Ik heb halverwege een pizza, I'm pasta point of no return.quote:
quote:Op donderdag 22 februari 2024 18:24 schreef Speklap3000 het volgende:
[..]
Ik heb halverwege een pizza, I'm pasta point of no return.
Ik heb de liefde vandaag gemistquote:Op donderdag 22 februari 2024 18:24 schreef Speklap3000 het volgende:
[..]
Ik heb halverwege een pizza, I'm pasta point of no return.
De liefde is altijd en overal, lieve Dotquote:Op donderdag 22 februari 2024 18:28 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik heb de liefde vandaag gemist
Het zijn wel Chinezen die erin zittenquote:
Gehaktbal gemaakt van Chinezenvleesquote:Op donderdag 22 februari 2024 18:31 schreef DJMO het volgende:
[..]
Het zijn wel Chinezen die erin zitten
Hey Deisyyquote:Op donderdag 22 februari 2024 18:33 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Gehaktbal gemaakt van Chinezenvlees
Het waren tenminste eckte frieten en geen smerige patattenquote:Op donderdag 22 februari 2024 18:29 schreef DJMO het volgende:
[ afbeelding ]
@:rob en ik hebben hier wel eens gegeten een paar jaar terug, maar bij het nader bestuderen van de geveltekst vraag ik me af waar mijn gehaktbal van was gemaakt
Dan kan het van alles zijn. Ik vind trouwen cafetaria’s die waar een chinees de boel runt niet te pruimen.quote:Op donderdag 22 februari 2024 18:31 schreef DJMO het volgende:
[..]
Het zijn wel Chinezen die erin zitten
Patat is gepateerde aardappelsquote:
Waarom denk je dat we er niet meer komen? Wij eten alleen patatquote:Op donderdag 22 februari 2024 18:33 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Het waren tenminste eckte frieten en geen smerige patatten
quote:Op donderdag 22 februari 2024 18:35 schreef DJMO het volgende:
[..]
Waarom denk je dat we er niet meer komen? Wij eten alleen patat
Sorry ik versta je niet met die zachte Gquote:Op donderdag 22 februari 2024 18:34 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Patat is gepateerde aardappels![]()
hoe zachter de G hoe beter het levenquote:Op donderdag 22 februari 2024 18:36 schreef Speklap3000 het volgende:
[..]
Sorry ik versta je niet met die zachte G
Heb je een harde L?quote:Op donderdag 22 februari 2024 18:36 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
hoe zachter de G hoe beter het leven
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |