Dit ja.quote:Op donderdag 11 april 2024 22:13 schreef NoCigar het volgende:
Dan gaan er een paar beursmiljonairs weg, wat een rampspoed.
Door iets vergelijkbaars is er een breuk tussen de Kockel en Tijs van den Brink gekomen. Die hoorde tijdens de uitzending dat ze volgend jaar met iets doorgingen, zonder hem.quote:Op donderdag 11 april 2024 23:02 schreef RipCity het volgende:
Leuk dat presentatoren niet eens weten dat hun collega promotie heeft gemaakt tot presentator
Dat zijn 8 van de 10 onderwerpen bij het rechtse NPO.quote:
En wat was de inflatie ook al weer?quote:Op vrijdag 12 april 2024 22:18 schreef monkyyy het volgende:
Het minimumloon is 14% verhoogd in 2023. Hopelijk begint Klaver daarmee zijn spreekbeurt.
'Fuck those people' hoor ik hier iemand in de straat roepen.quote:Op vrijdag 12 april 2024 22:47 schreef svann het volgende:
Dat wordt een kabinet dat onder curatele van de informateurs moet blijven staan.
Naar buiten, het wordt mooi weerquote:
Hij traint er wel voor; hij kon niet op afspraak komen bij de kamervoorzitter omdat hij kickboxtraining zou hebben.quote:Op vrijdag 12 april 2024 23:12 schreef monkyyy het volgende:
Heeft Baudet al de hele Tsjechische geheime dienst op hun bek geslagen?
Die klinkt nooit onredelijk. Het is gewoon jammer dat hij altijd met bewezen wetenschappelijke cijfers komt, zich inzet voor de minder bedeelden en zich zorgen maakt over de de toekomst en het milieu. Daar win je geen zieltjes mee. Nog een asielzoeker gevonden recentelijk ?quote:
WTF. Bagataliseer lekker.quote:Op vrijdag 12 april 2024 22:44 schreef monkyyy het volgende:
Geef die mensen gewoon lekker die 1,2% verhoging als dat zoveel problemen oplost.
We gaan genieten. Hopen dat blonde Greet minister president wordt met een zooi PVVers in het kabinet.quote:Op vrijdag 12 april 2024 22:47 schreef svann het volgende:
Dat wordt een kabinet dat onder curatele van de informateurs moet blijven staan.
En dat geheel belangeloos.quote:
Moet je eens voorstellen dat jij een brief in de bus krijgt van Premier Caroline dat je mee moet gaan protesteren bij een pro-boer demonstratie.quote:Op maandag 15 april 2024 22:27 schreef svann het volgende:
[..]
En dat geheel belangeloos.
Nou ja, het was waarschijnlijk in het belang van de aangewezen vrijwilligers dit niet te weigeren.
Dan krijgen we ook nog presidentsverkiezingen en nog meer ego's.quote:Op maandag 15 april 2024 23:00 schreef monkyyy het volgende:
Als er geen monarchie is, wat krijgen we daar dan in de plaats voor?
Opperbevelhebber Rutte for life
Mooie omschrijving in de aankondiging: de paria van de natie.quote:Op dinsdag 16 april 2024 22:36 schreef NoCigar het volgende:
Ik wil Sywert niet horen, ik wil er gewoon schamper om lachen.
Een dure Steve Jobs coltrui.quote:Op dinsdag 16 april 2024 22:43 schreef NoCigar het volgende:
Ik geloof niet echt dat hij van 15 Euro per week leeft. Veel te dure kleren ook.
Zijn kledingkast is (nog) niet in beslag genomen.quote:Op dinsdag 16 april 2024 22:43 schreef NoCigar het volgende:
Ik geloof niet echt dat hij van 15 Euro per week leeft. Veel te dure kleren ook.
Zijn vrouw? Blijkbaar niet overal uitgekotst.quote:Op dinsdag 16 april 2024 22:49 schreef DIJK het volgende:
De vrouw van sywert kan blijkbaar wel gewoon een advocaat betalen maar daar hebben ze geen zin in.
De vaderlandse redder in een crisissituatie, om niet.quote:Op dinsdag 16 april 2024 22:57 schreef superniger het volgende:
Was gewoon een prima zakelijk deal van Sywert.
Dit dus.quote:Op dinsdag 16 april 2024 23:02 schreef BobW het volgende:
Er zijn zo veel mensen rijk geworden in die coronatijd, nog ergere boeven dan Sywert. Maar die zijn anoniem en lachen stiekem thuis hoe Sywert als kop van jut van alles wordt aangepakt.
Tuurlijk. Allemaal schandalig, maar die hebben niet hard geroepen dat ze het om niet deden. Dat is waarom sywert geslacht wordt.quote:Op dinsdag 16 april 2024 23:02 schreef BobW het volgende:
Er zijn zo veel mensen rijk geworden in die coronatijd, nog ergere boeven dan Sywert. Maar die zijn anoniem en lachen stiekem thuis hoe Sywert als kop van jut van alles wordt aangepakt.
Die zullen niet de publiciteit hebben gezocht met een verhaal dat ze het om niet deden.quote:Op dinsdag 16 april 2024 23:02 schreef BobW het volgende:
Er zijn zo veel mensen rijk geworden in die coronatijd, nog ergere boeven dan Sywert. Maar die zijn anoniem en lachen stiekem thuis hoe Sywert als kop van jut van alles wordt aangepakt.
Dat hij er miljoenen mee verdiende?quote:Op dinsdag 16 april 2024 23:07 schreef Cilantro het volgende:
Ik vind het wel een geloofwaardig verhaal.
Dat de overheid weer gefaald heeft.quote:Op dinsdag 16 april 2024 23:10 schreef spapaars het volgende:
[..]
Dat hij er miljoenen mee verdiende?
Wat is er noodzakelijk aan die advocaatkosten? Die kan zijn vrouw gewoon betalen. Gewoon belastinggeld wat terug kan naar de staat wat verder niet opgebrand hoeft te worden aan een advocaat voor sywert.quote:Op dinsdag 16 april 2024 23:11 schreef svann het volgende:
Een geblokkeerde rekening kan toch wel gedeeltelijk vrij gegeven worden voor noodzakelijke kosten?
Zoiets kan bij een erfenis wel om de uitvaart te betalen.
Hoe zit dat?
Dat is duidelijk, daar heeft hij flink aan verdiend.quote:Op dinsdag 16 april 2024 23:13 schreef Cilantro het volgende:
[..]
Dat de overheid weer gefaald heeft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |