nou ik weet die is er niet, maarja doe mijn best hequote:Op woensdag 13 maart 2024 23:38 schreef Speklap3000 het volgende:
Ik zou graag in jouw ideaalwereld leven kree
nee, hoor want kan het me goed voorstellen.... en heb het vaker gezien ook met anderen...quote:Op woensdag 13 maart 2024 23:56 schreef Speklap3000 het volgende:
Hoe vaak moet ik dit nog uitspreken? Denk je dat ik lieg ofzo?
nou ging verder dan? en die ken ik ook..... Ik weet niet he hoe ik je gerust moet stellen?quote:Op woensdag 13 maart 2024 23:58 schreef Speklap3000 het volgende:
Naja, je lijkt het niet helemaal te begrijpen. In de zeik genomen te worden was mijn zorg niet.
Ik stop met dit onderwerp
Gaat dit over dat braddie verhaal?quote:Op donderdag 14 maart 2024 00:02 schreef kree het volgende:
ik herinner me echt wel paar keer dat ik het al echt veel te ver vond gaan, en dan is het niet meer beetje kletsen hier maar als in stenen door de ruit en mensen lastig vallen.
Naja je kunt mij alles vertellen, maar dat gaat mij te ver ook.
omdat je het zegt, maar onder andere jah, en is niet de enige hoor wat me opviel in al die 20 jaar. maar ok denk gewoon dat moet je niet doen of willen....quote:Op donderdag 14 maart 2024 00:08 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Gaat dit over dat braddie verhaal?
Mijn tip: ga je niet te ver verdiepen in dit soort dingen. Sommige dingen vallen niet te begrijpen. Als je dat wel doet ga je een rabbit hole (bedoelde grapquote:Op donderdag 14 maart 2024 00:10 schreef kree het volgende:
[..]
omdat je het zegt, maar onder andere jah, en is niet de enige hoor wat me opviel in al die 20 jaar. maar ok denk gewoon dat moet je niet doen of willen....
mjah soort van eens, maar ik denk, voor wat ik weet he. gunde dat braddie bv niet en zo zijn er wel meer verhalen die ik meegelezen heb beetje hier.... Soms is de algemene kritiek niet zo terecht denk.quote:Op donderdag 14 maart 2024 00:13 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Mijn tip: ga je niet te ver verdiepen in dit soort dingen. Sommige dingen vallen niet te begrijpen. Als je dat wel doet ga je een rabbit hole (bedoelde grap) in waar geen uitweg of verklaring in te vinden is.
De mensen die dat soort dingen doen hebben vaak mentale aandoeningen, trauma's of andere issues.
beetje waarom ik dacht wil niet meer op YouTube doen, sowieso lees steeds meer verhalen wie er helemaal klaar mee zijn. content maken.......quote:Op donderdag 14 maart 2024 00:17 schreef Mercedes. het volgende:
Eens. De meerderheid is niet per definitie goed of oké.
Sorry, maar ik stop hier ook even.quote:Op donderdag 14 maart 2024 00:15 schreef kree het volgende:
[..]
mjah soort van eens, maar ik denk, voor wat ik weet he. gunde dat braddie bv niet en zo zijn er wel meer verhalen die ik meegelezen heb beetje hier.... Soms is de algemene kritiek niet zo terecht denk.
je eigen gevoel volgenquote:Op donderdag 14 maart 2024 00:19 schreef kree het volgende:
[..]
beetje waarom ik dacht wil meer op YouTube doen, sowieso lees steeds meer verhalen wie er helemaal klaar mee zijn. content maken.......
jah? ik ben er ook niet geleerd in he..... maar valt me op aantal best en heb ik het over 2,5Milioen plus kanalen die zeggen kap er mee en kijken waarom dan ook.quote:Op donderdag 14 maart 2024 00:19 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Sorry, maar ik stop hier ook even.
Dit soort dingen vallen denk ik (pin me hier niet op vast) in het domein van gedrag psychologie. Iemand die daarin geschoold is en praktijk ervaring in heeft zou je hier meer over kunnen uitleggen. In ieder geval veel meer dan ik en in het slechtste geval je een betere richting op kunnen sturen.
Goede definitie van vrijwel ieder politiek stelsel van de afgelopen 1500 jaar.quote:Op donderdag 14 maart 2024 00:17 schreef Mercedes. het volgende:
Eens. De meerderheid is niet per definitie goed of oké.
Even een oprechte vraag: In je eigen creatieve werk/hobby, wat is echt belangrijk. Het creatieve werk zelf of het rijk en groot worden ermee?quote:Op donderdag 14 maart 2024 00:22 schreef kree het volgende:
[..]
jah? ik ben er ook niet geleerd in he..... maar valt me op aantal best en heb ik het over 2,5Milioen plus kanalen die zeggen kap er mee en kijken waarom dan ook.
Gewoon de druk en niet meer je creatieve erin kunnen maken wat jee doel was... dat is het probleem met YouTube .
jemig diepe vraag, oprecht antwoord, hjet kunnen wel en bij leren tot de max, maar wil het ook in de praktijk kunnen ipv alleen maar de papiertjes hebben...quote:Op donderdag 14 maart 2024 00:24 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Even een oprechte vraag: In je eigen creatieve werk/hobby, wat is echt belangrijk. Het creatieve werk zelf of het rijk en groot worden ermee?
mijn zoon zit ook in zo een spagaat, hij verdient goed maar wil eigenlijk wat andersquote:Op donderdag 14 maart 2024 00:29 schreef kree het volgende:
creatief zou ik heel wat anders willen wel.... maarja en is zoals het is, betaald rekeningen. dus ben er ok mee met wat ik doe, en verdien er ok mee hoor.
hangt van leeftijd af he.... mits jong, zou zeggen volg gevoel, maarja ijk heb heel wat drama en traject gehad dus kan er mee leven dat ik gewoon goed salaris verdien.quote:Op donderdag 14 maart 2024 00:31 schreef Mercedes. het volgende:
[..]
mijn zoon zit ook in zo een spagaat, hij verdient goed maar wil eigenlijk wat anders
oh oké, je bent al een stuk ouder haha, tja dan is je redenatie logisch :-)quote:Op donderdag 14 maart 2024 00:33 schreef kree het volgende:
[..]
hangt van leeftijd af he.... mits jong, zou zeggen volg gevoel, maarja ijk heb heel wat drama en traject gehad dus kan er mee leven dat ik gewoon goed salaris verdien.
\
En boeit me het werk ook nog wel hoor.... naar je zin hebben in je werk, daar gaat het om......
40, maar wil niet zeggen als ik terug zou gaan had ik heel veel dingen anders gedaan. hahaquote:Op donderdag 14 maart 2024 00:34 schreef Mercedes. het volgende:
[..]
oh oké, je bent al een stuk ouder haha, tja dan is je redenatie logisch :-)
Herkenbaar.quote:Op donderdag 14 maart 2024 00:37 schreef kree het volgende:
[..]
40, maar wil niet zeggen als ik terug zou gaan had ik heel veel dingen anders gedaan. haha
Slaap lekkerquote:Op donderdag 14 maart 2024 00:41 schreef Mercedes. het volgende:
Slaap lekker allemaal. Leuk om hier een echt gesprek te mogen volgen.
niet echt ben beetje ziekjes, dus naja helemaal fucked up dag nacht omgedraaid enzo.... hahaha ik doe het met bakje koffie want merk daar ook aan verslaafd, krijg dikke hoofdpijn als ik niet doe nl.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |