Loopt ook te snel af.quote:Op maandag 11 maart 2024 12:01 schreef Nattekat het volgende:
Countdown heeft het niet lang volgehouden
Ik ook, zit om 5 uur voor de buisquote:Op maandag 11 maart 2024 12:14 schreef WillemsJ het volgende:
Vroeg de wekker zetten voor de volgende raceHeb er zin in!
Kom je wel wekkenquote:
Ik moet er wel zijnquote:Op maandag 11 maart 2024 12:21 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik ook, zit om 5 uur voor de buis
Ik maak je wel wakkerquote:
Pffff, succes alvast!quote:Op maandag 11 maart 2024 12:28 schreef WillemsJ het volgende:
[..]
Ik moet er wel zijnMoet het verslag maken voor de trainingen
quote:
quote:Op maandag 11 maart 2024 10:19 schreef Nattekat het volgende:
Mag ik dit gesprek na het sluiten van dit topic doorverwijzen naar F1 / Ervaring F1TV (officieel tv kanaal van Formula1.com) #8 ?
Ligt wrs bij/aan de host.quote:Op maandag 11 maart 2024 12:01 schreef Nattekat het volgende:
Countdown heeft het niet lang volgehouden
Ik ga echt niet om 5:00 al etenquote:Op maandag 11 maart 2024 13:17 schreef sorcees het volgende:
Lekker, samen met een paar fans bij een ontbijtje met eieren en spek de F1 kijken, traditie.
Oh wacht maar!quote:Op maandag 11 maart 2024 13:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je krijgt me m'n bed echt niet uit hoor
Vanuit bed kun je toch ook kijken?quote:
Ik kijk in de woonkamer. Als ik in bed TV kijk kijk met een slapende vriendin naast me, dan is het "KAMEHAMEHA" en mis ik de training.quote:
Dit ga ik even opnemen en kijken als ik wakker ben want 05:00 is voor mij nacht en geen ochtend, voor mij is 9:00 al vroeg opstaanquote:Op maandag 11 maart 2024 12:21 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik ook, zit om 5 uur voor de buis
Schijnt?quote:Op maandag 11 maart 2024 15:06 schreef tja77 het volgende:
De Ford PU schijnt ernstig te kort te schieten.
Er gaan geruchten rond ja, geen idee of het alleen maar geruchten zijn of dat de PU daadwerkelijk bagger is.quote:
Dat moet haast wel want zij bouwen hem niet.quote:Op maandag 11 maart 2024 15:06 schreef tja77 het volgende:
De Ford PU schijnt ernstig te kort te schieten.
Die geruchten gingen al even en werd gebruikt als mogelijke reden voor een overstap naar Mercedes van Verstappen.quote:Op maandag 11 maart 2024 15:15 schreef tja77 het volgende:
[..]
Er gaan geruchten rond ja, geen idee of het alleen maar geruchten zijn of dat de PU daadwerkelijk bagger is.
dat is knap , razend knap zelfs. die motor bestaat namelijk alleen nog op papier. en ford zelf plakt er alleen een blue oval badge op.quote:Op maandag 11 maart 2024 15:06 schreef tja77 het volgende:
De Ford PU schijnt ernstig te kort te schieten.
Ze zullen inmiddels wel wat verder zijn dan papier maar moeilijk al te zeggen of het aan de verwachtingen voldoet.quote:Op maandag 11 maart 2024 15:49 schreef Sabata het volgende:
[..]
dat is knap , razend knap zelfs. die motor bestaat namelijk alleen nog op papier. en ford zelf plakt er alleen een blue oval badge op.
3 augustus 2022quote:Op maandag 11 maart 2024 15:49 schreef Sabata het volgende:
[..]
dat is knap , razend knap zelfs. die motor bestaat namelijk alleen nog op papier. en ford zelf plakt er alleen een blue oval badge op.
Als je dan toch een wedstrijdje pedant wil doen.quote:Op maandag 11 maart 2024 16:14 schreef Sabata het volgende:
edit, ah ok, ze zijn dus verder dan het papierhet is nog steeds geen Ford motor, maar een RbR motor, ford zal wel de badge leveren die erop geplakt wordt plus een beetje batterijw know how.
Vroeger was 'ie wel eerder, dan moest je er midden in de nacht je bed voor uit, net als Japan. Nu zijn ze in de vroege ochtend, maar gelukkig wel vroeger dan de afgelopen jaren en dus nog een klein beetje dat oude nachtkijkgevoelquote:Op maandag 11 maart 2024 16:19 schreef THEFXR het volgende:
Vroeger was om 6 uur de race gingen we eerst flink stappen en daarna snacken. Iedereen viel tijdens de race in slaap, haha
ALO in een minardi P6
Is hij er nog steeds mee bezig? Of is er al een uitspraak over die 2008-discussie?quote:
Ik vind het héérlijk! Lekker vroeg opstaan, of gewoon de hele nacht doorknallen en dan nog de hele dag voor je hebben <3quote:Op maandag 11 maart 2024 16:51 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Vroeger was 'ie wel eerder, dan moest je er midden in de nacht je bed voor uit, net als Japan. Nu zijn ze in de vroege ochtend, maar gelukkig wel vroeger dan de afgelopen jaren en dus nog een klein beetje dat oude nachtkijkgevoel
Niet helemaal.quote:Op maandag 11 maart 2024 16:41 schreef Dauthi het volgende:
[..]
Als je dan toch een wedstrijdje pedant wil doen.
De DFV kennen we ook als een Ford motor, terwijl die ontwikkeld en gebouwd is door Cosworth.
De contracten tussen RB en Ford zijn getekend, het is een Ford motor.
Ford staat in de naam. De DFV heette Ford-Cosworth.quote:Op maandag 11 maart 2024 17:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
Niet helemaal.
These will take to the grid under the name of Red Bull Ford Powertrains in both the Oracle Red Bull Racing Team and Scuderia Alpha Tauri.
10 jaar later, Massa must pay the lawyers and the court 1.2 millon dollars as the total cost of the lawsuit.quote:
Dat is dan ook de enige overeenkomst.quote:Op maandag 11 maart 2024 17:12 schreef Dauthi het volgende:
[..]
Ford staat in de naam. De DFV heette Ford-Cosworth.
Je vriendin is Goku?quote:Op maandag 11 maart 2024 13:55 schreef WillemsJ het volgende:
[..]
Ik kijk in de woonkamer. Als ik in bed TV kijk kijk met een slapende vriendin naast me, dan is het "KAMEHAMEHA" en mis ik de training.
Dta lukt me niet meer. Of tenminste dan ben ikde 3 dagen erna gaar...quote:Op maandag 11 maart 2024 16:59 schreef WillemsJ het volgende:
[..]
Ik vind het héérlijk! Lekker vroeg opstaan, of gewoon de hele nacht doorknallen en dan nog de hele dag voor je hebben <3
Gelukkig, ik ben niet de enige. Vroeger was functioneren met weinig slaap mijn special power, maar those days are gone.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:03 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Dta lukt me niet meer. Of tenminste dan ben ikde 3 dagen erna gaar...
of hij wordt gekrabd met een harde schelp.quote:
Gezien wie er aan werken en waar die vandaan komen is het meer een Mercedes-Honda motor.quote:Op maandag 11 maart 2024 16:14 schreef Sabata het volgende:
edit, ah ok, ze zijn dus verder dan het papierhet is nog steeds geen Ford motor, maar een RbR motor, ford zal wel de badge leveren die erop geplakt wordt plus een beetje batterijw know how.
Als ik haar slaap verziek, dan moet ik oppassen ja hahaquote:
Je kan het! We slepen je wel door deze week heen! Maar een weekend geen F1 is ook wel een keer lekker.quote:
Dat hoeft ook niet bewezen te worden. Zijn positie is dat de race gecanceld had moeten worden omdat er sprake was van matchfixing en dat dat (naar verluidt) al in 2008 bekend was, voordat de resultaten officieel werden (bij het FIA-gala in december). Dat laatste is waar het om draait, imho.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:33 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Dit maakt het wel heel lastig om te bewijzen
[ x ]
Het bewijzen gaat erom of Mosley en Ecclestone samengespannen hebben om de regels niet toe te passen, iets wat Ecclestone een tijdje geleden heeft toegegeven.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:33 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Dit maakt het wel een stuk lastiger om te bewijzen.
Eens. Maar het is moeilijkquote:Op maandag 11 maart 2024 18:35 schreef WillemsJ het volgende:
[..]
Je kan het! We slepen je wel door deze week heen! Maar een weekend geen F1 is ook wel een keer lekker.
Geen asfalt snuivenquote:
Als je dat tussenweekje al moeilijk vindt, dan wil ik niet weten hoe jij de winterstop bent doorgekomen.quote:Op maandag 11 maart 2024 19:34 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Eens. Maar het is moeilijk
Ik ben geen liefhebber van de winter. Lange, donkere dagen, vaak slecht weer, relatief veel werk... Als het F1-seizoen weer begint is dat voor mij het teken van een nieuw jaar, een nieuwe lente...quote:Op maandag 11 maart 2024 19:49 schreef Rnie het volgende:
[..]
Als je dat tussenweekje al moeilijk vindt, dan wil ik niet weten hoe jij de winterstop bent doorgekomen.
Met heel. Veel. Moeite.quote:Op maandag 11 maart 2024 19:49 schreef Rnie het volgende:
[..]
Als je dat tussenweekje al moeilijk vindt, dan wil ik niet weten hoe jij de winterstop bent doorgekomen.
Ik las het ook al. Voorspelt niet veel goeds.quote:Op maandag 11 maart 2024 20:42 schreef THEFXR het volgende:
'Red Bull-motor voor 2026 schiet ernstig tekort, Marko adviseert Ford zich terug te trekken'
https://www.gpfans.com/nl(...)ch-terug-te-trekken/
Er gloort dus hoop voor de F1-fan.quote:Op maandag 11 maart 2024 20:42 schreef THEFXR het volgende:
'Red Bull-motor voor 2026 schiet ernstig tekort, Marko adviseert Ford zich terug te trekken'
https://www.gpfans.com/nl(...)ch-terug-te-trekken/
moet het wel erg zijn, als je tegen je partner zegt, vlucht maar weg.....quote:Op maandag 11 maart 2024 20:45 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik las het ook al. Voorspelt niet veel goeds.
Ook weer clickbait, een gerucht van een gerucht. Toevallig naar die Van Haren geluisterd, die noemt het als een gerucht maar wat voor belang zou Marko nou hebben om dit bij Ford te doen, gedeelde smart is halve smart toch.quote:Op maandag 11 maart 2024 20:42 schreef THEFXR het volgende:
'Red Bull-motor voor 2026 schiet ernstig tekort, Marko adviseert Ford zich terug te trekken'
https://www.gpfans.com/nl(...)ch-terug-te-trekken/
Als dit waar is...quote:Op maandag 11 maart 2024 20:49 schreef THEFXR het volgende:
'Ziggo overtreft Viaplay bij eerste bieding F1-rechten'
https://www.xgn.nl/nieuws(...)e-bieding-f1-rechten
Dan krijgen we weer Mol en Plooij.quote:
Zucht.quote:Op maandag 11 maart 2024 20:49 schreef THEFXR het volgende:
'Ziggo overtreft Viaplay bij eerste bieding F1-rechten'
https://www.xgn.nl/nieuws(...)e-bieding-f1-rechten
beter dan die 2 josti's die er nu zitten.......quote:Op maandag 11 maart 2024 21:07 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Dan krijgen we weer Mol en Plooij.
Het is allebei niks.quote:Op maandag 11 maart 2024 21:31 schreef rotaderp44 het volgende:
[..]
beter dan die 2 josti's die er nu zitten.......
Nelson mag wel blijven.quote:Op maandag 11 maart 2024 21:31 schreef rotaderp44 het volgende:
[..]
beter dan die 2 josti's die er nu zitten.......
Beter dan die gasten van Viaplay, met hun mooie uitsprekingen van namen. Sjoo in plaats van Zhou en Seenzquote:Op maandag 11 maart 2024 21:07 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Dan krijgen we weer Mol en Plooij.
Mol was leuk in de jaren 90 toen er nog relatief weinig toegang was tot andere F1-nieuwsbronnen. Die is intussen hopeloos door de tijd ingehaald.quote:Op maandag 11 maart 2024 21:47 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Nelson mag wel blijven.
aub geen Mol en Plooij meer
Nelson is prima, maar Melroy mag wel vertrekkenquote:Op maandag 11 maart 2024 21:31 schreef rotaderp44 het volgende:
[..]
beter dan die 2 josti's die er nu zitten.......
Beter dan Stokbrood en strolliebolliequote:Op maandag 11 maart 2024 21:47 schreef WillemsJ het volgende:
[..]
Beter dan die gasten van Viaplay, met hun mooie uitsprekingen van namen. Sjoo in plaats van Zhou en Seenz![]()
Alsof Mol alle namen goed kan uitspreken.quote:Op maandag 11 maart 2024 21:47 schreef WillemsJ het volgende:
[..]
Beter dan die gasten van Viaplay, met hun mooie uitsprekingen van namen. Sjoo in plaats van Zhou en Seenz![]()
Volgens de Chinees van Ronald van Dam klopt het gewoon dat het Sjoo isquote:Op maandag 11 maart 2024 21:47 schreef WillemsJ het volgende:
[..]
Beter dan die gasten van Viaplay, met hun mooie uitsprekingen van namen. Sjoo in plaats van Zhou en Seenz![]()
Volgens Ho-Pin Tung is het Joe.quote:Op maandag 11 maart 2024 21:51 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Volgens de Chinees van Ronald van Dam klopt het gewoon dat het Sjoo is
Ziggo met Mol en Plooij in zee Verstappen stopt ermee want die gaat echt geen rondjes rijden om het meedoen. Hebben ze teveel betaalt voor helemaal niets.quote:Op maandag 11 maart 2024 21:07 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Dan krijgen we weer Mol en Plooij.
Als ze het op die manier gaan doen, ik heb nog ziggo en ondanks dat ze F1 en PL verloren ging de prijs gewoon omhoog, met dit erbij zal het echt niet goedkoper worden.quote:
Elke aanbieder die het gewoon op een TV-kanaal gooit ipv (alleen) gekut via apps mag het krijgen.quote:
Dat hangt ook weer van de deal af, wie weet is het exclusief met toegang tot F1TV via hun (of een ander die de rechten koopt).quote:Op maandag 11 maart 2024 21:52 schreef Jane het volgende:
Deze discussie is ook al 100x eerder gevoerd hier en mensen worden het toch niet eens. Ik denk dat alles sowieso beter is dan dat het weer naar een nieuwe streamingsdienst gaat. Mensen die het commentaar niet kunnen uitstaan kunnen altijd uitwijken naar F1TV en daar een Engels kanaal kiezen (of iets anders dat je verstaat).
Even een passend gifje zoekenquote:Op maandag 11 maart 2024 20:49 schreef THEFXR het volgende:
'Ziggo overtreft Viaplay bij eerste bieding F1-rechten'
https://www.xgn.nl/nieuws(...)e-bieding-f1-rechten
quote:
Deze twee gaan niet samenquote:Op maandag 11 maart 2024 22:12 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Elke aanbieder die het gewoon op een TV-kanaal gooit ipv (alleen) gekut via apps mag het krijgen.
Jawel hoor. "Zucht", want daar gaan we weer met dit gedoe in plaats van gewoon lekker races kijken. En gewoon via een TV-kanaal heeft sowieso mijn voorkeur ten opzichte van gedoe met apps.quote:
Mijn Samsung TV heeft een ingebouwde F1TV app! Wel lekker, alleen jammer dat ik 10 seconden achterloop op de normale F1TV app via de telefoonquote:Op dinsdag 12 maart 2024 07:50 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Jawel hoor. "Zucht", want daar gaan we weer met dit gedoe in plaats van gewoon lekker races kijken. En gewoon via een TV-kanaal heeft sowieso mijn voorkeur ten opzichte van gedoe met apps.
Verder zie ik het wel liever op de huidige manier dan weer het popiejopiegebeuren bij Ziggo, met de totaal gek op zichzelf zijnde Olav enzo. Dubbele punt, vraagteken, puntkomma.
en krijg je dit soort uitspraken van Molquote:Op maandag 11 maart 2024 21:07 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Dan krijgen we weer Mol en Plooij.
quote:"Als Pérez een halve seconde langzamer is dan Max, dan is hij een pannenkoek. Als Bearman een halve seconde langzamer is dan Leclerc, dan is het helemaal geweldig. Als je goed genoeg bent om het te doen, dan moet je het ook gewoon doen".
De beeldenquote:Op dinsdag 12 maart 2024 09:12 schreef Nizno het volgende:
[..]
en krijg je dit soort uitspraken van Mol
[..]
Eens hoor maar mocht dat gerucht over ziggo waar zijn zullen we het nog een paar jaar met hem moeten doen en z'n kompaan de tandarts waar je kiespijn van krijgt.quote:Op dinsdag 12 maart 2024 09:23 schreef tja77 het volgende:
Mol is een seniele oude man, beter geen aandacht aan besteden.
Of gewoon overwegen naar F1TV te gaan met Engels commentaar, echt hemels!quote:Op dinsdag 12 maart 2024 09:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
Eens hoor maar mocht dat gerucht over ziggo waar zijn zullen we het nog een paar jaar met hem moeten doen en z'n kompaan de tandarts waar je kiespijn van krijgt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |