, maar een ronde of vijf voor het einde. Toen reden ze gewoon in een treintje achter elkaar, terwijl in die andere groep hard werd geknoktquote:Op zondag 28 april 2024 11:52 schreef Xylos het volgende:
[..]
Niks?
Was superclose voorin.
Het gaat mij om de overwinning en niet p9 of p10.
Ja oké dat is een ander verhaal, dan is er niks mis mee uiteraard om de gevechten in beeld te laten zien.quote:Op zondag 28 april 2024 11:54 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Maar dit ging niet om de slotronden he, maar een ronde of vijf voor het einde. Toen reden ze gewoon in een treintje achter elkaar, terwijl in die andere groep hard werd geknokt
wat een naam he, als Veijer iemand eraf zou rijden, de reactie van de persoon die eraf gereden wordt: Wat doe je nou Veijer ......!quote:
Niet te geloven jaquote:Op zondag 28 april 2024 13:07 schreef Whiskers2009 het volgende:
En weer zijn ze amper te verstaan door de circuitspeaker
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |