Jazeker, zeer regelmatig.quote:Op zondag 24 maart 2024 21:42 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Hun? Waarom denk je dat mij het interesseert wat jij denkt en vindt?
Heb ik mezelf ooit opgedrongen ofzo?
ik heb het gevoel dat je geen zin hebt of niet in staat bent deze discussie te voerenquote:Op zondag 24 maart 2024 22:21 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat je steeds van account wisselt.
Dat is verder mijn probleem niet.quote:Op zondag 24 maart 2024 22:26 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik heb het gevoel dat je geen zin hebt of niet in staat bent deze discussie te voeren
zo hebben we allemaal een dingetje
waarom zou je het herhalen?quote:Op zondag 24 maart 2024 22:31 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat is verder mijn probleem niet.
Als de een zegt dat IS CIA is, dan is dat geen probleem als ik dat hethaal wordt er meteen op ingehakt.
Als ik een andere visie heb,dan ben ik dom en ongeinformeerd.
En als ik daar iets over zeg, dan kan ik maar beter ophoepelen.
Wil eigenlijk niet storen in deze discussie, maar wat je hier zegt is gewoon niet waar. Wat jij wel doet is meteen iedere discussie met jouw mening proberen dood te slaan als absolute waarheid "want". Terwijl er hier ook juist over andere mogelijkheden gesproken worden over "waarheden".quote:Op zondag 24 maart 2024 22:31 schreef Wantie het volgende:
Als ik een andere visie heb,dan ben ik dom en ongeinformeerd.
Zo wordt ik door Candymannetje genoemd.quote:Op zondag 24 maart 2024 22:37 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Wil eigenlijk niet storen in deze discussie, maar wat je hier zegt is gewoon niet waar. Wat jij wel doet is meteen iedere discussie met jouw mening proberen dood te slaan als absolute waarheid "want". Terwijl er hier ook juist over andere mogelijkheden gesproken worden over "waarheden".
Hoe vaak moet ik je nog herinneren aan een tr knop?quote:Op zondag 24 maart 2024 22:38 schreef Wantie het volgende:
[..]
Zo wordt ik door Candymannetje genoemd.
En dat mag kennelijk, want het valt geeneens op
quote:Op zondag 24 maart 2024 21:40 schreef Wantie het volgende:
[..]
En dat is best oneerlijk naar de Russen toe.
Want al die bombardementen op Grozny en andere steden en dorpen waren niet persoonlijk bedoeld.
is dit jouw visie?quote:Op zondag 24 maart 2024 21:01 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat is allemaal te complex, IS = CIA is veel eenvoudiger.
No worries, zit nu al te broeden op alle andere namen om er wat van te maken. Zitten wel wat lastige bij.quote:
daarom heet ie ook wantiequote:Op zondag 24 maart 2024 22:37 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Wat jij wel doet is meteen iedere discussie met jouw mening proberen dood te slaan als absolute waarheid "want".
Toevallig, heb die net gekeken.quote:Op maandag 25 maart 2024 20:57 schreef Bananenbennie het volgende:
Goeie uitzending van blckbx, weer veel aanwijzingen dat de VS er een hand in heeft gehad.
Vanaf 11:40.
Mja, ze vallen er over dat de Amerikaanse ambassade begin maart heeft gewaarschuwd dat zoiets zou kunnen gebeuren.quote:Op maandag 25 maart 2024 20:57 schreef Bananenbennie het volgende:
Goeie uitzending van blckbx, weer veel aanwijzingen dat de VS er een hand in heeft gehad.
Vanaf 11:40.
Wat mij dan weer opvalt aan alles is dat de daders niet gewoon zijn "verdwenen" en het Kremlin er een compleet eigen draai aan had kunnen geven.quote:Op maandag 25 maart 2024 22:00 schreef Wantie het volgende:
[..]
Mja, ze vallen er over dat de Amerikaanse ambassade begin maart heeft gewaarschuwd dat zoiets zou kunnen gebeuren.
Dat wordt dan als een soort van aankondiging zien.
Ik vind dat nogal vergezocht. Waarom zou de VS een aanslag vantevoren aankondigen.
Het is dat Poetin dat niet serieus nam maar voor hetzelfde geld had de FSB de beveiliging opgevoerd na die waarschuwing en was de aanslag verijdeld.
Ookwel opvallend dat de spreker vindt dat de CIA een motief heeft om een aanslag te plegen, maar Poetin niet.
Terwijl Poetin in de aanloop naar de tweede Tsjetsjeense oorlog false flag aanslagen heeft laten plegen in Rusland.
Klopt, ook dat de daders gevlucht zijn richting een oorlogsgebied waar de beveiliging keihoog ligt.quote:Op maandag 25 maart 2024 22:04 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Wat mij dan weer opvalt aan alles is dat de daders niet gewoon zijn "verdwenen" en het Kremlin er een compleet eigen draai aan had kunnen geven.
Misschien schuilt er dan niet heel veel meer achter dan dat het gewoon een ISIS-K actie was? Waar hadden ze anders heen moeten vluchten zonder nog meer kans te hebben gepakt te worden? Vanuit Moskou is Oekraine en Belarus het snelst te bereiken. Ik kan er niet heel veel meer achter zoeken in dit geval. Hopen dat je ergens snel de grens over kan, that's it. En dat voor 5000 Dollar en hoeveel mensenlevens op je naam? Ziek wel.quote:Op maandag 25 maart 2024 22:12 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Klopt, ook dat de daders gevlucht zijn richting een oorlogsgebied waar de beveiliging keihoog ligt.
Klinkt niet logisch.
Vandaag een uurtje aan het zoeken geweest tussen verbanden maar liep vast.
Allerlei groepen die in Syrië vechten tegen elkaar.
Zijn nu naar Oekraïne verhuisd.
Vechten daar tegen elkaar in de UA-RUS oorlog en hebben banden met IS en de CIA.
Kom er niet uit.....
Voor het Kremlin is juist van belang dat ze daadkracht laten zien.quote:Op maandag 25 maart 2024 22:04 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Wat mij dan weer opvalt aan alles is dat de daders niet gewoon zijn "verdwenen" en het Kremlin er een compleet eigen draai aan had kunnen geven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |