Aaaawwwquote:Op vrijdag 8 maart 2024 19:56 schreef H_T het volgende:
[..]
Ze hebben twee waterattracties, maar eerder vandaag was een van de twer sowieso dicht. Ik ben wel een beetje natgespetterd door een orca
Nou, dat kan erger. Ik heb ooit beelden gezien van twee boefjes die daar door een orka een complete golf aan water over zich heen kregen.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 19:56 schreef H_T het volgende:
[..]
Ze hebben twee waterattracties, maar eerder vandaag was een van de twer sowieso dicht. Ik ben wel een beetje natgespetterd door een orca
De mensen verder naar voren in de soak zone werden wel natter, maar niet zo gruwelijk nat als die criminelen!quote:Op vrijdag 8 maart 2024 20:19 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Nou, dat kan erger. Ik heb ooit beelden gezien van twee boefjes die daar door een orka een complete golf aan water over zich heen kregen.
Ben je nu ook beter of meer door je rug gegaan dan de vorige keer?quote:Op vrijdag 8 maart 2024 21:09 schreef Roger_Epiales het volgende:
Vandaag maar weer eens lekker door mijn rug gegaan, was alweer een tijdje geleden dat ik dat voor het laatst deed.
quote:Op vrijdag 8 maart 2024 21:09 schreef Roger_Epiales het volgende:
Vandaag maar weer eens lekker door mijn rug gegaan, was alweer een tijdje geleden dat ik dat voor het laatst deed.
Oneequote:Op vrijdag 8 maart 2024 21:09 schreef Roger_Epiales het volgende:
Vandaag maar weer eens lekker door mijn rug gegaan, was alweer een tijdje geleden dat ik dat voor het laatst deed.
Ongeveer vergelijkbaar met de vorige keer, wat dat betreft ben ik altijd vrij stabiel in vorm.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 21:17 schreef H_T het volgende:
[..]
Ben je nu ook beter of meer door je rug gegaan dan de vorige keer?
En dan heb ik voor mijn lengte nog relatief korte benen en een lang torso, dus nóg meer extra veel rug.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 21:31 schreef Arizona het volgende:
[..]
Onee![]()
En jij bent lang dus je hebt ook nog eens extra veel rug![]()
Sterkte, hopelijk gaat het snel weer beter.
Dat laatste is meestal het geval bij rugklachten. Vaak tussen L4 en L5.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 21:36 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
En dan heb ik voor mijn lengte nog relatief korte benen en een lang torso, dus nóg meer extra veel rug.![]()
Gelukkig zit dit alleen onderin, wel meteen het deel wat je het meest gebruikt.
Dit is echt zo'n stomme rugpijn. Tijdje slecht slapen, wat vermoeid, net iets verkeerd optillen en dan schiet het er ineens in. Eerst niet echt heftig, gewoon een spier ofzo, maar die spieren houden juist alles een beetje netjes op de plek. Dus als er daarvan ineens een besluit even niet meer mee te doen gaat ineens alles anders zitten en dat doet dan weer heel wat meer pijn.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 21:41 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat laatste is meestal het geval bij rugklachten. Vaak tussen L4 en L5.
Zelf in het verleden ook vaker rugklachten gehad. Moet het afkloppen, maar nu al een aantal jaar geen last meer.
Een rollercoaster welquote:Op vrijdag 8 maart 2024 19:06 schreef Arizona het volgende:
Hoe was jullie dag, behalve hyperen om Joost? Echt zo leuk dat hij op 1 in de Top 40 staat
Eensquote:Op vrijdag 8 maart 2024 21:46 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dit is echt zo'n stomme rugpijn. Tijdje slecht slapen, wat vermoeid, net iets verkeerd optillen en dan schiet het er ineens in. Eerst niet echt heftig, gewoon een spier ofzo, maar die spieren houden juist alles een beetje netjes op de plek. Dus als er daarvan ineens een besluit even niet meer mee te doen gaat ineens alles anders zitten en dat doet dan weer heel wat meer pijn.
Conclusie, spieren zijn stom.
Goed idee.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 21:58 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Het is weekend, dus ik ga op tijd naar bed.
Nou, dan weet je op z'n minst waar je aan toe bent. Sterktequote:Op vrijdag 8 maart 2024 21:35 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ongeveer vergelijkbaar met de vorige keer, wat dat betreft ben ik altijd vrij stabiel in vorm.![]()
Dat wil zeggen dat ik vermoedelijk een kleine week of twee aan pijn heb om naar uit te kijken, met misschien nog een encore van een extra twee als het er tegen het eind weer inschiet (wat ook vergelijkbaar zou zijn met de laatste keer).
De klassieke of de live-action?quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:00 schreef NailQueen het volgende:
Ik slinger zo nog een disneyfilm aan. Ik ga voor Beauty & the beast. Die heb ik nog nooit gezien
Altijd de klassiekers! Ik ben geen fan van live actionsquote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:07 schreef sportfreak het volgende:
[..]
De klassieke of de live-action?
Hoe dan ook een goede keuze, vooral de muziek van die film vind ik top.
Dat je die nog niet gezien hebt, is wel een van mijn favorieten denk ik.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:13 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Altijd de klassiekers! Ik ben geen fan van live actions
Topfilm, veel plezier!quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:00 schreef NailQueen het volgende:
Ik slinger zo nog een disneyfilm aan. Ik ga voor Beauty & the beast. Die heb ik nog nooit gezien
Ik ben vroeger niet opgegroeid met disneyfilms. Alleen sneeuwwitje en assepoester had ik op videoband. The Lion King heb ik 'pas' 6 jaar geleden voor het eerst gezienquote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:28 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dat je die nog niet gezien hebt, is wel een van mijn favorieten denk ik.
De Klokkenluider van Notre Dame is idd ook wel goed, De Kleine Zeemeermin heeft echt wel een goede villain songquote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:49 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik ben vroeger niet opgegroeid met disneyfilms. Alleen sneeuwwitje en assepoester had ik op videoband. The Lion King heb ik 'pas' 6 jaar geleden voor het eerst gezien
Mijn favoriete disneyfilms zijn De Kleine Zeemeermin en De Klokkenluider van Notre Dame. In het Engels natuurlijk. Vooral de klokkenluider van Notre Dame wordt naar mijn mening echt zwaar ondergewaardeerd.
Oh neequote:Op vrijdag 8 maart 2024 21:09 schreef Roger_Epiales het volgende:
Vandaag maar weer eens lekker door mijn rug gegaan, was alweer een tijdje geleden dat ik dat voor het laatst deed.
Toffe film is datquote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:00 schreef NailQueen het volgende:
Ik slinger zo nog een disneyfilm aan. Ik ga voor Beauty & the beast. Die heb ik nog nooit gezien
Hoe vond je de film?quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:00 schreef NailQueen het volgende:
Ik slinger zo nog een disneyfilm aan. Ik ga voor Beauty & the beast. Die heb ik nog nooit gezien
Helemaal niets noppes nadaquote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:45 schreef Koen66 het volgende:
Iemand nog leuke plannen voor het weekend?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |