Ook met. Schrok wel even toen ze in beeld kwam net.quote:Op woensdag 3 april 2024 20:08 schreef RipCity het volgende:
Deze ziet er toch letterlijk uit als een spook zonder al die onzin?
van Nep wimpers is ook nooit iemand mooier gewordenquote:
Ik denk dat ze zonder troep best een leuk gezichtje heeft.quote:Op woensdag 3 april 2024 20:08 schreef RipCity het volgende:
Deze ziet er toch letterlijk uit als een spook zonder al die onzin?
Van een duckface ook nietquote:Op woensdag 3 april 2024 20:09 schreef RipCity het volgende:
[..]
van Nep wimpers is ook nooit iemand mooier geworden
Alleen leuk als je zelf geen mond hebt, anders doodzonde.quote:
Die draait er een wokkel van.quote:Op woensdag 3 april 2024 20:11 schreef Pisces29 het volgende:
Geef dit kind keta en je weet echt niet meer wat die mond gaat doen
Ja waarschijnlijk een stuk beter. Vroeger had je zo'n programma waarin ze van die Britse neptypes een make-under gingen geven en die zagen er altijd een stuk beter uit.quote:Op woensdag 3 april 2024 20:09 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik denk dat ze zonder troep best een leuk gezichtje heeft.
Leren ze zichzelf aan. Want zo praten Ze nooit voordat ze uit de kast komen. Ook het hele loopje en alles.quote:Op woensdag 3 april 2024 20:10 schreef Masberum het volgende:
Hoe kan het toch altijd dat al die homo's ook echt zo erg als homo's klinken
Op reddit zou je nu een ban hebben.quote:Op woensdag 3 april 2024 20:12 schreef RipCity het volgende:
[..]
Leren ze zichzelf aan. Want zo praten Ze nooit voordat ze uit de kast komen. Ook het hele loopje en alles.
Las een keer dat homo's die ontwaakten na een operatie of coma ofzo gewoon een normale stem hadden en als ze meer bij bewustzijn waren het gay accent weer terugkwam.quote:Op woensdag 3 april 2024 20:12 schreef RipCity het volgende:
[..]
Leren ze zichzelf aan. Want zo praten Ze nooit voordat ze uit de kast komen. Ook het hele loopje en alles.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |