dat MM weer niet heeft gewonnen?quote:
Hij creept echter steeds dichterbij de kampioenschapsleider,quote:Op zaterdag 25 mei 2024 15:24 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
dat MM weer niet heeft gewonnen?
tja, kampioen worden zonder maar 1 race gewonnen te hebben, ja dat kan.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 15:25 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Hij creept echter steeds dichterbij de kampioenschapsleider,.
Klinkt een beetje alsof je een probleem hebt met Marquez?quote:Op zaterdag 25 mei 2024 15:28 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
tja, kampioen worden zonder maar 1 race gewonnen te hebben, ja dat kan.
Ik zeg alleen dat ie weer niet heeft gewonnen. Niks meer, niks minder.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 15:30 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Klinkt een beetje alsof je een probleem hebt met Marquez?
Eerst crasht hij te veel, nu blijft hij zitten en is het weer niet goed,. Ik durf wel te stellen dat er sowieso wel ergens goud komt voor Marquez dit seizoen. Hij rijdt ook op een compleet nieuwe motor (voor hem).
Oke, dan zal het aan mij gelegen hebben.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 15:35 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
Ik zeg alleen dat ie weer niet heeft gewonnen. Niks meer, niks minder.
dat ie weer niet heeft gewonnen, geen idee.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 15:38 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Oke, dan zal het aan mij gelegen hebben.
En nu op P1quote:
Bo helemaal zuurquote:Op zondag 26 mei 2024 11:20 schreef Xylos het volgende:
Toch lekker hoor om eindelijk een nederlander te hebben die mee doet in de kop van het veld
Ja.quote:Op zondag 26 mei 2024 11:17 schreef ChipsZak. het volgende:
Wat was dat voor vage opmerking zonet: ‘het lijkt alsof de long lap weinig geluk brengt de laatste rondes’.
Sinds wanneer brengt een long lap wél geluk dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |