En dat geheel belangeloos.quote:
Moet je eens voorstellen dat jij een brief in de bus krijgt van Premier Caroline dat je mee moet gaan protesteren bij een pro-boer demonstratie.quote:Op maandag 15 april 2024 22:27 schreef svann het volgende:
[..]
En dat geheel belangeloos.
Nou ja, het was waarschijnlijk in het belang van de aangewezen vrijwilligers dit niet te weigeren.
Dan krijgen we ook nog presidentsverkiezingen en nog meer ego's.quote:Op maandag 15 april 2024 23:00 schreef monkyyy het volgende:
Als er geen monarchie is, wat krijgen we daar dan in de plaats voor?
Opperbevelhebber Rutte for life
Mooie omschrijving in de aankondiging: de paria van de natie.quote:Op dinsdag 16 april 2024 22:36 schreef NoCigar het volgende:
Ik wil Sywert niet horen, ik wil er gewoon schamper om lachen.
Een dure Steve Jobs coltrui.quote:Op dinsdag 16 april 2024 22:43 schreef NoCigar het volgende:
Ik geloof niet echt dat hij van 15 Euro per week leeft. Veel te dure kleren ook.
Zijn kledingkast is (nog) niet in beslag genomen.quote:Op dinsdag 16 april 2024 22:43 schreef NoCigar het volgende:
Ik geloof niet echt dat hij van 15 Euro per week leeft. Veel te dure kleren ook.
Zijn vrouw? Blijkbaar niet overal uitgekotst.quote:Op dinsdag 16 april 2024 22:49 schreef DIJK het volgende:
De vrouw van sywert kan blijkbaar wel gewoon een advocaat betalen maar daar hebben ze geen zin in.
De vaderlandse redder in een crisissituatie, om niet.quote:Op dinsdag 16 april 2024 22:57 schreef superniger het volgende:
Was gewoon een prima zakelijk deal van Sywert.
Dit dus.quote:Op dinsdag 16 april 2024 23:02 schreef BobW het volgende:
Er zijn zo veel mensen rijk geworden in die coronatijd, nog ergere boeven dan Sywert. Maar die zijn anoniem en lachen stiekem thuis hoe Sywert als kop van jut van alles wordt aangepakt.
Tuurlijk. Allemaal schandalig, maar die hebben niet hard geroepen dat ze het om niet deden. Dat is waarom sywert geslacht wordt.quote:Op dinsdag 16 april 2024 23:02 schreef BobW het volgende:
Er zijn zo veel mensen rijk geworden in die coronatijd, nog ergere boeven dan Sywert. Maar die zijn anoniem en lachen stiekem thuis hoe Sywert als kop van jut van alles wordt aangepakt.
Die zullen niet de publiciteit hebben gezocht met een verhaal dat ze het om niet deden.quote:Op dinsdag 16 april 2024 23:02 schreef BobW het volgende:
Er zijn zo veel mensen rijk geworden in die coronatijd, nog ergere boeven dan Sywert. Maar die zijn anoniem en lachen stiekem thuis hoe Sywert als kop van jut van alles wordt aangepakt.
Dat hij er miljoenen mee verdiende?quote:Op dinsdag 16 april 2024 23:07 schreef Cilantro het volgende:
Ik vind het wel een geloofwaardig verhaal.
Dat de overheid weer gefaald heeft.quote:Op dinsdag 16 april 2024 23:10 schreef spapaars het volgende:
[..]
Dat hij er miljoenen mee verdiende?
Wat is er noodzakelijk aan die advocaatkosten? Die kan zijn vrouw gewoon betalen. Gewoon belastinggeld wat terug kan naar de staat wat verder niet opgebrand hoeft te worden aan een advocaat voor sywert.quote:Op dinsdag 16 april 2024 23:11 schreef svann het volgende:
Een geblokkeerde rekening kan toch wel gedeeltelijk vrij gegeven worden voor noodzakelijke kosten?
Zoiets kan bij een erfenis wel om de uitvaart te betalen.
Hoe zit dat?
Dat is duidelijk, daar heeft hij flink aan verdiend.quote:Op dinsdag 16 april 2024 23:13 schreef Cilantro het volgende:
[..]
Dat de overheid weer gefaald heeft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |