Zo zijn er daar meer.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 13:42 schreef lojanda het volgende:
[..]
Hij hoeft zeker niet de mening van Tyron te hebben maar die heeft hij wel als hij met Tyron praat en als hij met Ashley praat deelt hij haar mening. Dan ben je imo niet eerlijk..
Precies op alles word over haar een overdreven reactie gegeven.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 13:44 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dat werd hier zwaar overdreven. Terwijl ik hier zat te lezen hoe Ashley Karen aan het negeren was zag ik op de stream Ashley Karen haar nek masseren.
Dat is heel erg lullig en normaal gesproken hou ik hier helemaal niet van...maar het gaat de hele groep aan en drie bemoeien zich al met haar....zelf doet ze ook niet erg haar best om er weer tussen te komen met ik hoef niks ik eet wel brood geen coins krijgen ze meer....maar wel pizza opeten met dingen die ze niet wilde. Daar is ze dan niet te trots voor. Waarom zo'n houding terwijl weer de andere zich aan moeten passen aan haar.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 13:53 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
1 persoon op 1 negeren vind ik ook niet netjes, maar is wel wat anders als een hele groep tegen 1 persoon, met een enkele uitzondering. OOk heel onvolwassen gedrag.
En dat heeft ze, al duurt het besef iets langer dan gemiddeld.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 14:01 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Je schamen kun je alleen als je iets hebt om je voor te schamen.
Precies. Alleen bij de een wordt er wel bovenop gesprongen maar als het in het straatje valt dan wordt er niets gezegd.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 14:03 schreef maryo55 het volgende:
[..]
Zo zijn er daar meer.
[..]
Precies op alles word over haar een overdreven reactie gegeven.
Ik vergeet nog te noemen dat ze ook nog Glenn dagen heeft genegeerd omdat hij haar orders niet opvolgde met een nominatie en iemand anders nomineerde en dat negeren van Karen ging om één glaasje wijn.. tja ze krijgt gewoon een koekje van eigen deeg. Sorry maar ik deel je mening niet in deze en ik heb totaal geen medelijden met haar krokodillentranen.. verre van zelfs.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 13:53 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
1 persoon op 1 negeren vind ik ook niet netjes, maar is wel wat anders als een hele groep tegen 1 persoon, met een enkele uitzondering. OOk heel onvolwassen gedrag.
Zittend??quote:Op zaterdag 30 maart 2024 13:53 schreef Dotteke het volgende:
Alice is pannenkoeken aan het bakken samen met Randy
Als er SL's zijn kunnen we er niet over schrijven hequote:Op zaterdag 30 maart 2024 14:04 schreef Dotteke het volgende:
Laten we het maar over de streams van nu hebben Over Ash blijven de meningen verschillen en dat maakt het er niet leuker op.
Nee, ze staan allebeiquote:
Ja dat vergat ik idd en ook Glenn heeft ze dagen genegeerd omdat hij haar orders niet had opgevolgd bij een nominatie.. ze was helemaal klaar met hem want hij was echt nie5 te vertrouwen.. zo’n vies persoon was hijquote:Op zaterdag 30 maart 2024 13:53 schreef rinardo het volgende:
[..]
Dit ook he, en vergeet de 2 dagen Karen negeren niet
Dan ga je lekker naas de SC kletsenquote:Op zaterdag 30 maart 2024 14:06 schreef jooba het volgende:
[..]
Als er SL's zijn kunnen we er niet over schrijven he
Dat is ook waar Ty moeite mee heeftquote:Op zaterdag 30 maart 2024 14:07 schreef Koos1958 het volgende:
Toch kan ik niet zo met hoe randy doet dat slijmen met ashley. Hij heeft haar toch ook behoorlijk voor van alles uitgemaakt. Kijk doodzwijgen slaat nergens op maar dit is de totaal andere kant.
ja heb ik ook...zeg ook niet dat hij haar moet negeren maar ze vroeg gister ofzo wat hij van haar actie vond en hij zei alleen dat hij beetje schrok, maar achter haar rug zegt hij heel wat anders. beetje hypocriet allemaal om iemand steeds maar naar de mond te praten. daarom mag ik Ty zo en is hij voor mij de winnaar. geen fake gedoe of angstquote:Op zaterdag 30 maart 2024 14:07 schreef Koos1958 het volgende:
Toch kan ik niet zo met hoe randy doet dat slijmen met ashley. Hij heeft haar toch ook behoorlijk voor van alles uitgemaakt. Kijk doodzwijgen slaat nergens op maar dit is de totaal andere kant.
Snap ik van hem. Denk dat randy heel slim bezig is om zo de ashley stemmers aan zijn kant te krijgen.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 14:08 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dat is ook waar Ty moeite mee heeft
Hij had er anders geen enkele moeite mee toen Randy hem wekenlang naar de mond praatte. Toen was het zijn beste maatje en broquote:Op zaterdag 30 maart 2024 14:08 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dat is ook waar Ty moeite mee heeft
Denk niet eens dat hij daar aan denkt. Ze weten echt niet wie en hoeveel fans men buiten heeftquote:Op zaterdag 30 maart 2024 14:08 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Snap ik van hem. Denk dat randy heel slim bezig is om zo de ashley stemmers aan zijn kant te krijgen.
Sorry hoor we kijken nu 10 weken bb. Mevrouw heeft alles gedaan om de groep te splitsen. Ze probeerde zelfs om de 4 volledig genegeerd te krijgen door haar legertje. Ze heeft 8 weken gezaaid en met de klap op de knop is ze de zure vruchten gaan oogsten waar ze nu doorheen moet bijten. Je kan de streken niet uithalen die zij heeft gedaan zonder daar de gevolgen van te proeven. Ze is niet zielig ze wordt niet gepest.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 13:47 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Ik vind als groep iemand negeren en uitsluiten walgelijk en zie het als pestgedrag, dat heeft niets meer met het spel te maken.
OP die knop drukken is een onderdeel van het spel of jet het er nu mee eens bent of niet, maar wat ik nu zie gebeuren en hier soms lees, vind ik meer dan walgelijk.
Goh.... hoe zou dat nou komen?quote:Op zaterdag 30 maart 2024 14:10 schreef Kissingbird het volgende:
Karen vindt het een raar sfeertje in het huis
Die heeft helemaal geen idee dat hij hiermee stemmen wintquote:Op zaterdag 30 maart 2024 14:08 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Snap ik van hem. Denk dat randy heel slim bezig is om zo de ashley stemmers aan zijn kant te krijgen.
Stille wateren hebben diepe gronden......en denk dat dit echt van toepassing is op Randy.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 14:08 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Snap ik van hem. Denk dat randy heel slim bezig is om zo de ashley stemmers aan zijn kant te krijgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |