 
		 
			 
			
			
			Dat zei hij ook over airliners.quote:Op zondag 21 april 2024 12:42 schreef WammesWaggel het volgende:
Je zou denken dat Unilever een intressante kandidaat is voor een investering van Berkshire als er een ander management aan gesteld zou worden...
Maar na het debacle van Kraft-Heinz blijft ome Warren vast verre van die sector
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik heb een staatsleningen en etf euro overnight rate swapquote:Op woensdag 24 april 2024 08:57 schreef Steven184 het volgende:
Iemand hier die in bond/obligatie ETFs zit als defensieve aanvulling?
 
			 
			
			
			Ik heb https://www.ishares.com/n(...)bond-0-1yr-ucits-etfquote:Op woensdag 24 april 2024 08:57 schreef Steven184 het volgende:
Iemand hier die in bond/obligatie ETFs zit als defensieve aanvulling?
 
			 
			
			
			Ja zit wat in.quote:Op zondag 21 april 2024 00:11 schreef LXIV het volgende:
[..]
Omdat de Rabo nu aanbiedt ze voor 108,5 te kopen. Boven de marktwaarde. Dan koop ik ze daarna voor minder terug
 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 24 april 2024 11:45 schreef dop het volgende:
[..]
Ik heb een staatsleningen en etf euro overnight rate swap
Thanks - ik ga even op onderzoek en eventueel ook wat toevoegen.quote:Op woensdag 24 april 2024 12:09 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Ik heb https://www.ishares.com/n(...)bond-0-1yr-ucits-etf
Amerikaanse T-Bills die >5% yielden op dit moment, betaalt in maart en september uit. Als je liever geen distributies hebt, dan is er ook een accumulerende T-Bill ETF, dat is deze https://www.ishares.com/n(...)bond-0-1yr-ucits-etf
 
			 
			
			
			Dan moet je ingaan op het bod van de Rabo. Hoe dat gaat hoor je van je brokerquote:Op woensdag 24 april 2024 13:38 schreef Soldier2000 het volgende:
[..]
Ja zit wat in.
Hoe kun je ze verkopen tegen 108.5?
 
			 
			
			
			Op basis van de resultaten zou je verwachten dat het gelijk blijft of daalt.quote:Op woensdag 24 april 2024 17:37 schreef Breekfast het volgende:
Kan iemand mij uitleggen waarom Tesla 11% in de plus staat na deze cijfers?
 
			 
			
			
			Voor Rabobank certificaten zit ik gewoon bij de Rabobank, maar ik zie hier nergens berichtgeving over.quote:Op woensdag 24 april 2024 15:23 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dan moet je ingaan op het bod van de Rabo. Hoe dat gaat hoor je van je broker
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat was bij degiro heel raar. Ik moest tegen een limiet een soort pseudo-aandelen kopen, wat eerst niet lukte omdat ik een rare foutmelding kreeg. Toen dat met de helpdesk was opgelost stonden zowel mijn Rabo certificaten als die pseudo-aandelen in mijn portefeuille. Op zeker moment zijn mijn certificaten toen verdwenen.quote:Op donderdag 25 april 2024 09:03 schreef Soldier2000 het volgende:
[..]
Voor Rabobank certificaten zit ik gewoon bij de Rabobank, maar ik zie hier nergens berichtgeving over.
Hoe ben jij akkoord gegaan?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ja, het klopt op zich allemaal wel, maar niet transparant of intuïtief.quote:Op donderdag 25 april 2024 12:16 schreef JimmyJames het volgende:
Ik zou bloednerveus worden van zo'n broker...
 
			 
			
			
			Hè, jammer, ik logde al in bij de bank om wat van de ETF bij te kopen met die kortingquote:Op donderdag 25 april 2024 15:19 schreef monkyyy het volgende:
Nasdaq futures -10%, zien mijn ogen dit nou goed?
Edit: nee dat klopt niet, Seekingalpha laat gewoon gekke getallen zien
 
											 
			 
			
			
			Toen moest je nog inbellen.quote:
 
			 
			
			
			In het begin wel.quote:
 
			 
			
			
			Microsoft en Meta zijn enigszins in de ramsj..quote:Op donderdag 25 april 2024 15:32 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Hè, jammer, ik logde al in bij de bank om wat van de ETF bij te kopen met die korting
 
			 
			
			
			Zit een beetje te twijfelen om er op in te gaan. Zou me iets van 500 euro opleveren als ik ze zou mogen verkopen en weer terug zou kopen tegen de huidige koers. Maar Rabo-certificaathouders zijn natuurlijk allemaal van die behoudende boomers die hun certificaten gelijk weer terugkopen. Als ik het daardoor tegen de 108 weer terug moet kopen is het de moeite niet waard.quote:Op zondag 21 april 2024 00:11 schreef LXIV het volgende:
[..]
Omdat de Rabo nu aanbiedt ze voor 108,5 te kopen. Boven de marktwaarde. Dan koop ik ze daarna voor minder terug
 
											 
			 
			
			
			Wat zijn het ook voor hoge transactiekosten, 28 euro per economische eigenaar...quote:Op donderdag 25 april 2024 19:34 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Zit een beetje te twijfelen om er op in te gaan. Zou me iets van 500 euro opleveren als ik ze zou mogen verkopen en weer terug zou kopen tegen de huidige koers. Maar Rabo-certificaathouders zijn natuurlijk allemaal van die behoudende boomers die hun certificaten gelijk weer terugkopen. Als ik het daardoor tegen de 108 weer terug moet kopen is het de moeite niet waard.
Plus dat je nu al weet dat DeGiro iets gaat verkloten
 
			 
			
			
			Dat blijft natuurlijk de vraag. Sowieso moet je er niet op rekenen meer dan 20-25% van wat je aanbiedt te verkopen..quote:Op donderdag 25 april 2024 19:34 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Zit een beetje te twijfelen om er op in te gaan. Zou me iets van 500 euro opleveren als ik ze zou mogen verkopen en weer terug zou kopen tegen de huidige koers. Maar Rabo-certificaathouders zijn natuurlijk allemaal van die behoudende boomers die hun certificaten gelijk weer terugkopen. Als ik het daardoor tegen de 108 weer terug moet kopen is het de moeite niet waard.
Plus dat je nu al weet dat DeGiro iets gaat verkloten
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Heerlijk, die wetgeving die iedere burger verdacht maaktquote:Op vrijdag 26 april 2024 11:32 schreef monkyyy het volgende:
Ik krijg weer irritante KYC vragen van Saxo
 
											 
			 
			
			
			Waarom niet rustig elke week/maand wat terugkopen?quote:Op vrijdag 26 april 2024 13:23 schreef TheFreshPrince het volgende:
Nog geen Tesla teruggekocht, ik wacht eerst nog rustig Q2 af, dus na 1 juli maar weer eens zien.
 
			 
			
			
			Ik vertrouw Tesla wel maar verwacht eigenlijk dat de koers weer inzakt.quote:Op vrijdag 26 april 2024 14:29 schreef JimmyJames het volgende:
[..]
Waarom niet rustig elke week/maand wat terugkopen?
Dan had je ook voor de cijfers wat Tesla gehad.
Ik vertrouw Tesla niet. Maar anders zou ik zelf zo te werk gaan.

 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 26 april 2024 11:50 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Heerlijk, die wetgeving die iedere burger verdacht maakt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Om bankafschriften vragen, brutaal. En zo'n dreigmailtje erachteraan, als ik niet gauw antwoord bestaat er de kans dat de boel gewoon op slot gaat. You can learn anything, the secret lies in discipline.
You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.
 
			 
			
			
			Herkenbaar. Maakt ook niet uit welke bank of broker, ze hebben allemaal hun eigen manier maar gegevens inleveren zal je.quote:Op vrijdag 26 april 2024 17:24 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Om bankafschriften vragen, brutaal. En zo'n dreigmailtje erachteraan, als ik niet gauw antwoord bestaat er de kans dat de boel gewoon op slot gaat.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 26 april 2024 17:24 schreef monkyyy het volgende:
[..]Wat een matig taalgebruik ookSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Om bankafschriften vragen, brutaal. En zo'n dreigmailtje erachteraan, als ik niet gauw antwoord bestaat er de kans dat de boel gewoon op slot gaat. Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
 
			 
			
			
			Ik kreeg ze eerst van IBKR en vervolgens van Rabobank wat ik allemaal in Ierland deed (IBKR heeft een Ierse tegenrekening als je opneemt).quote:Op vrijdag 26 april 2024 18:19 schreef maan_man het volgende:
Ze slaan inderdaad wel door met het uitvragen van stukken. Tot nu toe gelukkig nog geen last van gehad. Of mijn vermogen is niet zo interessant of IBKR is al buitenlandse broker wat coulanter.
 En van kansspelen werd de Rabo al helemaal bloednerveus. Offboarding, P&L per gespeelde hand, miljoenenwinsten die ik gemaakt zou hebben.
 En van kansspelen werd de Rabo al helemaal bloednerveus. Offboarding, P&L per gespeelde hand, miljoenenwinsten die ik gemaakt zou hebben.  Vervolgens lever je die hele zooi in en hoor je niets meer, nu een aantal maanden geleden dus ik neem aan dat het nog oké is. Enfin, toch weg bij de Rabo als mijn huis is gepasseerd 1 juli, dus zak er in. Ik zie wel of er zwarte busjes van de FIU voor de deur staan straks.
 Vervolgens lever je die hele zooi in en hoor je niets meer, nu een aantal maanden geleden dus ik neem aan dat het nog oké is. Enfin, toch weg bij de Rabo als mijn huis is gepasseerd 1 juli, dus zak er in. Ik zie wel of er zwarte busjes van de FIU voor de deur staan straks.
											 
			 
			
			
			Ondanks dat de Rabobank wel scherp is en vrij snel vragen stelt, zijn ze wel het meest redelijk tot nu toe.quote:Op maandag 29 april 2024 12:43 schreef nostra het volgende:
[..]
Ik kreeg ze eerst van IBKR en vervolgens van Rabobank wat ik allemaal in Ierland deed (IBKR heeft een Ierse tegenrekening als je opneemt).En van kansspelen werd de Rabo al helemaal bloednerveus. Offboarding, P&L per gespeelde hand, miljoenenwinsten die ik gemaakt zou hebben.
Vervolgens lever je die hele zooi in en hoor je niets meer, nu een aantal maanden geleden dus ik neem aan dat het nog oké is. Enfin, toch weg bij de Rabo als mijn huis is gepasseerd 1 juli, dus zak er in. Ik zie wel of er zwarte busjes van de FIU voor de deur staan straks.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			ToffCap update iedere maandag een pdfje met oa grote buybacks (maar ook insider buys, spinoffs, M&A's, liquidaties). Volledig graties te krijgen.quote:Op maandag 29 april 2024 19:19 schreef Steven184 het volgende:
Iemand trouwens die weet heeft van een goed overzicht van de aandeleninkoopprogramma's van de verschillende bedrijven? (Vergelijkbaar met de dividendwebsites)
 
  
			 
			
			
			Dit is fantastisch, bedankt!quote:Op maandag 29 april 2024 19:32 schreef monkyyy het volgende:
[..]
ToffCap update iedere maandag een pdfje met oa grote buybacks (maar ook insider buys, spinoffs, M&A's, liquidaties). Volledig graties te krijgen.
https://toffcap.substack.com/p/toffcaps-monday-monitor-23
Onderaan een download knop naar de pdf. Wat betreft buy backs stodn er deze week dit in::
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |