Van Bronckhorst was toch een prima trainer voor Feyenoord?quote:Op maandag 26 februari 2024 17:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Hij tikt op zijn minst wel even het bureau aan. Heerlijk dat teruggrijpen op clubjongens die er geen reet van kunnen, en herkenbaar helaas.
			
			
			
			We hadden het over De Boer als tussenpaus in de periode na Schreuder, niet zozeer als nieuwe trainer voor de langere termijn.quote:Op maandag 26 februari 2024 17:40 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat denk ik niet, de Boer verneukt het altijd op de communicatie. Heb je weer iemand die voortdurend zijn domme beslissingen verdedigt met slechte argumenten en anderen voor de bus gooit. Die wedstrijd tegen Tsjechië was wel een perfect brevet van zijn onvermogen.
En ja, leuk dat ie het defensief goed neerzette, maar dat lukte Steijn ook bij Sparta. Één op één, dichtgooien en lange bal kan iedere trainer, het feit dat het zowel Steijn als tSchip hiermee niet lukt laat wel zien hoe slecht deze selectie defensief is.
			
			
			
			Dat was in die 95 ploeg wel erg goed, dat spel verleggen van links naar rechts tot er gaatjes kwamen en dan diep, dat was echt domineren.quote:Op maandag 26 februari 2024 17:39 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Bal in de ploeg houden is wel een van de kernkenmerken van de Hollandse School (de tegenstander kan dan niet scoren en het moest blijkbaar dominantie uitstralen).
			
			
			
			Frank of Gio bij Ajax lijkt me een no brainer.quote:Op maandag 26 februari 2024 17:40 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat denk ik niet, de Boer verneukt het altijd op de communicatie. Heb je weer iemand die voortdurend zijn domme beslissingen verdedigt met slechte argumenten en anderen voor de bus gooit. Die wedstrijd tegen Tsjechië was wel een perfect brevet van zijn onvermogen.
En ja, leuk dat ie het defensief goed neerzette, maar dat lukte Steijn ook bij Sparta. Één op één, dichtgooien en lange bal kan iedere trainer, het feit dat het zowel Steijn als tSchip hiermee niet lukt laat wel zien hoe slecht deze selectie defensief is.
			
			
			
			Klopt, dat ging ook via een zorgvuldige opbouw. Overigens stond Van Gaal zich er ook toen al op voor een bovengemiddeld pragmatische coach te zijn (in het grote interview na zijn CL-overwinning vertelde hij trots dat hij ook wedstrijden met een verkapte 4-4-2 had gespeeld). EK 2021 was eigenlijk een verwording van dat systeem met een opbouw die nooit ergens toe leidde.quote:Op maandag 26 februari 2024 17:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat was in die 95 ploeg wel erg goed, dat spel verleggen van links naar rechts tot er gaatjes kwamen en dan diep, dat was echt domineren.
			
			
			
			ok hansquote:Op maandag 26 februari 2024 17:39 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
met wat
met nog meer middelmatige spelers als Henderson?
			
			
			
			Van het schip is beetje de weg kwijtquote:
			
			
			
			Poetischquote:Op maandag 26 februari 2024 18:01 schreef klaasweetalles het volgende:
je ziet het aan de kop van het schip
			
			
			
			Wat ik mooi aan Van Gaal vond tijdens zijn 2e periode als bondscoach. Was dat het spel op papier heel verdedigend leek en garant voor saai voetbal. Maar ik vond dat elftal leuker om naar te kijken dan oranje onder van Marwijk.quote:Op maandag 26 februari 2024 17:49 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Klopt, dat ging ook via een zorgvuldige opbouw. Overigens stond Van Gaal zich er ook toen al op voor een bovengemiddeld pragmatische coach te zijn (in het grote interview na zijn CL-overwinning vertelde hij trots dat hij ook wedstrijden met een verkapte 4-4-2 had gespeeld). EK 2021 was eigenlijk een verwording van dat systeem met een opbouw die nooit ergens toe leidde.
			
			
			
			Dat was ook vaak niet best natuurlijk, Chili en de eerste helft Mexico waren erbarmelijk, tegen Australie en Costa Rica was het ook niet goed, tegen Argentinie geloof ik 0 schoten op goal. De wedstrijd tegen Spanje was natuurlijk wel geweldig.quote:Op maandag 26 februari 2024 18:11 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Wat ik mooi aan Van Gaal vond tijdens zijn 2e periode als bondscoach. Was dat het spel op papier heel verdedigend leek en garant voor saai voetbal. Maar ik vond dat elftal leuker om naar te kijken dan oranje onder van Marwijk.
			
			
			
			Check je toetsenbord eens.quote:Op maandag 26 februari 2024 18:01 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Van het schip is beetje de weg kwijt
Ik denk dat sommige niet beseffen welke gigantische druk nu op schip word gelegd
er MOET europees voetbal gehaald worden anders worden de financiële problemen nog groter
failliet gaan zou zomaar komen
vandaar ook de actie om ineens met 5 verdedigers te gaan spelen terwijl van het schip de afgelopen maanden goed bezig was
van het schip ging gisteren doen wat steijn zijn ondergang was ...zwaar defensief voetballen
je ziet het aan de kop van het schip
heel de ontspannen uitstraling wat hij bij zijn aanstelling had is helemaal weg
			
			
			
			Eens, maar heb genoeg mensen die me voor gek verklaren dat ik het Oranje van Louis leuker vond voetballen. Mensen zijn een beetje verblind door die finale..quote:Op maandag 26 februari 2024 18:17 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Dat was ook vaak niet best natuurlijk, tegen Chili en de eerste helft Mexico waren erbarmelijk, tegen Australie en Costa Rica was het ook niet goed, tegen Argentinie geloof ik 0 schoten op goal. De wedstrijd tegen Spanje was natuurlijk wel geweldig.
Een dubbele 6 was min of meer gemeengoed in de tijd van Van Marwijk, al was zijn implementatie daarvan wel heel verdedigend. Er werd destijds gewezen dat dat nodig was vanwege de zwakke verdediging, maar Heitinga-Mathijsen klinkt achteraf toch wel solide.
			
			
			
			Fixed.quote:Op maandag 26 februari 2024 18:32 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
even langs de huisarts (poh) ggz kan anders ook geen kwaad denk ik.
			
			
			
			
			
			
			
			en jij hebt het allemaal goed gezienquote:Op maandag 26 februari 2024 18:30 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Eens, maar heb genoeg mensen die me voor gek verklaren dat ik het Oranje van Louis leuker vond voetballen. Mensen zijn een beetje verblind door die finale..
			
			
			
			Ze moeten eens bij the special one in de leer, hij doet het tegenovergestelde, altijd voor zijn spelers staan.quote:Op maandag 26 februari 2024 18:43 schreef aTypisch het volgende:
ik vind het wel grappig dat Van ´t Schip ook zijn selectie af mag branden als hoofdverantwoordelijke
nieuwe trend bij ajaxtrainers
			
			
			
			check jij jezelf isquote:
			
			
			
			Vraag dat Karsdorp eens overigens is Mourinho beschikbaar. Atypische Ajax trainer maar lijkt me wel lachen.quote:Op maandag 26 februari 2024 18:43 schreef aTypisch het volgende:
ik vind het wel grappig dat Van ´t Schip ook zijn selectie af mag branden als hoofdverantwoordelijke
nieuwe trend bij ajaxtrainers
			
			
			
			Ik zou wel graag je onderbouwing van aankomende faillissement van Ajax willen zien. Niet met oneliners maar een diepgaande analyse aan de hand van de jaarrekening.quote:
			
			
			
			Een jaarrekening geeft alleen financiële feiten weer op een bepaald moment.quote:Op maandag 26 februari 2024 19:42 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik zou wel graag je onderbouwing van aankomende faillissement van Ajax willen zien. Niet met oneliners maar een diepgaande analyse aan de hand van de jaarrekening.
			
			
			
			En uit welk deel blijkt nu het aankomende faillissement van Ajax?quote:Op maandag 26 februari 2024 19:58 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Een jaarrekening geeft alleen financiële feiten weer op een bepaald moment.
Een feit bijvoorbeeld is dat ajax dit seizoen geen Champions L inkomsten heeft terwijl de begroting van de club wel gebaseerd is op CL
Dat betekent gewoon dat je financiële reserves moet gaan aanspreken om kosten te gaan dekken omdat je deze inkomsten mist.
Een gevolg daaropvolgend kan zijn als je meerdere jaren geen Cl speelt dat je uiteindelijk je begroting naar beneden moet gaan halen.
ik snap heel je vraag trouwens niet. Er moesten dit seizoen al spelers verkocht worden voor grote bedragen om nieuwe spelers te kunnen halen.
De vraag is hoe lang kan ajax met een begroting gebaseerd op CL blijven opereren?
Ik denk dat ajax komend seizoen 50 tot 80 miljoen moet gaan bezuinigen.
Kan je deze post bewaren?
Een jaarrekening zegt dus helemaal niets......
[ afbeelding ]
			
			
			
			Je kunt toch rekenen? Paar jaar geen CL en je staat paar honderd miljoen in de min. Wie gaat dat betalen met een lege rekening? Zelfs een modale speler als VD Boomen ontvangt een gigantisch salarisquote:Op maandag 26 februari 2024 20:13 schreef Wotte het volgende:
[..]
En uit welk deel blijkt nu het aankomende faillissement van Ajax?
			
			
			
			quote:Op maandag 26 februari 2024 20:13 schreef Wotte het volgende:
[..]
En uit welk deel blijkt nu het aankomende faillissement van Ajax?
			
			
			
			Ik kan rekenen ja. Als je voor de grap eens die jaarrekening bekijkt van 22/23.quote:Op maandag 26 februari 2024 20:14 schreef Sebbeszweet het volgende:
[..]
Je kunt toch rekenen? Paar jaar geen CL en je staat paar honderd miljoen in de min. Wie gaat dat betalen met een lege rekening? Zelfs een modale speler als VD Boomen ontvangt een gigantisch salaris
			
			
			
			Staan posten op die niet inbaar zijn zoals Traore en Promes. Maar zal best dat er nog wat geld zit, maar zoals eerder gezegd wordt er begroot met CL en een transfer. Als je dat een paar jaar niet hebt kom je direct in de problemen omdat transferinkomsten over vele jaren zijn uitgesmeerd. Dan moet je leningen afsluiten voor salarissen zoals nu ook al gebeurtquote:Op maandag 26 februari 2024 20:24 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik kan rekenen ja. Als je voor de grap eens die jaarrekening bekijkt van 22/23.
Als je dan eens kijkt naar de langlopende vorderingen en vervolgens naar de vlottende activa. Dan kom je uit op een bedrag van 240 miljoen.
			
			
			
			quote:Op maandag 26 februari 2024 20:24 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik kan rekenen ja. Als je voor de grap eens die jaarrekening bekijkt van 22/23.
Als je dan eens kijkt naar de langlopende vorderingen en vervolgens naar de vlottende activa. Dan kom je uit op een bedrag van 240 miljoen.
https://ajax.supporters.n(...)o-op-de-begroting%27quote:In een uitgebreide analyse heeft Voetbal International uitgerekend dat Ajax komend seizoen begint met een tekort van 100 miljoen euro op de begroting. Omdat de gegarandeerde UEFA premies met ongeveer 30 miljoen euro kelderen aangezien Ajax niet actief zal zijn in de Champions League zal het operationele tekort oplopen naar 40 miljoen euro. Daarnaast kent Ajax voor 60 miljoen euro aan transferafschrijvingen.
Ajax zal komend seizoen echter niet op de rem stampen aangezien het over het huidige boekjaar een winst van enkele tientallen miljoenen heeft gemaakt en het al een eigen vermogen heeft van 200 miljoen euro. De club kan daardoor een stootje hebben. Risico's op structurele verliezen zijn bovendien te overzien omdat vanaf het seizoen 2024/25 de Europese gelden omhoog gaan en een jaar later het nieuwe televisiecontract zal ingaan.
quote:Risico's op structurele verliezen zijn bovendien te overzien omdat vanaf het seizoen 2024/25 de Europese gelden omhoog gaan en een jaar later het nieuwe televisiecontract zal ingaan
			
			
			
			De beerput moet leeg.quote:Op maandag 26 februari 2024 20:27 schreef WheeledWarrior het volgende:
Jong Ajax ook alweer 0-2 achter tegen Telstar
			
			
			
			Een kredietlijn is nou niet zo bijzonder voor een miljoenenbedrijf. Het is eerder opmerkelijk dat Ajax dat schijnbaar niet nodig had. Los daarvan zijn vrijwel alle transfers van afgelopen jaar na 1 juli gedaan. Dat betrof een positief transfer resultaat van 40 miljoen.quote:Op maandag 26 februari 2024 20:30 schreef Sebbeszweet het volgende:
[..]
Staan posten op die niet inbaar zijn zoals Traore en Promes. Maar zal best dat er nog wat geld zit, maar zoals eerder gezegd wordt er begroot met CL en een transfer. Als je dat een paar jaar niet hebt kom je direct in de problemen omdat transferinkomsten over vele jaren zijn uitgesmeerd. Dan moet je leningen afsluiten voor salarissen zoals nu ook al gebeurt
			
			
			
			gewoon wachten op de volgende jaarrekeningquote:Op maandag 26 februari 2024 20:56 schreef Wotte het volgende:
[..]
Een kredietlijn is nou niet zo bijzonder voor een miljoenenbedrijf. Het is eerder opmerkelijk dat Ajax dat schijnbaar niet nodig had. Los daarvan zijn vrijwel alle transfers van afgelopen jaar na 1 juli gedaan. Dat betrof een positief transfer resultaat van 40 miljoen.
Maar bovenal zie ik nog steeds niet steekhoudende argumenten voor het aankomende faillissement van Ajax.
			
			
			
			Zeker niet, goed is het uiteraard niet maar failliet gaat Ajax voorlopig niet, eigen vermogen was laatste jaarcijfers 235 miljoen meen ik.quote:Op maandag 26 februari 2024 20:56 schreef Wotte het volgende:
[..]
Een kredietlijn is nou niet zo bijzonder voor een miljoenenbedrijf. Het is eerder opmerkelijk dat Ajax dat schijnbaar niet nodig had. Los daarvan zijn vrijwel alle transfers van afgelopen jaar na 1 juli gedaan. Dat betrof een positief transfer resultaat van 40 miljoen.
Maar bovenal zie ik nog steeds niet steekhoudende argumenten voor het aankomende faillissement van Ajax.
			
			
			
			quote:Op maandag 26 februari 2024 21:39 schreef Tarado het volgende:
[..]
Jong Ajax, het is maar net hoe je ze treft qua wissels van het eerste, MVV had laatst pech.
De jeugd blijft maar op de toekomstquote:Jong Ajax liet zich maandagavond verrassen door Telstar. De Amsterdamse beloften hadden een sterke startopstelling met spelers als Julian Rijkhoff, Jaydon Banel, Amourricho van Axel Dongen, Silvano Vos, Kian Fitz-Jim en Ar‘Jany Martha. Binnen een halfuur stond het echter al 0-2 voor de bezoekers. Nadat Nick Verschuren een handje op de schouder van Danzell Gravenberch had gelegd, maakte de spits de 0-1 vanaf de stip. De tweede treffer kwam op naam van Tim van de Loo en Youssef El Kachati maakte op prachtige wijze de 0-3.
			
			
			
			De eerste stap is dat de volgende trainer gaat erkennen dat het verdedigend dramatisch slecht is. Steijn deed dat niet, want hij heeft de verdedigers in de selectie geaccepteerd en wilde alleen nog een spits en rechtsbuiten er bij.quote:Op maandag 26 februari 2024 17:40 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat denk ik niet, de Boer verneukt het altijd op de communicatie. Heb je weer iemand die voortdurend zijn domme beslissingen verdedigt met slechte argumenten en anderen voor de bus gooit. Die wedstrijd tegen Tsjechië was wel een perfect brevet van zijn onvermogen.
En ja, leuk dat ie het defensief goed neerzette, maar dat lukte Steijn ook bij Sparta. Één op één, dichtgooien en lange bal kan iedere trainer, het feit dat het zowel Steijn als tSchip hiermee niet lukt laat wel zien hoe slecht deze selectie defensief is.
			
			
			
			Das wat te makkelijk wel he, Steijn had ook geen keus. Geloof dat hij het alleen met Sutalo eens was.quote:Op maandag 26 februari 2024 22:49 schreef Shreyas het volgende:
[..]
De eerste stap is dat de volgende trainer gaat erkennen dat het verdedigend dramatisch slecht is. Steijn deed dat niet, want hij heeft de verdedigers in de selectie geaccepteerd en wilde alleen nog een spits en rechtsbuiten er bij.
			
			
			
			Secundaire arbeidsvoorwaarde waarvoor je bijna trainert van die toko zou willen wordenquote:Op maandag 26 februari 2024 18:43 schreef aTypisch het volgende:
ik vind het wel grappig dat Van ´t Schip ook zijn selectie af mag branden als hoofdverantwoordelijke
nieuwe trend bij ajaxtrainers
			
			
			
			Je zou al op de fiets zitten om te tekenen voordat je het woord arbeidsvoorwaarden volledig uit kan spreken. Als ze daadwerkelijk zouden bellen.quote:Op maandag 26 februari 2024 23:21 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Secundaire arbeidsvoorwaarde waarvoor je bijna trainert van die toko zou willen worden
			
			
			
			Sow, aan de voetbaljournalistiek is me toch de nodige beleidsmaker verlorengegaan. Wat een analyse.quote:Gouka stelt dat er kritisch moet gekeken worden naar de huidige selectie, maar weet ook dat dit niet mee zal vallen. “Het is moeilijk om te zeggen, ‘die kan echt niet.’ Het kan ook zomaar zo zijn dat je nu een bepalende speler bent en volgend seizoen de nummer veertien of vijftien van de selectie.” De voetbajournalist wijs vervolgens naar PSV. “PSV was vorig jaar niet zo slecht als dat Ajax nu is. Daar is misschien wel een basis geweest waardoor ze met een paar aankopen verder konden, dit ontbreekt nu bij Ajax. Maar PSV heeft wel bewezen dat als je de knip trekt voor de juiste spelers je snel stappen vooruit kan zetten.”bron
			
			
			
			En ik maar denken dat PSV vorig jaar tweede is geworden met minder verliespunten over het gehele seizoen dan Ajax (5e, vechtend om plaatsing voor Europees voetbal) nu al heeft…quote:Op dinsdag 27 februari 2024 08:09 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Sow, aan de voetbaljournalistiek is me toch de nodige beleidsmaker verlorengegaan. Wat een analyse.
			
			
			
			gEwOoN gOeDe SpElErS hAlEn!1quote:Op dinsdag 27 februari 2024 08:30 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
En ik maar denken dat PSV vorig jaar tweede is geworden met minder verliespunten over het gehele seizoen dan Ajax (5e, vechtend om plaatsing voor Europees voetbal) nu al heeft…
			
			
			
			Een goede trainer helpt al iets. Of zoals een aantal wijze users al wisten te voorspellenquote:
quote:Op maandag 12 juni 2023 21:27 schreef GwaiLow het volgende:
Met Steijn zit je de komende jaren wel gebakken. Dat is echt wel een ander kaliber dan Slot of Bosz. Gewoon een zeer goede keuze van Ajax.
quote:Op woensdag 14 juni 2023 11:49 schreef Tarado het volgende:
[..]
Er zit nog wel wat tussen ook hè, niet dat ik wat namen heb maar ik ben dan ook de TD niet, maar als je naar NL trainers kijkt die ook nog beschikbaar zijn/waren kom je bij Steijn, Bosz of Jans uit, dan denk ik toch dat Steijn de beste keus is.
			
			
			
			Dit valt me tegen van Taradoquote:Op dinsdag 27 februari 2024 10:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Een goede trainer helpt al iets. Of zoals een aantal wijze users al wisten te voorspellen
[..]
[..]
			
			
			
			Dit is wel een pijnlijke uitglijder van hem ja.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 10:32 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Dit valt me tegen van Tarado.
Of heb je nog iets uit het archief dat tegen mij spreekt?
			
			
			
			quote:Op dinsdag 27 februari 2024 10:39 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dit is wel een pijnlijke uitglijder van hem ja.
Dan was dit toch accurater.quote:Op maandag 12 juni 2023 13:18 schreef Scorpie het volgende:
En dat moet dan Ajax gaan leiden
Deze man haalt Februari niet.
			
			
			
			
			
			
			
			Ik denk dat iedereen cynisch was.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 10:45 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Ik lees mijn archief terug. Ik was cynisch over Steijn, maar was wel zo menselijk om hem een kans te geven. Goed hart, brave heart.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |