Ik weet niet wie we is, maar ik ga hem niet missen.quote:
Het is wel heel opvallend dat er volgens mij niemand is die een hekel aan hem heeft.quote:
Nee ik vind het een aardige vent met humor ,maar hij mag wegquote:Op zaterdag 6 april 2024 11:22 schreef mazaru het volgende:
[..]
Het is wel heel opvallend dat er volgens mij niemand is die een hekel aan hem heeft.
Terwijl de avonden voordat Ashley de slaapkamer overnam daar zoveel lol viel te beleven en ook de droge humor van Randy....quote:Op zaterdag 6 april 2024 11:15 schreef Dotteke het volgende:
[..]
In het begin vergat ik gewoon dat hij er in zat.
Echt de laatste paar weken is hij pas in beeld.
Het is zeker een aardige vent daar ligt het niet aanquote:Op zaterdag 6 april 2024 11:22 schreef mazaru het volgende:
[..]
Het is wel heel opvallend dat er volgens mij niemand is die een hekel aan hem heeft.
Je zag hem de eerste weken ook bijna niet. Ja als ze gingen eten dan was hij er snel bij maar verder weinig gezien. Dat veranderde op het moment dat Doriana en Ronahi zich bij hem en Tyron aansloten. Hij kwam toen wat meer in beeld maar deed nog steeds niet veel behalve liggen en hangen.. het enige was dat je hem wat meer hoorde praten tijdens het roddelen van die twee meiden. Ja man nee man.. relaxquote:Op zaterdag 6 april 2024 11:15 schreef Dotteke het volgende:
[..]
In het begin vergat ik gewoon dat hij er in zat.
Echt de laatste paar weken is hij pas in beeld.
Ik vind het ook een rustige, fijne man. Het enige jammer vind ik dat hij dan met de ene groep meepraatte en dan weer met de andere groep. Waar hij echt stond weet niemand eigenlijk.quote:Op zaterdag 6 april 2024 11:24 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Nee ik vind het een aardige vent met humor ,maar hij mag weg
De avonden heb ik weinig gestreamd eigenlijk dus kan mij dat ook niet voor de geest houden.quote:Op zaterdag 6 april 2024 11:25 schreef zodeju het volgende:
[..]
Terwijl de avonden voordat Ashley de slaapkamer overnam daar zoveel lol viel te beleven en ook de droge humor van Randy....
Nee dat idd. Maar ik vind het geen verkeerde jongen , maar uiteindelijk is geen van de bewoners slecht of foutquote:Op zaterdag 6 april 2024 11:27 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik vind het ook een rustige, fijne man. Het enige jammer vind ik dat hij dan met de ene groep meepraatte en dan weer met de andere groep. Waar hij er echt stond weet niemand eigenlijk.
Daar heb je gelijk ik.....maar denk wel dat dit zijn spel was. Hij viel zo weinig mogelijk op en heeft het ver gebracht maar de finale wint hij niet.......quote:Op zaterdag 6 april 2024 11:27 schreef Dotteke het volgende:
[..]
De avonden heb ik weinig gestreamd eigenlijk dus kan mij dat ook niet voor de geest houden.
Ik heb de laatste paar weken wel af en toe de droge humor van hem gehoord.
Het is geen nare man of zo, maar ik persoonlijk vind dat hij er weinig voor gedaan heeft om finale waardig te zijn.
Nee, gelukkkig kan je nu naar alice kijken die ligt te zonnenquote:Op zaterdag 6 april 2024 11:29 schreef mazaru het volgende:
Wat ben ik blij dat ik nu twee streams heb en niet dat iek iek iek iek van Tom hoef aan te horen.
Randy we gaan je missenquote:Op zaterdag 6 april 2024 11:21 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik weet niet wie we is, maar ik ga hem niet missen.
Saaie deelnemert
denk ook dat Glenn wint, ja eigenlijk 2 saaie mannen winnen BB 23 en BB24quote:Op zaterdag 6 april 2024 11:31 schreef ledn81 het volgende:
De mogelijke winnaar van BB24 kan zo naast de winnaar van BB23 gaan liggen.
Ze lijken vooral te worden uitgekozen op hun ligkunsten[ afbeelding ]
Spraakmakend is Ashley zeker maar leuk kan ik het echt niet vinden. Spraakmakend van wat ik bij haar heb gezien zijn alleen irritante beelden van iemand die zich ver boven de rest ziet staan met een veel te grote mond en een overheersend karakter. Het is gewoon niet mijn type mens..quote:Op zaterdag 6 april 2024 11:17 schreef mazaru het volgende:
[..]
Als het gaat om spraakmakende, spannende, leuke beelden dan snap ik niet dat hier zoveel mensen Ashley eruit willen hebben. Als er 1 is die het spel heeft gespeeld en waar iedereen het over heeft, dan is zij dat toch wel.
Als je de spannende mensen weg laat stemmen of uitkoopt dan krijg je dat. Ashley kan gewoon haar gang gaan.quote:Op zaterdag 6 april 2024 11:31 schreef ledn81 het volgende:
De mogelijke winnaar van BB24 kan zo naast de winnaar van BB23 gaan liggen.
Ze lijken vooral te worden uitgekozen op hun ligkunsten[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |